TURNIEJ POLSKICH GILDII

Lord Helemenster
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Lord Helemenster » 24 sie 2005, o 02:17

Aktualny sklad:
KOC-Knights of Conspiration
BoS-Brotherhood of Steel
PL-Polish Hussars
Pl-Polscy Gracze
WoLF-Worrior of Lethal Fang
MS-Mnemonic Sports
KM-Kaer Morhen
ANC-The Ancalentari
ToW-Thorns of Wrath
MHM-The True Mayhem
OxB-Oxygen Breathers
dF-Drunken Fighters
RP-Rycerze Przeznaczenia

PS.Z tego co pamietam uaktualnienie ma byc pod koniec wrzesnia! :) ale ta data jest ciagle przesuwana!
PS.2Rastlin wysylalismy kilka razy do ciebie i oficera podanego na tej stronie w dziale ranking polskich gildii!
A co do tego ze grajacy w turnieju to tylko ci co widzieli ten temat lub www.koc.fora.pl to na przyklad BoS,PL i kilka innych gildii zostalo zaproszonych w grze, a KM dostalo zaproszenie przez gg
Ostatnio zmieniony 24 sie 2005, o 20:05 przez Lord Helemenster, łącznie zmieniany 1 raz

stoprocent
Awatar użytkownika
Burning Titan

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: stoprocent » 24 sie 2005, o 08:50

Kiedy powstana grupy?
.:użytkownik zbanowany:.

Lord Helemenster
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Lord Helemenster » 24 sie 2005, o 15:51

W piatek rano!

Rastlin
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Rastlin » 24 sie 2005, o 17:42

No proszę, co ja widzę - Turniej Polskich Gildii. Fajnie, fajnie, tylko dlaczego zostało o tym powiadomione tylko te polskie gildie, które odwiedzają to forum i forum KOC? Jeżeli to ma się nazywać "Turniej Polskich Gildii" to raczej wypada żeby wszystkie gildie zostały powiadomione o fakcie, inaczej to na pewno nie będzie turniej polskich gildii GW. Ja osobiście, ani żaden z moich oficerów nie został powiadomiony - uznamy to za zwykłe przeoczenie. Jeżeli grupy mają być rozlosowane w piątek, to myślę że jeszcze nic straconego i można zgłosić Rycerzy Przeznaczenia do turnieju - jak nie no to chyba coś tutaj nie jest w porządku z tym "Turniejem Polskich Gildii"...
To tyle jeżeli chodzi o uczestników.

Po drugi, uważam że głupotą jest rozpoczynanie teraz jakiegokolwiek turnieju, kiedy lada dzień wyjdzie uaktualnienie które wprowadzi zmiany w zbalansowaniu rozgrywki PvP... Moim skromnym zdaniem lepiej byłoby poczekać aż zmiany w grze zostaną dokonane, bo zmiana zasad turnieju w trakcie trwania turnieju nie jest zbyt fair...
Zdobycie House Zu Heltzer przez sojusz OLD -> x 2

Przypomniało mi się ze "prawdziwa" grabkołopatka którą porzuciłem, a którą znalazł Biały, znowu zaczęła mi się podobać, a Biały nie może mieć czegoś co mi się podoba...Biały masz ją wyrzucić!!!
http://nsg.go.pl - Strona gildii nSG [opisy walk, skład, nasz ladder]

Obrazek | Obrazek
Obrazek | Obrazek
Obrazek | Obrazek

Quetzacotl
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Quetzacotl » 24 sie 2005, o 18:47

To nie jest turniej wszystkich polskich gildii, tylko po prostu polskich i nikt nie ma obowiązku kazdego o tym powiadamiac.
klękaj i ziewaj!

czokalapik
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Serwer GW2: [EU] Blacktide

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: czokalapik » 24 sie 2005, o 19:36

Uaktualnienie wychodzi "lada dzien" od dluzszego czasu, poza tym nikt nie jest wszechwiedzacy i nie odwiedza 10 forow na raz, wiec nie win nikogo ze nie wie o pewnych gildiach - jest to forum oficjalne wiec narmalne ze najwiecej informacji o gildiach zostalo wziete wlsnie stad.

stoprocent
Awatar użytkownika
Burning Titan

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: stoprocent » 24 sie 2005, o 20:14

A ja mam takie zdanie jak Rastlin, organizatorzy turnieju nie sa zbyt odpowiedzialni do tego ..
.:użytkownik zbanowany:.

Erven
Awatar użytkownika
Hydra

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Erven » 24 sie 2005, o 20:19

Heh musze wziasc strone Rastlin'a gdyz sam nie zostalem o tym turnieju powiadomiony. Tak wiec organizatorzy "przeoczyli" pewne rzeczy swiadomie, a sam turniej nalezy traktowac jako turniej w ktorym uczestnicza polskie gildie i nic poza tym.

Czokalopik pokaz mi dowod na to, ze ta strona jest oficialna strona GW na PL. Ja takiej informacji nie znalazlem na www.guildwars.com.
Obrazek
www.avin.pl || tow.avin.pl || #flash.pl team

Faile
Awatar użytkownika
Hydra

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Faile » 24 sie 2005, o 20:44

Ale Wy macie problemy ;P
Realizacji turnieju podjela sie gildia Knight of Conspiration, padlo im forum, dodalo sie newsa. Nigdzie nie jest powiedziane ze jest to jakis " Wielki Super Oficjalny Turniej Wszystkich Polskich Gildii", ale tylko jak napisal Quetzacotl polskich gildii. Zapewne istnieje wiele innych gildii, ktorych nawet nie ma na liscie zebranej przez Axe' a( pare spotkalam w grze) i rozumiem ze lepiej niech KOC nie ogranizuje tego wszystkiego bo przeciez tamci ludzie sie "nie dowiedza" ;P. Nie dowie sie zapewne wielu innych, ktorzy nie maja pojecia o tej stronce czy tez innych stronach o GW.
Nie mowiac o tym ze na pewno jeszcze kiedys urzadzi sie podobna zabawe.

Marudzicie ;) .

Lepiej zacznijcie przygotowania do turnieju :> , to chyba jest w tym momencie wazniejsze :) ..
Obrazek

Dr Wiktor Wektor
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Dr Wiktor Wektor » 24 sie 2005, o 22:01

No marudzą, marudzą :>
Ja tam się cieszę, że coś się dzieje, że jest w ogóle jakiś turniej. Tutaj dzięki dla organizatorów i wszystkich uczestniczących gildii, bez Was nic by z tego nie było. Jak moja gildia (ToW) przegra w pierwszej walce, to trudno. Będziemy kibicować pozostałym. Respekt dla wszystkich gildii :) Powodzenia. Niech wygra ToW ;)
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Darth Sib
Awatar użytkownika

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Darth Sib » 24 sie 2005, o 22:45

Lord Helemenster pisze:Aktualny sklad:
[...]
RP-Rycerze Przeznaczenia
[...]
PS.Z tego co pamietam uaktualnienie ma byc pod koniec wrzesnia! :) ale ta data jest ciagle przesuwana!
PS.2Rastlin wysylalismy kilka razy do ciebie i oficera podanego na tej stronie w dziale ranking polskich gildii!
A co do tego ze grajacy w turnieju to tylko ci co widzieli ten temat lub www.koc.fora.pl to na przyklad BoS,PL i kilka innych gildii zostalo zaproszonych w grze, a KM dostalo zaproszenie przez gg

Rastlin pisze:No proszę, co ja widzę - Turniej Polskich Gildii. Fajnie, fajnie, tylko dlaczego zostało o tym powiadomione tylko te polskie gildie, które odwiedzają to forum i forum KOC? Jeżeli to ma się nazywać "Turniej Polskich Gildii" to raczej wypada żeby wszystkie gildie zostały powiadomione o fakcie, inaczej to na pewno nie będzie turniej polskich gildii GW. Ja osobiście, ani żaden z moich oficerów nie został powiadomiony - uznamy to za zwykłe przeoczenie. Jeżeli grupy mają być rozlosowane w piątek, to myślę że jeszcze nic straconego i można zgłosić Rycerzy Przeznaczenia do turnieju - jak nie no to chyba coś tutaj nie jest w porządku z tym "Turniejem Polskich Gildii"...
To tyle jeżeli chodzi o uczestników.

Po drugi, uważam że głupotą jest rozpoczynanie teraz jakiegokolwiek turnieju, kiedy lada dzień wyjdzie uaktualnienie które wprowadzi zmiany w zbalansowaniu rozgrywki PvP... Moim skromnym zdaniem lepiej byłoby poczekać aż zmiany w grze zostaną dokonane, bo zmiana zasad turnieju w trakcie trwania turnieju nie jest zbyt fair...

Po pierwsze - czego sie pieklisz i robisz z RP ofiare? Nasze forum czytacie codziennie, po drugie sami organizatorzy twoerdza, ze probowali sie z Wami skontaktowac korzystajac z namiarow, ktore udostepniacie publicznie. A ze nie doskonaly to sposob komunikacji? Nie na wszystko da sie poradzic.
Po drugie - jak wspomniano jest to po rpostu turniej polskich gildii i nikt nie zmusi organizatorow do wynajecie dedektywa Rutkowskiego aby odszukal namiarow na wszystkie poslkie gildie.
Przeciez mozecie sie u nas oglosic - gildie, dzial nabory. To bardzo proste - opcja 'NOWY TEMAT' potem wpisujesz tresc, jaka wg Was ma zachecic(lub zniechecic) do wstapienia do waszej gildii, jakies namiary na oficerow czy kontakt i juz. Proste, prawda?

Co do zmiany zasad, to juz na seri mnie rozbrajasz - ANet przyzwyczaila wszystkich do opoznien i przekladania terminow do tego stopnia, ze jakby czekac az laskawie wprowadz zmiany to nic by sie nie zorganizowalo.
Poza tym wprowadzaja takze zmiany bez zapowiedzi, wiec, co jakby takie mialy miejsce pod koniec turnieju? Od nowa?
Kolejna sprawa - zmiany dotycza wszystkich. NC.
No i ostatecznie - Tyria to magiczny swiat, wiec nagle zminy w jego realiach nietrudno sobie wyobrazic.
[color=#000000]"Wrogowie, którym grozisz, tworzą armie.
Wrogowie, których niszczysz, tworzą groby."[/color]
[color=#666666]- Shinriko "Małe Prawdy"[/color][color=#CC0000]
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/17.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

PunkSkeleton
Awatar użytkownika

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: PunkSkeleton » 24 sie 2005, o 23:03

Dla mnie gadanie, że organizatorzy to, że organizatorzy tamto jest nie na miejscu. Oni nic nie muszą, a jak ktoś chce zagrać to chyba w jego interesie jest dowiedzieć się o turnieju...

Na szczęście system turnieju jest tak dobrany, że przegrana pierwszego meczu z niego nie eliminuje :) .

A co do zmian w balansie to uważam, że jest to świetna sprawa. Pokaże kto się potrafi szybciej przystosować, kto potrafi myśleć, a nie grać oklepane schematy. Wbrew pozorom może to doprowadzić do porażki faworytów ;) .
Ostatnio zmieniony 24 sie 2005, o 23:07 przez PunkSkeleton, łącznie zmieniany 1 raz
Angry Punk

czokalapik
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Blacktide

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: czokalapik » 25 sie 2005, o 02:09

Erven:

www.guildwars.com
www.guildwars.??
www.guildwars.??
www.guildwars.??
www.guildwars.??
www.guildwars.pl

szukajac polskiej strony danej gry co pierwsze robisz? zmieniasz koncowke linku na PL

/edit
Wektor, spoko avatarek, lubie :D
Ostatnio zmieniony 25 sie 2005, o 02:10 przez czokalapik, łącznie zmieniany 1 raz

Allanon
Awatar użytkownika
Jade Armor

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Allanon » 25 sie 2005, o 07:27

czokalapik napisał:jest to forum oficjalne wiec narmalne ze najwiecej informacji o gildiach zostalo wziete wlsnie stad.

Po pierwsze - ani strona guildwars.pl, ani strona guildwars.org.pl nie są OFICJALNYMI polskimi stronami GuildWars. I choćbyś nie wiem jak kochał to forum i stronę, to tego nie zmienisz. Juz na początku uruchomienia portalu twórców gw.pl poniosła fantazja i napisali o oficjalce. Szybko jednak z tego zrezygnowali.
Zresztą - po co te wszystkie kłótnie? Jestem lekko w szoku, tym jakie jest tu podejście do tematów. Prawie w każdym topicu są jakieś kłótnie, prztyczki, etc. Tak ma wyglądać klimat pomiędzy polskimi gildiami? Przykładem niech będzie podpis czokalapika. KM być może przesadził, może nie. To że napisali to co napisali, to ich sprawa. Może czują się tacy mocni - ale jazda po nich jest nie na miejscu. Ich siła zostanie oceniona podczas walk. Jeżeli okaże się, że nie są aż tacy mocni, to będą musieli przełknąć to co napisali. Chyba, że Wam zależy na tym, aby pomiędzy polskimi gildiami była wciąż niezgoda, zgrzyty. Jest sens?
Nasz lider napisał posta o tym, że nikt nas nie zapraszał, a tu jaka odpowiedź? Że robimy z RP ofiarę? No daj spokój Sib. Brak sposobu komunikacji? Wystarczy wejść na naszą stronę i kliknąć na kontakt - maile od razu lecą do oficerów. Wiem, że to była działka KOC. Teraz się wyjaśniło - jest to Turniej Wybranych Polskich Gildii. Bo do Polskiego Turnieju GuildWars brakuje zbyt wielu spraw.
Zakończcie te kłótnie i skupmy się na tym, aby ten turniej przebiegł w miłej atmosferze. To chyba nie jest takie trudne?
Obrazek
Burning Legion:
Zdolniacha: Warlock - Undead, Female

Administrator:
http://silkroad-online.pl -- Byłe dobre MMO
http://guildwars.pl -- Czyli jak popsuć świetny tytuł :)
http://runesofmagic-online.pl -- Najlepszy darmowy MMO na rynku.

Dedek
Awatar użytkownika
Jade Armor

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Dedek » 25 sie 2005, o 10:49

Ja bym napisal tak: KOC Cup

Zreszta, nie wiem o co sie tak pieklicie, ze nikt Was nie powiadomil etc. Nas nikt nie poinformowal i jakos nam to zwisa ;) (zreszta, narazie nie mamy GH :}). Ale jak Wam tak zalezy, zebyscie byli w takim turnieju to zrobcie wlasny!
Moje konto jest aktualnie uzywane przez inna osobe! :]

PvE:
Dedek Battlehammer W/E
PvP:
Mr Dedek
Mrs Dedek
Dedek The Ranger

Yellow
Awatar użytkownika

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Yellow » 25 sie 2005, o 11:02

a moje zdanie jest takie, że jak panom z RP się nie podoba turniej to mogą zwyczajnie nie brać w nim udziału...

takie proste...
I'm never coming back
I'm never giving in
I'll never be the shine in your spit
I disconnect the act
I disconnect the dots
I disconnect the me in me

Allanon
Awatar użytkownika
Jade Armor

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Allanon » 25 sie 2005, o 13:47

Kto z nas powiedział, że nam się turniej nie podoba? Ke? Yellow - jako admin powinieneś zastanowić się co piszesz.

Praga ->Jakbyś mnie bliżej znał, to byś wiedział, że są to spokojne posty. Ciężko mnie sprowokować do wybuchu. Może piszę w sposób, który jest uznawany za irytujący i złośliwy. Mój post do Yellowa, to po prostu pytanie - w którym miejscu napisaliśmy, że nam się nie podoba ten turniej. Dla mnie to dobry pomysł - ustawi mniej więcej siłę każdej gildii [choć nie do końca będzie odzwierciedlało to potencjał danej grupy]. Kłótnie zaczęły się od postu jednego z członków KM. Jak niektóre osoby będą nadal podchodziły tak złośliwie do innych wypowiedzi, to ten turniej prawdopodobnie nigdy się nie odbędzie - a to będzie straszna strata.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2005, o 16:57 przez Allanon, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Burning Legion:
Zdolniacha: Warlock - Undead, Female

Administrator:
http://silkroad-online.pl -- Byłe dobre MMO
http://guildwars.pl -- Czyli jak popsuć świetny tytuł :)
http://runesofmagic-online.pl -- Najlepszy darmowy MMO na rynku.

Praga
Awatar użytkownika
Jade Armor

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Praga » 25 sie 2005, o 16:21

Ale po sobie jeżdżą. Najlepsze, Wy wcale nie chcecie się godzić. Allanon pisze, że nie chce się kłócić, a w Jego poście tyle złośliwości, że szkoda gadać. To wywołuje kolejne złośliwe uwagi, które znowy wywołują to samo i tak w kółko.

Poczytam sobie jeszcze troszkę ten topic i popatrzę jak robicie gnojowisko z czegoś co miało być pięknym turniejem gildii.

...i to tylko z powodu, że ktoś o kims zapomniał (specjalnie lub nie - nie ważne)
Obrazek

Draghmar
Awatar użytkownika
Burning Titan

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Draghmar » 25 sie 2005, o 21:45

Allanon...Jesteś w lekkim szoku? To po co wzniecasz jeszcze większe problemy? Wszystko zostało wyjaśnione. Siedzisz tu niemal codziennie, temat widziałeś, mogłeś powiadomić swoich gildiowiczów i było by po sprawie. Zaproszenie zostało Wam wysłane, ale nikt nie odp. Wasza wina.

I jest to turniej polskich gildii bo takie biorą w nim udział. Nie ma tutaj gildii z Niemiec czy Francji. Są tylko polskie. Jest on zorgranizowany przez polską gildie. I na dodatek przez z nich nazwany w ten sposób, do czego mieli prawo jako organizatorzy. Innymi słowy...Jest to Turniej Polskich Gildii.

I nie jest to zaproszenie do rozmowy...chyba, że chcesz na PW. To samo się tyczy innych postujących. Niepotrzebne robienie problemów nie będzie "miło" traktowane.

I bardziej ogólnie->Sugeruje zakończyć przepychanki.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2005, o 21:47 przez Draghmar, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Darth Sib
Awatar użytkownika

TURNIEJ POLSKICH GILDII

Post autor: Darth Sib » 25 sie 2005, o 23:51

Zakonczmy wiec cala sprawe.
Turniej sie odbedzie tak czy siak, postanowilem usunac te niesmaczne posty z publicznego wgladu.

Cale zdazenie proponuje potraktowac jako przestroge. Prosze, aby wszelkie niewlasciwe zachowania byly dokumentowane w postaci prnt screenow.

Mam nadzieje, ze w przyszlosci nie bedziemy mieli do czynienia z takimi przykrymi zdazeniami.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2005, o 23:57 przez Darth Sib, łącznie zmieniany 1 raz
[color=#000000]"Wrogowie, którym grozisz, tworzą armie.
Wrogowie, których niszczysz, tworzą groby."[/color]
[color=#666666]- Shinriko "Małe Prawdy"[/color][color=#CC0000]
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/17.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

PoprzedniaNastępna

Wróć do Archiwum