TURNIEJ POLSKICH GILDII

Kane
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Kane » 23 sie 2005, o 18:49

8-) Lord Helemenster opisał zasady dość jasno - jak ktoś czegoś nie rozumie, to niech się nie przyznaje do tego - dla niego to lepiej..
Odnośnie wszystkiego, co przeczytałem w tym temacie:
Ktoś nie ma czasu na turniej - niech nie gra
Komuś się zasady nie podobają - niech nie gra
- nie męczcie innych i nie piszcie tyle głupot w jednym temacie.
Psujecie atmosferę chorymi ambicjami jeszcze przed turniejem. Zamiast pomóc - przeszkadzacie.
Pomyślcie, co możecie zrobić dobrego, w czym pomóc, a nie skupiajcie się na tym, co możecie zepsuć i zgnieść :/

Fuks i stoprocent - piszcie do siebie prywatnie - może narodzi się między wami uczucie.. ;P część waszych postów dotyczy was dwóch - nam nic do tego romansu..
odwróciłem się i nie ujrzałem nikogo..
tylko własny cień - cień anioła śmierci
"The Kane"

czokalapik
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

Serwer GW2: [EU] Blacktide

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: czokalapik » 23 sie 2005, o 18:54

Czyzby PunkSkeleton mial problemy z dowartosciowaniem sie?

Dzieki Punk, mialem zly humor, ale przepona mi wprost peka to twojego smiesznego podejscia. Ehhhhh, plz nie postuj takich rzeczy wiecej bo umre po prostu, moze i jestes dobry, ale wyzej srasz niz dupe masz.

PunkSkeleton
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: PunkSkeleton » 23 sie 2005, o 19:07

Swoją wypowiedzią tylko potwierdzasz, że szkoda czasu na gry z tobą...
Dobra EoD, nie obchodzi mnie zdanie takich ludzi jak ty. Ja podałem powody dlaczego uważam granie każdy z każdym za zły pomysł. I tak zasady ustalają organizatorzy. Zagramy i tak, bo zaraz będą komentarze, że się boimy etc.
Angry Punk

Flukemasta
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Flukemasta » 23 sie 2005, o 19:23

"Sorry, ale wiem jak miażdzymy WSZYSTKIE gildie z miejsc 400+ (od od 150-400 zdażają się mocni przeciwnicy, ale bardzo rzadko)"

LOL :D cytat dnia :D

albo to ze w najmniejszej ilosci gier itd.

haha

moze niech KM nie bierze udzialu w turnieju zeby nie grac z lamami, przyznajcie dobrowolnie zaszczytne 1. miejsce, tylko oszczedzcie takich gadek ;D

Gość_Ghost Soulhunter_
Awatar użytkownika

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Gość_Ghost Soulhunter_ » 23 sie 2005, o 19:24

Moja gilidia OxB o turnieju dowiedziala sie od lidera Polish Hussars za co bardzo mu dziekuje, zadne zaproszenie z tego co wiem do nas nie doszlo. ZOstalem zobowiazany przez lidera do zajecia sie sprawa naszego uczestnictwa w turnieju. Jesli to mozliwe chcialbym jeszcze zglosic nasza gildie, jesli nie no to coz poczekamy do nastepnego razu. Jesli mozna to prosze o odpowiedz czy bedziemy jeszcze mogli startowac jak najszybciej najlepiej na moj gg 4075918.

sebulba
Awatar użytkownika
Hydra

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: sebulba » 23 sie 2005, o 19:29

Flukemasta, niestety taka jest prawda 90% gildii z miejsca 400+ nie stawia _ZADNEGO_ oporu, jest to przejazd 5 minutowy.
[url]http://www.youtube.com/user/TruckersGaming[/url]

Kasia
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Kasia » 23 sie 2005, o 19:31

PunkSkeleton jestes DE BEST :D Ulepie ci korone z gliny ale daruj sobie takie podejscie do gry bo az umieram ze smiechu czytajac twoje wypowiedzi
Obrazek
za duża sygna

sebulba
Awatar użytkownika
Hydra

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: sebulba » 23 sie 2005, o 19:32

Wiec poprosze rowniez taka koronetke
[url]http://www.youtube.com/user/TruckersGaming[/url]

Quetzacotl
Awatar użytkownika

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Quetzacotl » 23 sie 2005, o 19:40

Wreszcie cos sie dzieje na tej polskiej scenie, jakies zgrzyty cos, koniec nudy :D
klękaj i ziewaj!

Flukemasta
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Flukemasta » 23 sie 2005, o 19:50

sebulba - mi to nie przeszkadza, ze jedziecie wiekszosc gildii 400+, naprawde.. gratulacje i good luck, zebyscie byli i jeszcze wyzej niz jestescie

ale pisanie textow w stylu: omg jacy my jestesmy za***isci a wy to dno, wygramy, na pewno jeszcze od razu do 0 z flawlessami, grajac tylko lewa reka i z zamknietymi oczami - jest moim zdaniem zachowaniem dosyc...jakby to nazwac hm.. niezbyt eleganckim ?

tak sie obnosicie z tymi swoimi winami jakbyscie co najmniej w top 10 byli..

jestescie dobrzy, pewnie, to prawda, ale zachowujecie sie jak dzieci.

nawet jak na TA my (MHM) wygralismy z wami przedwczoraj to od razu text, ze znacie nasz build, skontrujecie, omg strach sie bac.. a nie lepiej napisac po prostu 'gg' 'thx za gre' itp ? my jak widzimy polski team w PvP to wlasnie tak robimy. to tylko gra panowie. nie ma sie co egzaltowac, naprawde, troche dystansu, mniej emocji. czy to takie trudne ?

Helvete
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Blacktide

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Helvete » 23 sie 2005, o 19:56

Buaahahahahahahahah mastah killa polskiej sceny GW znow przemowil.

Punk ......... nie wiem co tu mam napisac wogole.

Mam nadzieje ze ZMIAZDZYSZ jak zwykle wszytskie gildie polskiej sceny (w tym oczywiscie The True Mayhem).
Pojedzcie nas jak najszybciej zeby nie bolalo. Oooo najlepiej jak bedzie 1:1 - wtedy to to dopiero dostaniemy tegie baty.

Oczywiscie bede sie mogl troche od Ciebie pouczyc ok ?? Plzzzzzzzzzzzz
Wyobraz sobie, ze sa tacy ktorzy maja w tym turnieju "po prostu sobie pograc", a nie za wszelka cene wygrac.
To moze od razu oglosimy Was zwyciezcami a my sobie w spokoju i bez chamstwa i drobnomieszczanstwa pogramy ok ?

Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze nasz build na turniej znacie i bez problemu go skontrujecie, wiec podejzewam ze jesli wypadnie nam walczyc z Wami to chyba sobie siade i bede czekal na Twoja szybka egzekucje.

Obetnij mi najpierw lewa noge, bo mnie troche reumatyzm w niej kreci.

BartosH
Awatar użytkownika
Burning Titan

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: BartosH » 23 sie 2005, o 19:57

-Flukemasta
Nie wiem czy zauwazyles ale ten text o skontrowaniu byl zakonczony takim znaczkiem ;D Jesli nie wiesz co to oznacza to juz nie moja wina.
Meet Your Doom
X Texas Ranger X

Kane
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Kane » 23 sie 2005, o 19:59

8-) Nie wszyscy chyba czytać umieja...

Co się tak skupiacie na oficerach KM - nie ich wina, że są tacy super exstra odlotowi - Bozia ich takimi stworzyła :D
Jak nie podoba się komuś ich podejście, to ich olejcie w turnieju - dajcie im walkowera - skoro i tak satysfakcji z gry z wami nie będą mieć... niech mają, co im się należy, a dobrze się bawić można grając z innymi polskimi gildiami...

Zresztą trzeba zmienić temat zdaje się na jakiś, jakikolwiek, bo tu o Turnieju już nic się nie pisze :/
odwróciłem się i nie ujrzałem nikogo..
tylko własny cień - cień anioła śmierci
"The Kane"

BartosH
Awatar użytkownika
Burning Titan

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: BartosH » 23 sie 2005, o 20:09

nie lepiej napisac po prostu 'gg' 'thx za gre' itp

Na tym TA nawet nie przywitaliscie sie z nami, a czy bylo 'gg' , 'thx za gre' z waszej strony to juz nie pamietam.
Meet Your Doom
X Texas Ranger X

Lord Helemenster
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Lord Helemenster » 23 sie 2005, o 20:12

Zgloszenia przyjmujemy do czwartku!Jeszcze sa miejsca!
Swoja droga musze podzikowac Polish Hussars za wklad do turnieju!
A zaproszenia wysylalismy 5 razy niestety nie mamy szczescia i zawsze trafiamy na niedostepnych liderow i oficerow!(godziny poranne i wieczorne kolo 20)

Aktualny sklad:
KOC-Knights of Conspiration
BoS-Brotherhood of Steel
PL-Polish Hussars
Pl-Polscy Gracze
WoLF-Worrior of Lethal Fang
MS-Mnemonic Sports
KM-Kaer Morhen
ANC-The Ancalentari
ToW-Thorns of Wrath
MHM-The True Mayhem
OxB-Oxygen Breathers
Ostatnio zmieniony 24 sie 2005, o 01:35 przez Lord Helemenster, łącznie zmieniany 1 raz

Erven
Awatar użytkownika
Hydra

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Erven » 23 sie 2005, o 20:36

Lord Helemenster pisze:A zaproszenia wysylalismy 5 razy niestety nie mamy szczescia i zawsze trafiamy na niedostepnych liderow i oficerow!(godziny poranne i wieczorne kolo 20)

Nie chce sie czepiac ale od tego sa dzialy kontaktowe na stronach gildii.
Gdybym nie czytal forum to pewnie sam bym nic nie wiedzial.
Obrazek
www.avin.pl || tow.avin.pl || #flash.pl team

Kurgan
Awatar użytkownika

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Kurgan » 23 sie 2005, o 22:21

Macie wszyscy panowie racje po co mamy stwierdzac fakty ze jedziemy kazda gildia, duzo lepiej nawymyslac jak to wszyscy nas jada, zeby sie inni dowartosciowac mogli. No bo zobaczcie tylko na rozne fora GW na kazdym siedzi nasz oficer i wychwala sie jacy to my jestesmy genialni, przeciez to na 100% nie jest jedyny posta, musi ich byc wiecej, poszukajcie ! Ahhh, jacy my zli jestesmy ze smielismy wyjsc po za pierwsze pol tysiaca, i byc lepsiejszym od innych, przeciez to szczyt chamstwa.

A tak na powaznie zastanowcie sie czy jakiekolwiek klotnie maja sens... robic offtopa na 2 stony zamiast napisac co sie o tym sadzi na PM'a. Ja np. wolalbym zeby polska scena GW sie umacniala, a nie zeby co chwila byly jakies spory i klotnie...

Skromny czlonek KM...

Draghmar
Awatar użytkownika
Burning Titan

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Draghmar » 23 sie 2005, o 22:32

Chciałbym aby zaprzestano tej wymiany zdań na temat "jeżdżenia po gildiach" i "obnoszenia się", bo już to było przerabiane raz...Drugi nie potrzeba :) .

Jeśli ktoś ma jeszcze zatrzeżenia do wpowiedzi PunkSkeleton lub/i innych członków KM (i vice versa), to niech pójdzie w ruch PW, a ten temat powróci na właściwe tory Turnieju. :)
Obrazek

Izerwa
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Izerwa » 24 sie 2005, o 00:45

Jezeli do czwartku mozna zglaszac udzial, to chcialbym zglosic gildie [dF] - Drunken Fighters :D
Izerwa [KM] :F

--->PvE: Izerwa Normad, Lobito Normad

--->PvP: Izerwa Pvp, Zebra Pvp

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: BloodSuicide » 24 sie 2005, o 01:19

proszę o zdjecie gildi GoA - Obroncy Ascalonu z listy turnieju.
Nasz skald bedzie nie pelny, nie jestesmy w dodatku gotowi jeszcze do Turneju, nawet jesli ma byc robiony bez rankowaia ;] dobrze wiey i na koncu byc nie chcemy ;]
Założyciel Circle of Polish Bards [Bard]
Dumny Legionista IX Kohorty.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Archiwum