Regulamin

Patras
Awatar użytkownika
Jade Armor

Regulamin

Post autor: Patras » 31 sty 2007, o 21:12

A pamiętasz tpg?

A pamietasz randomcup? ;] <devil>
jeszcze raz powodzenia

ps. przygrnij ktos niobe do gildii, bo skarzy mi sie, ze nie ma ;)
ten użytkownik nie zna regulaminu

/\ KTO TO ZROBIL?!

cziter: niszczyciel *kliklaklok* sygnatur

Szwejq
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Regulamin

Post autor: Szwejq » 31 sty 2007, o 22:13

FuKs pisze :Eliminacje: 10-19.II (w tym terminie każda z gildii ma rozegrać po jednym meczu z 4-5 uczestnikami).

No po prostu świetne terminy :biggrin: . Nawet jeśli sesja się przedłuży (oby nie...) to akurat całe eliminacje w czasie ferii. Jeszcze trzeba gildię namówić :P .

Makonde
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Regulamin

Post autor: Makonde » 31 sty 2007, o 23:47

uszczegółowiony regulamin + poprawka związana z 12 kontami wrzucona na stronę.

Fuks jak będziesz mieć chwilę uaktualnij proszę pierwszy post.

FuKs
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Regulamin

Post autor: FuKs » 1 lut 2007, o 10:55

Regulamin juz po update. Dodane/zmienione kwestie są pogrubione.

Niobe
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Far Shiverpeaks
Nick w GW2: Legendary Niobe

Regulamin

Post autor: Niobe » 1 lut 2007, o 11:31

Patras pisze :ps. przygrnij ktos niobe do gildii, bo skarzy mi sie, ze nie ma ;)

dzieki za troske misq :*

co do tego regulaminiu i do zaplaty 50k to jest dobry pomysl, bo szczerze powiedziawszy jakbym miala oddac walkowererm pierwszy mecz to szkoda mi wogole sie zglaszac i dawac tych 50k :P
Obrazek

DeTeH
Awatar użytkownika

Regulamin

Post autor: DeTeH » 1 lut 2007, o 11:31

A ja jestem za tym, żeby gildia BoS również wzieła udział w turnieju. Znam ich trochę i wiem, że napewno wszystko byłoby dalej prowadzone uczciwie. Szczególnie, że wiadomo jak wygląda sytuacja, gdy zostaje ostatnie 8 gildii. Wiadomo też, że losowanie grup odbywa się przez roll, jedyne co to terminy spotkań, ale ustalane są one z tego co mi się wydaje przez liderów obu gildii, a nie przez organizatorów. Dlatego też nie widzę przeciwskazań, żeby gildia [BoS] wzieła udział w turnieju i w przypadku nie wygrania go, zagrała w "zbijaka" na koniec ze zwysięzcą ;]

Druga sprawa, jeżeli podstrona [BoS] dotycząca rankingu polskich gildii nie kłamie, to w top1000 jest tylko ~~20 polskich gildii. W związku z tym myślę, że fajnie byłoby porozmawiać z zagranicznymi gildiami, w których znamy jakieś tam osoby odnośnie wzięcia udziału w turnieju. Myślę, że nie jest to zły pomysł żeby zagraniczne gildie również wziełyu udział w tym turnieju szczególnie, że TPG3 się zbliża i tam będą tylko polskie gildie. A jednak co urodziny, to urodziny = ] fajnie byłoby się pobawić z eF i EW ^^

Chciałbym, żeby osnośnie 1 sprawy którą poruszyłem wypowiedzieli się przedstawiciele gildi, które zgłosiły się już do turnieju. A odnośnie drugiej [BoS]-owcy.

pozdrawiam
DeTe
Twoja stara słucha muzyki z kolumny Zygmunta

Makonde
Awatar użytkownika

Regulamin

Post autor: Makonde » 1 lut 2007, o 11:43

[BoS] w turnieju o_O przecież każdy wie, że nas rozjeżdża dowolna werjsa splitu :D

FuKs
Awatar użytkownika

Regulamin

Post autor: FuKs » 1 lut 2007, o 11:46

pozatym to, ze w top1000 jest "tylko" 20 gildii nie przeszkadza.
Turnieje rocznicowe powinny byc kameralne.

Makonde
Awatar użytkownika

Regulamin

Post autor: Makonde » 1 lut 2007, o 11:53

zgadzam się :) wrzucę oba wątki na forum BoSa, zobaczymy co reszta powie - czy w ogóle chcą przegrać w eliminacjach z okazji swojej rocznicy ;)

Szwejq
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Regulamin

Post autor: Szwejq » 1 lut 2007, o 13:52

DeTeH pisze :Druga sprawa, jeżeli podstrona [BoS] dotycząca rankingu polskich gildii nie kłamie, to w top1000 jest tylko ~~20 polskich gildii.

A kto powiedział, że w turnieju mogą brać udział tylko gildie z top 1000? Wydaje mi się, że będzie tego trochę więcej.

Szwejq
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Regulamin

Post autor: Szwejq » 1 lut 2007, o 15:49

Avatar of Druggist pisze :A to takie gildie mają skład i nie oddadzą meczy walkowerami?? Zeby być na 1000 miejscu wystarczy mieć 999pkt, więc sądzę że polskie gildie które wymienione są na stronie [BoS] albo nie istnieją, albo nie mają składu do gry.

Czekałem aż ktoś napisze coś w tym stylu... Kim Ty jesteś, żeby sądzić, czy takie gildie istnieją lub mają skład :o ? Z tego co widziałem Twoja gildia też nie mieści się w ladderze, a jednak (chyba) istnieje. Może po prostu trafiałeś do tej pory do takich teamów, gdzie nie można było się zebrać na mecz, ale nie wszędzie tak jest (gdzieś na pewno jest lepszy świat :] - znaczy u nas). My gramy sobie for fun i nie musimy się przejmować tym, że akurat jesteśmy poza rankiem, bo za tydzień bez problemu możemy wrócić do tabeli. W wymogach nie ma ograniczenia co do zajmowanego miejsca, więc takich gildii powinno się trochę pojawić. Z kasą nie ma co robić, więc trzeba w coś zainwestoiwać. W tym przypadku jest to udział w turnieju.

Makonde
Awatar użytkownika

Regulamin

Post autor: Makonde » 1 lut 2007, o 15:54

dość - kolejny post w na temat tego kto może a kto nie zapisywać się w turnieju będzie wycięty.

zapisać się może każdy, bo i tak weryfikacja przebiega w grze. a jeśli ktoś uważa że i tak inni sobie nie poradzą to tylko powinien sie cieszyć - wyższe nagrody będą.

EOT.

NightDive
Awatar użytkownika

Regulamin

Post autor: NightDive » 1 lut 2007, o 16:44

chcialem rzec, ze moglby sie jeszcze odbyc drugi mecz w zbijaka bos kontra reszta swiata gdzie team przeciwny bosowi skladalby sie z 8 osob z top8 turnieju :)
Obrazek

Waldek Rambo
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Regulamin

Post autor: Waldek Rambo » 1 lut 2007, o 16:54

Nightdrive tak czytam to forum, i uważam iż masz notorycznie nietrafione pomysły.

Narson
Awatar użytkownika
Jade Armor

Regulamin

Post autor: Narson » 1 lut 2007, o 17:06

ktoś sobie nowe konto zrobił ~~

te 25k zabezpieczenia to pewnie dla Krasnala na armor xD
Tylko idioci grają w GW... Gratz!

NightDive
Awatar użytkownika

Regulamin

Post autor: NightDive » 1 lut 2007, o 17:11

jeszcze 25k kaucji za zalozenie nowego konta na gw.pl ~~
i btw. spooky stfu ;P
Ostatnio zmieniony 1 lut 2007, o 17:27 przez NightDive, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

krasnal
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Desolation

Regulamin

Post autor: krasnal » 1 lut 2007, o 18:24

narazei najwazniejsze jest to zeby zebrac wymagana liczbe uczestnikow. Jezeli sie uda to bedzie duzo wieksze pole do popisu jezeli chodzi o "podsumowanie" turnieju. Pozatym im wiecej gildii zagra tym bedzie wiecej zabawy itp itd.

Wydaje mi sie tez ze ten turniej pokaze jaki jest w ogole stosunek poslkich gildii do tego rodzaju inicjatyw, moze nawet uda sie przewidziec jaka bedzie sytuacja z planowanym TPG. Jezeli ten event okaze sie sukcesem to podejrzewam, ze pojawi sie wiecej tego typu "imprez".

A czy BoS wystapi? O tym zdecyduje wiekszosc ;]
per aspera ad astra

Makonde
Awatar użytkownika

Regulamin

Post autor: Makonde » 1 lut 2007, o 18:37

a my się staramy jak możemy :P

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=31228

od razu wytłumaczę się, że pomimo że oryginał newsa pisałem ja to prawie nic z niego nie zostało :P

Polon
Awatar użytkownika

Regulamin

Post autor: Polon » 1 lut 2007, o 18:37

Mam jedną uwage odtyczącą turnieju powinno byc chyba jasno określono ile razy dana gildia może przełożyć dany mecz i w jakim okresie czasu ma sie on odbyć.
Co za bladz mi skasowała sygne ?? :D

Makonde
Awatar użytkownika

Regulamin

Post autor: Makonde » 1 lut 2007, o 18:39

o tym mogę na razie rozmawiać z XII i eGo :D

PoprzedniaNastępna

Wróć do Archiwum