TURNIEJ POLSKICH GILDII

Lord Helemenster
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Lord Helemenster » 22 sie 2005, o 12:09

Gildia KOC podjela sie stworzenia turnieju!Zapraszamy goraco wszystkie gildie do wzięcia udzialu w tym przedsiewzieciu!Wszystkie potrzebne informacje jak i obecny sklad turnieju mozna znalezc na naszym forum www.koc.fora.pl!Jako ze wkraczamy do rozgrywki GvG prosimy o pomoc innych bardziej doswiadczonych gildii!Wszystkie rady i pomysly wpisywac do tematu z zasadami!Losowanie odbedzie sie 24-31.08.05{<---w tym tygodniu chcemy zrobic wszystkie pojedynki} zas sam turniej prawdopodobnie odbedzie sie 25.08.05! Zgloszenia pisac w temacie sklad do 23.08.05!Jest to bardzo ambitne przedsiewziecie jak dla nas!Pragniemy w przyszlosci robic rowniez turnieje! 8-)

--->Liczymy na wasza pomoc i oczekujemy jak najwiecej zgloszen!!! 8-)
--->Nasi oficerowie rowniez wysylaja zaproszenia takze jeszcze wiele gildii dojdzie(mamy taka nadzieje)

---->NAJWAZNIEJSZE-->poniewaz sa gildi ktore nie graja jeszcze GvG(na ranking) caly turniej odbywal sie bedzie w postaci sparingow (bez utraty punktow)

--->JESZCZE RAZ GORĄCO ZACHĘCAM!!!!!!!!!!!!!!!! ;)
Ostatnio zmieniony 22 sie 2005, o 14:19 przez Lord Helemenster, łącznie zmieniany 1 raz

Kane
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Kane » 22 sie 2005, o 13:24

8-) Terminy dość wymiatające - w jedno popołudnie czy wieczór zdążymy rozegrać turniej? Poza tym nie wszystkim pasuje za trzy dni (nie wszyscy mają wakacje..) - nie lepiej w weekend - np. w niedzielę? Cały dzień.. - można godziny ustalać elastycznie..
Ciekawe, czy będzie dużo chętnych na taki termin? :)
edit: kilka wieczorów to jeszcze lepiej..
Ostatnio zmieniony 22 sie 2005, o 13:40 przez Kane, łącznie zmieniany 1 raz
odwróciłem się i nie ujrzałem nikogo..
tylko własny cień - cień anioła śmierci
"The Kane"

Helvete
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Blacktide

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Helvete » 22 sie 2005, o 13:34

Jak dla mnie pomysl przedni - mozna sprobowac.
Mysle, ze MHM chetnie by cos pogralo ale w tak krotkim terminie - chyba nie damy rady (sklad sie nam troche powiekszyl i musimy odrobine sie "zgrac" z nowymi.
Przemyslcie terminy - jakis przyszly weekendzik czy cos takiego - wtedy mozemy pogadac ;)
Trzeba przeciez zebrac chetnych, wyznaczyc terminy itd.
Wiadomo ze nie wszystkim taka i taka data czy godzina bedzie odpowiadala.
Nie wiem nawet czy cala niedziela na przyklad to dobry pomysl - czy nie lepiej przez kilka dni wieczorami sie w takie cos pobawic.

Ale pomysl sam w sobie jak najbardziej ok.

FuKs
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: FuKs » 22 sie 2005, o 14:03

najlepiej to jakby zainteresowani ustalili kiedy im pasuje a potem wystarczy to juz zgrac.. przeciez taki turniej moze toczyc sie caly tydzien.
ja tylko prosze zeby to nie byly jakies chore godziny [typu: mecz o 23] :P

Lord Helemenster
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Lord Helemenster » 22 sie 2005, o 14:07

Ja tu nie dopisalem ze 25.08.05 to pierwszy umowny termin rozegrania pierwszej rundy!Wszystko i tak ustalimy!! ;)

Sklad przewidywany na razie to:
Knights of Conspiration
Polish Hussars
Brotherhood of Steel
Kaer Morhen
Czekamy na zgloszenia!!!
WPisywac na nasze forum lub do Lord Helemenster{w grze}
Wielu liderow i oficerow nie gra o tej porze wiec wiecej gildii bedzie pozniej!!

PS> JAK najbardziej jestesmy za tym aby trwal caly tydzien!!To tylko przyklad wszystko i tak ustalimy!!!
PS2>Pomysl jest przedni ale rownierz nie jest nowy.
PS3>Wzielismy sie do roboty i na Slowach sie nie skonczy
PS4>Rozpiski meczow beda od piatku na naszym forum

---->ciezko mi jest sie ze wszystkimi kontaktowac wiec prosze o pisanie do mnie lub na forum.{www.koc.fora.pl}

Wszystkich zainteresowanych liderow zapraszam na godzine 20 dnia 22.08.05 do niezaludnionego miasta granite citadel na dis 1!!!!
Ostatnio zmieniony 22 sie 2005, o 14:17 przez Lord Helemenster, łącznie zmieniany 1 raz

bladyk
Awatar użytkownika
Hydra

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: bladyk » 22 sie 2005, o 15:37

No , pomysł całkiem całkiem , ale nie wiem czy przodujące polskie gildie się na to zgodzą :/
Nie należę do żadnej gildii
Obrazek
Podczas bitwy szczęśliwi są ci , co są już martwii.

Quetzacotl
Awatar użytkownika

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Quetzacotl » 22 sie 2005, o 15:49

Że też coś zacytuję z forum KOC:
- smite team? uwazam ze mozna korzstac ze smite, ale nie za pomoca znanego kazdemu buga Ether Renewel (za uzyty czar odzyskujesz 5 energiim jednak w rzeczywistosci otrzymujesz wiecej, czyli E/Mo ma energii nieskonczona ilosc) - czyli E/Mo smiter - ZAKAZ I PUNKT KARNY

- Ranger team - ranger team jest niezbalansowany przez co prawie niesmiertelny (jesli sie go dobrze uzyje) - ZAKAZ I PUNKT KARNY

- Zerg Rush - ZAKAZ I WYELIMINOWANIE Z TURNIEJU (Zerg Rush wyglada +/- tak ze gdy przeciwna druzyna idzie zdobyc flage, i tam czeka, Rusherzy leca bokiem na Priesta nie dajac prawie zadnej szansy przeciwnikom)

Czokalapik to troche smieszne... :|
klękaj i ziewaj!

Flukemasta
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Flukemasta » 22 sie 2005, o 15:58

a gdzie tu jakis czokalapik?

Quetzacotl
Awatar użytkownika

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Quetzacotl » 22 sie 2005, o 15:59

To jest jego post z forum KOC
klękaj i ziewaj!

BartosH
Awatar użytkownika
Burning Titan

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: BartosH » 22 sie 2005, o 15:59

Akurat w tym temacie sie nie wpisal, ale jest dosyc aktywny na tym forum.
Meet Your Doom
X Texas Ranger X

Zet Immolator
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Zet Immolator » 22 sie 2005, o 16:00

Flukemasta pisze:a gdzie tu jakis czokalapik?

Quetzacotl napisał:Że też coś zacytuję z forum KOC:
Ostatnio zmieniony 22 sie 2005, o 16:00 przez Zet Immolator, łącznie zmieniany 1 raz
Lala la la la laaalaa

Oo

PunkSkeleton
Awatar użytkownika

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: PunkSkeleton » 22 sie 2005, o 16:21

Jeśli te cytaty mają obowiązywać na tym turnieju to Kaer Morhen na pewno w nim nie zagra. To, że organizatorzy nie potrafią sobie poradzić ze standardowymi i łatwo kontrowalnymi stratami to już nie moja wina.
Angry Punk

Zet Immolator
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Zet Immolator » 22 sie 2005, o 16:28

Całkowicie zgadzam się z Punkiem. Spójrzmy chociaż na tych nieszczęsnych smiterów: diversion, NR, wszelkiej maści zaklęcia usuwające enchanty. Fakt, że gildia nie może sobie poradzić z daną strategią, kombinacją skilli świadczy raczej o jej słabości i niedoświadczeniu, a próby modyfikacji zasad turnieju, mające na celu ułatwienie sobie rozgrywki uważam za lamerstwo w czystej postaci. Hmm… Może sprawa ZergRusha. Jeżeli gram w ET, inżynierem i celem mapy jest wysadzenie działa to czy muszę zabijać przy okazji wszystkich broniących? Nie – wysadzam działo. Proste i logiczne. Gdyby tego było mało – kontrowanie rusha jest niesamowicie proste, a jego skuteczność raczej niska.
Ostatnio zmieniony 22 sie 2005, o 16:32 przez Zet Immolator, łącznie zmieniany 1 raz
Lala la la la laaalaa

Oo

Darth Sib
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Darth Sib » 22 sie 2005, o 16:41

Musze przyznac, ze jestem zaskoczony(negatywnie :/ ) postem czokolapika.

Zadne dzialanie nie jest zle jesli jest dozwolone przez gre.
Nie bede sie tu rozwodzil, rozmawialem na ten temat z czokolapikeim i z tego co rozumiem chodzilo mu o 'piekno walki'.
Akurat moje podejscie jest zupelnie inne i zgadzam sie w calosci z Zetem.

Nie mozna zabraniac innym graczom technik i taktyk, zwlaszcza jesli sie samemu z nich nie korzysta.
AN na pewno wie o zerg rushu, ether reneewa etc itd a fakt ze ic z tym nie robi oznacza jedynie ze utrzymuje sie status quo, ktory musimy zaakceptowac.

PS Aha i jeszcze jedno. Najzabawniejsze, ze zerg rush przy buildzie ktory stosowalismy w sobote nie mialaby nawet znikomysz szans na powodzenie i skonczylby sie na -15% dla kazdego z jego uczestnikow :] Co zabawne, czokolapik gral ze mna w druzynie i z pewnoscia zdaje sobie z tego sprawe... ;)
Ostatnio zmieniony 22 sie 2005, o 16:46 przez Darth Sib, łącznie zmieniany 1 raz
[color=#000000]"Wrogowie, którym grozisz, tworzą armie.
Wrogowie, których niszczysz, tworzą groby."[/color]
[color=#666666]- Shinriko "Małe Prawdy"[/color][color=#CC0000]
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/17.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

czokalapik
Awatar użytkownika

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: czokalapik » 22 sie 2005, o 16:41

Turniej wg mnie to walka twarz w twarz - a nie udowodnienie kto ma lepszy sprint i szybciej zabije GL.

W GvG nie bede sie (jak w Tomb) nastawial na anty-smite anty-ranger ect.... chce po prostu zagrac i sprawdzic kto jest lepszy.

Zerg Rush uwazam za statsiarstwo, to ze ktos walczy nim oznacza ze nie jest wart swojego miejsca w ladderze... mam swoje przekonania i tyle - po to to napisalem zebyscie powiedzieli co o tym myslicie.

I jeszcze jedno - nie lubie jak ktos wyzywa KOGOKOLWIEK od lamerow, noobow ect nie znajac go wogole Zet.

mard
Awatar użytkownika
Hydra

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: mard » 22 sie 2005, o 16:48

omg ....

strat jak kazdy inny i nie widze powodu dla ktorego gra danym buildem miala by byc zabroniona :O no bez jaj panowie :S

Love, life and liberty, Hate, death and captivity
Like a stain of starless darkness, across the canvas of space

Mardragg lvl 70 Rogue, Argent Dawn
http://ctprofiles.net/949771

Darth Sib
Awatar użytkownika

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Darth Sib » 22 sie 2005, o 16:48

Czokolapik - rzuc okiem na moj dopisek, bo chyba nie zdazyles go przeczytac.

Zet nie nazwal Cie lamerem, tylko twoje dzialanie lamerstwem. Krytyka ad rem, przeciwienstwie do krytyki ad personam jest chyba dozwolona?
[color=#000000]"Wrogowie, którym grozisz, tworzą armie.
Wrogowie, których niszczysz, tworzą groby."[/color]
[color=#666666]- Shinriko "Małe Prawdy"[/color][color=#CC0000]
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/17.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Zet Immolator
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Zet Immolator » 22 sie 2005, o 16:58

czokalapik napisał:Turniej wg mnie to walka twarz w twarz - a nie udowodnienie kto ma lepszy sprint i szybciej zabije GL.

W GvG nie bede sie (jak w Tomb) nastawial na anty-smite anty-ranger ect.... chce po prostu zagrac i sprawdzic kto jest lepszy.

Zerg Rush uwazam za statsiarstwo, to ze ktos walczy nim oznacza ze nie jest wart swojego miejsca w ladderze... mam swoje przekonania i tyle - po to to napisalem zebyscie powiedzieli co o tym myslicie.

I jeszcze jedno - nie lubie jak ktos wyzywa KOGOKOLWIEK od lamerow, noobow ect nie znajac go wogole Zet.

Więc pierwszym problemem jest definicja turnieju. Ok.

1. «w średniowieczu: zawody rycerskie polegające na prowadzeniu indywidualnej lub grupowej walki, staczanej konno lub pieszo, według ściśle określonych przepisów, z zachowaniem specjalnego ceremoniału; odbywały się głównie na dworach królewskich i książęcych, stanowiły pewnego rodzaju zaprawę rycerską»

2. «zawody, najczęściej sportowe, w których bierze udział większa liczba drużyn lub zawodników; rozgrywki eliminacyjne o mistrzostwo»

Określone przepisy – zabicie Guild Lorda wroga jest zabronione?
Kto ma lepszy sprint? Hmm.

Sprint - Stance
For 8-13 seconds, you move 25% faster.

Sprint jest jeden. Więc w czym problem?

Skoro nie nastawiasz się na określone strategie – Twój problem. Powinieneś się przekonać o tym, kto jest lepszy, najlepiej grając z ludźmi, którzy je stosują. Wymagać obrony w postaci zmodyfikowanych zasad GW nie można. To jest… Ekhm. Śmieszne.

Co to jest statsiarstwo? Chęć zdobycia najlepszego miejsca w rankingu. Och, Czoko gra dla zabawy… Ja gram dla rankingu – dla bycia pro, czy czegoś w tym rodzaju. ^^
Ja też nie lubię tego. Ale Ciebie poznałem. A przynajmniej Twoje opinie na pewne tematy. I mam pełne prawo do komentarza. Twoje zdanie o ZergRushu uważam za lamerstwo. Nie masz o nim pojęcia. Czy muszę znać złodzieja, żeby nazwać jego złodiejstwo idiotyzmem? Nie, wystarczy mi to, że ukradł mi grilla. Podobnie tutaj – nie znam Ciebie, ale Twoje zdanie. I właśnie to ZDANIE uważam za lameriadę. Myśli, opinie są częścią Ciebie. Naucz się odpowiedzialności, zamiast zabraniać mi komentarzy – zwłaszcza, gdy otrzymujesz je na WYRAŹNĄ prośbę.
Ostatnio zmieniony 22 sie 2005, o 17:01 przez Zet Immolator, łącznie zmieniany 1 raz
Lala la la la laaalaa

Oo

czokalapik
Awatar użytkownika

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: czokalapik » 22 sie 2005, o 16:59

Nie na forum, tylko w grze. Ale mniejsza o wiekszosc.

Zerg Rush jest banalny do skontrowania, ja po prostu tego nie nawidze.... bo dla mnie to zadna gra.
Chce udowodnic kto jest lepszy - tak jak sprawdzam na CA swoje umiejetnosci przeciwko konkretnym klasom proszac o walki 1vs1.
Forum jakdla mnie polega na wymianie opinii, dlatego tez na forum KOC taki post z mojego kompa sie napisal.

PunkSkeleton
Awatar użytkownika

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: PunkSkeleton » 22 sie 2005, o 17:01

LOL... Grenth's Balance został już bardzo dawno naprawiony i nie da się (na szczęście) już tak skutecznie rushować Guild Lorda. To, że nie lubię jak mi ktoś ukradkiem próboje GL'a zabić nie oznacza, że mam sobie ułatwiać życie w turnieju dzięki jakiejś głupiej zasadzie.

Do wiadomości wszystkich:
Sissy Boys mieli rangerów w składzie, ale nie spamowali spiritów. Mieli też 1 smitera
War Machine nie ma w swoim składzie ani rangerów, ani smiterów.
War Human podobnie
I Will Never Break - również

Widziałem już świetne teamy używające rangerów, ale żaden z nich nie spamował duchów, co nie oznacza, że ich w ogóle nie używał. Ranger ma znacznie lepsze elity niż oath shot używany do spamowania nature's renewalem. My też używamy rangerów, bo to bardzo wszechstronna klasa.

Dzisiaj graliśmy na jakiś team ze smiterem w składzie. Wygraliśmy dość łatwo, chociaż nie flawlessem. Byli na 156 miejscu bodajże.

Aha, popieram w 100% zdanie Immolatora.
Ostatnio zmieniony 22 sie 2005, o 17:07 przez PunkSkeleton, łącznie zmieniany 1 raz
Angry Punk

Następna

Wróć do Archiwum