Regulamin i drabinka

FuKs
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Regulamin i drabinka

Post autor: FuKs » 19 lis 2005, o 20:05

Moze pogadajmy jeszcze przez 100 stron o WOLF i KM ?
juz pisalem - nie macie zielonego pojecia o sytuacji, a wymądrzacie sie w najlepsze... co jest tyle śmieszne co i żałosne. Dziekujemy za takie zainteresowanie bardzo,bardzo serdecznie!

Proponuje 10 razy przeczytac to co napisal Zet:
Może z założenia WOLF miał być smurfem. Tak było dawniej, ale tak teraz, najzwyczajniej w świecie, nie jest. Jeżeli chodzi o moje zdanie w tej sprawie to najchętniej zmieniłbym nazwę, a z KM utrzymywał po prostu przyjacielskie stosunki, nie na zasadzie matka-córka, raczej jako kumpel-kumpel.
Ogólnie rzecz ujmując ten punkt nie ma sensu. I tak i tak, jesteśmy skazani na wiarę uczciwość graczy, bo gra, jak to gra nie stawi żadnych przeszkód oszustwom. Nie ma różnicy, czy ten punkt będzie istniał, czy nie – ciągle pozostanie pustym przepisem. Jak ktoś będzie chciał oszukiwać to i tak to zrobi. Przykre, ale prawdziwe.

...

aha - mozna prosic tych krzyczących i wymadrzajacych sie na prawo i lewo o 5 argumentow za usunieciem mozliwosci grania z goscmi ?
bo narazie wydaje mi sie ze piszecie to dla samego pisania.
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 20:27 przez FuKs, łącznie zmieniany 1 raz

stoprocent
Awatar użytkownika
Burning Titan

Regulamin i drabinka

Post autor: stoprocent » 19 lis 2005, o 21:03

KM i Wolf nie maja nic wspólnego poza nazwa. Nawet nie utrzymujemy stosunków(płciowych i innych) wiec oto sie nie bójcie.
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 21:27 przez stoprocent, łącznie zmieniany 1 raz
.:użytkownik zbanowany:.

Eg4o
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Regulamin i drabinka

Post autor: Eg4o » 19 lis 2005, o 21:24

Koniec tych sprzeczek ! Guest nie bierze udziału i koniec !
Obrazek

Kotu
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Regulamin i drabinka

Post autor: Kotu » 19 lis 2005, o 21:36

Witam,

Tak sobie przeczytalem to co niektorzy tutaj wypisuja i malo z krzesla ze smiechu nie padlem. Ludzie!!! Glownym waszym argumentem bylo KM i WOLF. A kto Wam takich glupot naopowiadal, ze one beda sie wymieniac graczami? A co z tego ze do WOLF doszlo kilka osob? To jak sie zgrali to zobaczysz na turnieju, a teraz placzesz jeszcze zanim sprobowales. Jesli sie nie uda to tylko powinienes sie cieszyc.

Mnie sie wydaje ze WOLF tak samo zalezy na wygranej bez KM jak KM bez WOLF. Wiec prosze o zaprzestanie glupich teorii spiskowych i atakow na Siba, ze robi to dla WOLF. (BTW: z WOLF odszedl).

A co do punktu. Moze byc w jakiejkolwiek postaci. Prawda jest taka Sib, ze mogles odpuscic dla swietego spokoju. Co z tego, ze to martwe prawo, ale lepiej zeby bylo. Nie mozna przeciez zezwolic na okradanie samochodow bo powiedzmy udaje sie zlapac tylko 20% sprawcow. Przepis musi byc.

Pozdrawiam.
Pozdrawiam,
Ko2

Darth Sib
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Darth Sib » 19 lis 2005, o 22:02

Fakt, że gra nazywa się Guild Wars i w jedynym oficjalnym ladderze może grać do 4 guestów, to pikuś.

To, że jak ktoś nagle wypadnie z pełnego teamu(zdarza się. przecież teoretycznie może odbyć się zlot gildii zakończony bodajże pożarem z którego ocaleje 7 członków. Przecież zdarzało się, ze całe i słynne drużyny piłkarskie gineły w katastofach) i zamiast uczciwie o tym napisać, wyjaśnić sytuację i uzyskac zrozumienie dla drugiej strony i wziąść w kryzysowej sytuacji kogoś do pomocy, juz sie nie wydarzy. Ktoś w trudnej sytuacji po prostu będzie musiał oszukiwać.

Boicie się porażki tak bardzo, że aż sobie wymyślacie przeciwników.

Już widzę te posty, że Zenek grać nie mógł, tośmy przegrali.

Prawda jest taka, że naprawde silna drużyna patrzy na swoje umiejętności, na to, co może w nich poprawić, a dopiero potem na przeciwników.

Dlaczego nie piszecie skarg do Anet na taki a nie inny regulamin?

napisałem kilkakrotnie, że guesta w meczu honorowym(a za taki uważam mecz turniejowy) ne popieram. Chyba że jest to ktoś z gildiowego smurfa.

Ale nie mam zamiaru kogoś ograniczać wbrew zasadom. I do tego nieskuteczne.

Najwyraźniej muszę się ugiąć przed vox populi (szkoda, że nie za głosem logiki).
Bardzo chciałbym jednak, abyście z taką zajadłością jak tu postujecie, tak samo trenowali i rozwijali swój poziom.

Czego Wam i sobie życzę.
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 22:03 przez Darth Sib, łącznie zmieniany 1 raz
[color=#000000]"Wrogowie, którym grozisz, tworzą armie.
Wrogowie, których niszczysz, tworzą groby."[/color]
[color=#666666]- Shinriko "Małe Prawdy"[/color][color=#CC0000]
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/17.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

FuKs
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: FuKs » 19 lis 2005, o 22:11

Niestety Sib : mleka i igrzysk.....

( mam nadzieje ze chociaz część z Was to zrozumie ;) )
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 22:15 przez FuKs, łącznie zmieniany 1 raz

cichygd
Awatar użytkownika
Jade Armor

Regulamin i drabinka

Post autor: cichygd » 19 lis 2005, o 22:14

hehe nie ma mnie jeden dzien.. a tu takie jaka znow jakas parodia nie moge... fajnie sie ten turniej zaczyna:P

Andros
Awatar użytkownika
Hydra

Regulamin i drabinka

Post autor: Andros » 19 lis 2005, o 22:24

przecież teoretycznie może odbyć się zlot gildii zakończony bodajże pożarem z którego ocaleje 7 członków.

Racja - dosyc prawdopodobny powod :o

Nareszcie skonczyla sie ta bezsensowna debata, ktora doprowadzila do tego, do czego mozna by bylo doprowadzic 6 stron wczesniej :sorcerer:
GumaSzpieg pisze :ps. Roz*ebałeś mnie Andros swoim podpisem (...) Nie umniejszac Ci zdolności i umiejętności, serdecznie gratuluje sukcesów (bez ironii), ale burak z Ciebie konkretny.

Darth Sib
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Darth Sib » 19 lis 2005, o 22:32

Jakbys nie zauważył - to tylko przerysowany przykład.

Chodziło mi nie o zdarzenie, tylko o cąły zakres sytuacji, których nie uwzględniacie.

4 guestów z ZPZG w TW? Albo Lina The Erotic w KM? Taak. To jest prawdopodobny scenariusz. ;)

Zastanawia mnie to podejście do funkcji guesta, jako wielkiego zła trawiącego Guild Wars.

Jakbyście grali częściej, to byście jednak spotkali ludzi z Rank 9+ oferujących chętnym gildiom swoje usługi jako gueści. Z tego co wiem, kieruja sie checią rozwinięcia się sceny pvp.

Gdybyście z skorzystali z takiej oferty, nauczyli się czegoś, to może by się Wam udalo zwiększysć ilość polskich drużyn w pierwszej 50 rankingu.

Niestety, Polacy jak zwykle pławią się w prześnym sosie własnym.

Wynajdujecie miliony mocno nacechowanych emocjami agumentów przeciw i to pomimo tego, że powtarzam w kółko, że nie da się zapobiec występowaniu w TPG ludzi z innych gildii, chćby nie wiem, jak ostre przepisy wprowadzić.

Nauczysz się grać, tylko grając z lepszym.
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 22:34 przez Darth Sib, łącznie zmieniany 1 raz
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/17.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Vampyre
Awatar użytkownika
Hydra

Regulamin i drabinka

Post autor: Vampyre » 19 lis 2005, o 22:50

O ja Was smole! Wywalcie ten punkt, jak trzeba bedzie kogos oszukac to i tak sie to zrobi (taka cecha narodowa) i wtedy bedzie dopiero ciekawie. Jesli chodzi o sprawe 'upadku' smurfa to moge go podtrzymywac komus nawet przez rok :P .

Tylko taka dorbna uwaga na koniec - Turniej robi sie dla ludzi, a nie ku wlasnej uciesze. To nie jest Starozytny Rzym i tarmoszenie sie gladiatorow na arenie tylko po to zeby ktos mial radoche.
Obrazek

Guest
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Guest » 19 lis 2005, o 22:56

dlaczego nie powinno byc guestow ??

odpowiedz jest prosta na przykladzie zmyslonym ....

istnieje sobie gildia AT oraz gildia AT2 oraz AT3

wyobrazcie sobie .... ze w gildi AT2 i AT3 sa tylko 4 osoby .... ale w obu tych skladach gra czołówka z AT(1) ... natomiast w AT(1) graja osoby z AT2 i AT3 do kupy wzieci .. ktorzy de facto ze soba grali wczesniej w AT1 od paru miesiecy (wiec mowy o NIEZZGRANIU nie ma).... co za tym idzie ? zwiekszenie szansy na to ze osoby z tagiem AT (chodzi tu o konkretne nicki w gruncie rzeczy, maja wieksze szanse na przejscie dalej) niz grajac w calosci pod jedna nazwa ....

takie moje zdanie

pozdarawiam

Apollo

Apollo Baenre
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Apollo Baenre » 19 lis 2005, o 22:58

to wyzej napisalem JA sry za brak loginu ...

Darth Sib
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Darth Sib » 19 lis 2005, o 23:02

Dlaczego twój argument o jest błędny?

Bo można zrobić dwie gildie i bez tego.
W sumie wystarczy 9 osób, aby wystawić dwie dryzyny.
Zamiast jako guesta, mozna ich po prostu do gildii zapraszać.
Co za problem? :cold:

Apollo Baenre
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Apollo Baenre » 19 lis 2005, o 23:07

dlaczego tak bardzo (niczym wulfryk) upierasz sie przy jednym punkcie ?

i juz mysliasz jak go obejsc jakby nie zostal on wprawodzany (czyli nie po twojej mysli)

dobrze kazdy wie ze malo prawdopobnym jest aby w polskiej gildie w pulskim turnieju wystapil ktos z ZPZG albo z team union

i kazdy dobrze wie ze chodzi tu

o KM i Wolf nazwijmy rzeczy po imieniu

jasno jest napisane ze Wolf ma 6 graczy a z henczami grac nie bedzie jak sami napisali .... wiec wiadomo ze questow im potrzena a z kim maja grac jak nie z watacha z KM ???? oto to jest pytanie .... w wlasciwie jego brak ...
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 23:18 przez Apollo Baenre, łącznie zmieniany 1 raz

Darth Sib
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Darth Sib » 19 lis 2005, o 23:11

Kocham guestów.

Po pierwsze. nie mam o co go obchodzić, bo nie gram w turnieju.
Piszę o tym, jak łatwo taki zakaz obejść.

Po drugie argument Wulfryka był idiotyczny(nc) i nieuczciwy(bo dlaczego jedna gildia ma cierpieć dlatego, ze ktoś nie ma składu), do tego wbrew regułom GW. Mój jest logiczny i zgodny z przepisami GW.

Po trzecie. Wjak piszesz o ZPZG i TU jakos masz racje(rzecz dziwna u geusta) :]

Po czwarte. Obrazasz zarówno KM, jak i Wolf,(chociaż w żadnym nie gram).

Po piate, czytaj mój miły cały temat, zanim wysmaujesz swoje bzdurki, bo Ci bana na IP założe mój drogi. Wyraźnie napisane jest, ze opis jest nieaktualny i w Wolf jest 12 osób.

EDIT -> Kocham guestów.
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 23:11 przez Darth Sib, łącznie zmieniany 1 raz

Kotu
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Regulamin i drabinka

Post autor: Kotu » 19 lis 2005, o 23:17

Apollo Ty chyba jestes jakis skonczony idiota... Jakby Ci 1000 ludzi cos napisalo to i tak nie wylapiesz sensu w ich slowach... WOLF NIE ma 6 ludzi.
Pozdrawiam,
Ko2

Apollo Baenre
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Apollo Baenre » 19 lis 2005, o 23:17

posluchaj mnie moj zacny kolego, zanim swoimi uprawnieniami mnie postraszysz...

z autopsji wiem ze czesto bzdur tu wiecej, niz to warte.Wiec topika (7 stron nie chce mi sie czytac - szkoda czasu) poprostu zaznaczam ze nie interesuje mnie czy grasz w (KM), (BUBU) czy w (ZZZ), popatrz na ankiete moj drogi prawniku... i zamiast upierac sie co juz pastonowione ... przyjąłbys czego wiekszosc rząda....

edit1
btw. ja mam dostac bana tak ... ? a Kotu co ?
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 23:19 przez Apollo Baenre, łącznie zmieniany 1 raz

Virus Ebola
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Regulamin i drabinka

Post autor: Virus Ebola » 19 lis 2005, o 23:21

Fajny kabaret sie z tego zrobil :) Wiedzialem ze sie tak skonczy jak tylko regulamin zobaczylem :P Ale nie przejmujcie sie i kloccie sie dalej bo to sie naprawde ciekawie czyta--->(ironia jakby ktos nie zauwazyl).
JAM JEST CZĘŚCIĄ TEJ SIŁY CO WIECZNIE ZŁA PRAGNĄC WIECZNIE CZYNI DOBRO
Obrazek

Darth Sib
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Darth Sib » 19 lis 2005, o 23:21

Sam się kompromitujesz.
Nie chce Ci się czytać? TO SIĘ NIE WYPOWIADAJ.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Archiwum