Szukam Gildii...

Szukasz gildii? Tutaj możesz napisać odpowiednie zgłoszenie!

Moderatorzy: Moderatorzy PvP, Moderatorzy Naborów

Cpt. Obvious
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Szukam Gildii...

Post autor: Cpt. Obvious » 26 cze 2012, o 23:51

@UP:
Najlepszy smite w polsce.

Jamsza
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Szukam Gildii...

Post autor: Jamsza » 27 cze 2012, o 01:17

Dzięki zią.

Shinigami00
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Shinigami00 » 11 lip 2012, o 02:58

Witam. Postanowiłem pograć sobie w moje kochane GW po 1.5 rocznej przerwie. Poszukuje gildii PvE z miłą atmosferą dla niezbyt zaawansowanych graczy (nigdy za dużo o tej grze nie wiedziałem, a i tak połowę pozapominałem) Mam dosyć potężnego elementaliste i w poprzedniej gildii usłyszałem, że, jak na żółtodzioba, niesamowicie dobrze ogarniam. Posiadam 2 kampanie i dodatek (nie posiadam wyłącznie pierwszej kampanii, lecz jeśli znów wciągnę się jak kiedyś, niewykluczone że ją sobie kupie :) jeśli istnieją jeszcze gildie które aktywnie grają, proszę piszcie do mnie na priv, lub (chociaż, na pewno za często nie będę wchodził dopóki nie znajdę sobie gildii) w grze (nick: Xander Greatmaster)
Pozdrawiam: Shinigami00

guest1
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Desolation

Szukam Gildii...

Post autor: guest1 » 20 lip 2012, o 12:17

Poklikam w gildlorsach przed dwójka, najchętniej coś z middla.
Spore doświadczenie.
Inv na GUwno Andy.
Pozdrawiam.

Loku
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Loku » 26 paź 2012, o 16:57

Pograłem w gw2, zrobiłem ten 80 lvl i jakoś gra mi się znudziła, nie będę tutaj rozwijał dlaczego co i jak mi się nie podoba bo są do tego tematy i nie o to tu chodzi. Pytanie jest następujące czy w gw1 znajdzie się jakaś aktywna gildia polska? Chętnie pogram z ludźmi którzy np: dopiero zaczynają swoją przygoda, albo tak jak ja robią przerwę od 2. Jeżeli gildii takowej nie ma to widziałem tu na forum, że paru ludzi jest "aktywnych" w tematach jedynki typu halloween czy w naborach, także może znalazło by się parę osób by założyć gildie o ile żadnej w grze nie ma. Piszcie w grze na nick O R E N S K I lub na skype mateusz71164.

PS: szukam gildii nastawionej na PvE.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2012, o 17:13 przez Loku, łącznie zmieniany 1 raz

zadymiarz z wybrzeza
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Szukam Gildii...

Post autor: zadymiarz z wybrzeza » 26 paź 2012, o 21:47

loku poddałeś sie już xd?

Psycho Fans
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Psycho Fans » 27 paź 2012, o 20:11

Jeśli ktoś szuka aktywnych gildi to zapraszam do IS - Gerald Gothic !

Wielki Krasnolud
Awatar użytkownika
Hydra

Szukam Gildii...

Post autor: Wielki Krasnolud » 15 lis 2012, o 14:07

o Insomnia właśnie was szukałem kiedy się można z wami skontaktować i czy ktoś z was gra jeszcze w ogóle w tą grę?

Dem0niczny
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Dem0niczny » 2 gru 2012, o 17:07

Witam, poszukuje gildii :) Gram w ta gre od jej 2 urodzin i co jakis czas do niej wracam :) Tak tez tym razem, mam spore doswiadczenie, ale chce teraz sprobowac gry jako Rytualista. Prosze sie ze mna kontaktowac w grze: I Like Brutal / Funny Little Frog / gg: 6171600.
Pozdrawiam :)

Salebuy
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Serwer GW2: [EU] Blacktide
Nick w GW2: Perrin Halfwolf

Szukam Gildii...

Post autor: Salebuy » 8 gru 2012, o 13:41

Razem ze znajomym szukamy polskiej aktywnej gildii (chodzenie na wypady, dungi). Ja oprócz tego chciałbym zacząć grać PvP (najlepiej jakieś GvG). Czy Kurz czy Lux mi obojętne, jednakże granie Kurzicami w aktualnym rozkładzie frontu mogłoby być ciekawe. Kontakt do postaci Arakel Stormage.

Ixes
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Ixes » 29 gru 2012, o 08:51

Szukam aktywnej Gildi wiek 21 posiadam narazie tylko podstawke gdyż kupiłem gre wczoraj dla testu i spodobała mi się przez co zakupie pozostałe dodatki na dniach, mój nick to Asmir Mesma. Czekam na zaproszenie ;D hej

Upiór
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Szukam Gildii...

Post autor: Upiór » 23 lut 2013, o 21:47

Poszukuję gildię z ludźmi w wieku 22-28 lat. Interesuje mnie przede wszystkim dobre towarzystwo i możliwość luźnej dyskusji na czacie w czasie gry - o filmach, o książkach, o *klikklak*. Czasami mogę wspólnie odegrać jakiś event albo dunga. Jeśli macie taką gildię i szukacie kogoś do towarzystwa - piszcie do U P I O R.

Arasus
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Arasus » 25 maja 2013, o 19:27

Siemanko. Poszukuję spoko koleżków do pogrania w GW1. Posiadam podstawkę i wszystkie dodatki.
Gram od miesiąca więc jakimś tam katem nie jestem. Chętnie pogram w gildii jak i w kooperacji na jakieś
misyjki eventy itp. Dopiero zaczynam łapać conieco więć wiecie :)
Jakby ktoś był chętny to pisać na pw lub grze.
Postać : Areena Vatt
zazwyczaj aktywny amerykański dstrc
Pozdrawiam

Ilordemus
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Ilordemus » 31 maja 2013, o 16:55

Witam szukam aktywnej Polskiej Gildii w GW2 z komunikatorem.
Gram na serwerze Aurora Glade jestem od kilku dni w Gildii nie aktywnej mój lvl jest jak na razie na niskim poziomie 24 o profesji złodziej.
Obecna Gildia to Gates of Asgard w której zaproponowano mi napisać tu ta wiadomość.
Więcej informacji napisze bądź powiem osobom zainteresowanym.
Pozdrawiam .

Mirrage
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Mirrage » 19 cze 2013, o 21:31

Witam,

Gra ktoś jeszcze z Polski? Fajnie byłoby pograć i znaleźć przewodnictwo. Mam wszystkie części gram Ranger/Elementalist. 20 lvl jest.

Nick w grze: Avar Res

Pozdrawiam :)

tomke aegirsson
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: tomke aegirsson » 13 lip 2013, o 21:21

Witam. Zacząłem grać na serwerze Underworld guardianem i tak zostanie:). Szukam jakiejś aktywnej gildii dla ,,dorosłych":) graczy, sam mam 32 na karku. Gram kiedy mam czas, bardziej PVE i pewnie WvW. Dopiero odkrywam aspekty gry, moja poprzednia gra to GW1 i Tera, więcej doświadczenia w mmo nie mam. Na razie gram i daje radę, ale w gildii raźniej. Kontakt w grze Tomke Aegirsson - therioniako.6472
Ostatnio zmieniony 13 lip 2013, o 21:36 przez tomke aegirsson, łącznie zmieniany 1 raz

MSTY
Awatar użytkownika
Hydra

Szukam Gildii...

Post autor: MSTY » 14 lip 2013, o 02:12

viewforum.php?f=188 napisz w tym dziale :)

tomke aegirsson
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: tomke aegirsson » 14 lip 2013, o 10:34

tomke aegirsson pisze :Witam. Zacząłem grać na serwerze Underworld guardianem i tak zostanie:). Szukam jakiejś aktywnej gildii dla ,,dorosłych":) graczy, sam mam 32 na karku. Gram kiedy mam czas, bardziej PVE i pewnie WvW. Dopiero odkrywam aspekty gry, moja poprzednia gra to GW1 i Tera, więcej doświadczenia w mmo nie mam. Na razie gram i daje radę, ale w gildii raźniej. Kontakt w grze Tomke Aegirsson - therionisko.6472

Hekate
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Szukam Gildii...

Post autor: Hekate » 24 lip 2013, o 07:19

Ktoś coś? To żyje to to?

Oxygenium
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Seafarer’s Rest
Nick w GW2: Nie gram xd

Szukam Gildii...