Polski turniej Guild Wars - Półfinał

czokalapik
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Post autor: czokalapik » 10 wrz 2005, o 10:29

ok, mam uraz do Punka po paru dyskusjach na forum... ale w tej wypowiedzi widze wyrazenie jego i tylko jego opinie.... i moim zdaniem nie miales podstaw sie czepiac.

Quetzacotl
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Post autor: Quetzacotl » 10 wrz 2005, o 11:54

Ale to zabawne ;D rzeczywiscie, jest abrdzo prawdopodobne, ze te 4 gildie sa w TEJ CHWILI najlepsze w Polsce, ale ja bym nie osiadał na laurach bo jeszcze ktora z gildii "wyskoczy jak filip z konopii" :>
klękaj i ziewaj!

Rastlin
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Rastlin » 10 wrz 2005, o 12:27

Co z tego że to była jego opinia? Sorry ale to są komentarze, tutaj WSZYSTKIE wypowiedzi to czyjeś osobiste opinie - LOL. Więc skrót IMHO jest tutaj troche na wyrost. Ja też mam swoje zdanie ale przeważnie powstrzymuje się z jego wyrażaniem - to się nazywa być taktownym.

Cóż tak się składa że jego słynne powiedzonko "znaliście nasz build" było zapewno takze IMHO - no bo jak inaczej - jak wiemy wywołało to co wywołało.

Chciałem po prostu sprowadzić tego dzieciaka na ziemie i uświadomić mu ze nie tylko on jest na świecie - bo jak narazie to uważa siebie za pępek wszechświata.

W dodatku widać jaki jest jego wspaniały poziom - przyznaje się ja sam osobiście zaatakowałem go tą wypowiedzią, no cóż ale on od razu wytoczył ciężkie działa i pojechał po CAŁEJ gildii. Mógłbym w tym momencie wymyślić taką samą bzdurę jak on napisał ale nie jestem taki.

Dlatego Punk ponawiam moją prośbę - nie wszystko co ci ślina na język przyniesie powinieneś pisać - pomyśl 2 razy zanim coś wystukasz na klawiaturze, bo możesz obrażać swoimi wypowiedziami innych.

PS. Dragmar sorry za ta zaczepkę, ale wybacz nie moge pozostać obojętny kiedy ktoś jawnie "IMHO" mnie obraża.

To tye jeśli chodzi o moj wypowiedzi w tej sprawie.
Zdobycie House Zu Heltzer przez sojusz OLD -> x 2

Przypomniało mi się ze "prawdziwa" grabkołopatka którą porzuciłem, a którą znalazł Biały, znowu zaczęła mi się podobać, a Biały nie może mieć czegoś co mi się podoba...Biały masz ją wyrzucić!!!
http://nsg.go.pl - Strona gildii nSG [opisy walk, skład, nasz ladder]

Obrazek | Obrazek
Obrazek | Obrazek
Obrazek | Obrazek

PunkSkeleton
Awatar użytkownika

Post autor: PunkSkeleton » 10 wrz 2005, o 13:24

Odpowiem ci w twoim stylu: jak czytam twoje wypowiedzi to jest mi ciebie poprostu żal. Zastanów się dziecko zanim coś napiszesz, bo ciągle wracasz do starych spraw i ciągle nie możesz zrozumieć, że znajomość buildu przeciwnika to nie żaden cheat tylko zwykła przewaga taktyczna, którą każdy ma prawo starać się zdobyć. Pozatym nie podajesz żadnych, ale to żadnych argumentów na poparcie swoich śmiesznych tez, nie zamierzam więcej prowadzić z tobą dyskusji na poziomie 5-latka. "NIE, BO NIE" to jest twoja argumentacja.
Angry Punk

Yellow
Awatar użytkownika

Post autor: Yellow » 10 wrz 2005, o 13:51

Dosyć...

koniec kłótni - jak dalej będziecie ją ciągnąć, to będę kasował i wysyłał ostrzeżenia...
nie ma sensu kontynuować sporu, gdy nikt nic nowego nie wnosi.

THE END panowie
I'm never coming back
I'm never giving in
I'll never be the shine in your spit
I disconnect the act
I disconnect the dots
I disconnect the me in me

Kane
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Kane » 10 wrz 2005, o 13:53

8-)
.. jest abrdzo prawdopodobne, ze te 4 gildie sa w TEJ CHWILI najlepsze w Polsce, ale ja bym nie osiadał na laurach bo jeszcze ktora z gildii "wyskoczy jak filip z konopii"

Przyłączam się do Quetzacolta - gildie prawdopodobnie najlepsze, chociaż niedawno jeszcze Mnemonica bym tam widział, ale ciekaw jestem, czy kogoś konkretnego Quetz miałeś na myśli?? :>

:P Jakość gildii ciągle rośnie. To kto jest dobry, a kto lepszy zależy od wielu czynników. Jednak doświadczenia wyniesionego z dużej ilości rozegranych pojedynków takich gildii jak KM czy BoS nie można niedoceniać. Zanim więcej polskich gildii będzie dobrze grać, minie jeszcze troszkę czasu - ale to już bliżej niż dalej..

Następny turniej (jeśli będzie) zapewne będzie bardziej rzetelny, co do przedstawienia jakości polskiej sceny GW, gdyż zapewne wystąpi w nim znacznie więcej polskich gildii - moje imho hehe :)
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2005, o 13:54 przez Kane, łącznie zmieniany 1 raz
odwróciłem się i nie ujrzałem nikogo..
tylko własny cień - cień anioła śmierci
"The Kane"

Dequello
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Dequello » 11 wrz 2005, o 15:46

Rastlin pisze:Wiesz co Punk, uwielbiam twoje komentarze i twoje przechwałki. Za każdym razem kiedy je czytam wpadam w histeryczny śmiech. 4 najlepsze?! Wiesz mi jest wiele DOBRYCH gildii które nie brały udziału w tym turnieju, a wygrana powyższych wcale nie oznacza że są one najlepsze -  sama formuła turnieju doprowadza do pewnych...niedociągnięć. Wcale nie mówie że moja gildia jest najlepsza, ale na pewno nie jest to jedna z gorszych i z miejsca mogę ci wymienić inne.

Dlatego prosze cie, takie komentarze zachowaj dla siebie.

Czlowieku ty jestes chyba slepy mowiac takie rzeczy popatrz na lader GW i wyciagnij jakies wnioski pozatym żyjemy w wolnym kraju i kazdy ma prawo mowic co mysli ;P

Sleet
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Sleet » 11 wrz 2005, o 17:21

Guild wars -> wojny klanow -> wojna -> wojne wygrywa ten ktory ma przewage -> przewage ma ten ktory posiada jak najwiecej informacji na temat wroga i potrafi je wykorzystac. Po to wlasnie dzialaja wywiady, szpiedzy etc aby zdobyc ta przewage ^_^

stoprocent
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: stoprocent » 11 wrz 2005, o 19:27

Wiesz mi jest wiele DOBRYCH gildii które nie brały udziału w tym turnieju, a wygrana powyższych wcale nie oznacza że są one najlepsze
Oprocz Vamp, Zero. Przynajmniej ja nie widzielm gidli z leadera ktore by nie graly w turnieju. Leader jest po to aby stwierdzic kto jest dobry, kto lepszy a kto najlepszy.

Rastlin robisz z siebie blazna aby zwrocic uwage na swoj portal? Bo nie rozumiem...

Sleet pisze:Guild wars -> wojny klanow -> wojna -> wojne wygrywa ten ktory ma przewage -> przewage ma ten ktory posiada jak najwiecej informacji na temat wroga i potrafi je wykorzystac. Po to wlasnie dzialaja wywiady, szpiedzy etc aby zdobyc ta przewage ^_^

A moze ty jestes szpiegiem ? oops ;)

edit: Allanon to bylo moje pytanie z powodu ze nie wiem dlaczego robi z siebie kogos !@$!@@$@!#
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2005, o 19:49 przez stoprocent, łącznie zmieniany 1 raz
.:użytkownik zbanowany:.

Allanon
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Allanon » 11 wrz 2005, o 19:37

Rany - na tym forum chyba nie ma topicu bez kłótni... a admini nic raczej z tym nie robią. Może pora wykorzystać warningi?
Rastlin robisz z siebie blazna aby zwrocic uwage na swoj portal? Bo nie rozumiem...

W którym miejscu Rastlin podał chociażby wzmiankę o portalu co? Think twice, type wise. I uwierz inne serwisy nie potrzebuje reklamy.

koniec offtopa - wszelkie uwagi na PW.

/DeX edit: 2. i 3. pkt. regulaminu sie klania/
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2005, o 21:46 przez Allanon, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Burning Legion:
Zdolniacha: Warlock - Undead, Female

Administrator:
http://silkroad-online.pl -- Byłe dobre MMO
http://guildwars.pl -- Czyli jak popsuć świetny tytuł :)
http://runesofmagic-online.pl -- Najlepszy darmowy MMO na rynku.

Draghmar
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Draghmar » 11 wrz 2005, o 20:01

1.
Rastlin zaczął kłótnie i wiedział o tym...Mimo, że stara się prowadzić profesjonalny serwis nie wie, że takie rzeczy załatwia się przez PW. Także pijesz do niego.
2.
Gdybyś nie chciał reklamować, to byś nie dawał takiej sygn. Proste, prawda?
3.
Mimo mojego upomnienia Rastlin nie powstrzymał swojego języka. Mógł do tego wykorzystać PW.
4.
Ty zamiast to samo napisać na PW zrobiłeś, to tutaj na forum. Może ostrzeżenie zacząć od Ciebie?

Koniec.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2005, o 20:02 przez Draghmar, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Eg4o
Awatar użytkownika

Post autor: Eg4o » 11 wrz 2005, o 21:45

Za daleko zaszliscie. Od normalniej rozmowy przeszlo do klotni i wyzywek. KONIEC tego. Każdy kolejny post "najeżdzający" na kogoś w tym temacie będzie kasowany a autor zostanie ukarany.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2005, o 21:50 przez Eg4o, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Flukemasta
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Flukemasta » 12 wrz 2005, o 14:39

Gildie MHM i Anc chciałyby rozegrać półfinał w środę o 20 - pytanie do organizacji czy można to wtedy rozegrać.

Ankh-Morpork
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Ankh-Morpork » 12 wrz 2005, o 14:50

witam!
prawde mowiac spodziewalem sie takiego polfinalu (jedynie The Ancalentari zdaje sie wg mnie takim czarnym koniem turnieju).
szkoda ze Vamp nie wzial udzialu w rozgrywkach... ;P

ps. nie ma sensu prowadzic klotni tutaj, nie jest to grunt "neutralny" i niektorzy sa z gory na straconej pozycji, szkoda tez ze moderator rzuca regulaminem tylko w jedna strone (jest podzial na Tych Co Musza Sie Tutaj Pilnowac i na tych drugich)

Eg4o
Awatar użytkownika

Post autor: Eg4o » 12 wrz 2005, o 15:11

Ankh-Morpork --->Więc gdzie widzisz moje przewinienie ?
Obrazek

czokalapik
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Post autor: czokalapik » 12 wrz 2005, o 15:33

Powtarzam prosbe Fluke - nie mialem czasu wczesniej sie zkontaktowac z Anc (za co przepraszam) ze wzgledu na poprawki w weekend, wiec i w weekend z meczy nici byly by pewnie.
Dzis nie mamy mozliwosci zagrac, jutro z kolei Anc, wiec prosze w imieniu MHM i Anc wladze turnieju o nagiecie regulaminu i przedluzenie ostatecznego terminu rozgrywek na srode.

Tooster
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Tooster » 12 wrz 2005, o 16:15

Mysle ze 1 dzien nie zrobi tak duzej roznicy,a tylko w srode bedziemy mogli stoczyc pojedynek.
Forum Ancalentari

Obrazek
----------------------------------
I Tooster I, Malbach Naril - inactive

PunkSkeleton
Awatar użytkownika

Post autor: PunkSkeleton » 12 wrz 2005, o 17:17

My z BoS gramy we wtorek o 19, ale jeśli mecz będzie się przedłużał, to pewnie będziemy musieli kończyc w środę.
Angry Punk

Eg4o
Awatar użytkownika

Post autor: Eg4o » 12 wrz 2005, o 17:46

Dobrze, zezwalam by sroda byla ostatecznym terminem.
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2005, o 19:15 przez Eg4o, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Agaru
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Agaru » 12 wrz 2005, o 21:24

4 najlepsze druzyny... nie jestem pewien. W turniejach tego typu ciezko jest takie wylowic bo umiejetnosc wyciagania informacji z ludzi o buildach to nie to samo co same umiejetnosci gry. Przygotowanie counter builda to zaden problem, problemem jest zagranie przeciwko druzynie normalnym skladem. Z Anc sie juz spotkalismy na gvg czekamy teraz na MHM i KM, chetnie powalcze przeciwko nim w normalnych warunkach i zobacze wynik tych walk. Oby do tego doszlo a walka pewnie bedzie wyrownana i zacieta.

Pozdrawiam
Agaru [ RP ]

PoprzedniaNastępna

Wróć do Archiwum