Regulamin

Jamro
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin

Post autor: Jamro » 3 lut 2007, o 17:09

Tak przy okazji: zapisy trwają do jutra czy do 8 lutego?
Obrazek Obrazek Szczerość FTW ^^

Makonde
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Regulamin

Post autor: Makonde » 3 lut 2007, o 17:12

do jutra wstępne
pojutrze do 8.II trzeba już wpłacać wpisowe, uzupełniać/poprawiać ew. dane kontaktowe, etc.

Ale finalnie 8.II, 9.II losowanie

siewca titum
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Regulamin

Post autor: siewca titum » 4 lut 2007, o 10:52

Wszystkiego najlepszego dla BoS z okazji urodzin, oraz udanej zabawy w turnieju.
Co do INM niestety nie weźmiemy udziału, ponieważ mamy teraz poważne problemy techniczne :<
Walka 7 vs 8 i kosmiczne lagi, więc granie w Guild Wars jest dalekie od przyjemności.
Obrazek

Makonde
Awatar użytkownika

Regulamin

Post autor: Makonde » 5 lut 2007, o 13:46

Proponuję następujące, bardziej szczegółowe terminy:
do 8.II zapisy
9.II 0:00 - 10.II 20:00 zakłady
10.II 20:30-21:00 losowanie miejsc
11.II - 18.II rundy 1 i 2 (ze wskazaniem 11-14.II runda 1 oraz 15-18.II runda dwa. przesunięcie rundy jeden na termin rudny dwa możliwe jeśli obie gildie się zgodzą). w każdej z rund gildia gra jeden mecz.
19.II - 22.II przerwa, bo mam urlop i żona mnie zabije jak nie pojedziemy z dzieckiem w góry ;)
23.II - 3.III runda 3 i 4 (ze wskazaniem 23.II - 26.II runda 3 oraz 27.II - 3.III rudna 4. uwagi jak poprzednio)
4.III - 10.III ćwierćfinały
11.III - 16.III półfinały
17.III - mecz o trzecie miejsce + finał
18.III - wręczenie nagród + zbijak :)

ponieważ dzisiaj jest ostatni dzień na ew. modyfikacje regulaminu czekam na wasze opinie.

Makonde
Awatar użytkownika

Regulamin

Post autor: Makonde » 5 lut 2007, o 16:00

wiem o co najmniej dwóch gildiach które czekają na ostatnią chwilę, czyli na 8.II z zapisami. :)
ale masz rację, jeśli potwierdzi swój udział 8 lub mniej gildii to omijamy fazę eliminacji i automatycznie zmianie ulegają terminy zakładów.
Ostatnio zmieniony 5 lut 2007, o 16:01 przez Makonde, łącznie zmieniany 1 raz

FuKs
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.
.: Gwardia PvP :.

Regulamin

Post autor: FuKs » 7 lut 2007, o 09:51

BUMP

dopisany został regulamin zakładów, i chyba kalendarium jest bardziej szczegółowe.

Geriko
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin

Post autor: Geriko » 7 lut 2007, o 11:25

Makonde Fasc pisze :19.II - 22.II przerwa, bo mam urlop i żona mnie zabije jak nie pojedziemy z dzieckiem w góry ;)

To sie rozumie. Ale My chetnie bysmy pograli w tym turnieju. Juz nudzi nas sytuacja na GvG. Jednak Szefuncio nasz bedzie mial zmieniany net na dniach i nie podlacza go ponownie wczesniej niz 18. Prawdopodobnie dopiero wlasnie w twój urlop bedzie czyli 20. I teraz jest pytanie czy Fear moze zagrac pierwsze mecze dopiero po 20? Czy jest wogole ses sie zglaszac ?? Czy mamy dac sobie spokoj :D

Makonde
Awatar użytkownika

Regulamin

Post autor: Makonde » 7 lut 2007, o 11:37

w sumie od 20 są do zagrania tylko dwa mecze.
sądzę, że byłoby to do przepchnięcia, proponuje zrobić ankietę dla uczestników, bo każdy może w 2ch pierwszych rundach na was trafić.
Ostatnio zmieniony 7 lut 2007, o 11:37 przez Makonde, łącznie zmieniany 1 raz

Geriko
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin

Post autor: Geriko » 7 lut 2007, o 11:42

To czekam na szybka decyzje.
Kasiorke mamy gotowa i sklad tez :)

Podajcie info tutaj, GG 2987508, lub PM

Makonde
Awatar użytkownika

Regulamin

Post autor: Makonde » 7 lut 2007, o 12:26

a ja proszę, aby osoby "kontaktowe" i/lub liderzy gildii odezwali się do mnie na gg/tlenie lub przesłali mi odpowiednie namiary przez PW (w celu zrobienia sobie listy kontaktowej) :)

Makonde
Awatar użytkownika

Regulamin

Post autor: Makonde » 8 lut 2007, o 09:45

przypominam, że dzisiaj ostatni dzień zapisów. aby się zapisać należy wypełnić formularz oraz wpłacić wpisowe. :)

Geriko
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin

Post autor: Geriko » 8 lut 2007, o 19:14

Zglosilem nas jednak problem z wplaceniem kasy ... u wczoraj wieczorkiem jakos pusto u was w GH bylo. Dzis krzyczalem kilkukrotnie na aliansie i tez cisza :( Musimy sie umowiec komu mam wplacic i kiedy sie spotkac :)

Makonde
Awatar użytkownika

Regulamin

Post autor: Makonde » 8 lut 2007, o 19:17

dziwne, jestem online poltorej godziny juz :) reszta nie ma wiekszych problemow ;)

Geriko
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin

Post autor: Geriko » 8 lut 2007, o 19:41

Makonde Fasc pisze :dziwne, jestem online poltorej godziny juz :) reszta nie ma wiekszych problemow ;)

Online ja jestem caly dzien ale od ponad 1h w robocie :P A tu gry nie mam niestety. Bylem online caly dzien dzis z przerwami. Ale nie ma co sie martwic platynki czekaja i zawsze ja albo ktos z gildii wam je podrzuci ...

Makonde
Awatar użytkownika

Regulamin

Post autor: Makonde » 9 lut 2007, o 00:29

Zakłady włączone :)

Jakby coś było nie tak (śpiący jestem) to jutro będę poprawiać, ale mam nadzieję że bedzie ok :)

Jakby coś nie chciało działać to przeładujcie stronę przec ctrl+f5, oraz spróbujcie odpalić ją z parametrem nosound (czyli http://gildiabos.pl/?2nd&nosound )
Ostatnio zmieniony 9 lut 2007, o 08:36 przez Makonde, łącznie zmieniany 1 raz

Makonde
Awatar użytkownika

Regulamin

Post autor: Makonde » 9 lut 2007, o 20:54

na stronie www.gildiabos.pl/?2nd w podstronie "eliminacje" możecie zobaczyc jak będą wyglądały pary eliminacyjne w kolejnych rundach. przypisanie konkretnych gildii do numerków nastąpi na jutrzejszym losowaniu.

przy okazji prośba, możecie sprawdzić wszystko jest ok, bo mi sie cyferki zaczely mieszac :)
- kazda gildia (poza tymi z Pass oczywiście) gra dwa mecze u siebie, dwa "na wyjedzie"
- kazda gildia gra przeciw innej max raz
- kazda gildia gra w kazdej rundzie

chyba tyle :)

przypominam o zakładach :)

Makonde
Awatar użytkownika

Regulamin

Post autor: Makonde » 10 lut 2007, o 10:24

Przypominam o załadach oraz o konieczności potwierdzenia ich wpłatą w grze :)

Liderów/przedstawicieli gildii biorących udział w turnieju proszę o kontakt w grze w celu otrzymania zaproszenia na losowanie. Limit na jedną osobę na gildię.

Makonde
Awatar użytkownika

Regulamin

Post autor: Makonde » 25 lut 2007, o 00:31

Do ustalenia zostały dwie kwestie:
1) co robić z gildiami, które nie dostarczają screenów z walk
2) co w wypadku miejsc ex equo po 4 rundach eliminacji

ad 1) moja propozycja jest taka, aby za każde brakujące zdjęcie zabierać 10% z "opponent's match-win percentages" (te procenciki koło punktów). ponieważ w wypadku osiągnięcia takiego samego wyniku punktowego, te % decydują o kolejności, radzę poprzysyłać brakujące screeny (na chwilę obecną wszystko uaktualniłem).

ad 2) moja propozycja jest taka:
- jeśli remis nastąpi na miejscach 1-8 i obydwie gildie zgodzą się, kolejność może zostać ustalona przez /roll 100 (w obecności organizatora), mniejsza wartość wygrywa
- jeśli remis nastąpi na miejscach 1-8 i choć jedna z gildii nie zgodzi się na /roll, kolejność ustala się przez pojedynczy mecz. gildia atakująca/broniąca wyłaniana jest przez /roll 100 (niższa wartość wyzywa wyższą)
- jeśli remis występuje na miejscach, z których nie wszystkie przechodzą eliminacje (np. 7,8,9, tylko 7 i 8 awansują) gildie te grają obowiązkowo mecze ze sobą (każdy z każdym). gildia atakująca/broniąca wyłaniana jest przez /roll 100 (niższa wartość wyzywa wyższą). następujące kryteria uwzględniane są przy ustalaniu finalnej kolejności: ilość zwycięstw, bilans bezpośrednich spotkań, czas wygrania spotkania.
- wszystkie spotkania/losowania muszą odbyć się 4.III

przykładowo (dla aktualnych wartości po 2ch rundach eliminacji):
- #1/#2 [BSP] i [zgon] zgadzają się na /roll, [BSP] losuje 56, [zgon] 24 => #1 [zgon], #2 [BSP]
- #3/#4 [Anc] i [XII], [Anc] chce /roll, [XII] nie zgadza się, losują, [XII] 87, [Anc] 43 = [Anc] vs [XII], 1:0 => #3 [Anc], #4 [XII]
- #5/#6 [ToW] i [ACME], obie chcą grać, [ToW] 11, [ACME] 61 = [ToW] vs [ACME] 0:1 => #5 [ACME], #6 [ToW]
- #7/#8/#9 [FEAR], [Budo], [SKT]:
- mecz 1, [FEAR] 42, [Budo] 99 = [FEAR] vs [Budo] 1:0 w 23:43
- mecz 2, [FEAR] 54, [SKT] 1 = [SKT] vs [FEAR] 1:0 w 27:02
- mecz 3, [Budo] 9, [SKT] 77 = [Budo] vs [SKT] 1:0 w 14:32
- Punty: po 3 każda z gildii, bilans bezpośredni nie pozwala określić zwycięzcy, kolejność po czasie => #7 [Budo], #8 [FEAR], #9 [SKT]

ufff :)

Poprzednia

Wróć do Archiwum