Szukam Gildii...

Szukasz gildii? Tutaj możesz napisać odpowiednie zgłoszenie!

Moderatorzy: Moderatorzy PvP, Moderatorzy Naborów

I Had Many Faces
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Szukam Gildii...

Post autor: I Had Many Faces » 18 wrz 2011, o 20:24

Witam!
Szukam gildii *bez znaczenia na frakcję*, która często organizuje wypady na FoWSC.
Tak w godzinach do 21.
Gram wojownikiem, czyli 100b.
Kontakt PM (godziny popołudniowe od 15)
IGN: Inmate power
Kontakt także na PM, jednak możliwość złapania mnie, będzie mniejsza.

Killman66
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Killman66 » 29 wrz 2011, o 18:57

Witam!
Otóż tak, gram w GW już 4 lata, rok temu przestałem, teraz z powrotem wróciłem :)
Szukam dobrej gildii: wiadomo miła atmosfera, dobry sojusz, no i oczywiście Polskie towarzystwo. Bez różnicy mi czy kurzik czy luxon, liczy się miła atmosfera i dobry, ciekawy sojusz. No to są moje wymogi :D Teraz coś więcej o mnie:
Gram w 80% pvp, więc jestem doświadczony jeżeli chodzi o te sprawy, tworzę sam buildy, który wymiatają (chcę ktoś na solo? :P). Zamiast zbierać punkty Baltka na zaishen keye kupuję za nie skille i itemy. Czyli mogę grać praktycznie każdą postacią: DD, MM, Healer, Assasin z kosą :) . Obiecuję, że będę dawał dużo punkcików na konto gildii i sojuszu. Moje tytuły to między innymi: gladiator, sojusznik Luxonów i Kurzików (4lv).
Mam nadzieje, że znajdę jakąś ciekawą gildię :)
Jak coś to piszcie na moje gg: 26085001. Czekam na propozycje :D
Mój nick w grze to Marcus De Lumpus (nie pytać czemu...).

ReinmarPL
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: ReinmarPL » 10 sty 2012, o 17:58

Szukam gildii PvP HA lub GvG nick w grze : Dr Jake Stone

stasiu12
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: stasiu12 » 24 sty 2012, o 17:58

Szukam gildii jestem graczem z 5 letnim doświadczeniem
Osiągnięcia:
-full hom
-god
-ogarnięty na 8 areach na fowie,3 uw.

Oczekuję:
-pomocy w grze
-nauki doasc, więcej area na uwsc
-miłej atmosfery

więcej wsp:)

nick: Dragons Destroyer

Gardan_The _Healer
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Gardan_The _Healer » 26 sty 2012, o 00:21

Szukam Gildii PVE do SC [ UWSC], żeby się poduczyć i pograć z doświadczonymi, ogarniętymi ludźmi.

Gram od 6,5 roku z przerwami. Ogarniam UWSC i Fowsc oraz mam dość spore doswiadczenie w przeroznych farmach, po za tym szybko się uczę ;]. Jestem stary i mam 22 lata.

Oczekuję przede wszystkim dobrze zorganizowanej gilii z fajnymi ludźmi, który nauczą, pochwalą ew. kulturalnie opieprzą :)

Posiadam komputer, mikrofon, gw wraz z wszystkimi dodatkami i dowolny soft do komunikacji.

Wszelkie inne niezbędne informacje udzielę poprzez PM bądź przez GW mój nick : Burlen Nihmedu

Galek
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Galek » 4 lut 2012, o 19:33

2 graczy szuka Gidli do PVP
Ja Gram Elementalem ognia
Kolega nekromantom ale robi Assasina.

Tegami
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Tegami » 23 lut 2012, o 12:00

Cześć, szukam gildii Social/Pvp/Pve
Mam 21 lat, a w GW gram w sumie od dawna
Posiadam wszystkie dodatki
Ele,Derv,Sin,Mes,Necro,ElePVP

Nie mam jakichś wielkich wymagań co do gildii, ważne, żeby było z kim pogadać i jakieś AB pobiegać czy inne eciepecie.
Nie obiecuję żadnej "profesjonalnej" gry z mojej strony bo studiuję i utrzymuję się więc nie zawsze czas na grę będę miał, póki co mam.

robino(Neki Nerkonanty)
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Szukam Gildii...

Post autor: robino(Neki Nerkonanty) » 26 lut 2012, o 17:52

Hej!

Szukam gildii, w której mógłbym się co nieco doszkolić i może nabić trochę pkt w honie i zarobić ciut kasy. Mam 22 lata, nie mam mic ale mogę słuchać na wszystkiego rodzaju czatach głosowych. Zależy mi na atmoswerze, ale także na wypadach sc oraz na ludziach, którzy nie wywalają początkujących i nie mają kolosalnych wymagań. Gram sinem (ogarniam nim co prawda tylko t2 w fow i vos w fow) oraz necro (nim ogarniam praktycznie wszystko, a to czego nie ogarnę to się nauczę szybko) no i od biedy mesem (nim w ogóle mało umiem, tylko spiking na doa, i nawet to nie do końca). Sądzę, że jestem dosyć kulturalną ale też zabawną osobą, i prawdopodobnie dogadam się ze wszystkimi w gildii. Moje wady to wytykanie błędów ortograficznych, lekkie lagi oraz czasem głupota, ale dosyć lekka.

Xezeqeel
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Xezeqeel » 12 mar 2012, o 10:40

Witam,
szukam gildii, w której mógł sobie głownie pogadać na temat Guild Wars (przygotujcie się na noob'owe pytania w stylu "a co to takiego"). Chociaż studia pochłaniają większość mojego czasu to gram raczej regularnie w godzinach 20.00.00-24.00. Obecnie mam naliczone jakieś 40 godzin gry.

Nick w grze: Ezeqeel Quarion
Ostatnio zmieniony 12 mar 2012, o 10:46 przez Xezeqeel, łącznie zmieniany 1 raz

k0bi1
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: k0bi1 » 25 mar 2012, o 17:42

Szukam gildii do zrobienia misji ze wszystkich kampanii

czapel90
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: czapel90 » 27 mar 2012, o 18:59

Hej. Kiedyś już miałem przyjemność grania w GW, głownie pvp. Moje byłe gildie to (może ktoś pamięta takowe :P) Sarmatian Vanguard i Ostatnie Tchnienie. W chwili obecnej zaczynam grę od nowa z nowym kontem, także będę zainteresowany każdą przyjazną gildia grającą zarówno pve jak i pvp. Fakt ze dawno w GW nie grałem jednak myślę że to jak z jazdą na rowerze, muszę sobie jedynie przypomnieć parę rzeczy ;P. Sądzę że będę wartościowym nabytkiem. Proszę łapać mnie wieczorami w grze, nick Ve Speir. Nastawiam się na grę monkiem. Jeśli kogoś to interesuje, to lat mam 21.

ps: dawniej byłem znany jako Kaill, nick mojej byłej mniszki to Lady Evenia. Jeśli ktoś pamieta mnie ze starych czasów prosze o pm (Ve Speir) :-).

Tirilol
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Tirilol » 9 kwie 2012, o 08:49

Cześć.
Szukam gildii, z którą są częste wypady, dungeony itp.
(20lvl Warrior) Gram na Nightfallu z dodatkiem Eye of The North
Ostatnio zmieniony 9 kwie 2012, o 08:49 przez Tirilol, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

buniu
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: buniu » 17 kwie 2012, o 10:35

Witam,szukam gildii najlepiej kurz
Mam skończone wszystkie części GW+dodatek , średnie doświadczenie w FoW i UW ,
Kontakt : IGN: Buniu Isilr
PW na forum , GG: 8855035

Sokos
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Sokos » 20 kwie 2012, o 18:57

Szukam gildii do zrobienia misji i podbicia punktów do HoMa.
GG;2794827

kamyczek11
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: kamyczek11 » 22 kwie 2012, o 09:41

Szukam Gildii do popisania,porobienia czasami wspólnie misji Nick Shike Slayer .

Vitte
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Vitte » 24 kwie 2012, o 18:39

Jestem początkującym graczem i poszukuję gidii do robienia misji. Gram wojownikiem (obecnie 9lv w prophecies). Posiadam wszystkie część GW (bez dodatków).
Kontakt na prv.
Pozdrawiam

Carnilino
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Carnilino » 29 kwie 2012, o 12:15

Witam , grałem w gw 4 lata temu przez jakies 2 lata, teraz kupiłem wszystkie kampanie i dodatek , chciałbym zaczac od nowa , ponieważ zaczynam od propha a wieje tu pustkami .Chciałbym dołaczyć do polskiej gildii żeby sie na czacie chociaz coś działo:) Nie jestem spamerem, nie błagam o pomoc, kampanie przechodziłem kilka razy, kwestia poznania zmian i przypomnienia mechaniki.:)
mój nick w grze My Mini Martini
gg 5881783
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2012, o 19:01 przez Carnilino, łącznie zmieniany 1 raz

Graffis
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Graffis » 4 maja 2012, o 12:14

EDIT: atm nieaktualne.
Ostatnio zmieniony 5 maja 2012, o 19:14 przez Graffis, łącznie zmieniany 1 raz

Karolinka Asasinka
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Karolinka Asasinka » 26 maja 2012, o 23:53

Cześć!
Jako że zakochałam się w GW2, postanowiłam kupić sobie jedynkę, aby odblokować nagrody HoM. Jakoś powolutku zaczynam ogarniać już grę, ale niestety bardzo mało Polaków gra :-(
I stąd moja prośba. Czy mógłby mnie ktoś przygarnąć pod swoje skrzydła i co nieco pomóc? Mam na razie 3 pkt. Może macie jakieś minipety, które mogłabym odkupić? Nikt nie chce mi sprzedać, a brakuje mi już tylko osiem zwykłych lub purpurowych do całych 20 :-)
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź od miłych ludzi, którzy nie będą mnie wyzywać od noobów, co już się parę razy zdarzyło >:-D
Mój nick w grze ten sam co tutaj ;-)

@edit: wszystkim,którzy pomogli, bardzo dziękuję ;D
A w szczególności całej gildii <kruk>!
Ostatnio zmieniony 30 maja 2012, o 17:39 przez Karolinka Asasinka, łącznie zmieniany 1 raz

Jamsza
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Szukam Gildii...

Post autor: Jamsza » 25 cze 2012, o 21:45

UWAGA !

Szukam gildii. Dorwałem konto i powróciłem do gry po 2 letniej przerwie. Jako że jest to inne konto (poprzednie straciłem na wojnie) , więcej informacji o mej osobie jak i osiągnięciach w grze udzielę na forum bądź pod nickiem Arashi Daisuke ! Szukam gildii PvP, jeśli takie jeszcze istnieją. Z tytułów jakie posiadałem to g3, h6 i jakieś tam czempiony. Jeśli chodzi o gildie pve to chętnie dołączę jeśli nie znajdę nic do pvp, posiadam morderczego zabójce z dostępem do wszystkich sc'ków.

P.S

Na poprzednim koncie pogrywałem ze złotym Szakurasem.

Pozdrawiam.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Szukam Gildii