Koniec z polecaniem

Jeżeli szukacie świeżej krwi do waszej gildii...

Moderatorzy: Moderatorzy PvP, Moderatorzy Naborów

Regulamin forum
    1. Każda gildia może tutaj założyć jeden temat, związany tylko i wyłącznie z naborem.

2. Każdy gracz ma prawo złożyć swoją ofertę przystąpienia do gildii w zbiorczym temacie "Szukam Gildii".

3. Forum Nabory to nie jest miejsce na OffTopic ani dyskusje na temat gildii. Proszę o tym pamiętać. Wszelkie niepotrzebne pogaduchy będą kasowane. Dyskusje na temat gildii należy prowadzić w dziale o w/w nazwie.

4. Użytkownicy, którzy swoim zachowaniem prowokują bądź obrażają gildie, bądź graczy szukających gildii będą banowani czasowo bądź permanentnie.

5. Podczas polecania i nie-polecania obowiązuje "zasada trzech zdań". Wszelkie posty łamiące ta zasadę będą karane usunięciem i/lub ostrzeżeniem.

6. Negatywne komentarze w stosunku do gildii są dozwolone, pod warunkiem, że wypowiedź zostanie poparta jakimikolwiek dowodami i będzie konstruktywną krytyką a nie zachętą do flameu. Interpretacja tej zasady należy do moderatorów.

7. Podbić (BUMPnąć) temat można co 48 godzin. Służy do tego specjalny guzik widoczny dla założyciela tematu.

8. Po zakończeniu rekrutacji prosimy napisać o tym w temacie naborów.
Makonde
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Koniec z polecaniem

Post autor: Makonde » 18 cze 2007, o 13:40

Gratulacje za prawidłową reakcję :D

X Shadow X
Awatar użytkownika
Hydra

Koniec z polecaniem

Post autor: X Shadow X » 18 cze 2007, o 13:50

jakieś nagrody za 1 miejsce przewidywane?
1
Obrazek

Josh Warior
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Koniec z polecaniem

Post autor: Josh Warior » 18 cze 2007, o 13:50

Murkar, Josh, Specter, to mam jeszcze jeden szablon:

Może poprostu *** nie polecajcie!

Nie zrozumieliście o co chodzi? Po to są te zasady, żeby ludzie nie polecali bo nikomu to nie jest potrzebne, to jest głupie i puste. Nie, lepiej to obejść i dalej srać beznadziejne i durne posty w naborach. Gratuluje

Chyba nie wychwyciłeś nutki sarkazmu w mojej wypowiedzi, ale cóż...

I żeby nie było, że próbuje łamać zasady oczywiście popieram pomysł z tymi zdaniami, a to nie naliczanie się postów szczególnie, ponieważ z naborów powoli robiła się nabijalnia postów :D
...

Axe
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Koniec z polecaniem

Post autor: Axe » 18 cze 2007, o 14:00

Jest ktoś na tym forum, kogo obchodzi ile ma postów? Nawet jak znieśliście licznik postów (o nie!) w naborach to ludzie i tak będą polecać.
Obrazek

Tom Stone
Awatar użytkownika

Koniec z polecaniem

Post autor: Tom Stone » 18 cze 2007, o 14:28

Jest ktoś na tym forum, kogo obchodzi ile ma postów?

Abedeus?

licznik licznikiem, ale to wcale nie oznacza, że nowe zasady przestały obowiązywać, prawda?

Narson
Awatar użytkownika
Jade Armor

Koniec z polecaniem

Post autor: Narson » 18 cze 2007, o 14:35

Tom Stone napisał :Abedeus?

licznik licznikiem, ale to wcale nie oznacza, że nowe zasady przestały obowiązywać, prawda?

oczywiście, zasady są po to, aby nie było śmietniku w naborach, a licznik wyłączony aby nikt nie próbował obchodzić tych zasad żeby nabić posta
Ostatnio zmieniony 18 cze 2007, o 14:35 przez Narson, łącznie zmieniany 1 raz
Tylko idioci grają w GW... Gratz!

Abedeus
Awatar użytkownika
Burning Titan

Koniec z polecaniem

Post autor: Abedeus » 18 cze 2007, o 15:17

Tom Stone napisał :Abedeus?

Nope. Mnie tam wisi, ja po prostu lubie pisać. Możecie mi usunąć licznik postów ;d I dać rangę Spamera, jak tak chcecie, ale mnie serio nie obchodzi to.
A polecanie nie ucichło... Ludzie będą pisać posty typu:
,,Polecam tę niezwykle kulturalną gildię, w której ludzie są dojrzali. Mecze GvG są prowadzone w dobrej atmosferze, a gracze trzymają wysoki poziom. Nawet jak ktoś nie lubi pve, może znaleźć swoje miejsce w gildii. Polecam!''
No co? Można w sumie zrobić kopiuj/wklej i do każdego tematu takie coś dac. Jak dla mnie, lepiej by podać 3 konkretne powody, czemu tę gildię się poleca, bo np. ja potrafiłbym lać wodę, nie znajac gildii.

Szwejq
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Koniec z polecaniem

Post autor: Szwejq » 19 cze 2007, o 16:55

Narson pisze :oczywiście, zasady są po to, aby nie było śmietniku w naborach, a licznik wyłączony aby nikt nie próbował obchodzić tych zasad żeby nabić posta

Śmietnik w naborach i tak jest. U nas w temacie przepis na jajecznicę jest już parę miesięcy :D .

Josh Warior
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Koniec z polecaniem

Post autor: Josh Warior » 21 cze 2007, o 19:58

Ale przepis na jajecznicę może się do czegoś przydać w przeciwieństwie do "polecam" :D
...

Tom Stone
Awatar użytkownika

Koniec z polecaniem

Post autor: Tom Stone » 21 cze 2007, o 21:36

ten topic nadaje się chyba do tego najlepiej - jakoś nie chce mi działać button "report" w jednym z postów "polecam"... klikam, wpisuje uzasadnienie, klikam wyślij i... pasek stoi już od 30 minut...

Abedeus
Awatar użytkownika
Burning Titan

Koniec z polecaniem

Post autor: Abedeus » 21 cze 2007, o 21:43

Działa. Co prawda, mnie na 1 Mb łączu jest około 3-5 minut wysyłanie, ale działa. Ale bez obaw, ja reportuję ;d

FuKs
Awatar użytkownika

Koniec z polecaniem

Post autor: FuKs » 21 cze 2007, o 22:38

Abedeus pisze :Działa. Co prawda, mnie na 1 Mb łączu jest około 3-5 minut wysyłanie, ale działa. Ale bez obaw, ja reportuję ;d

Tom Stone napisał :ten topic nadaje się chyba do tego najlepiej - jakoś nie chce mi działać button "report" w jednym z postów "polecam"... klikam, wpisuje uzasadnienie, klikam wyślij i... pasek stoi już od 30 minut...

taaa, a ja mam zapchaną skrzynke .. :F

Makonde
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Koniec z polecaniem

Post autor: Makonde » 20 paź 2008, o 08:17

I jeszcze mały dodatek:
- bump (czyli post nic nie wnoszący do tematu poza jego podbiciem) min. co 24h OD OSTATNIEGO POSTA W TEMACIE
- polecanie, zgodnie z zasadami z pierwszego posta (czyli "polecam" leci do kosza/skutkuje warnem, dodatkowo chyba zrozumiałe jest że każdy poleca co najwyżej raz), ale przede wszystkim zgodnie ze ZDROWYM ROZSĄDKIEM

Poprzednia

Wróć do Nabory