Szukam Gildii...

Szukasz gildii? Tutaj możesz napisać odpowiednie zgłoszenie!

Moderatorzy: Moderatorzy PvP, Moderatorzy Naborów

Zaax
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Zaax » 9 sty 2011, o 10:24

Hiho
Szukam guild która pomoże mi ogarnąć uwsc (EMO, T2, T3, T4) jak coś mam ogar na jakiś łatwiejszych splt klirach FoW (T2 100B MoP UA) SoOsc (A/P A/N snow) i w innych dungach jako spiker. Pisać PM.

fr3on
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: fr3on » 12 sty 2011, o 19:11

Poszukuje aktywnej gildi pve i/lub pvp.
Gram praktycznie codziennie od około 2 miesięcy więc niezbyt długo, mam propa i nf.
Wiek 20lat
Kontakt w grze: Sevira Reaper

Cahir_Cellah
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Cahir_Cellah » 15 sty 2011, o 13:16

Dopiero zaczynam grę w gw, ale mam już doświadczenie w mmo (AoC, WoW, Silkroad, WAR). Szukam gildii do gry PvE i w niedalekiej przyszłości PvP.
Kontakt: najlepiej pw na forum, Cahir Cellah w grze
Ostatnio zmieniony 22 sty 2011, o 18:37 przez Cahir_Cellah, łącznie zmieniany 2 razy

Aramil.
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade
Nick w GW2: Aramil Fergran

Szukam Gildii...

Post autor: Aramil. » 15 sty 2011, o 23:32

Witam, szukam dużej, aktywnej gildii, z częstymi wypadami.
W GW gram już od 5 lat i posiadam oczywiście wszystkie części gry, które przeszedłem na hard mode.
Moja główna postać to elementalista o nicku Earadriel Vatariand.
A sam mam lat 20.

Pozdrawiam! ;D

Jacoby
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Szukam Gildii...

Post autor: Jacoby » 16 sty 2011, o 14:07

Hejho

Szukam gildii dość luźnej, raczej z ludźmi pvp, minimalne pve mnie jednak nie zabije. Nie jestem hiper aktywny, ale jeśli na zabój będzie potrzeba kogoś to postaram się wbić.

Co oferuję? Przyzwoite exp pvp (tygryskowy rank, whoho milionow fakszyn, jakies glady itd), pve (full hom mam skonczony stad nie zalezy mi na pve).
pomoc w stylu jacoby dobra rada. Konto mam juz ponad 5 lat.

Czego oczekuję?
Ludzi no minimum te 16+ (preferowane18), od biedy jakiś wypad pvp (preferowane ha, potem gvg). No i żeby gildia miała już swój czas w grze i paru ludzi którzy po failu nie uciekną :). Poziom pvp w gildii ... te r3/r5+ czy cos w tym stylu mnie zadowala, bo nie obiecuję ogromnej aktywności.

Kontakt : Forum, w grze jacoby warrior lub gg 8528051

Pozdrawiam:)

Edit - zapomniałem dodać że gram głównie midline, a przed ew. wstąpieniem chcialbym zagrać próbne HA/GvG
Ostatnio zmieniony 17 sty 2011, o 19:36 przez Jacoby, łącznie zmieniany 2 razy

laxer
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: laxer » 20 sty 2011, o 13:08

Witam!!! Szukam gildii pod GvG. PvE nie dołączę bo nie potrzebuje. gram w GW od 1,5 roku. Moja postać to Elementarnista i w zależności od sytuacji wojownik albo mnich. Ale częściej mnich. Przeszedłem kampanie Factions i Nightfeal. W tym tygodniu kupuje jeszcze Prophecies i przejdę ją szybko ale także dokładnie jak pozostałe. Jestem bardzo aktywnym graczem, bardzo lubiącym rywalizację.

Uter
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Uter » 20 sty 2011, o 13:35

Witam:)
Szukam Gildii która w miarę poważnie podchodzi do tego co robi, jeśli chodzi o info to:
Pełnoletni. Gram tylko Nekro na poziomie 20. Posiadam jedynie kampanie Prophecies jednak gdy ją ukończę planuje stopniowy zakup reszty.
Można mnie spotkać w grze pod nickiem Eleonora By Uter.
Kontakt:
X-Fire; Uter13
GG; 31458041
Ostatnio zmieniony 23 sty 2011, o 00:51 przez Uter, łącznie zmieniany 1 raz

Maviek
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Maviek » 22 sty 2011, o 20:18

UPDATE!(?)
Zojja the ripper lvl 20 w/mo szukaj gildii Tylko kurzick! : ) która umie się bawić (nie... spamowanie na czacie ofert handlowych nie jest zabawą :P)
Jakieś 2 lata temu miałem nabite na GW około ~750h : P i lałem mordy na AB , RA i w forcie kurzików (tak to się teraz nazywa ? : P ) i trochę siedziałem na fff.(Miałem 20lvls necro 55hp/MM , Derva na farm dopóki nie dali nerfa na mistic regeneration : P, assasina i warrka) - ale "oddałem" konto by kupić sobie PSP : D. PO 2 latach postanowiłem znowu zagrać i kupiłem propa,faction i nighfall ; d Teraz Nabite 250h i robię HM :) Szykuję się do stworzenia necro ^^
Myślę , że jakieś doświadczenie posiadam i wiedza zdobyta kiedyś nadal będzie pomocna dzisiaj : )

jeżeli ktoś będzie chętny na mnie ( xD) to walić na GW

PS/ Mam 17lat skype, ts i mumble nie są mi obce.
Albo gg? ;d 228890

Jako bonus dorzucę jeszcze jednego członka do gildii : DD (hmm tzn. Ja + Scarlett :P czyli razem jest nas dwoje)!
(mamy dwa konta!...) (nie nikt nie gra jeszcze na moim , ale chyba już skończę bo im częściej czytam to co napisałem to tym bardziej boję się, że mnie ktoś źle zrozumie ;d)

Btw ktoś do mnie pisał niedawno, ale nie pamiętam już nicku więc walić na nowo!
Ostatnio zmieniony 3 mar 2011, o 21:41 przez Maviek, łącznie zmieniany 6 razy

Askadmid
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Askadmid » 25 sty 2011, o 16:32

Witam :) Jestem dość nowym graczem i szukam gildii która wytłumaczy mi to i owo oraz pomoże w questach w miare możliwości :) Gram nekro na PvE, mam wykupione kampanie Nightfall oraz Eye Of The North, mam pewne doświadczenie w mmo (głównie te F2P) więc i ts/vt nie jest mi obce.

Kontakt PW lub gg 6626214

Iga
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Szukam Gildii...

Post autor: Iga » 11 lut 2011, o 22:15

nieaktualne
Ostatnio zmieniony 13 lut 2011, o 08:51 przez Iga, łącznie zmieniany 1 raz

Dajne of the Desert
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Szukam Gildii...

Post autor: Dajne of the Desert » 12 lut 2011, o 04:09

Witam!
Szukam Gildii PvE nastawionej na farm. Nie wiem czy teraz farmi się solo, jakie SC się robi, ale nie ma rzeczy której się nie nauczę.
W GW gram już 3 lata z roczną przerwą. Podstawowa postać to Ele, ogarniam też monka. Obiema postaciami mam dostęp do DoA, Uw itd.. Monkiem ogarniałem też pvp swego czasu trochę.
Podstawowym celem mojego powrotu jest dobicie 30 maxów :hurra: dlatego nie szukam gildii w której będe musiał pomagać robić jakieś prste misje, tym zajmowałem się kiedyś. Szukam gildii w której ktoś wytłumaczy mi i pokaże co i jak obecnie z farmem (money titles + kurzik), z paroma doświadczonymi graczami, chodzącą często na wspólne wypady, gdzie poznam fajnych ludzi i pogram w miłej atmosferze, gdzie po wybiciu 30 maxów będę mógł jeszcze pograć pvp ;) Nie szukam też gildii totalnych nolifów, w której muszę być co dzień online.
Jestem pełnoletni, w GW moge grać od której do której chcę, mam TSa itd ;) Dodam że studiuję matematykę więc jestem trochę dziwny :wacko:
gg: 8030369 lub pisać w grze

DraxusPL
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: DraxusPL » 12 lut 2011, o 17:17

Witam Serdecznie

Po sporej przerwie mam ochote znowu na przygody w swiecie GW. Minelo jednak sporo czasu (prawie 4 lata) i na chwile obecna poszukuje ludzi na poziomie z ktorymi mozna przede wszystkim pogadac, dowiedziec sie tego i owego etc. Mam 30 lat i interesuje mnie social, czyli granie z ludzmi i mozliwosc pogadania przy okazji. :)
O tym, czy w GW zostane teraz na dluzej zadecyduje glownie to czy bede mial jakis punkt zaczepinia w postaci ludzi, bo wiadomo, ze samemu to nie zabawa.
Mam postac Nekromante, na 20 poziomie. Poza tym bez rewelacji. Interesuje mnie pve glownie, choc pvp tez dla urozmaicenia chetnie.
Nick w grze: Lord Plag

Pozdrawiam
Draxus

rar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Serwer GW2: [EU] Underworld

Szukam Gildii...

Post autor: rar » 13 lut 2011, o 17:04

Witam :) Po kilkumiesięcznej przerwie w grze znów wróciłem do świata GW i w związku z tym poszukuję gildii. Mam wszystkie kampanie, chociaż nie wszystkie przeszedłem. Gram głównie Nekromantą, chociaż mam też kilka innych postaci, wszystkie na 20 lv, prawie wszystkie mają całkiem porządne buildy.

Czego oczekuję od gildii? Przede wszystkim... wspólnej zabawy :D Nie ukrywam, że nie jestem nastawiony na bicie rekordów, zdobywanie tytułów itd. Interesuje mnie przede wszystkim wspólna gra - czy to pod postacią wspólnych wypadów, meczy PvP bądź pomocy tym mniej zaprawionym w boju. Sam też wszystkiego nie wiem i chętnie dowiem się czegoś od tych bardziej zorientowanych. Tak więc podsumowując - gildia kojarzy mi się ze wspólną grą, która ma cieszyć. Oczywiście bardzo chętnie włączę się w sprawy gildii i sprawę traktuję "na poważnie".

To by było na tyle.

Mój nick w grze: Perse Kumsaw

Pozdrawiam.

Adieu Pangratt
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Adieu Pangratt » 16 lut 2011, o 20:32

Witam
Poszukuję aktywnej gildii Pve ( Uw, Fow, Doa itp.), takiej żeby większość graczy wiedziała co to jest spike, res scroll i ecto farm :P . Liczba członków i wyposarzenie gildi nie jest dla mnie istotne, ważne jest dobre towarzystwo i częste wypady.
W guildwars staram grać się jak najczęściej, mimo profilu w lic (biol-chem). Zdarzają się u mnie dłuższe, max półroczne przerwy, ale potem staram się nadrobić zaległości :)
Gram najczęściej wojownikiem, chociaż ostatnio próbowałem nieco rytkiem. Poza tym lubię też zagrać zabójcą, albo monkiem.
Najbardziej cenię wypady na fowa i Uwa, ale ostatnio przymierzałem się do doa i muszę przyznać, że nawet nieźle mi wychodziło jak na first timera :P
Poza tym gram też, w chwilach nudy, na Ra, Ta i Ha. W GvG nie miałem jeszcze okazji postukać, ale myślę że dałbym sobie na nim radę
Posiadam wszystkie części Gw (nie mogę się doczekać Gw2 :P ) wszystkie ładnie ukończone. Poza tym mam elite luxon zbroje na sobie, jak widać na obrazku :D i przymierzam się do zakupu obsi zbrojki

Mój nick w grze: Adieu Pangratt
Pozdro
Ostatnio zmieniony 16 lut 2011, o 20:34 przez Adieu Pangratt, łącznie zmieniany 1 raz

Weed_elf
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Weed_elf » 19 lut 2011, o 13:47

Czesc.

Szukam gildii PvE/PvP. Mam przegrane kilka tysiecy godzin. 90% z tego jednak jeszcze zanim wyszedl Factions. Wiekszosc z tego na GvG (XII). Po kilkuletniej przerwie wracam, zeby powstawiac jakies dokonania w Hall of Monuments. Kiedy gralem tytulow albo nie bylo, albo byly nieistotne. Czas przygotowac sie do GW2. Jestem dosc aktywnym graczem i mam kilkunastoletnie doswiadczenie z MMO. Gram glownie wojownikiem, ale gralem praktycznie kazda klasa w PvP a w PvE rowniez mam ich kilka - moge wiec zagrac czymkolwiek byle bylo wesolo i odblokowaly sie osiagniecia(nie wiem dokladnie jak sie to farmi wiec tu licze na pomoc/objasnienia). Nie jestem najmlodszy wiec wolalbym raczej rozmawiac z przynajmniej pelnoletnimi osobami na TS. Mam oczywiscie wszystkie packi.

Kontakt w grze (najczesciej):
Sonya Redlips
I Mroczny I
Ostatnio zmieniony 19 lut 2011, o 13:47 przez Weed_elf, łącznie zmieniany 1 raz

Leman
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Desolation
Nick w GW2: WWE, rT

Szukam Gildii...

Post autor: Leman » 20 lut 2011, o 23:47

Pogram jakieś GvG, ew. HA. Tytuły PvP, miliony FB.
IGN: Leman Sachs

duchian
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: duchian » 1 mar 2011, o 08:57

witam.
Ja także szukam gildii. Gram od niedawna, można więc mnie uznać za świeżaka. Wpadam prawie codziennie, tygodniowo poświęcam grze ok 10 godzin. Gram dla przyjemności i miłej atmosfery, nie dla osiągnięć i nabijania tzw. expa. Poszukuje gildii w której można będzie grać zgraną paczką, czerpać z tego radość i w której nie ma napiętej atmosfery. Nie obchodzą mnie rankingi, notowania i inne tego typu szufladki dla gildii. Preferuję PvE.
Posiadam Guild Wars Trylogia
nick w grze: Duchian Kelm (w Factions Victor Kelm)
pozdrawiam

Insert Name Here
Awatar użytkownika

Szukam Gildii...

Post autor: Insert Name Here » 3 mar 2011, o 15:07

Szukam gildii na codexa.

Leman
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Desolation
Nick w GW2: WWE, rT

Szukam Gildii...

Post autor: Leman » 6 mar 2011, o 01:18

Ja również szukam czegoś aktywnego - zagram HA, bo na GvG i tak nie ma co liczyć.
Dajcie mi cokolwiek, może być int lub German.

IGN: Leman Ftw

araonin
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Szukam Gildii...

Post autor: araonin » 12 mar 2011, o 12:26

Szukam gildii nastawionej na Pve, gram 3 lata, moim mainem jest Zabójca o nicku Zabojczyni Zet, mam wszystkie kampanie + dodatek (nie przeszedłem tylko proph, jakoś mnie do niej nie ciągnie ew. może kiedyś). Micro, ts jest, inne tego typu programy zawsze można sciągnąć. Interesuję się muzyką, trochę mixuje, składam sety, więc jestem przydatny jako DJ ;) Chciałbym znaleźć gildię, gdzie ludzie są często online i każdy sobie nawzajem pomaga. Moje gg 9961700, można też mnie złapać w grze (nick podany wyżej).
Ostatnio zmieniony 12 mar 2011, o 12:30 przez araonin, łącznie zmieniany 1 raz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Szukam Gildii