Rusza Guild Wars 2: Heart of Thorns

Czy na pewno wiesz już o wszystkich najnowszych plotkach na temat GW2? Najświeższe informacje na ten temat - i to nie tylko wybierane przez ekipę portalu, ale również przez czytelników, czyli Was!

Moderator: Redaktorzy

nie
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: nie » 28 paź 2015, o 00:40

Czyli co, z waszych opinii wynika, że tak naprawdę gówno się zmieniło (w znaczeniu chęci grania) i się nie opłaca kupować? Może to i dobrze..

Quise
Awatar użytkownika
.: Administrator :.

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade
Nick w GW2: Quise

Post autor: Quise » 28 paź 2015, o 00:56

Rifky Rayn napisał :Bawi mnie to oburzenie, że trzeba zrobić trochę więcej hero challenges, żeby odblokować elite spec do końca. Oh noes, trzeba grać w grę, nie ma wszystkiego na tacy! :lol: Wieki temu, w Prophecies niektóre skille do złapania były prawie na samym końcu kampanii i jakoś ludzie żyli :P

Narzekanie głównie wynika z faktu że mimo otrzymania dodatku, aby osiągnąć progress w profesji narzuca się od graczy poświęcenie kilkunastu-kilkudziesięciu? godzin na powtarzanie starego contentu. Poniekąd mają racje bo to w końcu nie miało być Grind Wars 2. Zmiana jak dla mnie na plus, bo tak czy inaczej kto miał kupę altów levelowanych książkami i tak będzie musiał prędzej czy później zrobić te 100% mapy, a starzy wyjadacze co nolajfili i tłukli mapy na każdym alcie mogą spać spokojnie bo tak czy siak będą mieli specjalizacje, teraz może troszkę szybciej, niż wcześniej, ale wciąż będą do przodu w porównaniu do nowych graczy i tych co nie grali altami.
Obrazek

Tonny
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Tonny » 28 paź 2015, o 01:19

A ci co graja pvp only (nie zaliczam sie do nich, ale pytam z ciekawosci)? Maja dostep do specek z marszu? [nie zaopatrzylem sie jeszcze w HoTa]
Ostatnio zmieniony 28 paź 2015, o 01:20 przez Tonny, łącznie zmieniany 1 raz

SteelGrain
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Serwer GW2: [EU] Gandara
Nick w GW2: Malpi Chlopiec

Post autor: SteelGrain » 28 paź 2015, o 01:30

Tak. Na PvP mogą ich od razu używać.

riot
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: riot » 28 paź 2015, o 08:34

DawYd napisał :A nie masz HoTa na koncie?

Mam, ale nie preferuje stylu gry ''napierd**** ile wlezie'', wole spokojnie podejść do tematu i ''delektować'' się wszystkim po kolei.

Ja też nie rozumiem bólu pupy z tymi Hero Pointsami, rozumiem ból , gdyby odblokowanie specjalizacji w PvE dawało dostęp do niej w PVP, ale w PVP mamy ją od razu :o .
Obrazek

Adris
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.
.: Gwardia PvP :.

Serwer GW2: [EU] Desolation
Nick w GW2: Adris

Post autor: Adris » 28 paź 2015, o 11:03

Dodali PvP ?
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

GrubySzymek
Awatar użytkownika
Hydra

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Post autor: GrubySzymek » 28 paź 2015, o 12:24

riot napisał :

Mam, ale nie preferuje stylu gry ''napierd**** ile wlezie'', wole spokojnie podejść do tematu i ''delektować'' się wszystkim po kolei.

Ja też nie rozumiem bólu pupy z tymi Hero Pointsami, rozumiem ból , gdyby odblokowanie specjalizacji w PvE dawało dostęp do niej w PVP, ale w PVP mamy ją od razu :o .

WvW

Duanheim
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Duanheim » 28 paź 2015, o 18:31

tazer napisał :
Kheldorn pisze :Czyli nawet biorąc pod uwagę słowa kolegi tazera, jeśli wychodzimy mniej więcej na 0 grając we fractale, w którym momencie mamy tutaj progres w stosunku do podstawki? Albo powód dla graczy, żeby tam zaglądać?

legendary backpack, fractal weapon skiny, ogolny szpan bo Fashion Wars? :P
i jednego nie bierzesz pod uwage - itemy dropia jak dropily, nawet fractal encryption chyba tez da sie na upartego przedac. nie wiem jak czesto chodziles na fractale przed updatem, ale na "starych" fractalach tez nie dostawalo sie kupy czystego golda z samej racji skonczenia fractala tj ze skrzynki - kasa jesli juz pochodzila z dropow a te jak podkreslilem specjalnie wczesniej sie nie zmienily. exotici, rary, T6, lodestony - wszystko na swoim miejscu.

na 0 wychodzi sie na tych "strasznych" skrzynkach do ktorych trzeba kupic klucz, wiec odnioslem sie do tego, jakoby na fractalach sie tracilo - to nieprawda.

Fun fact: jeżeli po półgodzinie (czy ile tam robisz fraktale) wychodzisz na zero to znaczy, że tracisz.

riot napisał :

Zależy co lubisz robić. Czy grać w grę, czy grać w grę żeby móc grać w grę?

Ja np lubię grać w grę. Jak się okazuje całkiem sporo innych graczy również. Anet przez lata przyzwyczajała graczy do pewnego standardu, do poczucia, że GW1/2 jest unikatowe pod względem grindu wymaganego do rozgrywki. A tu nagle po 10 latach, hyc i gówno. Musisz robić coś czego nie chcesz, żeby grać jak chcesz.

Dla mnie osobiście już potrzeba wbicia 80 lvlu jest przegięciem. (BTW pamięta ktoś czasy kiedy lvl w GW2 miał pełnić jedynie funkcję prestiżową?)
Ostatnio zmieniony 28 paź 2015, o 18:32 przez Duanheim, łącznie zmieniany 2 razy

Quise
Awatar użytkownika

Nick w GW2: Quise

Post autor: Quise » 28 paź 2015, o 19:11

Przecież lvl w tej grze sam się wbija w trakcie postępu story...
Obrazek

Duanheim
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Duanheim » 28 paź 2015, o 20:05

Quise napisał :Przecież lvl w tej grze sam się wbija w trakcie postępu story...

Nie wbija się sam, szczególnie po wprowadzeniu NPE. Robienie story jest może fajne pierwsze dwa razy, na pewno nie dziewięć. Dla mnie to przegięcie, dla ciebie być nie musi. Rozmowa jest o czymś innym. kiss kiss

DawYd
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: DawYd » 28 paź 2015, o 20:51

Jak ktoś robi 9 raz story, to zazwyczaj już tyle gra, że dorobił się książek z urodzin, nagrody za daily. Nowym graczom na pewno idzie dośc wolno, ale można poznać grę. U mnie leży 160 książek levelowych, te zwoje daily, jescze zwoje do 20 i 30 levela. Alty w minutę.
God Walking Amongst Mere Mortals

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Post autor: tazer » 28 paź 2015, o 21:48

Duanheim pisze :Fun fact: jeżeli po półgodzinie (czy ile tam robisz fraktale) wychodzisz na zero to znaczy, że tracisz.

fun fact: jak juz tlumaczylem i podresklilem 2 razu, na fractalach nie wychodzi sie na zero.
powtorze po raz kolejny: fractale daja tyle samo kasy co wczesniej. nie wiem czy pisze niewyraznie czy co, ale jak nie dociera no to nic nie poradze. wypowiadajcie sie dalej o trybie, w ktory najwyrazniej nie gracie :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Duanheim
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Duanheim » 28 paź 2015, o 22:07

@tazer

Piszesz niewyraźnie. Ja zresztą też.

Jeżeli po półgodzinie wychodzisz na zero to nowa nagroda jest gówno warta. Może tak będzie klarowniej. Czy nowy system ogólnie jest lepszy, czy wprowadzanie goldsinka tu i ówdzie jest cool? Wszystko to jest możliwe. Czy mogło być zrealizowane lepiej? Mogło.

Odrobina dobrej woli wystarczy żeby zrozumieć o może chodzić koledze.

@DawYd

Co do zwojów i tomów, to nie zawsze tak było. Głównie nie było tak wtedy kiedy nabierałem wstrętu do 80 poziomów. Że teraz tak jest? Cóż, trudno. To już i tak nie ma znaczenia. Nie musisz mi tłumaczyć co za itemy istnieją w grze. Może mi się nie podobać? Może.

@down: Nie chcesz zrozumieć o co mi chodzi, to nie. <3
Ostatnio zmieniony 28 paź 2015, o 22:45 przez Duanheim, łącznie zmieniany 1 raz

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Post autor: tazer » 28 paź 2015, o 22:29

Duanheim pisze :@tazer

Piszesz niewyraźnie. Ja zresztą też.

Jeżeli po półgodzinie wychodzisz na zero to nowa nagroda jest gówno warta.

JEZUS MARIAN :D NIE WYCHODZE *bimbom* NA ZERO!!!!! :D NA ZERO WYCHODZI SIE JEDYNIE NA BOXACH, DO KTORYCH TRZEBA KUPIC KLUCZ I KTORYCH WCZESNIEJ *bimbom* NIE BYLO!!! :D JEST TO JEDYNA RZECZ, KTORA DODALI W HOT I SIE NA NIEJ *bimbom* NIE TRACI WBREW KLAMSTWOM I KALUMNIOM POWYZEJ :D
NAGRODA DAILY ZA 3 FRAKTALE - CHEST ZA DARMO BEZ ZMIAN
WSZYSTKIE DROPY NA KTORYCH ZAWSZE SIE ZARABIALO ZOSTALY TAK JAK BYLY I WCHODZA W TO RARY, EXOTICI, T6TKI, LODESTONY I WSZYSTKO INNE, CO MA JAKAS WARTOSC. NA TYM ZARABIALO SIE OD ZAWSZE BO NIE OSZUKUJMY SIE 1GOLDA ZA FULL RUN TO NIE ZAROBEK.
zywie nadzieje, ze teraz bylo wyraznie, ba, wyraziscie nawet!

serdecznie przepraszam szanowna moderacje i kolegow wspolpiszacych na forum za capsa i w ogole, no ale zwyczajnie takie trolle/idioci jak powyzej mnie ROZPEIRDALAJA :D
to sie usmialem, DZIEKI :thumbup:

Tazer zrób Duanheimowi wykres, na wykresach może zrozumie. xD A teraz panowie kiss kiss i idźcie grać, byle nie fractale bo znowu się pokłócicie ~ Quise
Ostatnio zmieniony 28 paź 2015, o 23:48 przez Quise, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Collt
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Collt » 28 paź 2015, o 22:40

Ludzie wy to macie problemy z fractalami ogólnie tak jak z wszystkim wychodzi się do przodu z przedmiotami i ich cenami (co nie zmienia faktu jak na coś co AN nazwało jednym z end-game to to jest śmieszne już lepiej dla kasy zrobić stare dobre dungi albo SW etc.) jedynie można stracić na otwieraniu boxów więc nie polecam kupować no chyba że dla recept, kolekcji etc.

GrubySzymek
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: GrubySzymek » 29 paź 2015, o 15:10

Podobała wam się finałowa walka? (Tylko bez spojlerowania)

sorhed
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Far Shiverpeaks
Nick w GW2: Movie Star

Post autor: sorhed » 29 paź 2015, o 15:11

Kheldorn pisze :(Tylko bez spojlerowania)

Ale serio bez jaj nie spolerujcie :)

GrubySzymek
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: GrubySzymek » 29 paź 2015, o 15:28

Nic nie zdradzajcie! Pytam o wrażenia z samej potyczki.

DawYd
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: DawYd » 29 paź 2015, o 16:40

Arena stwierdziła, że i tak nie wymyślą lepszej walki niz z Zhaitanem, zrobili to (go) w ciut inny sposób...
God Walking Amongst Mere Mortals

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Post autor: tazer » 29 paź 2015, o 17:03

Kheldorn pisze :Podobała wam się finałowa walka? (Tylko bez spojlerowania)

podobala. poza tym, ze jak ja robilem wczoraj to byla zbugowana w cholere i nie dalo sie jej w pewnych okolicznosciach skonczyc, dopiero pozniej ja ponoc zalatali, to mechanika fajna + jeden smaczek, ktory mnie niezle zadziwil, i za ktory szacun (ale nie bede wchodzic w szczegoly bez spoilerowania)

duzo sie nauczyli od premiery przy fraktalach i bossach z LS (szczegolnie przy nich), w porownaniu z Zhaitanem to niebo a ziemia.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2015, o 17:03 przez tazer, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy