Regulamin i drabinka

Apollo Baenre
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Apollo Baenre » 19 lis 2005, o 23:26

grunt to porządne arguemnty panowie, nie ma co ...
lepiej zakonczcie dyskusje i zaakceptujcie to co chcą uczestniczy, a nie organizatorzy....

FuKs
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.
.: Gwardia PvP :.

Regulamin i drabinka

Post autor: FuKs » 19 lis 2005, o 23:28

dodam tylko ze liczba osob bedacych przeciwko gosciom osiagnela magiczny wynik ... 69 ! :D

Apollo Baenre osmieszyles sie tylko, i na co Ci to bylo? wypowiadac sie w temacie ktorego sie nawet nie przeczytalo to bym zrozumial, ale przyznawac sie do tego - juz nie rozumiem ;)

Darth Sib
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Regulamin i drabinka

Post autor: Darth Sib » 19 lis 2005, o 23:30

EDIT

Aha, jakbyś czytał tematy(wiem, że Cie nie namówię, ale musiałem sprówoać), to bys zauważył, ze punkt zmieniony i ze o tym napisałem.

Czekam tylko na logiczny argument, który by mnie przekonał. Niestety, płonne moje nadzieje.
W swojej głupocie wierzyłem, że uda mi się komuś otworzyć opczy na fakt, że nie chodzi o to, czy gueści, jeśli wystąpią, to czy oficjalnie, czy nie.
Bo ja wolałbym, żeby przepisy były możliwe do egzekwowania...

Btw, Nie ma to jak demokracja. :sorcerer:

Fuks- > Ech, Chiquita! :D
Ide spać spokojnym snem.
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 23:36 przez Darth Sib, łącznie zmieniany 1 raz
[color=#000000]"Wrogowie, którym grozisz, tworzą armie.
Wrogowie, których niszczysz, tworzą groby."[/color]
[color=#666666]- Shinriko "Małe Prawdy"[/color][color=#CC0000]
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/17.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Kotu
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Regulamin i drabinka

Post autor: Kotu » 19 lis 2005, o 23:45

Oj Apollo.. Ja tam akceptuje co chca uczestnicy. Sam takim jestem. Ale to co Ty z siebie robisz to nie wiem jak Twoi znajomi zaakceptuja... Osmieszyles sie przed wszystkimi to chociaz podkul ogon i zmykaj za miotle, zeby Cie kot nie porazl!
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 23:46 przez Kotu, łącznie zmieniany 1 raz
Pozdrawiam,
Ko2

Faile
Awatar użytkownika
Hydra

Regulamin i drabinka

Post autor: Faile » 19 lis 2005, o 23:49

Hmm...chyba cos przestala dzialac opcja ograniczajaca wypowiadanie sie gosci na forum :/ .
A Ciebie Dete przywoluje do porzadku, co niby Twoj post wnosi oprocz obrazania Apollo? Opanuj sie .

EDIT: To nie temat o uzytkowniku tego forum , ile razy bedziecie sie powtarzac ?
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 23:51 przez Faile, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

Regulamin i drabinka

Post autor: BloodSuicide » 20 lis 2005, o 00:08

ja to bym ten temat zamknął :/ lub cokolwiek innego.. Ot na OT i OTem pogania... i ctylko się ludziskąobrażają i nie zrozumienie sieją... Ja to bym powiedział żę ten punkt powinien być do uznania.. Nie chcesz to nie.. przecież i tak oszustwa będą jak ktoś bardzo chce ;] ale po co.. heh...

Życze udanego turnieju i Good Luck wszystkim Gildiom ;]
Ostatnio zmieniony 20 lis 2005, o 00:31 przez BloodSuicide, łącznie zmieniany 1 raz
Założyciel Circle of Polish Bards [Bard]
Dumny Legionista IX Kohorty.

Andros
Awatar użytkownika
Hydra

Regulamin i drabinka

Post autor: Andros » 20 lis 2005, o 00:10

Temat dawno sie skonczyl, a nadal to walkujecie w nieskonczonosc oops , moze czas to skonczyc i zamknac temat? ;)

Jak ja lubie ludzi, ktorzy nauczyli sie tekstow od starszych kolegow z podworka ( :watsup: ) i jawnie obrazaja ludzi.

Pozdro DeTe ! :cry:
GumaSzpieg pisze :ps. Roz*ebałeś mnie Andros swoim podpisem (...) Nie umniejszac Ci zdolności i umiejętności, serdecznie gratuluje sukcesów (bez ironii), ale burak z Ciebie konkretny.

Kurtaz
Awatar użytkownika
Burning Titan

Regulamin i drabinka

Post autor: Kurtaz » 20 lis 2005, o 00:14

DeTe jak przedstawiasz swoją opinie to przedstawiaj ją na poziomie....

Co do guestów to mnie to rybka, niech sobie biorą co chcą i tak im się nie udowodni tego, że mają kogoś z poza gildi, jeśli go invitną przed spotkaniem. Pozatym im mocniejszy przeciwnik tym lepiej. Przynajmniej można się czegoś nauczyć.
Obrazek

Mirumoto Akira
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Regulamin i drabinka

Post autor: Mirumoto Akira » 20 lis 2005, o 00:19

Dex już zadecydował, że guestci nie będą mogli brać udziału w grze. Po co się macie jeszcze spierać ;)
Ostatnio zmieniony 20 lis 2005, o 00:20 przez Mirumoto Akira, łącznie zmieniany 1 raz
za duża sygna

Galder
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Regulamin i drabinka

Post autor: Galder » 20 lis 2005, o 00:33

My [merc] się dopisaliśmy dawno temu, potem dwa razy ponawialiśmy informację o sobie, nie bardzo było odzewu :[

Ponownie wpisujemy kogo szukać w grze:
Leader - Galdran Phaiht
Oficerowie:
Ruin Windrunner
Malvander Fury
Zoltan Drakes
Andrin Hardis
Elryk of Melnibone
Wind Wielki
Ostatnio zmieniony 21 lis 2005, o 02:11 przez Galder, łącznie zmieniany 1 raz

Guest
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Guest » 20 lis 2005, o 03:12

Darth Sib pisze:No fajnie.
Wg Was nagminny będzie nabór zaciężnych najemników.
Ciekawe skąd? Już widze jak Anc pożycza kogoś z KM. :]
Zagraniczni goście? Dobre sobie, mało kto zna angielski na tyle dobrze, by się  porozumiewać w tym języku. Wystarczy, że jedna osoba uzywa innego języka niż wszsycy, a już wkrada się chaos.
Naprawdę, wyyślacie sobie problemu.

omg ciezko mi to skomentowac bez obrazenia ciebie, smutne jest to ze taki ktos jak ty uwaza ze wszyscy dookola niego to debile. chyba za duzo grasz w PUG'ach bo w niektorych faktycznie sa debile, ktorzy wszystkich na okolo obrazaja i nie potrafia trzymac jezyka za zebami (jezeli kogos obrazilem to nie przepraszam).

imo mozliwosc grania z guestami to zaproszenie do kombinatorstwa i uwazam ze na 29 klanow ktore tu biora udzial ktorys napewno skorzysta z tego na swoja kozysc.

imo piszesz ze robimy problemy.. wiec co ci powiem to ty zrobiles ten problem, my go tylko probujemy zlikwidowac

martwy przepis .. omg co ty prawnik ? :D imo ***** to jest gra a nie sala sadowa,

piszesz ze wiekszosc siedzi cicho, jak byl 1 glos ze komus taki punkt odpowiada

piszesz ze (wracajac do martwego przepisu :D D) nie zmienisz tego bo NIE LUBISZ martwych przepisow :DDD stary ja ****** szacunek ze robisz turniej, ale to ma byc dla nas nie dla ***** ciebie.

Guest
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Guest » 20 lis 2005, o 03:15

poprzedni post pisal Nirs Zio z [fear], tak glupio sie nie przedstawic :o

Yellow
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Yellow » 20 lis 2005, o 09:47

Ja chciałem tylko powiedzieć, że pan "DeTe" dostał bana IP za wulgarność wypowiedzi.

Jeżeli zechce mu się wymienić adres IP (co w sumie jest banalne) i powrócić tu, to uprasza się go o zmianę stylu pisania.
I'm never coming back
I'm never giving in
I'll never be the shine in your spit
I disconnect the act
I disconnect the dots
I disconnect the me in me

Eg4o
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Eg4o » 20 lis 2005, o 09:48

Drogi DeTe !
Widze, że opanować się nie umiesz. Myslisz ze Guestów nie dotyczy 1. punkt regulaminu ? Grrrubo się mylisz. Jako karę za ubliżanie innym użytkownikom forum dostajesz bana na IP.

edit:
Jego posty zostały skasowane

edit:
Guest nie jest dozwolony, tak wybrała większość, sonda zostaje usunięta.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2005, o 09:59 przez Eg4o, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

Regulamin i drabinka

Post autor: BloodSuicide » 20 lis 2005, o 10:49

dziękować modom za końcową reakcję. Zamknijcie ten temat ;] aaa.. i wywalcie opcje guesta n forum bo za duże zamieszanie z tego wychodzi :/

Ps. W poprzednim turnieju bna dostal Wulfryk zanim się zaczeło, a tutaj DeTe ;] nice.. jak bym radziłz kłutniami wstrzymać się do samego turnieju ;]
Założyciel Circle of Polish Bards [Bard]
Dumny Legionista IX Kohorty.

stoprocent
Awatar użytkownika
Burning Titan

Regulamin i drabinka

Post autor: stoprocent » 20 lis 2005, o 11:15

Własciwie mi opcja guesta jest obojetna, chetnie bym sobie pogral np z Polskimi Emigrantami pomagajac im troche. Dla mnie osobiscie liczba guestow powinna byc np. ograniczona do 1 czy 2, ale prawo demokracji, wiekszosc ma racje.

[ot]
A moze ktos napiasc co pisal DeTe ? Bo chetnie bym to przeczytal :x
[ot/]

edit: Dex chociaz moglbys nie spamowac. :)
Ostatnio zmieniony 20 lis 2005, o 16:42 przez stoprocent, łącznie zmieniany 1 raz
.:użytkownik zbanowany:.

Eg4o
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Eg4o » 20 lis 2005, o 11:41

stoprocent -> Za przeproszeniem, co Cie to obchodzi ? Ty nim jestes ? Ciekawoœć to pierwszy stopień do piekła ...

Nie chce tu kolejnej klotni. Tę rozwiązała sonda. Niech się już skończy rozmowa o guestach i o KM.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2005, o 11:44 przez Eg4o, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Apollo Baenre
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Apollo Baenre » 20 lis 2005, o 12:17

Darth Sib pisze:Aha, jakbyś czytał tematy(wiem, że Cie nie namówię, ale musiałem sprówoać), to bys zauważył, ze punkt zmieniony i ze o tym napisałem.

temat sobie czytalem do 4 strony wlącznie pozniej wskoczylem na 7 i widzialem ze Sib ciagle upiera sie przy swoim to zalozylem ze 3 pozostalem strony wiele nie zmienily ^^ // btw czytajcie ze zrozumieniem napisalem ze calego nie przeczytalem. btw. wg. praw "Marfiego" pewnie to czego nie przeczytalem bylo najwazniejsze :P

to tak dla wyjasnienia....

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 20 lis 2005, o 12:20 przez Apollo Baenre, łącznie zmieniany 1 raz

Darth Sib
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Darth Sib » 20 lis 2005, o 14:35

Wybacz, Apollo, ale wraźnie napisałem, że sam bym z guesta nie skorzystał.

Napisałem to 4 razy, licząc ten.

Napisąłem też kilkanaście razy, że to nic nie zmieni, czego akurat nikt nie zrozumiał.
Niejaki Nirs Zio dostaje bana na IP. Polecam czytanie moich postów przed komentowaniem ich.

Najlepiej wielokrotne, bo najwyraźniej czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocna stroną.

Ciekawe, ze jakoś nikt nie zwrócił uwagi na moje stanowisko na temat korzystania z guestów.
Ciekawe, że nikt nie sprzecza się z moim stanowiskiem, że i tak to nic nie zmieni.
Ciekawe, że tylu ludzi tak bardzo chce żeby tych guestów formalnie nie było, jeśli i tak, jak ktoś będzie chciał, to sobie ich weźmie.

Btw, jakbyście mieli ochtę się nad tym zastanowić, to pomyślcie, ile gildii by mozna było stworzyć i wystawic w turnieju mając 10 osób i to niekorzystając z henchów.
I to w taki sposób, żeby nikt nie zauważył nieprawidłowości.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2005, o 14:46 przez Darth Sib, łącznie zmieniany 1 raz
[color=#000000]"Wrogowie, którym grozisz, tworzą armie.
Wrogowie, których niszczysz, tworzą groby."[/color]
[color=#666666]- Shinriko "Małe Prawdy"[/color][color=#CC0000]
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/17.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Kojot
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Regulamin i drabinka

Post autor: Kojot » 20 lis 2005, o 15:34

Co to za sens grać z guestami? Chciałbym zauważyc, że to Turniej Polskich (tylko z polski) GILDII, nie guestów. Jakby guest grał u kogoś, to tak naprawdę, nie gramy z tą gildią, tylko z zupełnie inną. Jak zobacze na jakiejś grze guesta u przeciwnika to ja wychodze z gry, bo nie będe tracił czasu na gości. Gram tylko z pełnymi gildiami.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Archiwum