Regulamin i drabinka

Darth Sib
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Regulamin i drabinka

Post autor: Darth Sib » 19 lis 2005, o 16:03

Boże.
Chyba nie rozumiecie, co czytacie.
Chodzi mi o sytuacje, że jakaś gildia ma smurfa.
Króryś z jej członków(albo kilku) pozostaje w nim, żeby nie zlikwidować tej gildii. I tyle.
Nie rozumiem darcia szat. Nie graliście z EW? Przecież zwykle pół składu ma tag WIMP(albo odwrotnie) i jakoś to niekomu nie przeszkadza. Wręcz są podziwiani.
Nareszcie jakaś pożądna gildia w GoW

Smurfy mają ogromne ilości zastosowań, zdecydowana większość dobroczynnie wpływa na poziom gildii. Nie jest to temat o smurfach, moze w wolnej chwilii napisze o szeregu zastosowań smurfów gdzie indziej.
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 16:04 przez Darth Sib, łącznie zmieniany 1 raz
[color=#000000]"Wrogowie, którym grozisz, tworzą armie.
Wrogowie, których niszczysz, tworzą groby."[/color]
[color=#666666]- Shinriko "Małe Prawdy"[/color][color=#CC0000]
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/17.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Miru
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Miru » 19 lis 2005, o 16:04

Sib, rozwiń Twój tekst z tym wydorośleniem.
Twoje przekonanie uważasz za jedynie słuszne i pozwalasz sobie na sugestię że ci co maja je odmienne są niedorośli, niedojrzali itp.. Chyba poczułem się urażony...
Rozwiń Twoje zdanie bo mam nadzieję że się mylę i że o co innego Ci chodziło.
The Witchers

Tooster
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Tooster » 19 lis 2005, o 16:04

Jezeli zamierzacie zapraszac guestow do swojej gildii na walke to niechcialbym aby to byli zagraniczni gracze.Jezeli to sa wasze smurfy i wiecie ze napewno osoby z nich zagraja w waszej druzynie napiszcie koniecznie nazwe i tag waszego smurfa.Dla mnie niedopuszczalne jest by w 1 druzynie graly osoby z 2 roznych druzyn startujacych w turnieju!.Nie robmy cyrku ludzie.
Dla przykladu smurf Ancalentari to :Anc Pro[ANC].
Forum Ancalentari

Obrazek
----------------------------------
I Tooster I, Malbach Naril - inactive

Darth Sib
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Darth Sib » 19 lis 2005, o 16:06

Miru pisze:Sib, rozwiń Twój tekst z tym wydorośleniem.
Twoje przekonanie uważasz za jedynie słuszne i pozwalasz sobie na sugestię że ci co maja je odmienne są niedorośli, niedojrzali itp.. Chyba poczułem się urażony...
Rozwiń Twoje zdanie bo mam nadzieję że się mylę i że o co innego Ci chodziło.

Chodzi mi o to, że sobie wymyślacie dodatkowe zasady.
A świat guild wars jest brutalny. Dojrzejcie do niego.
Nie ma to nic wspólnego z życiem realnym, pamietajcie o tym.
Inaczej powstają kwiatki w rodzaju
Jak jedna gildia ma wystepowac z henchmanem, to druga tez musi w tej samej liczbie henchmanów mieć.

Mozna się denerwować na te czy inne zasady (czy bugi !! )gry, ale one istnieją.
Dostosujcie się do nich.
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 16:07 przez Darth Sib, łącznie zmieniany 1 raz
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/17.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Zhai
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Zhai » 19 lis 2005, o 16:09

Sib, wyluzuj, bo zaczynasz przypominać Wulfryka ( przepraszam, nie chciałem Cię obrazić Sib), wysłuchaj innych i dopiero potem dawaj kontrargumenty. Ten tekst o wydorośnięciu puśćmy w niepamięć...
^
||
EDIT: no i ok
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 16:10 przez Zhai, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Allanon
Awatar użytkownika
Jade Armor

Regulamin i drabinka

Post autor: Allanon » 19 lis 2005, o 16:11

Tłumaczeniem się smurfami jest beznadziejne.
Każda gildia ma więcej niż 8 osób i jak trzeba przetrzymać smurfa, to chyba logiczne, że liderem może zostać osoba, która nie będzie brała udziału w rozgrywkach.

Ten punkt jest tak samo głupi jak punkt Wulftyka o henczach.... a zapowiadało się tak pięknie.
Obrazek
Burning Legion:
Zdolniacha: Warlock - Undead, Female

Administrator:
http://silkroad-online.pl -- Byłe dobre MMO
http://guildwars.pl -- Czyli jak popsuć świetny tytuł :)
http://runesofmagic-online.pl -- Najlepszy darmowy MMO na rynku.

Virus Ebola
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Regulamin i drabinka

Post autor: Virus Ebola » 19 lis 2005, o 16:11

Oj, coś mi sie zdaje że kolejny turniej został lekko przekombinowany. A szkoda bo zapowiadał sie naprawdę ciekawie :(
JAM JEST CZĘŚCIĄ TEJ SIŁY CO WIECZNIE ZŁA PRAGNĄC WIECZNIE CZYNI DOBRO
Obrazek

Casilin
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Casilin » 19 lis 2005, o 16:13

Widze, że punkt 7 znów został zmieniony. Czyli wracamy do bezsensu jego istnienia. jestem tylko ciekaw dlaczego...Hm moze w takim razie Anc zglosi do turnieju Anc Pro, w koncu termin zglaszania nie ma najmniejszego znaczenia, a zgodnie z wasza argumentacja co do SS to na pewno podniesie to poziom turnieju. Hm i teraz nawet nie ma nic o gosciach zagranicznych :twisted: Chyab bede musiał podszkolić koreański i wysłać kilka ofert :twisted:

Sib to nie jest martwy przepis! Ja też studiuje prawo i powiem ci, że jego brak jest dopiero bezsensem, ponieważ prowadzi do prawnego uregulowania machlojek i oszustw, które mogą miec teraz miejsce i to zgodnie z regulaminem. Czyli jest to LUKA W PRAWIE która jest przynajmniej zdaniem tych osob ktore wniosly na forum sprzeciw co do punktu 7, calkowitym zaprzeczeniem idei tego turnieju "POLSKICH GILDI". Dlaczego zakładać że wszyscy będą ten przepis obchodzic??? No chyba że coś o tym wiesz i wiesz że niektórym na tym zalezy i robisz to w ich imieniu.

Jeżeli chodzi ci tylko i wyłącznie utrzymanie smurfów to można ten przepis zredagować zupełnie inaczej.
Po pierwsze należy stwierdzić, że udział guesta (moim zdaiem maks 1 bo tyle potrzeba do utrzymania guildi jest możliwy) tylko jeżeli jest on ze smurfa, który wczesniej został zgłoszony do organizatorów. Wyklucza to od razu możliwość werbowania ludzi z np. Team Union co teraz jest zgodne z regulaminem. No i co jeszcze ważniejsze poniwnno być zaznaczone że w turnieju może brać udział tylko zgłoszona gildia, a jej smurf nie ma takiej możliwości. Wykluczy to zwiekszanie szansy na wygrana przez podwojne uczestnictwo.

Krótko mówiąc punkt ten aby był logizny i niezaprzeczał ideii turnieju powinien brzmiec:
"zezwala się na uczestnictwo w drużynie 1 guesta ze wcześniej zgłoszonego smurfa, pod wcześniej zgłoszonym nickiem"

Rozwiązuje to problem, bo uczciwość graczy można sprawdzić bardzo prosto używająć friendlisty, która pozwala nam stwierdzić, czy osoba, która wcześniej grąła w innym teamie nie jest zalogowana obecnie i jezli tak czy nie gra w niedozwolonej drużynie. Jak widać wszystko można sprawdzić, tylko taki regulamin pisze się przed turniejem a nie w trakcie, bo jak zapewne wiesz lex retro non agit.
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 16:23 przez Casilin, łącznie zmieniany 1 raz
"Nigdy nie wygra ten, co nie podejmie ryzyka"
Obrazek <--- Click
Obrazek

Miru
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Miru » 19 lis 2005, o 16:14

Ok
Niech sobie goście łażą po Gildiach jak chcą.
Dostosujemy się do regulaminu bo nie mamy wyjśćia. Ale nie miej za złe mi tego że mówię głośno to co myślę na ten temat.
Moja wina że nie poczekałem najpierw za regulaminem.
Szkoda tylko że nie było możliwośći zgłoszenia się do 2TPG po jego opublikowaniu.
Ale skoro organizatorzy chcieli go ukryć do czasu zgłoszenia się Gildii ... nic nie poradzę...
Powodzenia raz jeszcze dla wszystkich drużyn, niech wygra najlepsza.
The Witchers

Darth Sib
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Darth Sib » 19 lis 2005, o 16:14

Zhai Hardbone pisze:Sib, wyluzuj, bo zaczynasz przypominać Wulfryka ( przepraszam, nie chciałem Cię obrazić Sib), wysłuchaj innych i dopiero potem dawaj kontrargumenty. Ten tekst o wydorośnięciu puśćmy w niepamięć...

Ale ja go podtrzymuję!
Chodzi mi o dojrzałość w grze! A to nie ma nic wspólnego z tą z życia i nie mam zamiaru tu tłumaczyć tej wcale nie subtelnej różnicy.
Poza tym, trzeba naprwde nie mieć pojęcia o grze, by uważać, że ściągnięcie jedego czy 4 nawet guestów zmieni wynik gry.
Drużyna w GW jest tak silna, jak nasłabsze jej ogniwo.
Zapamiętajcie to.
O konieczności zgrania nie wspomnę.

Po raz ostatni tłumaczę oczywisty fakt.
Ten przepsi można banalnieobejść.
Wystarczy kogoś zaprosić do gildii. Proste?
A wprowadanie ograniczeń, że np może grać tylko osoba, o w gildii jest od np 2 tygodni lub dłużej jest tak samo łatwe do obejścia.
No i nie wspomnę o różnych bugach, które np mogą spowodwać wypadnięcie z gildii.
Czy choćby o pomyłkowym wyjściu z gildii(od czasu mojej gry w gw wiele podownych przypadków widziałem).

Zrozumcie, nie mam zamiaru tutaj nikogo obrrażać.
Posługuję sie jedynie logiką, i jedynie jej głosu słucham.

Darth Sib
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Darth Sib » 19 lis 2005, o 16:16

Miru pisze:Ok
Niech sobie goście łażą po Gildiach jak chcą.
Dostosujemy się do regulaminu bo nie mamy wyjśćia. Ale nie miej za złe mi tego że mówię głośno to co myślę na ten temat.
Moja wina że nie poczekałem najpierw za regulaminem.
Szkoda tylko że nie było możliwośći zgłoszenia się do 2TPG po jego opublikowaniu.
Ale skoro organizatorzy chcieli go ukryć do czasu zgłoszenia się Gildii ... nic nie poradzę...
Powodzenia raz jeszcze dla wszystkich drużyn, niech wygra najlepsza.

Ech. o prostu trudno było oszacować ilość uczestników, a przez to wszystko inne.
Ukrywać? :/

Casilin, prosze przeczytaj uważnie moje posty.
Przypadek SS był wyjątkowy i wymagał głosowania wszystkich uczestników.
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 16:18 przez Darth Sib, łącznie zmieniany 1 raz

Rascal
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Regulamin i drabinka

Post autor: Rascal » 19 lis 2005, o 16:18

Hmm, znowu zaczyna się narzekanie, żaden punkt nie nakazuje żadnej gildii grać z gościem.

Dwunastka zamierza grać ze składem podanym przed TPGII nie uwzględniamy w składzie żadnych gości. Poza tym nie przeszkadza mi gra przeciwko drużynie, która w danej chwili nie była w stanie zebrać 8 osobowego składu i zaprosiła jedną osobę do gry. Dziwne byłoby natomiast kiedy nagle widzisz 8 osób z innej gildii czy to zaproszonych na prawach członka gildii czy na prawach gościa.

Widocznie zapomnieliście po co gracie w tą grę. Rywalizacja swoją drogę, tu chodzi o dobrą zabawę. Co Ci da wygrana, kiedy świadomie naginasz zasady fair play - na pewno nie szacunek innych osób.
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 16:19 przez Rascal, łącznie zmieniany 1 raz
W grze: Calin Rascal Cruel Natasha Akabashi Kitayama [SaaT]

Casilin
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Casilin » 19 lis 2005, o 16:19

Przykład SS miał być ironicznym wyolbrzymieniem tego co wprowadza ten punkt w swojej niedopracowanej formie.
Obrazek <--- Click
Obrazek

Allanon
Awatar użytkownika
Jade Armor

Regulamin i drabinka

Post autor: Allanon » 19 lis 2005, o 16:21

Sib nie zgadzam się z Tobą, że gueści nie zmienią gry danej gildii. Jedne gildie mają dobrych monków, inne dobry spike, a kiepski support leczących. Dobranie 3 guestów jako monków z dorbych gildii daje potężnego kopa.

I należy się zastanowić - Turniej Polskich GILDII, czy Turniej Polskich Drużyn??

Jak na razie to wychodzi na to drugie.
Obrazek
Burning Legion:
Zdolniacha: Warlock - Undead, Female

Administrator:
http://silkroad-online.pl -- Byłe dobre MMO
http://guildwars.pl -- Czyli jak popsuć świetny tytuł :)
http://runesofmagic-online.pl -- Najlepszy darmowy MMO na rynku.

Miru
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Miru » 19 lis 2005, o 16:22

Co ma wspólnego ilość uczesniczących drużyn z regulaminem ?

Jak słaba Gildia zaprosi 4 gości którzy są podstawowym damage dobrej Gildii to wcale nie potrzeba aż tak się zgrywac jak twierdzisz. Takie Gildie są i potrafią nieżle namieszać na GvG.

Za bardzo zakładasz Sib, że będziemy próbowali obejść przepisy. Miej troszkę zaufania do polskich Gildii ;) .
The Witchers

Zhai
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Zhai » 19 lis 2005, o 16:28

Dobra, przekonałeś mnie. Trzeba było to napisać od razu.
Ale Miru też dobrze mówi - troche wiary w ludzi...
Obrazek

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

Regulamin i drabinka

Post autor: BloodSuicide » 19 lis 2005, o 16:30

Eh..i znowu kłótnia o szczerość i zrozumienie.. a nade wszystko o zasady far play.. popierałem Wulfryka gdy mówił o zasadach fair play bo to się rozumie samo przez się...
I tutaj także popieram Siba.. no ludziska, co wam przeszkadza punkt o gościach.. dokładnie kogoś można dodać, kogoś można odjąc - zgildii, możę i ze smurfów.. ale po co robić zamieszanie w gildii smurf z temu dam lidera a temu oficera i będzie spoko bo musze zagrać w składzie tpg... heh kłótnia i głupota...
Nie możecie przyjąć do wiadomości tego że istanieją ludzie pożądni i każego mierzycie własną miarą?? to żę wy pomyślicie, że jakaś gildia zaprosi pro gracza i chociażby kogokolwiek z innej gildii to już dana gildai tak ma zrobić.. heh.. opnaujcie się...
GW jak w marszu, Sib powiedział żę drużyna jest tak silna jak jej najsłabsze ogniwo - w długiej trasie na piechote jest tak samo.. szybkość grupy zależy od najwolniejszego chodziarza...
GW to gra zespołowa, jeśli dany guest jest z teamu gildii to wszyskto jest dobrze.. a nawet jeśli gildai weźmie guesta z innej - to nei da im to przewagi jeśli wcześniej nie trenowali... heh, a przecież ludzie i tak grają ze swoimi znajomkami...
Dobra kończe tego psota bo i tak nikt nie zmieni swojego zdania i nadal przy swoim stawał będzie :/
[prawo do wypowiedzi mam, co z tego ze w turnieju nie biore udziału - więc prosze o takich komentarza nie myśleć...]
Założyciel Circle of Polish Bards [Bard]
Dumny Legionista IX Kohorty.

Darth Sib
Awatar użytkownika

Regulamin i drabinka

Post autor: Darth Sib » 19 lis 2005, o 16:31

No fajnie.
Wg Was nagminny będzie nabór zaciężnych najemników.
Ciekawe skąd? Już widze jak Anc pożycza kogoś z KM. :]
Zagraniczni goście? Dobre sobie, mało kto zna angielski na tyle dobrze, by się porozumiewać w tym języku. Wystarczy, że jedna osoba uzywa innego języka niż wszsycy, a już wkrada się chaos.
Naprawdę, wyyślacie sobie problemu.

A ja chcę tylko ,by był jasne, kto jak gra, bez tanich podchodów w stylu fałszywych członków.

Chciałem jeszcze podreślić. Ani ja, ani DeX nie uczestniczymy w turnieju!
Gdzie tu więc korzyść dla nas?

Tak będzie przejrzyściej i tyle.

PS Chcaiłębym wierzyć w uczciwość wszytkich ludzi, ale jakoś nie mogę. A w ten spoób nie ma pokusy do obchodzienia prawa.
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 21:44 przez Darth Sib, łącznie zmieniany 1 raz

Casilin
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Casilin » 19 lis 2005, o 16:34

Dlaczego zakładasz ze 1??? Przecież zgodnie z regulaminem można wziąść 4. Podałem wam jak można zmienić ten przepis. Dzieki temu można by utrzymać smurfa i nie było by tylu emocji z zapraszaniem graczy. Po co stwarzać możliwości do robienia przekętów jak w prosty sposób można im zapobiec, lub przynajmniej spróbować to zrobić.

Wiesz jak chodzi o przejscie z Anc do KM i odwrotnie to ja raczej tez nie mam wątpliwośći. NIe chciałem tego pisać ale widze, że zostałem do tego zmuszony. Bardziej martwi mnie ewentualne przejscie z KM do WOLFA. Podkreslam ewentualne i nie chce tu nikogo obrażać ani osądzać, ale gdyby do tego doszło (wierze ze gildie te sa na takim poziomie ze jest to wylkuczone, ale strzezonego Pan Bog strzeze) to zaistnieje tu wspomanian przezemnie zjawisko podwojnej szansy na wygraną, a wyaje mi się, że regulamin powinien dawać każdemu tylkoi wyłącznie 1 szanse.
Ostatnio zmieniony 19 lis 2005, o 16:37 przez Casilin, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek <--- Click
Obrazek

Miru
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Regulamin i drabinka

Post autor: Miru » 19 lis 2005, o 16:36

Druzyna jest tak silna jak średnia umiejętnośći wszystkich członków drużyny.
Tak apropo tego co mówicie o tym najsłabszym.

I Sib ponownie twierdzisz że w Gildiach są same głąby. Że niby nie umieją angielskiego...
W składzie TW wszyscy oprócz mnie ;) jednego głąba, radzą sobie całkiem dobrze po angielsku.
The Witchers

PoprzedniaNastępna

Wróć do Archiwum