NAGRODY

czyli to co każdy lubi najbardziej
GW Observer
Awatar użytkownika
Hydra

NAGRODY

Post autor: GW Observer » 14 sie 2007, o 14:13

DEViANCE pisze :Z BSP peny dostały jak na razie tylko 2 osoby...

Tak jak mówiłem ze względu na 3 trzecie miejsca i aby uniknąc rollów udało się załatwić peny dla wszystkich. Niestety ze względu na okres urlopowy i mój i samego sponsora czas ich otrzymanaia się znacząco wydłużył o czym uprzedzałem.

Stan jest taki że peny na razie otzrymało całe zgłoszone Anc ( ze względu na odbiór osobisty), 2 osoby z BSP i 2 z ToW. W tym tygodniu wyjdą peny dla 6 osób ( po 3 z każdej gildii) reszta dojdzie do około 23 sierpnia ( takie mam zapewnienie).

To tyle ode mnie :p
Obrazek

tava
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

NAGRODY

Post autor: tava » 14 sie 2007, o 15:04

a ja dostalem wszystko poza pieniedzmy z gram.zal.pl i jestem najlepszy!
Obrazek

Narson
Awatar użytkownika
Jade Armor

NAGRODY

Post autor: Narson » 14 sie 2007, o 15:12

tava pisze :a ja dostalem wszystko poza pieniedzmy z gram.zal.pl i jestem najlepszy!

buhahah dobre!
Tylko idioci grają w GW... Gratz!

neon
Awatar użytkownika

NAGRODY

Post autor: neon » 18 sie 2007, o 23:24

eeeeee, nie ze sie czepiam, ale czy skoro wszystkie problemy oculusa sie rozwiazaly. to mam taka prosbe, zeby hajsy sie pojawily w odpowiednim czasie, zebym mogl zamowic gwen z gram.pl :> :>

Myz Lagrange
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

NAGRODY

Post autor: Myz Lagrange » 22 sie 2007, o 21:17

Jakies nowosci w zwiazku z nagrodami? Cos sie dzieje w tym temacie ;) ?
The Ancalentari [Anc]
Obrazek Obrazek
Zhai pisze :Mnie rozbawia, że takie siusiaki, jak Beka i Light Raven(...) które w stanie wojennym i PRLu, albo nawet nie byli w wersji beta, albo na kupę mówili papu, osądzają ludzi za działalność z tamtego okresu. Dla Was chłopaki to jest science-fiction! Kartki znacie pewnie z opowiadań rodziców. Tak samo SB - Wy nie wiecie jak się wtedy żyło. (...). Jesteście pokoleniem NINTENDO, a nie kolejek po ocet i kartek na kaszankę.

Erven
Awatar użytkownika
Hydra

NAGRODY

Post autor: Erven » 23 sie 2007, o 18:58

chyba umarly... przynajmniej te na gram.pl...
Obrazek
www.avin.pl || tow.avin.pl || #flash.pl team

Kicia
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

NAGRODY

Post autor: Kicia » 24 sie 2007, o 09:19

Nie dość, że organizatorzy załatwili nagrody, to jeszcze słyszą ciągłe płacze i pretensje. Możecie wyluzować?
Sorry, ale to ja mogę mieć pretensje TYLKO i wyłącznie do gildii, które nie potrafiły się dogadać i @ powysyłały dopiero niedawno! Są wakacje i zarówno organizatorom i sponsorom się one należą. A wy tylko PŁACZ, bo nagród wszystkich jeszcze nie ma.
MSI wysłało kilka dni po zakończeniu ligi wszystko, a czeka już dwa miesiące i to my możemy mieć najwięcej pretensji do ludzi, którzy nie potrafili się zmobilizować i wszystkiego organizatorom wysłać!
Mała uwaga do organizatorów: następnym razem nie czekajcie na @, nie proście o nie, tylko określcie jakie dane potrzebujecie oraz czas do którego należy wysłać wszystko do was a towarzystwo niezainteresowane miejcie głęboko w poważaniu. To w końcu w naszym interesie powinno być pilnowanie wszystkiego.
Dziękuję.

GW Observer
Awatar użytkownika
Hydra

NAGRODY

Post autor: GW Observer » 24 sie 2007, o 14:30

Ja odpowiadam za rzeczowe :)

Dzis albo wczoraj powinny dochodzic peny do kolejnej czesci BSP i ToW.

Co do gram.pl to nie wiem ale mysle że skoro dostali dane dopiero tydzien temu to chyba musicie im dać troche czasu :) Ale to już pytasnie nie do mnie
Obrazek

Myz Lagrange
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

NAGRODY

Post autor: Myz Lagrange » 24 sie 2007, o 16:09

@Kicia
Jak dla mnie to argument o wakacjach jest kiepski. Ktos sie podjal organizacji, to niech doprowadzi sprawe do konca, albo przynajmniej da jakies info od czasu do czasu (czyt. nie raz na 2 tygodnie) jak sie sprawy maja.

Poza tym, tak samo jak MSI wyslalismy wszystko w terminie i ciekawi nas kiedy otrzymamy wygrana.
The Ancalentari [Anc]
Obrazek Obrazek
Zhai pisze :Mnie rozbawia, że takie siusiaki, jak Beka i Light Raven(...) które w stanie wojennym i PRLu, albo nawet nie byli w wersji beta, albo na kupę mówili papu, osądzają ludzi za działalność z tamtego okresu. Dla Was chłopaki to jest science-fiction! Kartki znacie pewnie z opowiadań rodziców. Tak samo SB - Wy nie wiecie jak się wtedy żyło. (...). Jesteście pokoleniem NINTENDO, a nie kolejek po ocet i kartek na kaszankę.

Erven
Awatar użytkownika
Hydra

NAGRODY

Post autor: Erven » 24 sie 2007, o 19:24

Myz Lagrange ma racje i w zupelnosci sie z nim zgodze.
Co jak co ale GWO zachowal sie OK - informuje ludzi i wszystko jasne. Niestety nie mozna powiedziec tego samego o nagrodach z gram.pl.... totalna cisza....
Obrazek

neon
Awatar użytkownika

NAGRODY

Post autor: neon » 25 sie 2007, o 00:29

tia, z tego slyszalem, to tow tez podalo info 4 osob(+emalie piatej) bo wiecej nie chcialo nagrod oO, to ich sprawa. rozumiem, ze oculus sie staral, pelen szacunek dla niego ale jakbym dostal jakies info na temat gram.pl to bym sie nie obrazil :>

DEViANCE
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

NAGRODY

Post autor: DEViANCE » 27 sie 2007, o 14:24

Z BSP jeszcze nie wszyscy dostali peny ;) Zostało tylko kilka osób.
Ostatnio zmieniony 27 sie 2007, o 14:32 przez DEViANCE, łącznie zmieniany 1 raz

Erven
Awatar użytkownika
Hydra

NAGRODY

Post autor: Erven » 3 wrz 2007, o 20:08

Mam takie pytanie... czy ktos widzial Oculus'a, jakies wiesci o tym czlowieku... bo tak sobie mysle... moze by dac ogloszenie do gazety albo TV, bo nekrologu nigdzie nie widzialem... TAK SAMO JAK DOLADOWANIA Z CDP!!!.
Obrazek

Kicia
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

NAGRODY

Post autor: Kicia » 3 wrz 2007, o 23:05

Napisz do niego na priv albo na gg a nie robisz kaszane w temacie :>

Erven
Awatar użytkownika
Hydra

NAGRODY

Post autor: Erven » 3 wrz 2007, o 23:18

Nie wiem czy zauwazylas ale juz z tego wyszla kaszana....
Obrazek

Bsp Kain
Awatar użytkownika

NAGRODY

Post autor: Bsp Kain » 3 wrz 2007, o 23:31

Chyba trochę przesadzasz. :o
Obrazek

Erven
Awatar użytkownika
Hydra

NAGRODY

Post autor: Erven » 4 wrz 2007, o 15:55

Hmm przesadzam?
Popatrzmy.... CDP w czasie ligii bylo wymieniane jako oficialny sponsor nagrod, na podstronach gw.pl dotyczacych ligii bylo i chyba nadal jest zamieszczone logo tej firmy, baaa przed sama liga bylo glosno o petycji do CDP o sponsoring.
Minelo juz dwa miesiace od zakonczenia ligii, duzo osob liczylo na to, ze w zwiazku z doladowaniem na gram.pl bedzie mozna znacznzie obnizyc koszt zakupu GWEN.... Co wiecej.... osoba odpowiedzialna za kontakt z CDP nagle zapadla sie pod ziemie nie pozostawiajac wlasciwie zadnych informacji na temat terminu otrzymania w/w nagrody (nie licze posta, ktory byl dosc szczeniacko napisany). Jak narazie jedyna strona ktora odniosla jakies kozysci to samo CDP, ktore dostalo darmowa reklame... i to ja przesadzam.... pffff
Ostatnio zmieniony 4 wrz 2007, o 15:57 przez Erven, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

tava
Awatar użytkownika

NAGRODY

Post autor: tava » 4 wrz 2007, o 17:06

no jakby sie nie starali to minelo troche czasu, wiec w sumie to zadna przesada;)
Obrazek

FuKs
Awatar użytkownika

NAGRODY

Post autor: FuKs » 4 wrz 2007, o 17:58

to wszystko to układ....

Tymian
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

NAGRODY