Polski turniej Guild Wars - Półfinał

FuKs
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Post autor: FuKs » 12 wrz 2005, o 21:40

a jak gralismy z wami to byly nienormalne warunki ?
kazdy wiedzial jakim gracie buildem, bylo to nawet na forum , wiec przygotowanie kontry bylo latwe :)
jakbyscie nas zaskoczyli zmiana, to bysmy byli w tarapatach ;)

Allanon
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Allanon » 12 wrz 2005, o 21:46

ajj - nie wracajmy do tamtego - MHM miało bardzo dobry Counter i po walce w miłej atmosferze pogratulowaliśmy zwycięstwa.
Dzisiaj spotkaliśmy ANC na GvG Rated - też było miło. +17pkt dla nas [czy smth like that] i teraz czekamy aż kolejny random team na GvG to będzie KM czy MHM :) lub inny polski team.

A żeby nie było offtopa - obstawiam na finał: MHM vs KM (chociaż chciałbym, aby to był MHM vs BoS).

Mój typ to MHM - dlaczego? - bo to cwane bestie, jednak nie obnoszą się z tym jak inni.

PS - do wiadomych osób - jak poczuliście się urażeni, to pisać na PW, a nie śmiecić.
Obrazek
Burning Legion:
Zdolniacha: Warlock - Undead, Female

Administrator:
http://silkroad-online.pl -- Byłe dobre MMO
http://guildwars.pl -- Czyli jak popsuć świetny tytuł :)
http://runesofmagic-online.pl -- Najlepszy darmowy MMO na rynku.

Fingon
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Fingon » 12 wrz 2005, o 21:59

ależ oczywiście wszycy jestescie najlepsi najwspanialsi i wogole ekstra jestescie wszyscy razem na pierwszym miejscu cos niesamowitego .. STFU

FuKs
Awatar użytkownika

Post autor: FuKs » 12 wrz 2005, o 22:07

jakaz mila wypowiedz , nawiazujaca do toczącej sie tutaj dyskusji

Fingon
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Fingon » 12 wrz 2005, o 22:15

FuKs pisze:jakaz mila wypowiedz , nawiazujaca do toczącej sie tutaj dyskusji

no sorry jak czytam jak każdy na każdego najeżdza i siebie i swoją gildie wywyższa to coś mnie trafia tu jedni piszą ze sa najlepsi drudzy zaraz na nich jadą za jakieś stare kłutnie i wynika z tego że pierwsi nie są najlepsi bo drudzy ich pokonali etc etc STFU
a najlepsze jest to że nikt nic tu nie zyzska tylko kolejne kłutnie zaczynają Double STFU
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2005, o 22:17 przez Fingon, łącznie zmieniany 1 raz

FuKs
Awatar użytkownika

Post autor: FuKs » 12 wrz 2005, o 22:19

ależ od momentu wtracenia sie tutaj moderatorow nikt na nikogo nie najezdza. twoja wypowiedz nieco przeterminowana :)

Fingon
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Fingon » 12 wrz 2005, o 22:23

FuKs pisze:ależ od momentu wtracenia sie tutaj moderatorow nikt na nikogo nie najezdza. twoja wypowiedz nieco przeterminowana :)

przeterminowana jednak dalej aktualna bo nie wiedziedz czemu nastała moda kłutni w które miesza sie gildie potem jedna drugą ubija potem wywyższa grrr aż czytać sie nie chce ~~ i to ze moj post jest przeterminowany teraz w tej chwili w tym topicu nie znaaczy ze jutro nie powstanie kolejny w ktorej będzie działo sie to samo o czym pisze ~~ STFU

Tooster
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Tooster » 12 wrz 2005, o 22:56

No nic zagralismy dzis z RP mecz gvg i niestety w pupe, zaskoczyli nas bo nie bylismy przygotowani na taki build.No coz takie zycie,licze ze moze nastepnym razem automatic match znow nas ze soba polaczy i mam nadzieje ze tym razem walka bedzie ciekawsza; )
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2005, o 22:57 przez Tooster, łącznie zmieniany 1 raz
Forum Ancalentari

Obrazek
----------------------------------
I Tooster I, Malbach Naril - inactive

Agaru
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Agaru » 12 wrz 2005, o 22:58

Fuks tylko ze co za problem jest wygrac counterem? my mielismy niewielkie problemy i dobrze ze chociaz team zebralismy na ten mecz. Do ostatniej minuty brakowalo nam dwoch graczy wiec co tu jeszcze mowic o jakims zaskoczeniu. Dobra wasza ze udalo wam sie obmyslic counter na nasz spike i jakos wam to wyszlo. Do zobaczenia w GvG... wtedy okaze sie lepszy. Mam nadzieje ze nastapi to niedlugo a walka bedzie emocjonujaca. GL HF

Flukemasta
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Flukemasta » 12 wrz 2005, o 23:53

..powiało grozą.

na counter mozna przygotowac counter. po to sie gra do 3 zwyciestw. skoro nie mogliscie zebrac graczy - trzeba bylo powiedziec - mysle ze przenieslibysmy bezproblemowo mecz.

zreszta - ten turniej jest tym pierwszym, tym niedopracowanym, pelnym walkoverow, bez czesci polskich gildii ktore IMHO (powtarzam IMHO) moglyby zajsc daleko itd.itp. przestancie przywiazywac do tego jakas wielka wage. gramy chyba for fun.. czyz nie ?

tak btw: gdyby MHM nie wyszlo z counter buildem, to by oznaczalo to, ze jestesmy ostatnimi idiotami. swoja droga chcialbym zeby MHM spotkalo sie z KM - czy to w meczu finalowym czy o 3. miejsce - gdyz ciekaw jestem z jakimi buildami wtedy obie strony wyjda, po ostatnim automatic gvg ;P

Lav
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Lav » 13 wrz 2005, o 00:11

Echs.. counter build na glownie defensywnego builda (bo duzego dmg nie robiliscie)..? W takim wypadku moglibysmy nie skonczyc walki do nastepnego dnia.. Dajcie juz spokoj temu tematowi.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2005, o 00:12 przez Lav, łącznie zmieniany 1 raz

PunkSkeleton
Awatar użytkownika

Post autor: PunkSkeleton » 13 wrz 2005, o 00:18

Na build MHM nie ma typowej kontry, bo jest on zbalansowany. Tak samo na nasz build też nie ma kontry. Co nie oznacza, że nie można wprowadzić pewnych drobnych zmian ;].
Angry Punk

Lav
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Lav » 13 wrz 2005, o 00:39

Tak zbalansowany, ale naogol z tego co mi wiadomo graja calkiem innym wiec delikatnie mowiac to bzdura. A co do waszego zbalansowanego buildu bez kontry: o ile sie nie myle po porazce z Anc juz w pierwszym poscie napisales tlumaczenie "Znali nasz build" wiec znowu bzdury opowiadasz.

Tooster
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Tooster » 13 wrz 2005, o 01:21

Lav ten temat jzu jest zamkniety, po co do tego wracac?
Btw. gratulacje dla MHM za ponowne wejscie do top 100 ;)
Forum Ancalentari

Obrazek

Flukemasta
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Flukemasta » 13 wrz 2005, o 03:57

Lav pisze:Tak zbalansowany, ale naogol z tego co mi wiadomo graja calkiem innym wiec delikatnie mowiac to bzdura. A co do waszego zbalansowanego buildu bez kontry: o ile sie nie myle po porazce z Anc juz w pierwszym poscie napisales tlumaczenie "Znali nasz build" wiec znowu bzdury opowiadasz.

Hehe otoz mylisz sie. Jedyne co w tej grze mieli ponad program to chyba kazdy /Me i Elemental Resistance - taki stance. Nie jestem pewien czy mieli ward against elements, ale raczej nie. Wiec nie wiem skad Ci wiadomo ze na ogol gramy zupelnie innym buildem.

A ta historia z KM byla przed update, wiec pewnie mieli build do skontrowania.

Tooster: dzieki :) jak widac przygotowania do polfinalu trwaja :P

czokalapik
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Post autor: czokalapik » 13 wrz 2005, o 11:15

Ja mam taka cicha propozycje dla wszystkich ludzi ze wsztkich gildii - zachwajcie komentarze na temat swjej i innych gildii dla siebie i ludzi z wlasnej gildii.
Jak chcecie sie pochwalic to wklejcie historie walk do raportow GvG i skomentujcie jesli trzeba walki (mi jakos sie do tego nie spieszy..).
Czy tak trudno jest po prostu grac ze soba i nie wywyzszac sie czy nie jechac po nnych?
Z RP gralismy dlugo bo maja bardzo zgrany Spike - nie popelniaja takich glupich bledow jak bicie z laski goscia na ktorego spike zaraz pojdzie co pozwolilo by Monkom na przygotowanie sie na atak - szczerze watpie ze wygralibysmy z nimi bez Elem resistance i Staffow +12 armor (czyli -65%dmg).
Ale ze graja tym teamem dlugo to wiedzielismy ze i z nami nim zagraja wiec przygotowalismy kontre.

Nie przywyklem do komentowania niektoryc rzeczy - rzeczy takich jak ironiczne komentowanie walki podczas samej walki, takich rzeczy jak tlumaczenie sie z porazki - jesli cos nie poszlo to tylko i wylacznie wina moja i mojego teamu, jak mi dobrze idzie albo wiem ze wygram, albo przeciwnik ma ze mna niesamowite problemy to zostawiam komentarz dla siebie i tylko siebie!

/edit
Jesli ktoras gildia jest lepsza, ma wieksze doswiadczenie i wie o tym - to niech bedzie skromna i pomoze rada innym a nie sie przechwala - ale ta rada niech bedzie powiedziana taktownie "jesli moge cos zauwazyc, mysle ze to i to moglo by zwiekszyc Wasza efektywnosc, w GvG nie mozecie czegos takiego zrobic bo my to wykorzystalismy i inni przeciwnicy tez moga" i na koniec "jesli chcecie mozemy zagrac sparring, damy Wam podczas walki pare cennych uwag i sugestii, ktore mogly by Wam pomoc, moze dzieki temu spotkamy sie niedlugo w top100".
A nie "to zle zrobiliscie i dlatego przegraliscie, jak czegostam nie zrobicie/costam bedziecie robic to pewne ejst ze wtopicie za kazdym razem" - bo zformuowanie zdania tez jest wyjatkowo wazne i jesli jakas gildia jest dobra to bardzo latwo moze przez takie cos zdobyc opinie bufonow krorzy uwazaja sie za debesciakow i tylko wytykaja bledy.

Do tego taki mielismy "piekny pomysl" z jednym z czlonkow gildii zeby w jakis sposob rozprzestrzenic wiedze graczy doswiadczonych, zeby polska scena GW byla ciekawsza, ludzie grali ze soba w przyjaznych stosunkach i slabsze (czyt. nowo powstajace) gildie mogly liczyc na pare cennych uwag od tych doswiadczonych zeby uczyly sie na ich a nie wlasnych bledach.
Chielismy wyeliminowac pare rzeczy jak pojecie "Paladyna" jako woja z mendingiem jako swietnej postaci, Bacfire jako wspanialego czaru ect ect. Moze w jakis sposob uda sie zebrac kiedys doswiadczenia polskich graczy GW "dla potomnosci".
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2005, o 11:25 przez czokalapik, łącznie zmieniany 1 raz

Vampyre
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Vampyre » 13 wrz 2005, o 14:37

Czokalapik tez myslalem o takim czyms jak mowisz, taka "Szkolka niedzielna" dla nowicjuszy. Jesli chodzi o mnie to masz pelne poparcie, choc musisz wiedziec, ze z czasem bede mogl miec problemy. Doswiadczony tez jakos specialnie nie jestem, ale za to mam spory staz :) . Akcja jest naprawde wartosciowa, a nie tworzenie jakiegos TeamPoland na sile (sorki Punk, ale takie jest moje zdanie) albo gadanie jakim to sie jest pr0 wymiataczem (chory zwrot, niektorym sie podoba:/) i jak to sie jedzie n00bow. To co - mozemy oficialnie oglosic start akcji "SZKÓŁKA NIEDZIELNA"?
Obrazek

PunkSkeleton
Awatar użytkownika

Post autor: PunkSkeleton » 13 wrz 2005, o 15:04

"Szkólka Niedzielna" - jak najbardziej
Team Poland - czy można mieć do mnie pretensję, że chce sobie trochę pograć z wymiataczami z innych gildii? Pozatym doświadczenia Team Poland będą publicznie dostępne, nikt nie będzie krył tego jakim gramy buildem bo nie ma po co. Te doświaczenia pomogą wszystkim.
Angry Punk

Tooster
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Tooster » 13 wrz 2005, o 15:28

Pierw zadaj sobie pytanie czy sam jestes "wymiataczem" bo kreujesz siebie na Bog iwe kogo.
Forum Ancalentari

Obrazek

sebulba
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: sebulba » 13 wrz 2005, o 15:29

Lav gdyby nie fakt ze build zostal calkowicie zmieniony po meczu z Anc.....
[url]http://www.youtube.com/user/TruckersGaming[/url]

PoprzedniaNastępna

Wróć do Archiwum