Szukam Gildii...

Szukasz gildii? Tutaj możesz napisać odpowiednie zgłoszenie!

Moderatorzy: Moderatorzy PvP, Moderatorzy Naborów

Konrad S Pl
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Szukam Gildii...

Post autor: Konrad S Pl » 1 cze 2009, o 20:03

NIEAKTUALNE , ale poczytac mozecie:p

Witam
Mam na imie Konrad - lat 18 skonczone w Kwietniu. Niemiecki znam prawie tak samo dobrze jak Polski o ile nie lepiej(mieszkalem w Germanji przez pare ostatnich lat) oraz nie najgorzej znam angielski.
Chodze do II LO i lubie sobie posluchac muzyki zepsolu Cypress Hill i Limp Bizkitz(lubie te kilamty i sa to moi ulubieni wykonawcy)
W wolnym czasie lubie sobie pograc w kosza i noge oraz pobiegac.(rankami uprawiam tzw. jokking) Z pewnoscia mozna nazwac mnie sportowcem. I oczywiscie do moich zainteresowan nalezy granie w GW i ostatnio interesuje mnie to bardziej niz kiedys.

Interesuje mnie glownie gra PvE. Posiadam 7postaci PvE z czego najlepiej rozwiniete to assassin(main) , rytek(pierwsza postac) , derv(druga postac) , ele oraz monk.
Mam calkiem niezle doswiadczenie w FoW(ukonczony na NM i HM). Interesowaloby mnie lepsze poznanie innych elitarnych plansz - typu : DoA , UW , Urgoz(tu czasem chodzilem) oraz Deep.

Na Main charrze posiadam w tej chwili 8maxow: ss i lb , asurowie , 3xprot i 2x guard(elona and cantha) koncze propa HM i zblizam sie do titla Legendary Guardian.

W GW gram ok. 1000h/27miesiecy czyli dosc malo czasu na gre poswiecam(ostatnio co raz wiecej) na main charrze spedzilem kolo 450h.

Posiadam takie armory jak vabbian , monument , elite luxon , elite kurzick i elite canthan. Oraz chaos gloves(to na sinie). Na dervie mam vabbiana(niepelny) . Na monku kurzick , rycie egzotic i imperial , a na elku norn i acient. ( Takie informacje sa wymagane przy skladaniu podan do niektorych gildii i to jest powodem , dla ktorego postanowilem je podac.)

Moje plany w GW sa nastepujace:

Po skonczeniu Legendary Guardian zamierzam sobie troche povanqowac. Mam po 20vq w nfie i canthcie(razem kolo 40) i zamierzam potem wbic Legendary Vanquisher , Carthografer oraz Skillhunter.
Czyli generalnie pomaxowac title.

Chcialbym rowniez pochodzic sobie na te elitarne lokacje , o ktorych juz wczesniej wspomnialem i od czasu do czasu skonczyc jakis dung(NM mnie nie interesuje)

Od gildii oczekuje:

-Aktywnosci (przydaloby sie , zeby logowalo sie chociaz 30czlonkow dziennie)
-Gildia musi byc duza , a jesli nie to aktywna cale dnie:) i zgrana.
-Nie oczekuje od gildii , ze beda w niej same "super pr0sy" , ale naprawde chcialbym pograc w wymienionych wyzej lokacjach , a nie tylko sluchac obietnic.
-Chcialbym , zeby jakies wypady odbywaly sie praktycznie codziennie , a nie byly bezsensownie zapowiadane i w wiekszosci sie nie odbywaly.
- Interesuje mnie gra WYLACZNIE przez jakis komunikator glosowy typu TS , mumble i vent . Skype do tego nie zaliczam.

Wymagania dla gildii sa dosc wysokie , gdyz przez 1.5roku bylem w gildii [SOTA] , w ktorej wlasnie tak bylo. Graly w niej glownie osoby dorosle posiadajace rodziny , niektorzy juz dzieci i niestety w wiekszosci przestali grac co doprowadzilo do rozpadu gildii.

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje , ze znajdzie sie jakas gildia , ktora spelni moje oczekiwania.

PS - niektorzy mogli zauwazyc , ze ostatnio skacze po gildiach i nazywali mnie ... roznie. W kazdym razie chcialem sie wytlumaczyc , ze jest to spowodowane tym , ze szukam jakiejs gildii dla siebie i wszystkie gildie , w ktorych dotychczas bylem nie spelniaja moich oczekiwan.
Ostatnio zmieniony 4 cze 2009, o 13:36 przez Konrad S Pl, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Lady Alex
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Lady Alex » 4 cze 2009, o 00:06

Kurde, jestem już tym zmęczony, sami do mnie piszcie po dziś obskoczyłem chyba 12 albo 13 gildii...

1.) Postacie:
Lady Aleksandra -> Dervish ( sami sobie wybierzcie )
Ponadto:
* Warrior - Facet of Might ( warriory maja nice armorki )
* Monk - Marika the Monkie ( młócę FoW i DsC, niestety tylko smite, na healu nie wyrabiam z ene )
* Ranger - Divina Clara ( staram sie ogarnać dla was ogarniam EoE )
* Sin - Karolinka Assasinka ( perma, biegam Gwen Tour dla kolegów, dual farm UW, Keg farm i ogólnie farm )

2.) Posiadane Kampanie:
Wszystkie i wszystkie HM

3.) Wymaksione tytuły:
narazie 10 31

4.) Wiek:
niedługo 16 21 lat

5.) Co ogarniam:
FoW jako RoJ
DsC jako smiter
Running Sinkiem ( mam w perspektywach warka w roli runnera )
Mniej więcej dual UW farm ( perma/ss )
KeG FarM
( bardzo chętnie nauczę się kilku nowych rzeczy ( z chęcią poznałbym dokładnie UW i DoA ( mapkę FoW to mogę wam narysować wyrwany ze snu w środku nowy ( co jest mało prawdopodobne bo śpię dość mało ))))

6.) aktywność w grze:
Jak się nie uczę( ja od 3 lat nie siedziałem nad ksiązkami ) robie sobie no-life :p
Czyli gram non-stop

7.) Nad czym pracuję w grze:
Nabijam R12 kurz/Luxon, zbieram skille warriora i assassina

8.) PvP:
Jeśli mam trochę czasu gram sobie RA ( ostatnio sync ), TA i HA ( math, rtl IWAY )
Niestety nie mam doświadczenia GvG
( napiszcie tylko a będę miał )

A teraz już nie w punktach:
W Guild Wars gram przez 12 miechów ( 1700h+ ( wiem, mało, ale miałem 6 miesięczną przerwę od GW )). O grze wiem dość sporo, a grać na pewno umiem. Mam w grze cele które staram się realizować ( r12 kurz/luxon i elite army dla wszystkich charów ). Jestem lojalny, potrafię się podporządkować, jestem ambitny, pomocny, potrafię się zachować. Mam zamiar się rozwijać.

Moje problemy z gildiami zaczęły się gdy [Cold] miało problemy, lider odszedł, wszyscy gracze byli oficerami i tym podobna magia sie działa. Dołaczyłem do [YaRR], jednakże po kilku dniach odniosłem wrażenie, że tam nikt nie gra. Kolega na forum gram.pl ( niektórzy pewnie znają ^^ ) napisał, że [YaRR] to "gildii która leci na ilość a nie jakość" i miał całkowitą rację i mylił się.

Mam na imię Łukasz, mam 1520 lat i 1784cm. wzrostu. Lubię grać w piłkę nożną, koszykówkę i oglądać "Dr. House". Na kompie gram dość często ( z 8-10h dziennie powinno być ) i w najbliższym czasie nie mam zamiaru pogarszać sobie statystyk.
Chodzę do III klasy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sulęcinie. Średnia ocen to 5.19. Bardzo dobrze znam angielski, a niemieckiego podstawy. W przyszłości zamierzam zająć się informatką. Jestem ambitny, pomocny, potrafię się zachować, czasami jestem też kreatywny.

Teraz uzupełnienie danych ( tych których zabrakło, lub jakieś niedopowiedzenia )
- Nie jestem farmerem, robię to tylko jak szybko potrzebuje kasy to dla szybkiej kasy
- Tak naprawdę wiek nie świadczy o graczu ( w tym jego zachowaniu i takich tam )

Większość danych o moich poprzednich gildiach, powody odejścia, informacje o postaciach i małą część moich celów możecie znaleźć TUTAJ ( a linku wam nie podam! )

A tak na serio to czytajcie to co jest skreślone bo nie miałem pistoletu ani przechodni pod ręką to musiałem wyładować jakoś złosć! ( ale shit, przecież mam w szufladzie w tym biurku przy którym siedzę... ale z przechodniami cięzej )
Ostatnio zmieniony 4 cze 2009, o 00:08 przez Lady Alex, łącznie zmieniany 1 raz

Klima Rondember
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Klima Rondember » 6 cze 2009, o 15:34

Witam, szukam gildii HA na początek.

Posiadam wszystkie kampanie oraz większość skillów, czyli z buildami nie będzie problemu. Najbardziej ogarniam ele. Jak napisałem wcześniej, szukam gildii, która nie będzie ode mnie wymagać tytułów, tylko mózg i chęć grania.
Mogę być dostępny po południu oraz wieczorami. Posiadam VENT/MIC. Moja przygoda w MMORPG zaczęłą się 2-3 lata temu (WoW i inne).

Więcej info:
IGN: Klima Rondember
GG: 6374923

samik123
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Szukam Gildii...

Post autor: samik123 » 9 cze 2009, o 21:58

Witam,

IGN:<<(obok)
VT/TS:tak mikrofon takze posiadam
glad 2 hero 2
staz w grze :3 miechy(w miare duza aktywnosc w grze)

najczesciej gram elemkiem i necrosem

szukam gildi gdzie ludzie graja active (nie raz na tydzien 20 minut) oraz gdzie mozna latwo znalezc jakies party na roznego typu pvp

pozdro

Zgroza Czarnych
Awatar użytkownika
Hydra

Szukam Gildii...

Post autor: Zgroza Czarnych » 10 cze 2009, o 15:58

szukam luxońskiej gildii z dużą liczbą graczy i z ogólną ilością LF oscylującą koło 20-30M

ja gram wszystko pvp i pve nie ograniczam sie raczej jedynie przez czas

znajdzie sie cos ???
ObrazekObrazek

[center:zvbz08r4]czarne glany sa naprawde funy bo mroczna zaloga nosi je na nogach[/center:zvbz08r4]

Sehiro
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Sehiro » 10 cze 2009, o 20:06

Poszukuje, AKTYWNEJ gildii HA grającej w każdych porach dnia, idą wakacje więc gra przed południem jest jak najmilej widziana:
r8 hero głównie jako prot
IGN: I Leaven I
Obrazek
Obrazek
Obrazek

krzycho250
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Szukam Gildii...

Post autor: krzycho250 » 12 cze 2009, o 13:32

Witam!

Po ponad półrocznej przerwie (spowodowanej natłokiem zajęć i chwilowym odcięciem neta) postanowiłem wrócić do GW. Poszukuję gildii nastawionej głównie na PvE. Oczekuję glównie wspólnych wypadów, przechodzenia misji i pomocy w miare mozliwości.
Co mogę zaoferować ?- trzy postacie na PvE (derv - nim mam zamiar obecnie grać, prawie ukończona kampania nf, ele - kampania proph bez 2 misji i assek - całe factions zrobione), doświadczenie (byłem w 2 gildiach oficerem i przez pewien okres czasu liderem w jednej - opuściłem ją z powodu wspomnianej przerwy w grze). Posiadam 3 kampanie (proph, fc i nf), a w najbliższym czasie planuję zakup GWEN. Propha mam już prawie 3 lata.
Do gry wróciłem dzisiejszego dnia i jak zauważyłem zaszło parę zmian, o których nie miałem pojęcia (nie śledziłem newsów, updatów itd) i z tego powodu muszę się na nowo przyzwyczaić, jednak jestem pewien, że nie potrwa to długo.

Wszelkie propozycje prosze pisać na PM, a ja je rozpatrzę hmm... powiedzmy jutro wieczorem. Mam nadzieję, że owe propozycje dla mnie się pojawią :)
Obrazek

Virgo
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Szukam Gildii...

Post autor: Virgo » 13 cze 2009, o 18:44

Szukam ogarniającej i aktywnej gildii PvP (GvG/HA/TA)
- 2,4 kk fb
- glad 3, r4 hero, commander 3
- gram rangerem, mesem i każdego typu midlinerem
- skill top500
- gram codziennie
IGN Teh Virgo
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Please do not feed the trolls!

Titanius Anglesmith
Awatar użytkownika
Burning Titan

Szukam Gildii...

Post autor: Titanius Anglesmith » 26 cze 2009, o 09:22

Szukam gildii zrzeszającej kulturalnych i dojrzałych graczy (25+), wiedzących, że to tylko gra, że w pewnym momencie są sprawy ważniejsze; posługujących się poprawną polszczyzną (sellanie szilda czy podobne potworki przyprawiają mnie o ciarki; w tej materii jestem gorszy od faszystów, se na czacie skutkuje pojawianiem się na liście ignorowanych - nie mam ochoty czytać takiego bełkotu); grających dla przyjemności, bez ciśnień i chorych zapędów (bez konieczności/przymusu oddawania 50k na sojusz dziennie); grających w miarę regularnie; PvP mnie kompletnie nie interesuje - podobnie jak wszelkiego rodzaju speedcleary nastawione na szybki zysk/farm. Gra ma sprawiać przyjemność, a nie nużyć.

Gram niecały rok, na głównej postaci (łowca) 19 tytułów ukończonych, odblokowane wszystkie lokacje - więc tą postacią mogę iść wszędzie. Poza tym jest zabójca z ukończonym FC, EoTN i NF; Paragon z ukończonym NF w trakcie FC; Mesmer z ukończonymi FC i NF; Rytualista z ukończonym NF i FC; Mnich zrobiony głównie pod MQSC - w połowie fabuły FC i w jednej trzeciej NFa;

W sumie 6 "grywalnych" postaci - z czego większość ma dostęp do wszystkich elitarnych lokacji (a pozostałe zdobywają dostęp sukcesywnie).

Każda z postaci (oprócz Mnicha) ma dostęp do wszystkich umiejętności swojej klasy oraz do wielu innych. Umiejętności mnicha mam odblokowane na koncie - wiec jeśli coś będzie potrzebne to sprawa jest do załatwienia księgą.

Frakcja nie ma dla mnie kompletnego znaczenia.

Jeśli jakaś gildia chciałby mnie przygarnąć proszę o info na PW.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2009, o 00:21 przez Titanius Anglesmith, łącznie zmieniany 1 raz
chullo napisał :Gdybym nie umiał zachować kultury, to by co drugie słowo poprzedzała łacina.
TigerOfCantha napisał :Titanius...wszystko krytykujesz bo jesteś ZAZDROSNY.
Kurd napisał :pamietalem ze mam sobie zapisac nazwy postaci ale zapomnialem ze mialem to zrobic :/

A S
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: A S » 28 cze 2009, o 15:35

I już nic niema!
Ostatnio zmieniony 10 lip 2009, o 09:57 przez A S, łącznie zmieniany 1 raz
gg Anet

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kubek Mroczny
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Kubek Mroczny » 29 cze 2009, o 12:15

witam poszukuję gildii wyłącznie PvE maksującej title (kurz) z atmosferą ventem i innymi dodatkami gratis mam r4 szychy o rzut beretem do r5 gram tylko paragonem więcej na PM w GW albo na forum
ucz się ucz bo nauka to do potęgi klucz, a jak będziesz miał dużo kluczy to zostaniesz woźnym!!!

Bananowy Miś
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Bananowy Miś » 1 lip 2009, o 08:53

Z DNO prawdopodobnie *zad* więc lf GvG/HA guild.

3,5kk fb
r5 , g2
top 300 exp
Gram W/R/bitchrole midline.

Od gildii wymagam miłej atmosfery, jakiegoś tam poziomu itp. itd.

Kontakt:

<<<--- IGN lub PM tutaj
Ostatnio zmieniony 1 lip 2009, o 08:55 przez Bananowy Miś, łącznie zmieniany 1 raz
[img]http://img408.imageshack.us/img408/7550/beztytuu123e.jpg[/img]

B O T E N
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: B O T E N » 6 lip 2009, o 21:40

Szukam Gildii PvE.

Gram 2 Postaciami:
-Assassin (B O T E N) Główna.
-Paragon (Miotacz Plodow) Do Gry Na Ab.

Interesuje Mnie Gildia Której Członkowie Spędzają Dużo Czasu Na Ab.
Interesują Mnie Gildia Która Urządza Wypady Na Tak Zwane (Bicie Titli).

Gram Już 2 Rok W Zaokrągleniu (23 Mies)
Spędzam Przed GW Dobre 6 Godz. Dziennie...
W Zależności Od Tego Czy Mam Co Robić Czy Nie..
Od Razu Mowie Ze Nie Jestem "Pro" I Szukam Gildi Która Będzie W Stanie Dopuszczać Mój Brak Doświadczenia... :pinch:
Ale Spokojnie.. ;P Jakieś Tam Doświadczenie Jest :]

Proszę O Kontakt..
GG:4452914

Simek
Awatar użytkownika
Jade Armor

Szukam Gildii...

Post autor: Simek » 7 lip 2009, o 00:50

NN
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2009, o 17:52 przez Simek, łącznie zmieniany 1 raz

Wielki Krasnolud
Awatar użytkownika
Hydra

Szukam Gildii...

Post autor: Wielki Krasnolud » 7 lip 2009, o 10:34

szukam gildii która pomaga maxować title i często chodzi na GvG oraz HA
pisać na PM
Ostatnio zmieniony 7 lip 2009, o 10:35 przez Wielki Krasnolud, łącznie zmieniany 1 raz
camill.y000@gmail.com

Pika Rushing Noob
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Pika Rushing Noob » 7 lip 2009, o 16:05

Nie szukam gildi dobrze mi tam gdzie jestem

Wrodara
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Wrodara » 11 lip 2009, o 15:12

Witam.
Szukam Gildi PVP bardziej.
Chciałbym grać HA.
Posiadam X-Fire,Team Speak,Ventrilo,Skype.
Gram Ele.
Proszę o kontakt na X-Fire Skype Lub w Grze.

X-Fire:Wrodara
Guild Wars: Dalin Sarw lub Ireane Sarw

Pozdrawiam.
:worshippy:

Jakub612
Awatar użytkownika
Hydra

Szukam Gildii...

Post autor: Jakub612 » 14 lip 2009, o 16:56

Witam

Szukam gildii z nastawieniem na HA. Chodzi mi o bardziej doswiadczona gildie, ktora potrafi zebrac sie na czas i posiada ogarnietego callera. Dobrze by bylo jakby znalazly sie w tej gildii osoby z ktorymi moglbym pograc TA. Jezeli chodzi o cyferki to: r10, glad8, champion i powyzej 10kkfb. Gram na midlinie.
Ostatnio zmieniony 14 lip 2009, o 17:02 przez Jakub612, łącznie zmieniany 1 raz

samik123
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Szukam Gildii...

Post autor: samik123 » 15 lip 2009, o 21:20

Poszukuje aktywnej gildi pvp(TA /HA /GVG)

nie interesuja mnie gildie w ktorych gra sie raz na tydzien lub gdzie sa 2-3 aktywne osoby
gram na warku /necro/ele

moje tytuly:
glad 2 (na dniach bedzie glad 3)
hero3
3,5kk baltow

posiadam ts /vent /mumble(mikrofon takze)
jestem bardzo aktywnym graczem wiec nie ma takich sytuacji ze nie pojawie sie na umowiona wczesniej godzine

nick kontaktowy : Zabojca Goroli

Virgo
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Szukam Gildii...

Post autor: Virgo » 17 lip 2009, o 20:59

Virgo napisał :Szukam ogarniającej i aktywnej gildii PvP (HA/TA/GvG)
- 2,7 kk fb
- glad 3, r4 hero, commander 3
- gram rangerem, mesem i każdego typu midlinerem
- skill top500
- gram codziennie
IGN Teh Virgo

bump
Ostatnio zmieniony 17 lip 2009, o 20:59 przez Virgo, łącznie zmieniany 1 raz
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Please do not feed the trolls!

PoprzedniaNastępna

Wróć do Szukam Gildii