Regulamin i drabinka

Darth Sib
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Regulamin i drabinka

Post autor: Darth Sib » 20 lis 2005, o 18:06

A na I 20 laddera to w internecie popatrzysz, bo na pewno nie jak naciszniesz klawisz G w GW.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2005, o 18:07 przez Darth Sib, łącznie zmieniany 1 raz
[color=#000000]"Wrogowie, którym grozisz, tworzą armie.
Wrogowie, których niszczysz, tworzą groby."[/color]
[color=#666666]- Shinriko "Małe Prawdy"[/color][color=#CC0000]
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/17.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

DeTeH
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.
.: Gwardia PvP :.

Regulamin i drabinka

Post autor: DeTeH » 20 lis 2005, o 18:22

Nie pozbedziecie sie mnie tak łatwo, ale 2 raz mi się bawić nie chce w zmiany IP.
Ponoć to wolny kraj ale widzę że nie do końca [Kaczyńscy już działają]
Do zobaczenia na turnieju.
Twoja stara słucha muzyki z kolumny Zygmunta

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

Regulamin i drabinka

Post autor: BloodSuicide » 20 lis 2005, o 18:44

uparty jakis ;] lol
Założyciel Circle of Polish Bards [Bard]
Dumny Legionista IX Kohorty.

Gwalhir
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Regulamin i drabinka

Post autor: Gwalhir » 20 lis 2005, o 19:22

Tak nadetego barana jak mr Darth Sib dawno nie bylo mi dane czytac - naprawde :)
"Studiowalem prawo" ... "Gralem z r9" ... "Uczylem sie angielskiego 15 lat"... a kiedy dostaniesz oskara i standing ovation? :P :>

Szkoda tylko ze te nauki nie ida w parze z umiejetnoscia logicznego myslenia i sluchania innych a Twoje notki zalatuja nie tylko bufonada ale i despotyzmem...

Samo dopuszczenie lub nie dopuszczenie mozliwosci korzystania z guestow jest bardzo wazne bo skoro wszyscy zgadzaja sie ze jest nie do konca fair to nalezy tego zabronic.

Czemu zabraniac skoro nie mozna wyegzekwowac? Ano temu ze imo uczciwa wygrana turnieju jest dla mnie o niebo bardziej wartosciowa niz wygrana przy pomocy oszustwa (jakim przy wprowadzeniu "zakazu" bedzie gra guesta).

I chodzi tylko i wylacznie o swoiste poczucie honoru, szacunku do innych i zasad fair play a nie o to czy ktos z tego skorzysta czy nie - wazne ze ja tak.

Wiec nie zezwalajmy na cos tylko dlatego ze nie mozemy tego wyegzekwowac.
Sluchajmy racji innych a nie tylko wlasnych.

... a teraz mozesz mnie Sib zbanowac i dalej isc studiowac prawo i uczyc sie angielskiego... swoja droga zeby po 15 latach nie umiec gadac plynnie to trzeba chyba dziennie po 8h z r9+ spedzac co? :>

pozdrawiam
Gwal - m.p.k.

MONSTER
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Regulamin i drabinka

Post autor: MONSTER » 20 lis 2005, o 20:07

Super odrazu 2 przegrane na początek :/
Gratulacje The Ancalentari to były ładne mecze ale to był pojedynek jak Dawida z Goliatem z którego wygrał ten drugi... :>
Może kiedyś staniemy do walki jak równy z równym :]

Darth Sib
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Darth Sib » 20 lis 2005, o 20:15

Po pierwsze, gdy mówiłem o języku, to miałem na mysli to, że w silnie nacechwanych emocjonalnie sytuacjach, ciężko jest sie posługiwać obcym językiem, nawet jesli na codzień włada się nim swobodnie.
O języku mówiłem żeby wskazać, że występ zagranicznego guesta niekoniecznie oznacza poprawę poziomu gry.

Po drugie, o ludziach z R8-9 pisałem nie dlatego, żeby się pochwalić(bo i czym), ale dlatego, zeby wykazać, że nawet gdy obiektywny poziom umiejętności graczy jest wysoki, to nie przekłada się on wprosty sposób na poziom gry dryzyny, choćby potykając sę o tak prosta sprawę jak komunikacja. komuniakcja, o którą trudno, jeśli wszyscy uczestnicy ne mówią płynnie tym samym językiem. Przecież taki TS utrudnia rozumienie po polsku, a co dopiero jesli trzeba się nawzajem tłumaczyc "w locie" w emocjach bitwy.

Po trzecie, pisałem o tym, że sam nie popieram występownanie guestów w meczu, w którym walczy się o honor.

Po czwarte, pisząc o tym, że studiowałem prawo, chodziło mi o to, że mam podstawy, by oceniać wszelkie przepisy, jako że odebrałem pozwalające mi na to wykształcenie. Smieszny jst dla mnie pomysł, że w kraju gdzie największy odsetek ludzi w Europie rozpoczyna studia, ktoś mógłby sie chwalić tym że studiuje to czy tamto.

Po piąte, zamiast prostackiego w obejściu przepisu, lepsza by było cos w rodzaju dżentelmeńskiej umowy miedzy uczestnikami, że będą korzystac jedynie ze swoich ludzi.

Po szóste, szkoda, że mnie obrażasz, dlatego, że nie rozumiesz moich postów i proste fakty bierzesz za przechwałki.

Dostajesz ostrzeżenie, bo obraziłeś mnie bezpośrednio, choć nic Ci nie zrobiłem.

Nie wiem, co umiesz robić płynnie i w czym jesteś taki dobry, ale wiedz, że jakbyś miał odrobine szersze horyzonty, to bys wiedział, że stosowanie argumentów ad personam, to najniższy poziom, do jakiego możesz się zniżyc w dyskusji.
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/17.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Gwalhir
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Regulamin i drabinka

Post autor: Gwalhir » 20 lis 2005, o 20:43

Moze faktycznie wycieczki osobiste nie byly na miejscu ale sprowokowaly mnie do tego Twoje tez osobiste wypowiedzi ktore poprostu byly... no wlasnie bufoniaste i aroganckie - szkoda bo czlowiek na miejscu admina powinien zachowywac sie cokolwiek inaczej.

Skup sie na moderowaniu a nie mowieniu wszystkim na okolo ze Ty masz racje a oni nie (przy okazji wymac***ac im przed nosem swoja "niby kompetencja w dziedzinie prawa") to powinno byc nastepnym razem lepiej.

Tak wiec suma sumarum za "barana" przepraszam natomiast wg mnie na przymiotniki "despotyczny" "bufoniasty" "arogancki" zaslugujesz jak najbardziej.

pozdrawiam
Gwal - m.p.k.

Darth Sib
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Darth Sib » 20 lis 2005, o 21:50

Po długim namyslę, żałuję, że w ten spoób przedstawiłem problem.

Myślę, że powinienem uwypuklić właśnie zasady fair play, wezwać do czegoś w rodzaju honorowego przyżeczenia, że każdy będzie używał jedynie swoich ludzi.

Ale pamiętajcie o tym, że o ile gueści nie są mile widziani na turnieju, to jednak jest to przydatna funkcja.

Troche mi przykro, że jestem tutaj oskarżony o arogancje, chociaż chciałem po prstu Was przekonać, że to nie prawo(które bez możliwości jego egzekucji nie potrzebnej skuteczności)ma nas skłaniać do uczciwości, lecz szacunek dla rywala.

Diesel
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Underworld

Regulamin i drabinka

Post autor: Diesel » 20 lis 2005, o 22:36

kiedy mozna sie spodziewac calej rozpiski walk....

Gwalhir
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Regulamin i drabinka

Post autor: Gwalhir » 20 lis 2005, o 22:40

Problem w tym ze tutaj nikt nikomu nie ufa.
Problem w tym ze jesli czegos nie zabronisz to tak jakbys zezwolil.
Problem w tym ze poczucie honoru niestety w wiekszosci wypadkow przegrywa z mierna satysfakcja zwyciestwa odniesionego dzieki oszustwom.

Nadzieja w tym ze jesli jasno i wyraznie zabronisz czegos to na osmiu graczy znajdzie sie 1/2 ktorzy oszukiwac nie zechca - a jesli nie zabronisz tego wyraznie to odbierzesz tym 1/2 osobom ostatnie argumenty.

Pozdrawiam
Gwal - m.p.k.

ps. problem tez w tym ze wiekszosc uzytkownikow tego i nie tylko tego forum nie potrafi dyskutowac w sposob kulturalny i niestety jak sie okazuje tez sie do nich zaliczam... czego zaluje.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2005, o 22:42 przez Gwalhir, łącznie zmieniany 1 raz

Darth Sib
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Darth Sib » 20 lis 2005, o 23:32

Zawsze można sie poprawić.
Z reszta ja też nie zawsze jestem aroganckim bucem :P

Galder
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Regulamin i drabinka

Post autor: Galder » 21 lis 2005, o 02:14

W skrócie cały problem można skrócić w taki sposób:
Polak, cokolwiek mu się da, będzie narzekał, jęczał i marudził, taki już nasz wredny duch narodowy.
Jak się czegoś nie da, to piszczy, jak się już da, to chce więcej i każdy po swojemu, sami indywidualiści.

Wiem, moralizuję, ale przyjżyjcie się jakiejkolwiek dyskusji, zawsze to samo.

Czy nie powinniśmy się bawić, zamiast walczyć.

Allanon
Awatar użytkownika
Jade Armor

Regulamin i drabinka

Post autor: Allanon » 21 lis 2005, o 09:05

ja mam maleńkie pytanie - obiło mi się o oczy [bodajże post sto%] o liście graczy danej gildii w turnieju. Czy taka listę trzeba sporządzić?
Obrazek
Burning Legion:
Zdolniacha: Warlock - Undead, Female

Administrator:
http://silkroad-online.pl -- Byłe dobre MMO
http://guildwars.pl -- Czyli jak popsuć świetny tytuł :)
http://runesofmagic-online.pl -- Najlepszy darmowy MMO na rynku.

Tooster
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Tooster » 21 lis 2005, o 10:28

Nie jest to wymagane choc gdyby byl taki przepis to nie zaszkodzilo by,zreszta skoro jest zakaz guestow to ludzie maja nadzieje ze nikt sie nie ucieknie do oszustw,wiadomo jak ktos bardzo czegos chce to i tak to osiagnie.
Forum Ancalentari

Obrazek
----------------------------------
I Tooster I, Malbach Naril - inactive

Eg4o
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Eg4o » 21 lis 2005, o 14:08

Został dodany 13. punkt regulaminu. Bardzo ważny. Przepraszam ze o nim zapomniałem.
Obrazek

Erven
Awatar użytkownika
Hydra

Regulamin i drabinka

Post autor: Erven » 22 lis 2005, o 00:47

Nie no... toz to nastepny dziwaczny punkt... hehe chyba nie sadzicie ze ktokolwiek bedzie go przestrzegal... hehehe
Obrazek
www.avin.pl || tow.avin.pl || #flash.pl team

Praga
Awatar użytkownika
Jade Armor

Regulamin i drabinka

Post autor: Praga » 22 lis 2005, o 10:05

Chyba chodzi o to, żeby znowu wywołać jakąś długą i bezowocną dyskusję.

Tym razem uczestnicy chyba potraktują go z przymrużeniem oka.
Obrazek

Casilin
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Casilin » 22 lis 2005, o 10:38

Tym razem, zgadzam się z tym punktem w 100%. Nie chodzi tu o to, że jak mecz zacznie sie w 11 minucie a nie w 10 to od razu będą wycągane jakieś konsekwencje tylko o to żeby mecze były rozgrywane w ciągu a nie przez kilka dni albo cały tydzień.
"Nigdy nie wygra ten, co nie podejmie ryzyka"
Obrazek <--- Click
Obrazek

Andros
Awatar użytkownika
Hydra

Regulamin i drabinka

Post autor: Andros » 22 lis 2005, o 18:21

Widzicie przeciez ile jest problemow z meczami. Jakbysmy dolozyli do nich jeszcze to, ze gildia X zagra z gildia Y raz w poniedzialek a drugi raz w srode, to zamieszanie staloby sie jeszcze wieksze bo " ano gildia Y nie mogla stawic sie do walki rowniez w srode... " itp itd etc. Ten punkt nalezy rozumiec tak, jak Casilin go "przetlumaczyl" :P
GumaSzpieg pisze :ps. Roz*ebałeś mnie Andros swoim podpisem (...) Nie umniejszac Ci zdolności i umiejętności, serdecznie gratuluje sukcesów (bez ironii), ale burak z Ciebie konkretny.

Eg4o
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Eg4o » 22 lis 2005, o 18:25

Erven ->

edit:
widze ze Andros Ci juz wyjaśnił
Ostatnio zmieniony 22 lis 2005, o 18:26 przez Eg4o, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

PoprzedniaNastępna