Szukam Gildii...

Szukasz gildii? Tutaj możesz napisać odpowiednie zgłoszenie!

Moderatorzy: Moderatorzy PvP, Moderatorzy Naborów

Tybek
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Szukam Gildii...

Post autor: Tybek » 12 lut 2010, o 10:08

Wracam do GW. AION, AOC, Cabal, i inne grinderskie badziewia przejadły się.
Na starym koncie r3 g2 na tym g1 kolo 2k godzin rozegranych. 1.8 kk FB
Gralem Warkiem padawanem Callera. Szukam jakiegos GvG, HA na obojetnym poziomie byle bylo konsekwentnie, z poczuciem humoru. Wiek 18/19 + Moge grac w weekendy i kilka dni w tygodniu. Dostosuje się jak bedzie trzeba. nick w grze jest po lewej. Pozdrawiam Tybek

adrozdn
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Szukam Gildii...

Post autor: adrozdn » 16 lut 2010, o 19:59

Więc ja również wracam do GW, szukam jakiejś nowej gildii co stosunkowo dawno nie powstała, nazwa obojętna byle nie ala Obroncy Askalonu.
Staż 700 godzin, nowa postać necro. O nick proszę się zgłosić pod numer gg 115721 (nie chcę go podawać na forum wiadomo zabezpieczenia ;D).
Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, o 22:41 przez adrozdn, łącznie zmieniany 1 raz
Gdyby był jakiś konkurs w którym do wygrania jest Guild Wars 2 na guildwars.pl (a zapewne będzie) i gdybym wziąłbym w nim udział, to proszę oto abyście na mnie głosowali.
[url]http://www.youtube.com/watch?v=YcWXL8jpFGs[/url] i to wszystko wyjaśnia.

haralord
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: haralord » 17 lut 2010, o 14:52

Witam,
mam 19 i studiuję. Szukam gildii nastawionej na pvp. Posiadam propa,factions,nf i eotn. Jeśli chodzi o doświadczenie i umiejętności to mam raczej małe, grałem kiedyś, jednakże złapałem bana i teraz zaczynam od nowa. Myślę jednak, że szybko się uczę.
Oczekuję miłej atmosfery i oczywiście wypadów pvp.
gg: 3834317

k0bi1
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: k0bi1 » 25 lut 2010, o 12:10

yo poszukuje gildi ktora pomogla by mi troche odnalesc sie w swiecie GW :) gralem zawsze raczej malo, bo nie bardzo wiedzialem co robic. Mam postac 20lvl e/me przeszedlem kampanie prophecies teraz zaczolem factions.
Skille raczej male bo przewaznie gralem z losowo wybranymi ludzimi. Slabo sie orientuje w swiecie GW dlatego szukam gildi ktora czasem moglaby odpowiedziec mi na kilka pytan.

pozdrawiam :)

Kontakt w grze Jajko Muzykant

Xion
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Xion » 13 mar 2010, o 13:04

---------
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010, o 21:00 przez Xion, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Lord_J@RO
Awatar użytkownika
Jade Armor

Serwer GW2: [EU] Underworld

Szukam Gildii...

Post autor: Lord_J@RO » 13 mar 2010, o 15:38

Lord_J@RO napisał :Ja bym jakieś czempy przyko...wróć.... .

Pograł bym chętnie GvG albo inne HA.

- 19lat
- g1, h2 ( no prawie, jakieś krzywe 10 fejm to go)
- top600 ( około ja wiem, 30 meczy..? jakoś nawet mnie szło...)
- profesje którymi mogę zagrać: Me i R
- vent i mic są
- grywałbym głównie w weekendy pod wieczór, w tygodniu podobnie ale rzadko raczej.

<- IGN jest, jak coś to pytania, życzenia, itp.

BUMP
HOUSE BARATHEON - Ours is the Fury
Obrazek

Franek
Awatar użytkownika
Hydra

Szukam Gildii...

Post autor: Franek » 23 mar 2010, o 01:14

Witam. Na starcie postaram sie przedstawic w skrocie moja sytuacje.
Kilka tygodni temu, po ponad polrocznej przerwie zapragnalem powrocic do GW. Niestety okazalo sie, ze moje konto zostalo skradzione :angry: Nieudana proba odzyskania go mocno mnie zabolala... jednak nie na tyle, zeby zrezygnowac z powrotu do GW. Zaczynam wiec przygode z ta gra poniekad "od nowa" ;)
Jak na doswiadczonego gracza przystalo rozwijam sie dosc szybko - po niecalym tygodniu grania mam juz zrobione 2 kampanie i pewien dorobek fb oraz skilli, ktory dzieki uprzejmosci botow z zaishen ellite oraz noobkow z RA, systematycznie sie powieksza :P

Szukam aktywnej gildii nastawionej glownie na PvE, z ktora moglbym bez "problemow kadrowych" pojsc na DoA / UW czy tez porobic misje na HM [legendary guardian mi sie marzy]. Powiem szczerze, ze to wlasnie wieczorne wypady na elitarne misje z luzmi z ally na teamspeaku byly dla mnie najfaniejsza zabawa. Co prawda wiekszosci aktualnych buildow jeszcze nie znam [sporo sie w tej kwestii zmienilo przez pol roku] ale staram sie nadrabiac te braki jak najsprawniej. Uwazam ze GW nadal "ogarniam" dosc dobrze, wiec nie czuje zeby byl to jakis problem na dluzsza mete.

Jezeli chodzi o PvP to mam pewne doswiadczenie na arenkach [r3 gladiatora na poprzednim koncie], natomiast jestem zupelnie zielony w HA i GvG.... i, prawde powiedziawszy, jakos mnie do tych trybow nie ciagnie :) Generalnie pvp bylo dla mnie dodatkiem, czy wrecz odskocznia od pve - kiedy to stawalo sie nudne [gridowanie reputacji itp...].

Jak widac moje oczekiwania [chyba] nie sa jakos mocno wygorowane - chodzi mi o to zeby bylo po prostu z kim pograc i ewentualnie sie o cos zapytac - aktualne ceny czy tego typu drobiazgi. Poprzednio bylem w We Are From Poland [Pol] i musze powiedziec ze bardzo cenilem sobie .... przede wszystkim tamtejszy sojusz :) Do gildii Pol jako takiej tez nic nie mam, ale bylo tam troche "sztywno" w porownaniu do innych gildii, z jakimi mialem stycznosc. Z kolei poziom graczy [znajomosc gry] oraz ludzi jako takich [kultura osobista i prezentowany poziom intelektualny] w Pol oceniam bardzo pozytywnie ;)

Edit: Acha, dodam jeszcze ze gram Monkiem, do ktorego niedlugo dolaczy Necro. Dalszych postaci [pve] na razie nie planuje.

IGN: Miranda De Clerc
Ostatnio zmieniony 23 mar 2010, o 08:56 przez Franek, łącznie zmieniany 1 raz

guest1
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Serwer GW2: [EU] Desolation

Szukam Gildii...

Post autor: guest1 » 24 mar 2010, o 16:42

Sup! Szukam gildi pvp na daily ladder (i/Lub) pve farmiacej DoA (tu trzeba mnie podszkolic).
Wszelkie potrzebne informacje i propozycje prosze kierowac na pw.
GG Nasty.

Brzózka
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Brzózka » 25 mar 2010, o 14:16

Nie polecam guesta1, ponieważ zmienia on gildie jak skarpetki.

Zaharien
Awatar użytkownika

Szukam Gildii...

Post autor: Zaharien » 25 mar 2010, o 14:33

Brzózka napisał :Nie polecam guesta1, ponieważ zmienia on gildie jak skarpetki.

Dokładnie. U nas był dwa dni.
gw2

Custom Arena Dragons[OuA]

Worm
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Worm » 27 mar 2010, o 12:23

Szukam gildii PvE z którą mógłbym pójść na vanq, zrobić jakąś misję i która nauczyłaby mnie farmić xD
Chcę gildii w której panuje luźna atmosfera (tzn. nie trzeba się logować codziennie, tylko raz na 2 dni np)
Moje doświadczenia w pve jest dosyć niskie, jednak mechanikę gry poznałem dosyć dobrze (ponad tys. godzinych przegranych na pvp) na każdej kampanii mam HM, szybko się uczę, mam tsa, venta itp.

Propozycje składać na PM
Ostatnio zmieniony 27 mar 2010, o 12:24 przez Worm, łącznie zmieniany 1 raz

Onek
Awatar użytkownika
.: Blessed by Fate :.

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Szukam Gildii...

Post autor: Onek » 27 mar 2010, o 21:17

Szukam gildii ONLY HA
[url]http://www.facebook.com/pages/To-czego-s%C5%82ucham-jest-zajebiste-a-Wy-g%C3%B3wno-wiecie/529724840393405[/url]

Mikouaj
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Mikouaj » 29 mar 2010, o 15:20

Elemetnalista Ognia szuka gildii do wspólnej gry PVE.
Jestem nowym graczem

Klima Rondember
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Klima Rondember » 31 mar 2010, o 21:58

Szukam gildii HA/GvG "na początek". Nie mam bardzo dużego doświadczenia w PvP, ale jako takie jest. Grałem w gildii z ludźmi r12+ i bardzo dobrze nam się grało. Jestem komunikatywny i mimo błędów, dzięki poradom szybko je naprawiam.

Rank: r2
Mic: ON (tylko gildie z vt/ts/mumble)

IGN: Klima Elemental

Piszcie po dokładne info.

Srr Okt
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Srr Okt » 8 kwie 2010, o 15:47

off :idea:
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2010, o 19:39 przez Srr Okt, łącznie zmieniany 2 razy

grzyp66
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: grzyp66 » 8 kwie 2010, o 19:01

Szukam gildii PvP(obojetne HA czy GvG) aby wrocic do PvP po przerwie, zazwyczaj grywalem na monkach, necro, czasami ele
Mam nadzieje nze ktos przygarnie noobka :)
r3: Hero
1kkFB

PM, IGN: Grzyp Pl

PvE:A gdyby nie bylo nikogo z PvP to w moze jakas gildia farmerow, i maksujacych title sie skusie? :)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, o 15:25 przez grzyp66, łącznie zmieniany 3 razy

Bim Salabim
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Bim Salabim » 10 kwie 2010, o 02:54

siema szukam gildi co zabija

i robi smierc

IGN : B I M

Aramil Smocza Krew
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Desolation

Szukam Gildii...

Post autor: Aramil Smocza Krew » 12 kwie 2010, o 13:28

Witam

Szukam gildii nastawionej głównie na PvE ( Kurzick Alliance only ! )
W GW gram od samego początku.
Ze względu na studia, dostępny jestem jedynie od piątku do poniedziałku.
Szukam gildii przyjaznej graczom, a nie obozu pracy dla nolife'ów :evil:

Większość moich postaci ma zaliczone wszystkie kampanie i dostęp do elitarnych misji.
Gram głownie: D/W, Rt/N, A/P i P/W , pozostałe postacie na koncie to Me/N, R/Rt, E/Me, W/N, do tego jeszcze okazyjnie R/P PVP

Poprzednie gildie: Wybrańcy Balthazara :mrgreen: , po rozpadzie rożne polskie i zagraniczne.
Team Speak itp. : Jak zostanę przyjęty to kupię nowy mic i będzie git ;)

Czekam na kontakt.
Pozdro

Midori Nadia Yassir
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Midori Nadia Yassir » 21 kwie 2010, o 00:14

Witam,

po kilkumiesiecznej przerwie (gram od 2007r.) wracam do gry, niestety moja poprzednia gildia rozpadla sie w miedzyczasie, stad chetnie przystapie do innej, doswiadczonej i aktywnej gildii, preferujacej udzial we wszelkiego rodzaju rozgrywkach glownie PvE ale takze PvP, GvG. Moja postac Midori Nadia Yassir to E/Ło 20 lvl + kocio Kogaru, posiadam i gram we wszystkie kampanie, nabite 3 tytuly okolo 10 nastepnych w drodze ;)
Pozdrawiam i oczekuje na zaproszenia (najlepiej bezposrednio w grze lub PW na tutejszym forum) :)
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2010, o 13:16 przez Midori Nadia Yassir, łącznie zmieniany 1 raz

AlternatywnyJacob
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Szukam Gildii...

Post autor: AlternatywnyJacob » 24 kwie 2010, o 19:39

niewazne

cziter usun
Ostatnio zmieniony 4 maja 2010, o 17:49 przez AlternatywnyJacob, łącznie zmieniany 1 raz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Szukam Gildii