Regulamin i drabinka

Tooster
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Tooster » 19 lis 2005, o 18:36

VelhaD pisze:A jakie to ma znaczenie czy w km beda grali gracze z wolf? Jesli jestes lepszy to i tak wygrasz

To moze my wprowadzimy naszego smurfa i inne gildie biorace udzial w turnieju zrobia tak samo?;o
No bo przeciez co za problem jezeli beda tam grac gracze z xx i yy,jak jestescie lepsi to wygracie przeciez...
Forum Ancalentari

Obrazek
----------------------------------
I Tooster I, Malbach Naril - inactive

Zet Immolator
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Zet Immolator » 19 lis 2005, o 18:37

Tooster pisze:Gość_DeTe_* nie sprowokujesz nas takimi tanimi postami,mysl sobie co chcesz Polska to wolny kraj,tak nawet dla Ciebie :) .My to robimy dla dobra calego turnieju a nie dla naszej gildii.

Nie chcesz prowokacji? Mniej ofensywny język?

Zapraszam!

Tutaj, Toosterze!
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 18:38 przez Zet Immolator, łącznie zmieniany 1 raz
Lala la la la laaalaa

Oo

Darth Sib
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Regulamin i drabinka

Post autor: Darth Sib » 19 lis 2005, o 18:40

Chcialem tylko powiedziec, ze teraz wychodze(zanim Miru oskarzy mnie o ucieczke).

W regulaminie polecam ostatni punkt.
A generalnie polecam zrozumieć sedno moich postów.
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 18:40 przez Darth Sib, łącznie zmieniany 1 raz
[color=#000000]"Wrogowie, którym grozisz, tworzą armie.
Wrogowie, których niszczysz, tworzą groby."[/color]
[color=#666666]- Shinriko "Małe Prawdy"[/color][color=#CC0000]
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/17.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Allanon
Awatar użytkownika
Jade Armor

Regulamin i drabinka

Post autor: Allanon » 19 lis 2005, o 18:41

Sib - przed wyjściem zerknij na sondę i też się nad tym zastanów :)
Obrazek
Burning Legion:
Zdolniacha: Warlock - Undead, Female

Administrator:
http://silkroad-online.pl -- Byłe dobre MMO
http://guildwars.pl -- Czyli jak popsuć świetny tytuł :)
http://runesofmagic-online.pl -- Najlepszy darmowy MMO na rynku.

VelhaD
Awatar użytkownika
Hydra

Regulamin i drabinka

Post autor: VelhaD » 19 lis 2005, o 18:43

To mogliscie wprowadzic swojego smerfa, kto wam zabronil? Nikt? Mielibyscie 2x wiecej meczy fajnie nie? A zwiekszyloby to wasza szanse wygrania? Watpie raczej tylko wyjscia z grupy.

Co do dopuszczenia gosci do gry to niemam nic przeciwko temu. Przede wszystkim chodzi o dobra zabawe a nie na sile dazenie do wygrania. Jaka bylaby satysfakcja gdybym przylaczyl 4 pro graczy z powiedzmy zpzg na turniej? Zadna.

Zet Immolator
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Zet Immolator » 19 lis 2005, o 18:50

Allanon pisze:Sib - przed wyjściem zerknij na sondę i też się nad tym zastanów :)

Większość często się myli. Przykładów radzę szukać w życiu codziennym.

;)
Lala la la la laaalaa

Oo

Andros
Awatar użytkownika
Hydra

Regulamin i drabinka

Post autor: Andros » 19 lis 2005, o 18:55

Większość często się myli. Przykładów radzę szukać w życiu codziennym.

Widac ponad 80% ludzi sie myli jakie zasady wprowadzic, zeby sie gralo przyjemnie. n/c
GumaSzpieg pisze :ps. Roz*ebałeś mnie Andros swoim podpisem (...) Nie umniejszac Ci zdolności i umiejętności, serdecznie gratuluje sukcesów (bez ironii), ale burak z Ciebie konkretny.

Zet Immolator
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Zet Immolator » 19 lis 2005, o 18:57

Andros pisze:Widac ponad 80% ludzi sie myli jakie zasady wprowadzic, zeby sie gralo przyjemnie. n/c

Nawet gdyby głosowało 99% to mogą się mylić. Pfff.
Lala la la la laaalaa

Oo

Andros
Awatar użytkownika
Hydra

Regulamin i drabinka

Post autor: Andros » 19 lis 2005, o 19:01

Ziemia do Zeta... Nie glosujemy na prezydenta Polski ( bez aluzji ), tylko odbywamy 6 stronicowa debate o jeden glupi punkt, ktory budzi tyle kontrowersji. To, ze masz inny punkt widzenia ( jako WOLF to nic dziwnego ) na to, na co zdecydowana wiekszosc sie decyduje, nie oznacza, ze wszyscy pozostali sie myla <_<
GumaSzpieg pisze :ps. Roz*ebałeś mnie Andros swoim podpisem (...) Nie umniejszac Ci zdolności i umiejętności, serdecznie gratuluje sukcesów (bez ironii), ale burak z Ciebie konkretny.

Trishia
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Trishia » 19 lis 2005, o 19:02

a moze to ty sie mylisz? eee? :D
sprawa prosta turniej gildi czyli: gildi skladajacej sie z gildiowiczow tej samej gildi, a jak mniewam to guest nie nalezy do gildi wiec w czym problem~~ znowu w tepocie ludzi :o
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 19:04 przez Trishia, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Zet Immolator
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Zet Immolator » 19 lis 2005, o 19:11

Trishia napisał:a moze to ty sie mylisz? eee? :D  
sprawa prosta turniej gildi czyli: gildi skladajacej sie z gildiowiczow tej samej gildi, a jak mniewam to guest nie nalezy do gildi wiec w czym problem~~ znowu w tepocie ludzi :o

Jakby Ci to wytłumaczyć, żebyś zrozumiał. Jesteś skazany na uczciwość. Według Ciebie punkt zakazujący udziału gościom w turnieju ma sens? Jeżeli tak to trudno będzie nam się dogadać.

( jako WOLF to nic dziwnego )

To coś bardzo dziwnego.

Wytłumacz mi dlaczego to nic dziwnego.
Lala la la la laaalaa

Oo

Trishia
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Trishia » 19 lis 2005, o 19:18

skazanie guestow na turnieju GILDI jak najbardziej ma sens ^^ to jest WALKA GILDI A NIE GUESTOW :D GILDIA/GUEST odrozniasz ? czy nie ~~
Prawdziwa gildia winna skladac sie z graczy tej samej gildi jak jest guest to juz nie jest gildia, to na prawde nie jest ciezkie...chcesz miec guesta to idziesz na zwykla gre gvg ~~ to jest turniej i ma pokazac sile gildi a nie guestow...
Obrazek

Andros
Awatar użytkownika
Hydra

Regulamin i drabinka

Post autor: Andros » 19 lis 2005, o 19:23

Wytłumacz mi dlaczego to nic dziwnego.

Poniewaz to Wam brakuje osob w gildii na gvg. To jest tylko i wylacznie Wasz problem. Nie widze sensu zapisywania sie na turniej, bez osob zdolnych do gry. Jedynym Waszym wyjsciem na jakakolwiek wygrana sa wiec goscie, a Sib Wam w tym pomaga.

Zet Immolator
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Zet Immolator » 19 lis 2005, o 19:24

Trishia napisał:skazanie guestow na turnieju GILDI jak najbardziej ma sens ^^ to jest WALKA GILDI A NIE GUESTOW :D GILDIA/GUEST odrozniasz ? czy nie ~~
Prawdziwa gildia winna skladac sie z graczy tej samej gildi jak jest guest to juz nie jest gildia, to na prawde nie jest ciezkie...chcesz miec guesta to idziesz na zwykla gre gvg ~~ to jest turniej i ma pokazac sile gildi a nie guestow...

Słuchaj.

Jaki ten punkt będzie miał sens, gdy pan XXX[XX] będzie grał ze mną, jako gość, czyli gildia YYY[YY] + pan XXX[XX], a jak pan XXX[XX] wyjdzie z gildii [XX] i dołączy do [YY], a po turnieju powróci do starego miejsca gry, czyli [XX].

Wniosek.

Musimy wierzyć w uczciwość graczy.

Poniewaz to Wam brakuje osob w gildii na gvg. To jest tylko i wylacznie Wasz problem. Nie widze sensu zapisywania sie na turniej, bez osob zdolnych do gry. Jedynym Waszym wyjsciem na jakakolwiek wygrana sa wiec goscie, a Sib Wam w tym pomaga.

Muszę Cię zmartwić. W WOLF jest ponad 10 osób i nie planujemy zapraszać żadnych gości.
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 19:26 przez Zet Immolator, łącznie zmieniany 1 raz
Lala la la la laaalaa

Oo

Miru
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Miru » 19 lis 2005, o 19:36

Darth Sib pisze:Chcialem tylko powiedziec, ze teraz wychodze(zanim Miru oskarzy mnie o ucieczke).

O LOL Sib uciekł :P

Czy ty Sib coś do mnie masz ?
Skąd te przypuszczenia że niby mam Cię oskarżac o jakieś ucieczki ;)

Rób co chcesz, ja już napisałem wcześniej że nie będę więcej się odzywać w tej dyskusji.. Oddałem głos w ankiecie, powiedziałem co myślę... nic więcej dla zmiany regulaminu nie mogę zrobić...

TW będzie grało z takimi zasadami jakie są z tego powodu że kupiliśmy kota w worku. Ale to nasz błąd i tyle. A to że nie popieramy Guestów w GW to wiadomo od dawna.
I nic nie mamy ani do KM ani WOLF. Przeciwnie, osobiście uważam ich za przyjazne Gildie. Nie lubimy po prostu gośći bo dali nam nieżle popalić w przeszłości. ;)
The Witchers

Raziel
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Regulamin i drabinka

Post autor: Raziel » 19 lis 2005, o 19:36

to po co sie upieracie??
powinno wam to zwisac jaki macie pelny skłąd...
ach na bodajze 3 stronie podałem pare cytatów z innego topiku
pisało ze macie tylko 6 graczy
w te 2 zrekrutowaliscie kolejnych 4 i odrazu przewiczyliscie razem zgrania i buildy??
[img]http://bamborpg.w.interia.pl/142874842443037dc74ba8.gif[/img]

nie gram w gw już

Andros
Awatar użytkownika
Hydra

Regulamin i drabinka

Post autor: Andros » 19 lis 2005, o 19:41

A moze WOLF zrekrutowalo paru z ZPZG? :P Oczywiscie joke. Nikt tutaj nie chce sie z nikim klocic, tylko ustalic jakies zasady, ktore i tak i tak beda przestrzegane przez tych, ktorych godnosc jest na takim poziomie, zeby grac uczciwie i srac na miejsce oraz ranking ( chociaz to zdobywa sie "po drodze" ). Podstawa dobrej zabawy jest uczciwosc. ( mam nadzieje ze wszyscy mysla podobnie ).

Co nie zmienia faktu ze jestem przeciwny zawartemu w regulaminie pozwoleniu na zapraszanie guestow. :P
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 19:47 przez Andros, łącznie zmieniany 1 raz

Zet Immolator
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Zet Immolator » 19 lis 2005, o 19:47

Raziel pisze:to po co sie upieracie??
powinno wam to zwisac jaki macie pelny skłąd...
ach na bodajze 3 stronie podałem pare cytatów z innego topiku
pisało ze macie tylko 6 graczy
w te 2 zrekrutowaliscie kolejnych 4 i odrazu przewiczyliscie razem zgrania i buildy??

Żeby było jasne. Dla mnie ten przepis w formie, jaką Wy chcecie uzyskać może istnieć. Tłumaczę Wam, podobnie jak robił to wcześniej Sib, że taka forma nakazów i tak jest pozbawiona sensu i staram się uświadomić, że musicie po prostu ufać innym.

6 osób? Nieaktualna wersja. Zapytajcie Draghmara. Kilka dni temu wysłałem mu PM z pytaniem, gdzie można edytować informacje o gildii na stronie. Otrzymałem odpowiedź, ale jeszcze nie miałem okazji na właściwą zmianę starych informacji.
Lala la la la laaalaa

Oo

Eg4o
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Eg4o » 19 lis 2005, o 20:02

Więc głosami większości (5 do 1) guest NIE MOZE brac udzualu w turnieju.
Obrazek

Jarlaxe
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.
.: Gwardia PvP :.

Regulamin i drabinka

Post autor: Jarlaxe » 19 lis 2005, o 20:04

Eeee a już myślałem że sobie pogram :D 1 gra = 1k :D

PS: Żartuje sobie oczywiście oops mam nadzieje że nikt nie bierze na serio ;P

PoprzedniaNastępna

Wróć do Archiwum