Koniec z polecaniem

Jeżeli szukacie świeżej krwi do waszej gildii...

Moderatorzy: Moderatorzy PvP, Moderatorzy Naborów

Regulamin forum
    1. Każda gildia może tutaj założyć jeden temat, związany tylko i wyłącznie z naborem.

2. Każdy gracz ma prawo złożyć swoją ofertę przystąpienia do gildii w zbiorczym temacie "Szukam Gildii".

3. Forum Nabory to nie jest miejsce na OffTopic ani dyskusje na temat gildii. Proszę o tym pamiętać. Wszelkie niepotrzebne pogaduchy będą kasowane. Dyskusje na temat gildii należy prowadzić w dziale o w/w nazwie.

4. Użytkownicy, którzy swoim zachowaniem prowokują bądź obrażają gildie, bądź graczy szukających gildii będą banowani czasowo bądź permanentnie.

5. Podczas polecania i nie-polecania obowiązuje "zasada trzech zdań". Wszelkie posty łamiące ta zasadę będą karane usunięciem i/lub ostrzeżeniem.

6. Negatywne komentarze w stosunku do gildii są dozwolone, pod warunkiem, że wypowiedź zostanie poparta jakimikolwiek dowodami i będzie konstruktywną krytyką a nie zachętą do flameu. Interpretacja tej zasady należy do moderatorów.

7. Podbić (BUMPnąć) temat można co 48 godzin. Służy do tego specjalny guzik widoczny dla założyciela tematu.

8. Po zakończeniu rekrutacji prosimy napisać o tym w temacie naborów.
Zabujca Mroku
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Koniec z polecaniem

Post autor: Zabujca Mroku » 17 cze 2007, o 16:51

[cytat]teraz polecanie, będzie wyglądało jak argumentacja na j. polskim[/cytat]

I dobrze, jak ktos nie potrafi, napisać trzech zdań złożonych to niech nie pisze, tak samo te wszyskie komętarze, jakiś takie głupkowate powinny być usuwane, albo też powinny mieć te trzy zdania!
Troche pokręcono napisałem, ale chyba wiadomo o co mi łaziło!

Roch
Awatar użytkownika
Hydra

Koniec z polecaniem

Post autor: Roch » 17 cze 2007, o 17:43

Rzeczywiście, trochę pokręcono napisałeś.
;o

Archan
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Koniec z polecaniem

Post autor: Archan » 17 cze 2007, o 18:00

I z błędami. Nawet w nicku...

Specter
Awatar użytkownika
Hydra

Koniec z polecaniem

Post autor: Specter » 17 cze 2007, o 18:09

Trzy zdania złożone?

Polecam. Aby jednak zmieścić się w minimum i nie zarobić warna, właśnie piszę pierwsze zdanie złożone. W tym momencie zaczynam pisać drugie zdanie złożone, z czego wniosek jest prosty - zostało mi do napisania jeszcze jedno zdanie złożone. Na trzecim zdaniu złożonym zakończę, ponieważ właśnie spełniłem wymagania minimalnej liczby zdań złożonych.

^^ '
Obrazek

Cziter
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Koniec z polecaniem

Post autor: Cziter » 17 cze 2007, o 19:20

Specter ale ty sprytny jesteś, a tematów nie czytasz.

Dodam że wszelkie przekręty via WT[B] będą traktowane identycznie jak polecam.
[b]Pkt. 1 Moderator zawsze ma racje!

Pkt. 2 Jeśli uważasz, że moderator nie ma racji, patrz Pkt. 1[/b]

Specter
Awatar użytkownika
Hydra

Koniec z polecaniem

Post autor: Specter » 17 cze 2007, o 19:28

Ależ czytam. Tylko czy to przekręt w stylu WT[B]? Moim zdaniem nie, ale skoro tak uważasz to wlep mi tego warna... Żadna różnica dla mnie. Pytanie tylko, czy będzie on słuszny?
Obrazek

Josh Warior
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Koniec z polecaniem

Post autor: Josh Warior » 17 cze 2007, o 21:24

mający mniej niż 3 zdania złożone

Troszkę dużo, ale cóż... Może zróbmy jakieś szablony do wklejania :D
Mój przykład :) : Polecam gildie ... ponieważ mają wielu doświadczonych graczy. Lider zna się na rzeczy i jest naprawdę Pro graczem, który wie jak postępować z gildią. Jednym słowem jest to naprawdę dobra gildia więc dołączajcie".
No i proszę :P
...

Murkar
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Koniec z polecaniem

Post autor: Murkar » 17 cze 2007, o 21:34

Polecam gildie ... ponieważ mają wielu doświadczonych graczy.

Lider zna się na rzeczy i jest naprawdę Pro graczem, który wie jak postępować z gildią.

Jednym słowem jest to naprawdę dobra gildia więc dołączajcie".

Brakuje paru przecinków, ale składnia jest do przyjęcia. Zdanie nr2 jest nawet zdaniem wielokrotnie złożonym z dwoma zdaniami współrzędnie i jednym podrzędnie złożonym.

Moja propozycja jest taka: Polecam gildię [xxx], bo ... x3

Komuś może się zdawać, że taki schemat to obejście nowych zasad na forum, ale podanie minimum trzech cech charakteryzujących gildię jest właśnie tym, do czego nas moderatorzy próbują przekonać.
| We Are From Poland - forever in my mind|

Josh Warior
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Koniec z polecaniem

Post autor: Josh Warior » 17 cze 2007, o 21:50

Brakuje paru przecinków

Sry, ale szybko pisałem i nie zwróciłem uwagi :)
...

Tom Stone
Awatar użytkownika

Koniec z polecaniem

Post autor: Tom Stone » 17 cze 2007, o 22:55

pytanie tylko, czy naprawdę o takie szablonowe polecenia nam chodzi... bo oczywiście nie wszystkim będzie się chciało polecać gildie metodą ctrl+c i ctrl+v ale czy polecenia garstki ludzi którym jednak się chce nie będą takim samym spamem jak wcześniej, tylko że w wydłużonej formie?

X Shadow X
Awatar użytkownika
Hydra

Koniec z polecaniem

Post autor: X Shadow X » 17 cze 2007, o 23:02

Tom Stone napisał :pytanie tylko, czy naprawdę o takie szablonowe polecenia nam chodzi... bo oczywiście nie wszystkim będzie się chciało polecać gildie metodą ctrl+c i ctrl+v ale czy polecenia garstki ludzi którym jednak się chce nie będą takim samym spamem jak wcześniej, tylko że w wydłużonej formie?

Jeśli nie zauważyłeś, ale z pewnością Cziter to zauważył bardzo dużo osób na gw.pl/forum ma problem ze zbudowaniem jakiegokolwiek zdania sensownego nie zawierającego błędu. Więc zmniejszy się liczba postów z polecaniem ponieważ niektórzy mogą mieć problem z napisaniem tych 3 zdań :)

Pomysł fajny, ale powinien być limit minimum 250 słów - ludziom do szkół średnich i gimnazjum by się przydało ;) poćwiczyliby pisanie :P

Sorki za błędy ale się nie czepiajcie bo godzina późna i spać mi się chce :P
Obrazek

Makonde
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Koniec z polecaniem

Post autor: Makonde » 17 cze 2007, o 23:04

Ja jednak zasugeruje zdrowy rozsądek (zarówno w polecaniu jak i moderowaniu) zamiast zasad. Wprowadzanie jakichkolwiek zasad i praw spowoduje próby ich obejścia (kilka ostatnich postów popiera tą tezę), co z kolei spowoduje rozbudowanie zasad, nowy sposób ich obejścia itd. Przykład takiego systemu macie wszędzie dookoła siebie (a Fux to nawet się tego musi uczyć :P) i dodawanie sobie tego na forum do niczego dobrego nie prowadzi.

Axe
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.
.: Gwardia PvP :.

Koniec z polecaniem

Post autor: Axe » 18 cze 2007, o 02:01

Murkar, Josh, Specter, to mam jeszcze jeden szablon:

Może poprostu *** nie polecajcie!

Nie zrozumieliście o co chodzi? Po to są te zasady, żeby ludzie nie polecali bo nikomu to nie jest potrzebne, to jest głupie i puste. Nie, lepiej to obejść i dalej srać beznadziejne i durne posty w naborach. Gratuluje vv
Obrazek

Murkar
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Koniec z polecaniem

Post autor: Murkar » 18 cze 2007, o 08:08

"Murkar" pisze:Uważam, że nowe zasady powinny być oceniane bardziej ze względu na treść, niż na długość, bo zamiast konkretów pojawi się lanie wody, które też niczemu nie będzie służyć.

"Murkar" pisze:Podanie minimum trzech cech charakteryzujących gildię jest właśnie tym, do czego nas moderatorzy próbują przekonać.

Axe, to na moją obronę :) .

To co znajduje się powyżej to mój punkt widzenia. Nie miałem jednak nic przeciwko innym formom wypowiedzi, takim jak te 'schematy', byleby tylko zawierały konkretne informacje. Jeżeli jednak bliżej przyjrzeć się użytkownikom na forum, to w kwestii takiego szablonu na plan pierwszy wysuwa się krętactwo, o którym pisał Makonde.

Aha, absolutnie nie zgodzę się z tym, że nowe zasady są po to, żeby ludzie nie polecali, bo to 'głupie, puste i nikomu niepotrzebne'. Gdyby tak było, to w pierwszym poście czytałbyś, że w dziale Nabory wypowiadać się mogą tylko członkowie gildii rekrutującej, tylko w sprawach rekrutacji, a wszelkie niejasności, pytania i ewentualne podania powinny być przekazywane przez PM.

"Axe" pisze:Polecam :)

"Murkar" pisze:Polecam serdecznie. Poziom graczy nie jest szokujący, ale chłopaki się starają, nie wstydzą się swoich błędów i pytają, kiedy czegoś nie wiedzą.

n/c

Edit: literówka
Ostatnio zmieniony 18 cze 2007, o 08:09 przez Murkar, łącznie zmieniany 1 raz
| We Are From Poland - forever in my mind|

Narson
Awatar użytkownika
Jade Armor

Koniec z polecaniem

Post autor: Narson » 18 cze 2007, o 08:37

lepiej było wprowadzić absolutny zakaz polecania...

@Mak
Makonde Fasc pisze :Łatwiej byłoby wprowadzić absolutny zakaz postowania...

tyle że to forum jest dla ludzi, a nie ludzie dla forum :)

chodzi o to, ze polecanie nie jest nikomu potrzebne
Miszcz Zabujcuw poleca gildie Gryzonce Stfory Pszeznaczenja [PeeL]..
1.nikt do tej gildii ze wzgl. na nazwe nie bedzie chcial dolaczyc, nie ma potrzeby jej polecac
2.polecenie musi być wartościowe... każdy może napisać polecam bo jest fajnie... ale czy uwierzymy takiemu ''Miszczowi'' czy komuś bardziej znanemu?
Z resztą wiadomo, że te polecam to tylko nabijanie postów i free bumpy...
Ostatnio zmieniony 18 cze 2007, o 09:13 przez Narson, łącznie zmieniany 1 raz
Tylko idioci grają w GW... Gratz!

Makonde
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Koniec z polecaniem

Post autor: Makonde » 18 cze 2007, o 09:00

Łatwiej byłoby wprowadzić absolutny zakaz postowania...

tyle że to forum jest dla ludzi, a nie ludzie dla forum :)

Gimdir Wilk
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Koniec z polecaniem

Post autor: Gimdir Wilk » 18 cze 2007, o 10:13

Narson i oczywiście nie chciałbyś, by ktoś polecał twoją gildię, ze jest dobra?

To skoro jest odnośnik do polecania, to lepiej NIEPOLECAĆ, w sensie mówić, że taka a taka gildia jest beznadziejna i jej nie polecam... chyba, że to też się łapie pod nowe reguły.
Tolarian Academy - Urza's Saga Rare - Legendary Land

Z taką kartą... się nie przegrywa...

Maszynista Śmierci pisze :Mechu E na pewno sobie nie porobi z niczego bo nie ma jak/czym :( tylko ciągle dansinguje i me.c***e co popadnie...

Specter_temp
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Koniec z polecaniem

Post autor: Specter_temp » 18 cze 2007, o 11:31

Czituś, kochanie, ja prosiłem o warna z dedykacją, a nie o bana bez ;(

@Axe
Nie o to chodzi... Zobacz moje posty "polecające" w naborach (znaczy, dla usera Specter...). Ile ich jest? 1. Dokładnie 1. Mi na polecaniu nie zależy, mi to wisi. Również uważam to za głupotę, ale za taką samą głupotę - a nawet większą - uważam zakazywanie tego. Szczególnie w taki sposób.

PS. Jeśli mam mieć tego bana - np, nie zdejmujcie. Ale miło by było, gdybym jednak miał możliwość przeglądania forum z tamtego komputera... ^^

Narson
Awatar użytkownika
Jade Armor

Koniec z polecaniem

Post autor: Narson » 18 cze 2007, o 12:58

Narson i oczywiście nie chciałbyś, by ktoś polecał twoją gildię, ze jest dobra?

Oczywiście... Przecież nikt nie składa podania do gildii polecanej, tylko do takiej, której wymagania mu odpowiadają... Jeśli nawet miliard ludzi poleci gildię 'x' to nie znaczy, że zaraz w jej rekrutacji będzie masa podań...
Tylko idioci grają w GW... Gratz!

Zhai
Awatar użytkownika

Koniec z polecaniem

Post autor: Zhai » 18 cze 2007, o 13:21

Oficjalnie wyłączam licznik postów w Naborach. Miłego dnia.
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nabory