Pary kończące lige i pare info

do 1 lipca !!!!
GW Observer
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: GW Observer » 20 cze 2007, o 08:08

Oto układ par który pozostał do zakończenia ligi.
Mecze należy rozegrać do 1 lipca i jest to deadline. W tym przypadku nie będzie możliwości przedłużania gier bo czasu jest dość.

runda 20

XII vs Bard
AfH vs BSP
INM vs Anc
FEAR vs MOC
tB vs DNO
TA vs NVM
LoVe vs VS
zgon vs BoS
RiSC vs ToW
MSI vs ACME
LA vs PLS

runda 21

Anc vs AfH
INM vs Bard
MOC vs XII
BSP vs TA
DNO vs FEAR
tB vs NVM
VS vs Inn
RiSC vs zgon
PLS vs BoS
LoVe vs ToW
LA vs MSI

runda 22

TA vs Anc
FEAR vs RiSC
MOC vs INM
XII vs DNO
zgon vs Bard
BSP vs ToW
BoS vs MSI
VS vs LA
ACME vs NVM
MBM vs PLS

runda 23

AfH vs MOC
Inn vs INM
DNO vs TA
FEAR vs BSP
Bard vs LoVe
Anc vs zgon
MBM vs RiSC
NVM vs LA
ToW vs VS
PLS vs MSI

Jednocześnie pare info.

Ja od soboty do około 6 lipca jade na urlop :) . Ligę poprowadzi i dopilnuje do końca Makonde. Macie go w kontaktach gg w gildii BoS. Jeśli będą jakieś problemy i niejasności na bierząco możecie pisać do niego. Oczywiście screeny idą bez zmian na dotychczasowe maile.
Wszystkie wyniki na bierząco są na stronach BoS oraz zgon.
Ja zaraz po powrocie podsumuje rozgrywki i co najważniejsze skontaktuje się ze zwycięzcami w celu wysyłki nagród. Rozlosujemy też nagrody dodatkowe. Bardzo mozliwe że odbędzie się mały dodatkowy event z nagrodą niespodzianką dla czołowych gildii ale to juz ustalimy ze sponsorem i zainteresowanymi gildiami po zakończeniu rozgrywek.
Nagrody zgodnie z regulaminem trafią do was do 21-22 lipca najpóźniej. Ja zajmuję się nagrodami rzeczowymi oraz Ventami a Oculus będzie sie zajmował nagrodami ufundowanymi przez CDP.

Jednocześnie prośba. gildie które wygrają nagrody rzeczowe - jeśli są gracze z tego samego miasta i jest możliwość wysłania kilku nagród do 1 gracza który potem je rozdysponuje pomiędzy to będe wdzięczny :) Mniej pakowania. Jeśli nie trudno, będe pakował do upadłego :) .
2 ważna sprawa -

Po zakończeniu rozgrywek proszę aby lider wysłał na podane maile listę osób które mają otrzymać nagrody( IGN). Potem przyjmiecie moje konto do Was do gildii abym mógł od każdego osobiście otrzymać dane do wysyłki nagród. :) Czyżbym był jak pewien gość z 4 godzinki w MSI :p? To na razie tyle .
Ostatnio zmieniony 20 cze 2007, o 08:10 przez GW Observer, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Makonde
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Post autor: Makonde » 28 cze 2007, o 11:52

Z racji problemów z rozegraniem meczu 22 kolejki BSP vs ToW, po konsultacji z organizatorem decyzja jest następująca:
- BSP/ToW mają czas na ustalenie terminu i rozegranie meczu do 1 lipca, 22:00 (maks. czas rozpoczęcia spotkania)
- jeśli nie uda im się ustalić wspólnego terminu (niezależnie od przyczyn, etc) organizatorzy wyznaczają termin na 1 lipca, godzinę 21:30
- w wypadku niestawienia się obu drużyn w tym terminie pojedynek zakończy się dwustronnym walkowerem

Myz Lagrange
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Myz Lagrange » 28 cze 2007, o 15:07

Maja czas na ustalenie terminu (i zagranie) do 22 ale jak sie nie dogadaja to beda musieli grac pol godziny wczesniej...wow tez tak chce.

"- Profesorze szykuj Delorean'a ;) "
"- Great Scott!! Ok Marty!"
The Ancalentari [Anc]
Obrazek Obrazek
Zhai pisze :Mnie rozbawia, że takie siusiaki, jak Beka i Light Raven(...) które w stanie wojennym i PRLu, albo nawet nie byli w wersji beta, albo na kupę mówili papu, osądzają ludzi za działalność z tamtego okresu. Dla Was chłopaki to jest science-fiction! Kartki znacie pewnie z opowiadań rodziców. Tak samo SB - Wy nie wiecie jak się wtedy żyło. (...). Jesteście pokoleniem NINTENDO, a nie kolejek po ocet i kartek na kaszankę.

Makonde
Awatar użytkownika

Post autor: Makonde » 28 cze 2007, o 15:15

termin jest narzucony tylko jakby się nie mogli dogadać, więc ocb? ;)

Myz Lagrange
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Myz Lagrange » 28 cze 2007, o 18:02

kk, ale tak formalnie i teoretycznie to moga o 21:45 dojsc do wniosku ze jednak sie nie dogadaja i nie zaczna grac o 22...i wtedy znaczyloby, ze zgodnie z zaleceniem organizatorow powinni grac juz od 15 minut :)
Ostatnio zmieniony 28 cze 2007, o 18:02 przez Myz Lagrange, łącznie zmieniany 1 raz
The Ancalentari [Anc]
Obrazek Obrazek
Zhai pisze :Mnie rozbawia, że takie siusiaki, jak Beka i Light Raven(...) które w stanie wojennym i PRLu, albo nawet nie byli w wersji beta, albo na kupę mówili papu, osądzają ludzi za działalność z tamtego okresu. Dla Was chłopaki to jest science-fiction! Kartki znacie pewnie z opowiadań rodziców. Tak samo SB - Wy nie wiecie jak się wtedy żyło. (...). Jesteście pokoleniem NINTENDO, a nie kolejek po ocet i kartek na kaszankę.

Erven
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Erven » 28 cze 2007, o 18:15

Ja calosc skomentuje po zakonczeniu ligii.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2007, o 18:16 przez Erven, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
www.avin.pl || tow.avin.pl || #flash.pl team

Makonde
Awatar użytkownika

Post autor: Makonde » 28 cze 2007, o 18:16

i w takiej sytuacji będzie podwójny w/o :P
spoko, wierzę że chłopaki się dogadają :)

Dr Wiktor Wektor
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Dr Wiktor Wektor » 28 cze 2007, o 19:37

spoko, wierzę że chłopaki się dogadają

Przepraszam, ale "chłopaki dogadali się" już dawno. Mecz miał się odbyć w ostatnią niedzielę o godzinie 21, termin był zaakceptowany przez obie strony (link do screena poniżej). Specjalnie jedna osoba z ToW przełożyła swój wyjazd, abyśmy mogli rozegrać ten mecz w optymalnym składzie. Ludzie mają sesje, niektórzy wyjeżdżają, dlatego zależało nam na rozegraniu ostatnich 3 gier jak najszybciej, zwłaszcza meczu z BSP. Nagle, w niedzielę o 21 otrzymujemy wiadomość, że BSP nie zagra, bo nie ma składu i chcą przełożyć termin meczu. Było to w momencie gdy my już czekaliśmy gotowi w GH i wysyłaliśmy wyzwanie. Liderzy umówili walkę kilka dni wcześniej, nie rozumiem, nie było żandych sygnałów ze strony BSP, że coś może być nie tak (sry ale w porę meczu to IMO trochę za późno).
No sry, ale nie będziemy teraz wychodzić z henczami czy guestem, bo zostaliśmy najzwyczajniej olani przez przeciwnika.

Makonde, napisałeś Ervenowi: "nie formalnoscia bylo ustalenie terminu a nie narzucenie go, zigonorowanie wypowiedzi przeciwnika i postawienie sie"
WTF? Spójrz na screena jeszcze raz, gdzie tam masz narzucanie terminu? To Wy próbujecie teraz nam narzucić termin.
Kolejny fragment Twojej rozmowy z Ervenem: "bedzie smrod a PRu juz i tak nie macie najlepszego". Co to ma kurtka modna do rzeczy? Nie obchodzi nas czy ktoś lubi ToW czy nie, gramy w lidze dla siebie, nie dla "PRu".
Regulamin jest jasny, mecz był umówiony, co widać na screenie, my się stawiliśmy, poczekaliśmy, przeciwnik nie przyjął wyzwania, straciliśmy tylko czas, oczekujemy 3 punktów za w/o.

Dzisiaj mamy ostatni mecz ligowy z RiSC. Po tym uznamy, iż stawiliśmy się na wszystkie umówione spotkania i rozegraliśmy je zgodnie z ułożonym przez Was regulaminem.

Chciałem tylko przedstawić sprawę dokładniej, bo zdanie
Z racji problemów z rozegraniem meczu 22 kolejki BSP vs ToW

lekko sugeruje, że zawiniły tu obie strony, a niestety tak nie jest.

Na koniec wstawiam link do screenshota, gdzie Erven "narzuca termin meczu, ignoruje wypowiedź przeciwnika i stawia się" (^o^):

SCREENSHOT
Ostatnio zmieniony 28 cze 2007, o 19:38 przez Dr Wiktor Wektor, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Makonde
Awatar użytkownika

Post autor: Makonde » 28 cze 2007, o 21:12

Dr Wiktor Wektor, powiedz mi co ma na celu Twój post? Chcesz posiać trochę fermentu czy jak?

Temat był wałkowany od niedzieli przez gg i jakoś nie pamiętam żebyś w tym czasie próbował kontaktować się z organizatorami.

Dalej, upublicznianie rozmowy bez zgody obu stron jest, hmm, brakuje mi porównania na jakim poziomie.

w/o na waszą korzyść nie będzie, nie uda się wam go również wymusić ciśnieniami, sugerowaniem że jestem stronniczy i że z GWO to ustalicie (tak a propos rozmowy z Ervenem). Zatem jeszcze raz, decyzja została uzgodniona z GWO, więc na zmianę decyzji nie liczyłby. Dodatkowo, o ile pamiętam, zarówno Erven jak i Kain powiedzieli że zaakceptują decyzję organizatorów. Jak widzę akceptacja nie była bezwarunkowa.

Do tematu nie będę już wracać bo za dużo czasu i nerwów już mi zabrał. Jak chcesz sobie go wałkować to proszę bardzo. Skoro chcesz to robić publicznie to tym bardziej zachęcam.. pogadaj, popisz sobie, niech Ci ludzie poprzytakują, inni powiedzą że nie masz racji. Fajnie, nastukacie sobie trochę postów.

Prosiłbym ludzi z BSP o zignorowanie tematu i nieuleganie prowokacji.

A na koniec retoryczne pytanie o co chodzi? Honor, szacunek dla przeciwnika, strach, czy identyczną ilość punktów w tabeli...

Dr Wiktor Wektor
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Dr Wiktor Wektor » 28 cze 2007, o 21:26

Dr Wiktor Wektor, powiedz mi co ma na celu Twój post?

Napisałem w samym poście.

w/o na waszą korzyść nie będzie

OK
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Bsp Kain
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Post autor: Bsp Kain » 28 cze 2007, o 22:19

Ach, widzę, że jest na coś odpisać. ;) Pobawimy sie w cytowanie. :P

Dr Wiktor Wektor pisze :Przepraszam, ale "chłopaki dogadali się" już dawno. Mecz miał się odbyć w ostatnią niedzielę o godzinie 21, termin był zaakceptowany przez obie strony (link do screena poniżej).

Jeżeli masz na myśli mnie, to się mylisz. :) Pokaż mi na screenie, gdzie zaakceptowałem termin. Powiedziałem, że raczej pasuje i że napisze na naszym forum - w celu sprawdzenia czy ludziom pasuje. Niestety termin za mało osób pasował, o czym dali znać na forum, wiec go nie potwierdziłem Ervenowi. Uznałem, że nie potraktujecie nie potwierdzonego przez nas terminu jako terminu ostatecznego. Pomyliłem się. Mogłem dać znać w przeciągu tych dwóch dni, że musimy zagrać w innym terminie. Niestey tutaj rzeczy martwe mi to uniemożliwiły (brak netu przez dwa dni). Tutaj zawaliłem, przyznaję wam racje, jednak wątpie, że tylko przez to, że nie potwierdziłem terminu stał się on oficjalnym terminem. U w każdym rozegranym przez nas meczu ligi żeby zagrać mecz obie strony musiały potwierdzić termin. W tym konkretnym przypadku po propozycji Ervena napisałem, że "myślę, że tak" - czy wg Ciebie to znaczy "tak"? Wtedy sądziłem, że uda nam się zagrać mecz, ale wolałem się upewnić poprzez nasze forum, okazało się że nie uda nam się tego dnia zebrać optymalnego składu, z powodu wakacji, sesji, kłopotów ze sprzętem i innych takich. Z tego powodu nie potwierdziłem meczu.

Dr Wiktor Wektor pisze :Specjalnie jedna osoba z ToW przełożyła swój wyjazd, abyśmy mogli rozegrać ten mecz w optymalnym składzie. Ludzie mają sesje, niektórzy wyjeżdżają, dlatego zależało nam na rozegraniu ostatnich 3 gier jak najszybciej, zwłaszcza meczu z BSP. Nagle, w niedzielę o 21 otrzymujemy wiadomość, że BSP nie zagra, bo nie ma składu i chcą przełożyć termin meczu. Było to w momencie gdy my już czekaliśmy gotowi w GH i wysyłaliśmy wyzwanie. Liderzy umówili walkę kilka dni wcześniej, nie rozumiem, nie było żandych sygnałów ze strony BSP, że coś może być nie tak (sry ale w porę meczu to IMO trochę za późno).

U nas jest tak samo, ludzie mają swoje życia, nie martw się. Nawet jedna osoba musi krowy doić. :P
Co do meczu i terminu. Gdyby to był termin potwierdzony przez obie strony LUB gdyby do końca ligii było blisko (a nie tydzień) to byśmy dali natychmiast znać, jednak termin to była propozycja, przez co napisałem wam jak tylko miałem okazję.

Dr Wiktor Wektor pisze :No sry, ale nie będziemy teraz wychodzić z henczami czy guestem, bo zostaliśmy najzwyczajniej olani przez przeciwnika.

My nikogo nie olewamy i nie zamierzamy. Tani chwyt zastosowałeś. :P

Dr Wiktor Wektor pisze :Makonde, napisałeś Ervenowi: "nie formalnoscia bylo ustalenie terminu a nie narzucenie go, zigonorowanie wypowiedzi przeciwnika i postawienie sie"

Jeżeli takie zdanie padło to może i faktycznie jest przesadą to nie była ignoracja nas czy was, tylko nie zrozumienie się czy niedogadanie się. Wy to potraktowaliście jak termin ostateczny, my jako propozycję, co widać na podanym przez Ciebie screenie.

Dr Wiktor Wektor pisze :WTF? Spójrz na screena jeszcze raz, gdzie tam masz narzucanie terminu? To Wy próbujecie teraz nam narzucić termin.

To jest trochę śmieszne. My nie twierdzimy, że nam narzucacie termin, ale że my wam próbujemy narzucić to już przesada. xD

Dr Wiktor Wektor pisze :Regulamin jest jasny, mecz był umówiony, co widać na screenie, my się stawiliśmy, poczekaliśmy, przeciwnik nie przyjął wyzwania, straciliśmy tylko czas, oczekujemy 3 punktów za w/o.

No cóż, jak dacie mi screena gdzie potwierdzam termin to z chęcią wam oddamy w/o bez problemu. Nie jesteśmy jakimiś oszustami, czy intrygantami. Szanujemy i was, i lige i ludzi, którzy ją tworzą. Nie chcemy grać nie fair bo to by było wobec tych wszystkich ludzi nie w porządku.

Dr Wiktor Wektor pisze :Dzisiaj mamy ostatni mecz ligowy z RiSC. Po tym uznamy, iż stawiliśmy się na wszystkie umówione spotkania i rozegraliśmy je zgodnie z ułożonym przez Was regulaminem.

Jak już proponowałem i pisałem Zhaiowi - mogliśmy zagrać przed/po meczu z RiSC żeby już wam było lepiej i nie żebyście nie musieli szukać nowego terminu.

Dr Wiktor Wektor pisze :"narzuca termin meczu, ignoruje wypowiedź przeciwnika i stawia się" (^o^)

Manipulacja.

_____

Makonde przepraszam, że to napisałem, ale musiałem bo widok na sprawe z jednej perspektywy zawsze będzie spaczony. Za to juz posłucham twojej prośby i obiecuje, że odnośnie tej sprawy nic już nie napiszę. :P

Wielkie sorry dla organizatorów, którzy przez tą sytuacje mieli nieprzyjemności i oczywiście dla ToW.
BSP jak pisałem już wcześniej nie ma zamiaru z nikim się kłócić, wojować. Przyjeliśmy zasady ligi i mamy zamiar się do nich stosować oraz uznawać werdykty GWO czy Makonde. Zresztą pisałem już do Makonde, że my uznamy w/o jeżeli po zapoznaniu się z argumentami obu stron taki będzie werdykt.

To tyle jeśłi chodzi o stanowisko BSP.
Obrazek

Dr Wiktor Wektor
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Dr Wiktor Wektor » 28 cze 2007, o 22:34

ale że my wam próbujemy narzucić to już przesada

Pisząc "Wy" miałem na myśli organizatorów, bo to Makonde zarzucał nam narzucanie (zarzucał narzucanie xD). Ten zarzut (xD) był kierowany do Makonde. :)

My nikogo nie olewamy i nie zamierzamy.

Jednak odebraliśmy to inaczej, zerowego odzewu nie tłumaczy brak internetu u 1 osoby przez 2 dni.

my jako propozycję, co widać na podanym przez Ciebie screenie

Widać też odpowiedź "oko" na prosbe o potwierdzenie terminu. W porządku, różnie można było to zrozumieć. EOT

Wielkie sorry dla organizatorów, którzy przez tą sytuacje mieli nieprzyjemności i oczywiście dla ToW.

Przeprosiny przyjęte, mecz odbędzie się w niedzielę o 21:30 (drugi termin wyznaczony przez organizatorów).
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

elwood
Awatar użytkownika

Post autor: elwood » 28 cze 2007, o 22:59

Chciałem tylko dodac, ze cale to nieporozumienie wynikło tylko przez brak informacji.
Sytuacja wyglądała z naszej strony w ten sposób, ze mieliśmy screen z "niejednoznaczna
akceptacja terminu" przez Kaina, która utwierdziła nas w przekonaniu, ze mecz odbędzie sie napewno
w niedziele. Niestety nie wiedzielismy o braku internetu tudziez innych prolemow wykluczajacych mozliwośc wczesniejszej zmiany umownego terminu. Mysle, ze ktoryś z oficerw BSP mogł napisac nam o takiej sytuacji moglibyśmy wtedy zaczekac lub umowic dokładniejszy czas spotkania. Jeszcze mocniej utwierdziło nas w przekonaniu o "niesprawiedliwym wyroku organizatorów" to, ze Kain chcąc przełozyc termin tuz przed naszym meczem, jakby nie patrzec swoja prośbą pokazał, ze zaakceptował poprzednia umowę. Gdybyśmy wiedzieli o jego problemie z internetem, prawdopodobnie nie było by nieprzyjemnej sytuacji.

Mitsumi Yakamoto
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Mitsumi Yakamoto » 29 cze 2007, o 21:24

Widać też odpowiedź "oko" na prosbe o potwierdzenie terminu.

oko + oko i mamy dwoje oczu i wszystko widac :D

Makonde Fasc pisze : Fajnie, nastukacie sobie trochę postów.

Dokladnie :P

Makonde Fasc pisze :Prosiłbym ludzi z BSP o zignorowanie tematu i nieuleganie prowokacji.

Sorka ale nie moglem sie powstrzymac :)

PS. Jakby ktos odebral to inaczej to napisze ze jest to tylko zart, zeby zaraz sie jakis flame nie wywiazal... Mam nadzieje ze uda nam sie wspolnie z ToW zagracz uczciwa walke w odpowiednim terminie :D tyle chcialem...

Specter
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Specter » 29 cze 2007, o 22:09

Mitsumi Yakamoto pisze :oko + oko i mamy dwoje oczu i wszystko widac :D

"oko" - dla mnie literówka z "ok" lub też "oki". Ale skoro tak bardzo chcesz mieć "dwoje oczu" - "oko" od Was + "oko" od nas = akceptacja terminu z obu stron. I wszystko widać ;)
Mitsumi Yakamoto pisze :Mam nadzieje ze uda nam sie wspolnie z ToW zagracz uczciwa walke w odpowiednim terminie :D tyle chcialem...

Również mam taką nadzieję, choć moim zdaniem nie jest o zbyt uczciwe rozwiązanie problemu... Ale już nvm - bo faktycznie flejm zaraz będzie...
Obrazek

Makonde
Awatar użytkownika

Post autor: Makonde » 29 cze 2007, o 22:25

Dobra, trochę się wyjaśniło :)

Aktualnie:
[MSI] #1
[RiSC] 63pkt
[ToW] 60pkt i mecz z [BSP]
[Anc] 57pkt i mecz ze [zgon]
[BSP] 57pkt i mecz z [ToW]
[zgon] 54pkt i mecz z [Anc]

Przypadek 1)
[ToW] > [BSP] i [Anc] > [zgon]
#1 [MSI]
#2 [ToW] (wygrali z [RiSC])
#3 [RiSC]
#4 [Anc]
#5 [BSP]
#6 [zgon]

Przypadek 2)
[ToW] > [BSP] i [zgon] > [Anc]
#1 [MSI]
#2 [ToW] (wygralo z [RiSC])
#3 [RiSC]
#4 [Anc] / [zgon] / [BSP] - tyle sam punktów i małych punktów - GWO będzie musiał sobie z tym jakoś poradzić :P

Przypadek 3)
[BSP] > [ToW] i [Anc] > [zgon]
#1 [MSI]
#2 [RiSC]
#3 [BSP] / [ToW] / [Anc] - tyle sam punktów i małych punktów - GWO będzie musiał sobie z tym jakoś poradzić :P
#6 [zgon]

Przypadek 4)
[BSP] > [ToW] i [zgon] > [Anc]
#1 [MSI]
#2 [RiSC]
#3 [BSP] (wygrywają z [ToW])
#4 [ToW]
#5 [zgon] (wygrywają z [Anc])
#6 [Anc]

Zatem podsumowując:
1) [ToW] gra o 2gie miejsce (możliwe 3 i 4)
2) [BSP] gra o 3cie miejsce (możliwe 4 i 5)
3) [Anc] gra o 3cie miejsce (możliwe 4 i 6)
4) [zgon] gra o 4te miejsce (możliwe 5 i 6)

Osobiście uważam, że najbardziej prawdopodobny jest przypadek #1, ale będziemy musieli poczekać do jutra do 21:30 (oba mecze o tej samej porze). :)

Qki
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Qki » 29 cze 2007, o 23:04

Makonde Fasc pisze :ale będziemy musieli poczekać do jutra do 21:30 (oba mecze o tej samej porze). :)

oO?!
:)

Makonde
Awatar użytkownika

Post autor: Makonde » 29 cze 2007, o 23:13

pojutrza, sorry :P

Makonde
Awatar użytkownika

Post autor: Makonde » 1 lip 2007, o 22:13

Końcowe wyniki

Obrazek

Gratulacje dla [MSI] za wygranie ligi :)

Gratulacje dla [RiSC] za #2

[ToW], [BSP] i [Anc] mają taką samą ilość punktów, dodatkowo małe punkty nie rozstrzygają miejsc (również po tyle samo), co powoduje że GWO osobiście zajmie się tą sprawą :P

Dziękuję wszystkim za udział.

Avarax
Awatar użytkownika

Post autor: Avarax » 1 lip 2007, o 23:57

69 ladnie tu sie wkomponowuje xD

Następna

Wróć do Archiwum