Rusza Guild Wars 2: Heart of Thorns

Czy na pewno wiesz już o wszystkich najnowszych plotkach na temat GW2? Najświeższe informacje na ten temat - i to nie tylko wybierane przez ekipę portalu, ale również przez czytelników, czyli Was!

Moderator: Redaktorzy

Collt
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Collt » 25 paź 2015, o 12:40

Ja to widzę tak nie kupisz HoT nie będziesz miał możliwości grania w LS3+ bo przecież jest to oczywiste bo nowe story będę odbywały się na nowych mapach a jak bez HoT wejdziesz na nie? Jak wyglądać będzie sprawa z LS w HoT vs core gw2 tego nie wiem ale bardziej obstawiam że jak później zakupi ktoś HoT to i tak będzie miał zablokowane bo przecież nie był online w HoT kiedy były darmowe - drugą możliwością jest to że będzie wolny jak ptak i będzie mógł robić LS do woli za darmo.
Ostatnio zmieniony 25 paź 2015, o 12:42 przez Collt, łącznie zmieniany 1 raz

sorhed
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Far Shiverpeaks
Nick w GW2: Movie Star

Post autor: sorhed » 25 paź 2015, o 12:57

Lex pisze :Hmm.. ale chyba jeśli wypuszczą dodatkowe rozdziały tak jak robili to z z LS2 to i tak bedziesz je musiał kupić za gemy jeśli nie będziesz online w momencie ich wypuszczania - a kto wie czy do warunku online nie dorzucą warunek jednoczesnego posiadania HoT inaczej mimo zalogowania się LS3+ nie zostanie za darmo dodany.

Właśnie o to mi chodziło zadając pytanie. Ale pytam czysto teoretycznie bo jak polecicie dodatek to go kupie za tydzień może dwa. A jak nie kupie to przestane grać w GW2 i wtedy nie będzie mnie obchodziło czy kolejne LS będzie wymagało dodatku czy nie :)

Nivelis
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Gandara

Post autor: Nivelis » 26 paź 2015, o 14:44

wow, ale tłumy na forum -.-
gdzie ten hype się podział? :P

GrubySzymek
Awatar użytkownika
Hydra

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Post autor: GrubySzymek » 26 paź 2015, o 14:59

Nie ma czasu na hype, trzeba grindować masterki i hero pointsy, inaczej contentu nie zobaczysz.

sorhed
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Far Shiverpeaks
Nick w GW2: Movie Star

Post autor: sorhed » 26 paź 2015, o 15:08

Serio czy sobie jaja robisz? :oops: :roll:

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Post autor: tazer » 26 paź 2015, o 15:27

czesc story jest zamknieta za masteries (na szczescie juz tylko poczatkowymi po patchu), potrzebujesz ~polowe hero pointow z mapy zeby wymaxowac specializacje jesli ma sie zapas z 100% Tyrii
Obrazek
Obrazek
Obrazek

GrubySzymek
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: GrubySzymek » 26 paź 2015, o 15:32

Póki co ten patch poza tym, że napisał, że odgejtował 1 step w story, nic nie zmienił, bo to co napisali nie działa
co więcej, po patchu kolejny etap story jest zabugowany

nie wiem jeszcze jak jest z wejściem na ostatnią mapę - Dragon's Stand - bo z tego co dzisiaj ogarnąłem, zeby w ogóle tam wejść trzeba wykonać duży metaevent

Najlepsze są teraz Fractale. Jesli już wygrindujesz masterkę, żeby odblokować sobie nagrody we fractalach (tak, te same, które przez 3 lata miałeś normalnie jako daily chest), może się okazać, że grając we fractale będziesz TRACIŁ golda, a to dzięki skrzynkom, w których te nagrody są zamknięte, a do których musisz KUPIĆ kluczyk.

Ja jestem pod wrażeniem. 10/10 would buy again.

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Post autor: tazer » 26 paź 2015, o 23:18

Kheldorn pisze :Najlepsze są teraz Fractale. Jesli już wygrindujesz masterkę, żeby odblokować sobie nagrody we fractalach (tak, te same, które przez 3 lata miałeś normalnie jako daily chest), może się okazać, że grając we fractale będziesz TRACIŁ golda, a to dzięki skrzynkom, w których te nagrody są zamknięte, a do których musisz KUPIĆ kluczyk

wiesz co, jak juz zaczynasz cos bashowac to wypadaloby to sprawdzic tak chociazny z szacunku do czytajacych.

nagrody, ktore mialo sie przez 3 lata czyli tzw daily, ktore owszem, sa teraz chestami, NIE sa zamkniete przez enkrypcje.
otwieranie fractal encryption daje inne itemy jak mini, recepty na ascended breathery, kolekcje i inne *tralalala* wliczajac TONE infuzji, ale NIE ringi, skiny czy weapon/armor chesty. przy okazji daja tez matsy t5, cos tam jeszcze warte i tak otwierajac dzisiaj ponad 50 tych boxow moge stwierdzic, ze koszt/zysk golda wychodzi na mniej wiecej zero.

jak to mowia - get your facts straight.

inna sprawa, ze teraz nawet te daily chesty z leveli 50+ z odpowiednim mastery i tak ogolnie gowno daja i zobaczyc w nich ringa to juz cos. przynajmniej przez ostatnie dni

Kheldorn pisze :nie wiem jeszcze jak jest z wejściem na ostatnią mapę - Dragon's Stand - bo z tego co dzisiaj ogarnąłem, zeby w ogóle tam wejść trzeba wykonać duży metaevent

nie trzeba, wchodzi sie normalnie, za to cala mapa jest jednym wielkim meta eventem, poki co dosc wymagajacym.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2015, o 23:20 przez tazer, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Lex
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Lokalizacja: Włóczni Wściekłości (Obrony) i innym badziewiom tego typu mówię stanowcze nie.

Post autor: Lex » 27 paź 2015, o 05:56

Nie rozgadajcie się za bardzo bo i ten temat Wam zamkną... :roll:

/spokojna głowa, dopiero po setnej stronie wezmę to pod uwagę -hyp
Ostatnio zmieniony 27 paź 2015, o 07:33 przez Hyper Chan, łącznie zmieniany 1 raz
A kuku.

GrubySzymek
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: GrubySzymek » 27 paź 2015, o 12:57

tazer napisał :
Kheldorn pisze :Najlepsze są teraz Fractale. Jesli już wygrindujesz masterkę, żeby odblokować sobie nagrody we fractalach (tak, te same, które przez 3 lata miałeś normalnie jako daily chest), może się okazać, że grając we fractale będziesz TRACIŁ golda, a to dzięki skrzynkom, w których te nagrody są zamknięte, a do których musisz KUPIĆ kluczyk

wiesz co, jak juz zaczynasz cos bashowac to wypadaloby to sprawdzic tak chociazny z szacunku do czytajacych.

nagrody, ktore mialo sie przez 3 lata czyli tzw daily, ktore owszem, sa teraz chestami, NIE sa zamkniete przez enkrypcje.
otwieranie fractal encryption daje inne itemy jak mini, recepty na ascended breathery, kolekcje i inne *tralalala* wliczajac TONE infuzji, ale NIE ringi, skiny czy weapon/armor chesty. przy okazji daja tez matsy t5, cos tam jeszcze warte i tak otwierajac dzisiaj ponad 50 tych boxow moge stwierdzic, ze koszt/zysk golda wychodzi na mniej wiecej zero.

jak to mowia - get your facts straight.

inna sprawa, ze teraz nawet te daily chesty z leveli 50+ z odpowiednim mastery i tak ogolnie gowno daja i zobaczyc w nich ringa to juz cos. przynajmniej przez ostatnie dni

Kheldorn pisze :nie wiem jeszcze jak jest z wejściem na ostatnią mapę - Dragon's Stand - bo z tego co dzisiaj ogarnąłem, zeby w ogóle tam wejść trzeba wykonać duży metaevent

nie trzeba, wchodzi sie normalnie, za to cala mapa jest jednym wielkim meta eventem, poki co dosc wymagajacym.

Czyli nawet biorąc pod uwagę słowa kolegi tazera, jeśli wychodzimy mniej więcej na 0 grając we fractale, w którym momencie mamy tutaj progres w stosunku do podstawki? Albo powód dla graczy, żeby tam zaglądać?

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Post autor: tazer » 27 paź 2015, o 19:49

Kheldorn pisze :Czyli nawet biorąc pod uwagę słowa kolegi tazera, jeśli wychodzimy mniej więcej na 0 grając we fractale, w którym momencie mamy tutaj progres w stosunku do podstawki? Albo powód dla graczy, żeby tam zaglądać?

legendary backpack, fractal weapon skiny, ogolny szpan bo Fashion Wars? :P
i jednego nie bierzesz pod uwage - itemy dropia jak dropily, nawet fractal encryption chyba tez da sie na upartego przedac. nie wiem jak czesto chodziles na fractale przed updatem, ale na "starych" fractalach tez nie dostawalo sie kupy czystego golda z samej racji skonczenia fractala tj ze skrzynki - kasa jesli juz pochodzila z dropow a te jak podkreslilem specjalnie wczesniej sie nie zmienily. exotici, rary, T6, lodestony - wszystko na swoim miejscu.

na 0 wychodzi sie na tych "strasznych" skrzynkach do ktorych trzeba kupic klucz, wiec odnioslem sie do tego, jakoby na fractalach sie tracilo - to nieprawda.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

GrubySzymek
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: GrubySzymek » 27 paź 2015, o 20:28

Czyli ustaliliśmy, że mi to przeszkadza, a Tobie nie, tak?

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Post autor: tazer » 27 paź 2015, o 20:55

ustalilismy, ze nie masz racji, ze na Fractala sie traci, tak?
Obrazek
Obrazek
Obrazek

GrubySzymek
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: GrubySzymek » 27 paź 2015, o 20:56

Widzę defekty w kulturze wypowiedzi, także pozdrawiam i życzę udanej zabawy :)

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Post autor: tazer » 27 paź 2015, o 21:06

nie dosc, ze gada glupoty to jeszcze sie obraza. echhhh, co dzisiaj z tymi ludzmi w internetach?
Obrazek
Obrazek
Obrazek

riot
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade

Post autor: riot » 27 paź 2015, o 22:15

Już nadchodzą zmiany :)
https://www.reddit.com/r/Guildwars2/com ... _incoming/
W skrócie redukcja HP do odblokowania specki z 400 do 250 (200 mamy za 100% mapki Tyrii a reszte trzeba wyfarmic w HoT).

Czy ja dobrze zrozumiałem, ze Raid, Legendarki itp jeszcze nie wystartowały o.O?
Ostatnio zmieniony 27 paź 2015, o 22:18 przez riot, łącznie zmieniany 2 razy
Obrazek

Collt
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Collt » 27 paź 2015, o 22:24

Dokładnie to co tak szumnie zapowiadali jako end-game dopiero wystartuje w pełnej wersji za 2 lata a teraz na serio chyba po 10 dopiero mają być ale jeśli się mylę to mnie poprawcie.

DawYd
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: DawYd » 27 paź 2015, o 22:25

A nie masz HoTa na koncie? Jescze nie ma. A co do elitek- pewnie płaczki wylewali swoje żale na oficjalnym forum niemiłosiernie, bo mi całkiem przyjemnie wchodzi daredevil. Już bardzo blisko końca, a tu 3 mapki do eksploracji na hero pointy.
God Walking Amongst Mere Mortals

Rifky Rayn
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade
Nick w GW2: Rifky Rayn

Post autor: Rifky Rayn » 27 paź 2015, o 23:37

Bawi mnie to oburzenie, że trzeba zrobić trochę więcej hero challenges, żeby odblokować elite spec do końca. Oh noes, trzeba grać w grę, nie ma wszystkiego na tacy! :lol: Wieki temu, w Prophecies niektóre skille do złapania były prawie na samym końcu kampanii i jakoś ludzie żyli :P

GrubySzymek
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: GrubySzymek » 27 paź 2015, o 23:57

Podoba mi się ta zmiana. Może teraz zamiast biegać po mapie, będę mógł pograć trochę w grę swoją wybraną specką

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy