Pary kończące lige i pare info

do 1 lipca !!!!
Myz Lagrange
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Myz Lagrange » 2 lip 2007, o 09:25

To jak? Czekamy do szóstego lipca na "oficjalne stanowisko organizatorów ligi" , czy może jest jakiś kontakt z GWO lub Oculusem?
Im szybciej wyjaśni sie sprawę trzeciego miejsca tym lepiej.
Ostatnio zmieniony 2 lip 2007, o 10:32 przez Myz Lagrange, łącznie zmieniany 1 raz
The Ancalentari [Anc]
Obrazek Obrazek
Zhai pisze :Mnie rozbawia, że takie siusiaki, jak Beka i Light Raven(...) które w stanie wojennym i PRLu, albo nawet nie byli w wersji beta, albo na kupę mówili papu, osądzają ludzi za działalność z tamtego okresu. Dla Was chłopaki to jest science-fiction! Kartki znacie pewnie z opowiadań rodziców. Tak samo SB - Wy nie wiecie jak się wtedy żyło. (...). Jesteście pokoleniem NINTENDO, a nie kolejek po ocet i kartek na kaszankę.

Makonde
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Post autor: Makonde » 2 lip 2007, o 12:44

Z tego co wiem Oculus zajmuje się już przyszłymi rzeczami (2ga edycja, targi, etc) a GWO smaży się na plaży i zabijają go opłaty za roaming, więc jak na mój gust trzeba czekać.

Myz Lagrange
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Myz Lagrange » 2 lip 2007, o 14:03

To kiepsko widze ta gwarancje, ze do 21 lipca beda dostarczone nagrody...
The Ancalentari [Anc]
Obrazek Obrazek
Zhai pisze :Mnie rozbawia, że takie siusiaki, jak Beka i Light Raven(...) które w stanie wojennym i PRLu, albo nawet nie byli w wersji beta, albo na kupę mówili papu, osądzają ludzi za działalność z tamtego okresu. Dla Was chłopaki to jest science-fiction! Kartki znacie pewnie z opowiadań rodziców. Tak samo SB - Wy nie wiecie jak się wtedy żyło. (...). Jesteście pokoleniem NINTENDO, a nie kolejek po ocet i kartek na kaszankę.

Specter
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Specter » 2 lip 2007, o 14:09

A nie można po prostu rozegrać meczy na zasadzie każdy-z-każdym, podliczyć punkty i zapomnieć o problemie? xO
Obrazek

Makonde
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Post autor: Makonde » 2 lip 2007, o 14:10

Tak czy siak, MOIM ZDANIEM, najrozsądniejsze byłoby zrobienie z nagród za #3/#4/#5 trzech równorzędnych zestawów - zero dogrywek, zero wymyślania, zero spekulacji. Ale nie wiem czy realnie taka szansa istnieje.

Myz Lagrange
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Myz Lagrange » 2 lip 2007, o 14:42

Za trzecie miejsce mial byc hosting + kasa do wydania na gram.pl + costam jescze, a za kolejne nic konkretnie nie wiadomo, wiec nie wiem jak to mozna w ogole podzielic... :/
The Ancalentari [Anc]
Obrazek Obrazek

Baldroth
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Baldroth » 2 lip 2007, o 16:37

Albo po prostu zrobić roll 3 w towarzystwie reprezentantów każdej z gildii. Bo z rozegraniem teraz walk dogrywkowych to może być różnie :(
r6(1379)||1800k fb
Obrazek

Myz Lagrange
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Myz Lagrange » 2 lip 2007, o 17:00

No w przypadku naszym to od piątku nie ma dwóch osób ze składu (możliwe, ze także więcej) i na pewno wtedy grac nie będziemy żadnych dodatkowych spotkań.
The Ancalentari [Anc]
Obrazek Obrazek

Specter
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Specter » 2 lip 2007, o 17:48

No to ja chyba również jestem za /roll-em. Wakacje się zaczęły, w gildiach problemy ze składem również, równe rozdzielenie nagród nie jest możliwe, a rozegranie meczów za 3 miesiące mija sięz celem, nieprawdaż?

Ja bym zrobił tak jak mówi Baldroth - /roll o nagrody, w tabelce wpis o jednakowych pozycjach. Chyba, że damy radę jakoś zagrać te 3 mecze...? ;)
Obrazek

Myz Lagrange
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Myz Lagrange » 2 lip 2007, o 19:10

Chyba sobie kpicie z tym rollem...
The Ancalentari [Anc]
Obrazek Obrazek

Bsp Kain
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Post autor: Bsp Kain » 2 lip 2007, o 19:38

Zgadzam się z Makonde, że podzielenie to byłoby najbardziej rozsądne wyjście, zwłaszcza, że teraz gildie nie mają ludzi do gry. Z tym, że będzie ciężko chyba nagrody podzielić. GWO musiałby dorzucić swoją klawe. ;)
Możnaby zrobić dogrywki, ale czekanie do końca wakacji, które u ludzi kończą się w różnych terminach, mija się z celem. Zwlaszcza, że po wakacjach ma startować II edycja ligi.

Co do Roll, jeżeli o wysiłku paru miesięcy miałby decydować przypadek - jeden głupi rzut, to byłaby to kpina z ligi.
Obrazek

Dr Wiktor Wektor
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Dr Wiktor Wektor » 2 lip 2007, o 19:43

Może poczekajmy na propozycje organizatorów, co?

Co do Roll, jeżeli o wysiłku paru miesięcy miałby decydować przypadek - jeden głupi rzut, to byłaby to kpina z ligi.

Egzakli, dla mnie to również chory pomysł.
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

ohara
Awatar użytkownika

Post autor: ohara » 2 lip 2007, o 20:03

roll to sobie mozna na Ha robic
Obrazek

Heniek
Awatar użytkownika

Post autor: Heniek » 2 lip 2007, o 21:31

Rozdać ubogim!
Obrazek

tava
Awatar użytkownika

Post autor: tava » 2 lip 2007, o 23:02

czyli mi i henkowi!
Obrazek

Zhai
Awatar użytkownika

Post autor: Zhai » 4 lip 2007, o 17:35

/roll - to nie jest HA, żeby rollować zwycięzcę, z takim pomysłami na inną arenę zapraszam.
Obrazek

Mitsumi Yakamoto
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Mitsumi Yakamoto » 5 lip 2007, o 19:23

Ja bym jednak byl za rozegraniem dodatkowych meczy, mozna nawet poczekac do wrzesnia z tym, nagrody chyba nie uciekna, a jednak takie rozwiazanie bylo by najuczciwsze. Chyba ze jest mozliwosc dogadania sie z gildiami na terminy w czasie wakacji. Mam nadzieje ze /roll to tylko zart bo to rozwiazanie wydaje sie co najmniej smieszne.

pETER_665
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Gandara

Post autor: pETER_665 » 6 lip 2007, o 09:44

...a ja bym chcial potrojone nagrody, trzy trzecie miejsca. [/dream_mode]
[img]http://i55.tinypic.com/v6oj04.png[/img]

Poprzednia

Wróć do Archiwum