Szukam Gildii...

Szukasz gildii? Tutaj możesz napisać odpowiednie zgłoszenie!

Moderatorzy: Moderatorzy PvP, Moderatorzy Naborów

sylwanas
Awatar użytkownika
Jade Armor

Szukam Gildii...

Post autor: sylwanas » 12 mar 2011, o 17:05

Witam
Szukam gildii pve, w Gw grałem od bety praktycznie z długą przerwą. Posiadam wszystkie części. Na PvE - warek, necro, rytek, ranger
Ostatnio zmieniony 16 mar 2011, o 23:26 przez sylwanas, łącznie zmieniany 1 raz

guest1
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Serwer GW2: [EU] Desolation

Szukam Gildii...

Post autor: guest1 » 14 mar 2011, o 08:50

Szukam gildii pvp z nastawieniem na tryb GvG.
Preferowana klasa DoM Mesmer lub Ranger w tyg dostepny po 20:00.
Wiecej informacji na PW.

CCfen
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: CCfen » 15 mar 2011, o 19:29

Witam
Jak w temacie szukam gulid pvp, wrocilem do gry po ponad 2 letniej przerwie . Ogolnie 1600h godzin "przegranych", wiek 21, w titlsach wbity G1, lux T6. Gram oglnie tylko dervem(pve,pvp), Necro(pve/pvp) i ritem(pve).

gg: 1065314
nick w grze: Tija Alevera

Add. Posiadam wszystkie czesci gw..
Ostatnio zmieniony 16 mar 2011, o 17:07 przez CCfen, łącznie zmieniany 2 razy

Leman
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Desolation
Nick w GW2: WWE, rT

Szukam Gildii...

Post autor: Leman » 17 mar 2011, o 21:15

EDIT:

Kończę z GW.
Ostatnio zmieniony 21 mar 2011, o 23:47 przez Leman, łącznie zmieniany 1 raz

NOzu
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: NOzu » 20 mar 2011, o 15:19

Witam szukam aktywnej glidi pve ( kurzick) - wiek 33 lata :) -zależy mi na glidii oldboyów raczej :P . Doświadczenie w grze spore (PVE) 3000k - 67 miesięcy. nick w grze Ghost Dog Nozu.Interesuje mnie wspólny FoW UW DoA Urgoz itp pozdrawiam p.s ulubiona klasa monk ale ogarniam też inne.

Manson
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Szukam Gildii...

Post autor: Manson » 24 kwie 2011, o 11:30

Witam,
Szukam gildii do jakiejkolwiek gry. Nalepiej HA, ale może być nawet pve - byle coś się działo.
Kolo 5k fame
7kk FB
Infuse/flaga
ign: Dr H E R O I N

Manson
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Szukam Gildii...

Post autor: Manson » 24 kwie 2011, o 11:30

Witam,
Szukam gildii do jakiejkolwiek gry. Nalepiej HA, ale może być nawet pve - byle coś się działo.
Kolo 5k fame
7kk FB
Infuse/flaga
ign: Dr H E R O I N

kifek
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: kifek » 6 maja 2011, o 14:25

Witam. Szukam Gildii najlepiej kurzick z naciskiem bardziej na pve. Mam 22 lata, studiuje więc chciałbym grać w gildii gdzie jest dużo humoru oraz luźna atmosfera, sam nie jestem jakimś mega pro graczem, ale ogarniam co i jak. Posiadam wszystkie kampanie, gram raczej często około 10-15 godzin tygodniowo, tylko mam obowiązki typu studia czy imprezowanie :P. W gw grałem jakoś 2 lata temu i z 3-4 miesiące temu wróciłem po raz kolejny. Z starej gildi wyrzucono mnie, ponieważ byłem za granicą i nie miałem dostępu do internetu. Gram 2 postaciami necro i woj. W grze dostępny pod nickiem Sir Kifek Hell oraz mail kifekyo@gmail.com . Nie ma problemu z komunikatorami typu teamspeak itp. Z góry dzięki za zgłoszenia...

..::Jinzo::..
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Underworld

Szukam Gildii...

Post autor: ..::Jinzo::.. » 15 maja 2011, o 13:48

Szukam gildii PvE, w której spokojnie wbije R6 Koabda.
Co oferuje?
Poza *zaplumplum* i epickością mojej osoby to chyba nic. Konto po hacku, więc zbieram od nowa sprzęt. Siedem postaci (5 z dostępem do elite lokacji), ogar PvE z rocznym opóźnieniem (przerwa od Gw od marca 2010) i 17 maxów na mainie.

I Had Many Faces
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Szukam Gildii...

Post autor: I Had Many Faces » 4 cze 2011, o 15:02

Szukam gildii (najlepiej gildia luksońska). W GW gram od około 2 lat i 8 miesięcy (miałem przerwę, która wynosiła 5 miesięcy). Mam dostęp do HM we wszystkich kampaniach, nie mam jednak niektórych lokacji (konto dostało się w niepowołane ręce, postacie zostały usunięte). Po tej przerwie w GW gram już od miesiąca. Nie zadaję głupich pytań, więc nie musisz się martwić. Okazuje taki sam szacunek, jaki okazują mi inni. Nie mam mikrofonu.
Kontakt:
Gadu-Gadu;
36133596
albo PM na forum.
Ostatnio zmieniony 5 cze 2011, o 08:50 przez I Had Many Faces, łącznie zmieniany 1 raz

Haversack
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Haversack » 9 cze 2011, o 21:20

Cześć, szukam gildii do wspólnej zabawy której nie przeszkadza, że jestem zupełnym początkującym. Na razie mam tylko kampanie Factions, ale w najbliższym czasie mam zamiar zaopatrzyć się w Nightfall. Nie ogarniam całkowicie GW, ale nadrabiam to sporym doświadczeniem w MMORPG. Mam dużo wolnego czasu (niedługo wakacje). Gram Łowcą. Preferowałbym Kurzików, ale nie mam nic przeciwko Luxonom. Mam 16 lat, mikro/słuchawki, nie piszę "xD, żal" (właśnie napisałem :/). Obojętne mi czy gildia jest nastawiona na PVP czy na PVE.

Nick w grze: Squint Sniper
kontakt przez PM, grę, lub na maila azbest0700@gmail.com

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 9 cze 2011, o 21:21 przez Haversack, łącznie zmieniany 1 raz

Terry.
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Szukam Gildii...

Post autor: Terry. » 18 cze 2011, o 13:19

Szukam DUŻEJ gildii nastawionej głownie na PVE. Mój nick Ostatni Baskerville lub zagadujcie też do Raryros Quinntil(Oboje szukamy gildii) Gramy w gw od bety, ale niedawno po dłuższej przerwie zaczęliśmy od nowa przechodzic wszystkie kampanie po koleji :)

Gigantyczny Gie
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Gigantyczny Gie » 20 cze 2011, o 13:33

Szukam gildi lux mam all kampanie główna profesja warek - szukam gildi która pomoże ukończyć kampanie w trybie HM + vanqi Oczywiście z częstymi wypadami. Szukam gildi w której przynajmniej 5 osób wieczorem online to norma nawet w wakacje, oraz posiadającą członków z przeciętną kulturą osobistą (bez neo kids)
Kontakt :pm lub nick w grze:Gigantyczny Gie
Ostatnio zmieniony 20 cze 2011, o 13:34 przez Gigantyczny Gie, łącznie zmieniany 1 raz

Losiu
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Szukam Gildii...

Post autor: Losiu » 24 cze 2011, o 12:41

Szukam jakiejś gildi PvP, powrót po dłuższej przerwie.
2,7kk fb, r6 hero, g3, commander 2

Avasil
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Avasil » 24 cze 2011, o 22:44

Witam,
zacząłem grać w Grudniu 2005, przestałem mniej więcej z wyjściem dodatku Eye Of The North, w trakcie miałem pewne przerwy. Ostatnio wróciłem do gry, nabijając jakieś tytuły i zdaje się, że zostanę w niej na dłużej : ) Jak tylko się upewnię, dokupię EoTN.

Głównie zależy mi na miłej atmosferze i możliwości wspólnej gry, wzajemnej pomocy etc. : D A, jestem Kurzickiem, mam nadzieję nie będę zmuszony się przekonwertować : P W PvE bardzo lubię Rangera.

Lubię pograć również PvP, ostatnio raczej rekreacyjnie w RA, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by poznać aktualnie panujące kombinacje na HA i robić to bardziej profesjonalnie, jak niegdyś. Swego czasu dobrze się czułem w roli Monka, ale skutecznie zniechęciło mnie podejście graczy i ich nieustanne oskarżenia w razie niepowodzenia całej drużyny /Co jest szczególnie zabawne, gdy są utrzymywani przy życiu dobrych kilka minut, a po prostu brak im firepowera, aby kogoś zabić/. Fajnie mi się teraz gra Assassinem, ale nie wiem czy to funkcjonuje w HA, czy GvG, wypadłem z obiegu szczerze powiedziawszy : )

Sukcesami chwalić się nie będę, a i właściwie nie całkiem jest czym. Ach, mam 17 lat, z czasem bywa różnie.
Postać w grze: Avasil Amolen

Dodam jeszcze, że lubiłem swoją gildię, ale szukam innej, bo niestety podczas nieobecności kompletnie wymarła :(
Ostatnio zmieniony 24 cze 2011, o 22:46 przez Avasil, łącznie zmieniany 1 raz

Simon
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Szukam Gildii...

Post autor: Simon » 27 lip 2011, o 11:33

Yo !
Szukam gildii , która większość czasu poświęca na sc . Mam Assassina z nie małym doborem skilli do farmu . W grze Raykkaiz Pl

Mounar Dakote
Awatar użytkownika
.: Team Speak Crew :.
.: Team Speak Crew :.

Szukam Gildii...

Post autor: Mounar Dakote » 3 sie 2011, o 11:05

Witam,

Szukam gildii, która ułatwi mi powrót do gry.
PvE Elementalista People Know Me(2) mam wszedzie dostep do HM, przeszedlem wszystkie kampanie itp. itd.
PvP r9 6,680 fame 4kk FB

ign; Mounar Dakote

menadzer
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Szukam Gildii...

Post autor: menadzer » 10 sie 2011, o 13:48

Poszukuję gildii Kurzick PvE
W swojej obecnej jestem już ponad 3 lata ale niestety zaczęła gwałtownie umierać, a potrzebuję nabić jeszcze kilka titli (z naciskiem na brakujące 2,5kk uznania kurz) więc chętnie wstąpię do jakiejś aktywnej. Nie gwarantuję konkretnej ilości uznania, bo gram o różnych porach dnia bądź nocy w różnym wymiarze czasu, ale na pewno każdemu przyda się trochę punktów za free.
Moje główne postacie to Ele (ponad 2k godzin) i warek. Dodatkowo posiadam w różnym stopniu rozwiniętego parasa rangera i rytka.
Naturalnie mogę też brać udział w różnych wypadach, dungach, misjach itp.
Proszę o kontakt najlepiej tutaj na pw, bądź w grze. Jak pojawi się coś ciekawego, opuszczę obecną gildię.
IGN Anna Veronica Frost

xanowron
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: xanowron » 4 wrz 2011, o 14:45

Witam,
poszukuję gildii nastawionej głównie na PvE. Pierwszą część gry kupiłem niedługo po jej premierze, pograłem trochę, ale po paru miesiącach odszedłem od gry, bo nie miałem z kim grać i nie miałem pieniędzy na kupno kolejnych części (byłem młody i głupi). Można więc uznać, że jestem graczem nowym, bo mam niemal zerowe doświadczenie. Aktualnie posiadam jedynie pierwszą część gry (Proph), ale chciałbym kupić pozostałe (możne nie wszystkie na raz) i dlatego poszukuję gildii dzięki której gra miałaby sens, bo granie samemu mnie nie kręci. Tak jak wspomniałem na początku interesuje mnie głównie PvE, misje, nabijanie tytułów itp.

ing: Xela Silver jednak chyba wolałbym dostać jakieś namiary np PW, bo w grze jestem teraz niezbyt często.

mmalyska
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: mmalyska » 13 wrz 2011, o 13:41

Dobry,
Jak przedmówca wyżej, zacząłem grać w GW dawno temu, potem poszło w odstawkę i teraz przed GW2 chciałem trochę odświeżyć co i jak. Mianowicie, w grze gram Derwiszem/Elementalista, aczkolwiek nigdy nim nie gralem więc jestem noob i dlatego szukam gildi, która jeszcze gra i pomogła by mi w powrocie w świat GW xD
Nick w grze: "Mc Derwisz"
xfire: "mmalyska"
gg: "4-988-402" (usunąć "-")

PoprzedniaNastępna

Wróć do Szukam Gildii