Pary 17,18,19 kolejki oraz rozpiska do końca ligi

do niedzieli 17 czerwca
GW Observer
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: GW Observer » 12 cze 2007, o 22:27

Jeszcze raz skopiuje tu kolejki po uwzględnieniu rozpadów gildii. Czas na rozegranie do niedzieli 17 czerwca

runda 17

RiSC vs INM
Bard vs TA
VS vs Anc
zgon vs BSP
ACME w/o vs MOC
MSI vs DNO
ToW vs NVM
LA vs BoSw/o
LoVe vs PLS

runda 18

INM vs tBw/o
BSP vs XIIw/o
AfH w/o vs RiSC
TA vs MOC
NVM vs FEARw/o
Bard vs MBMw/o
Anc vs LoVew/o
MSI vs VS
DNO vs LA
zgon vs ACMEw/o
ToW vs PLS

runda 19

AfHw/o vs Bard
BSP vs INM
XII vs Anc
RiSC vs TA
MOC vs tBw/o
NVM vs Innw/o
PLS vs DNO
VS vs MBMw/o
zgon vs MSI
ToW vs LA

Jednocześnie wklejam ostatnie 4 rundy które pozostały do zakończenia sezonu. Czas na ich rozegranie jest teoretycznie do 1 lipca ale ze względu na fakt że sporo teamów się wycofało wiele gildii ma tylko 1-2 mecze do rozegrania może się uda zakończyć wcześniej. los chciał że w ostatnich klejkach dojdzie do kilku ciekawyh pojedynków które prawdopodobnie zadecydują o końcowej klasyfikacji. A oto końcowe kolejki:

runda 20

XII vs Bard
AfH vs BSP
INM vs Anc
FEAR vs MOC
tB vs DNO
TA vs NVM
LoVe vs VS
zgon vs BoS
RiSC vs ToW
MSI vs ACME
LA vs PLS

runda 21

Anc vs AfH
INM vs Bard
MOC vs XII
BSP vs TA
DNO vs FEAR
tB vs NVM
VS vs Inn
RiSC vs zgon
PLS vs BoS
LoVe vs ToW
LA vs MSI

runda 22

TA vs Anc
FEAR vs RiSC
MOC vs INM
XII vs DNO
zgon vs Bard
BSP vs ToW
BoS vs MSI
VS vs LA
ACME vs NVM
MBM vs PLS

runda 23

AfH vs MOC
Inn vs INM
DNO vs TA
FEAR vs BSP
Bard vs LoVe
Anc vs zgon
MBM vs RiSC
NVM vs LA
ToW vs VS
PLS vs MSI
Ostatnio zmieniony 12 cze 2007, o 22:55 przez GW Observer, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Arawn
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Arawn » 12 cze 2007, o 23:52

Co jest z Tb? i jaka oficjalna decyzja w ich sprawie. Bo na stronie BoS jest, że sie wycofali. Ale z tego co mi wiadomo to zmienili nazwę. My możemy z nimi zagrac zalegly mecz, ale przydała by sie oficjalna decyzja organizatorów co do sytuacji.

Mały edit po poprzedni post troche zamotałęm ^^
Ostatnio zmieniony 13 cze 2007, o 00:08 przez Arawn, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Gram flagą, tylko flagą, czasem flagą , zawsze flagą a jak mi się strasznie nudzi to tez gram flagą

GW Observer
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: GW Observer » 13 cze 2007, o 08:12

tB zostało przez nas wycofane bo taka gildia jako taka już nie istnieje. Nie możemy dopuszczać w to miejsce gildii, która powstała z części graczy tB o nowej nazwie i nowym składziedzie a miała by zająć ich miejsce przejmując dotychczasowe wyniki. To absolutnie niezgodne z zasadami.
Obrazek

Matek!
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Matek! » 13 cze 2007, o 14:10

Dziękuję bardzo za walkę z PLS, był to niezapomniany mecz dla mnie i myślę, że dla moich kolegów z gildii też. Walka była wyrównana i pełna emocji aż do końca, gdzie PLS wykorzystało przewagę GH i zadało nam ostateczny cios. Jeszcze przez pół godziny nie mogłem się pozbierać i analizowałem ostatnie sekundy meczu.
Były to dla mnie najlepsze spotkanie w lidze i jedne z ciekawszych GvG jakie grałem w ogóle.

Heniek
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Post autor: Heniek » 13 cze 2007, o 14:58

Do pamiętnika to zapisz a nie zaśmiecasz forum.
Obrazek

Myz Lagrange
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Myz Lagrange » 13 cze 2007, o 15:44

Dlaczego po raz kolejny przy meczach z XII nie ma w/o ? Cos sie zmienilo, jakis come back ?
The Ancalentari [Anc]
Obrazek Obrazek
Zhai pisze :Mnie rozbawia, że takie siusiaki, jak Beka i Light Raven(...) które w stanie wojennym i PRLu, albo nawet nie byli w wersji beta, albo na kupę mówili papu, osądzają ludzi za działalność z tamtego okresu. Dla Was chłopaki to jest science-fiction! Kartki znacie pewnie z opowiadań rodziców. Tak samo SB - Wy nie wiecie jak się wtedy żyło. (...). Jesteście pokoleniem NINTENDO, a nie kolejek po ocet i kartek na kaszankę.

tava
Awatar użytkownika

Post autor: tava » 13 cze 2007, o 16:54

no przeciez przeciwnicy sa zaznaczeni jako zwyzieczy
Obrazek

GW Observer
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: GW Observer » 13 cze 2007, o 17:33

Myz Lagrange pisze :Dlaczego po raz kolejny przy meczach z XII nie ma w/o ? Cos sie zmienilo, jakis come back ?

XII gra :) ale nie w lidze.

w/o zapomniałem dopisać :) pospiech
Obrazek

Nirs
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Nirs » 15 cze 2007, o 17:36

GW Observer pisze :tB zostało przez nas wycofane bo taka gildia jako taka już nie istnieje. Nie możemy dopuszczać w to miejsce gildii, która powstała z części graczy tB o nowej nazwie i nowym składziedzie a miała by zająć ich miejsce przejmując dotychczasowe wyniki. To absolutnie niezgodne z zasadami.

dzieki za jakiekolwiek info w tej sprawie

GW Observer
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: GW Observer » 15 cze 2007, o 19:51

Nirs pisze :dzieki za jakiekolwiek info w tej sprawie

? Niezbyt rozumiem. To chyba Wy powinniście mnie poinformować że tB się rozpadło i przekształca w coś innego. A wieść o tym dostałem od Heńka z RiSC jako screen Waszej rozmowy że tB się z kimś łączy i powstaje nowa gildia. Gdyby nie on to nie miałbym pojęcia o niczym.
A pomysł że dopuścimy jakiś nowy team w którym liderem i oficerami są osoby z BEND i częśc dawnego składu tB chyba jest niepoważny. No sry Nirs , przy całej sympati i szacunku ale to troche niepoważne.
Obrazek

Nirs
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Nirs » 17 cze 2007, o 14:25

GW Observer pisze :? Niezbyt rozumiem. To chyba Wy powinniście mnie poinformować że tB się rozpadło i przekształca w coś innego. A wieść o tym dostałem od Heńka z RiSC jako screen Waszej rozmowy że tB się z kimś łączy i powstaje nowa gildia. Gdyby nie on to nie miałbym pojęcia o niczym.
A pomysł że dopuścimy jakiś nowy team w którym liderem i oficerami są osoby z BEND i częśc dawnego składu tB chyba jest niepoważny. No sry Nirs , przy całej sympati i szacunku ale to troche niepoważne.

to wspaniale pokazuje jak organizatorzy wspolprauja ze soba, poniewaz ja rozmawialem caly ten czas z occulusem, ktory nawet powiedzial ze w tej sprawie do ciebie zadzwoni, a to on mi powiedzial ze mam wyslac nowy rooster i grac w lidze, jesli przeciwnik wyrazi zgode na taka gre.

GW Observer
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: GW Observer » 17 cze 2007, o 16:13

Tego nie wiedziałem :) Oculus bardziej się kwestią nagród i wsółpracą z CDP zajmuje a organizacyjnie tutaj to jak widać Mak i Ja.

Ale i tak Nirs dopuszczenie gildii w nowym składzie i nową nazwą jest niedopuszczalne. Szczególniue że jak widzę jest tam sporo dawnego Bend , który też sie do ligo zakwalifikował i bez jednego słowa nawet jednego meczu nie zagrał.

Sprawa zamknięta a z naszej strony kolejna rzecz do poprawy w kolejnej edycji.
Obrazek

Nirs
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Nirs » 18 cze 2007, o 17:17

nie no rozumiem i sie od pocatku nastawialem na to ze nie zagramy, poprsotu zdenerwowalo mnie to ze zostalem wprowadzony w blad.

gl i do zobaczenia w 2giej edycji :>

Arawn
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Arawn » 18 cze 2007, o 21:15

Hehe czyli troche zamotane było. Myśmy też znali wersje , że jak zagramy z nowym Tb to będą mogli grac. I gdybym nie poszedl na forum BoS to bymśmy zyli w tym przekonaniu i dalej się z nimi umawiali.
Powodzenia dla nowej gildii Nirs
Obrazek
Gram flagą, tylko flagą, czasem flagą , zawsze flagą a jak mi się strasznie nudzi to tez gram flagą

Wróć do Archiwum