Rusza Guild Wars 2: Heart of Thorns

Czy na pewno wiesz już o wszystkich najnowszych plotkach na temat GW2? Najświeższe informacje na ten temat - i to nie tylko wybierane przez ekipę portalu, ale również przez czytelników, czyli Was!

Moderator: Redaktorzy

Hyper Chan
Awatar użytkownika
.: Moderator :.
.: Moderator :.

Serwer GW2: [EU] Gandara

Post autor: Hyper Chan » 29 paź 2015, o 17:04

Już finał omawiacie? i teraz co 3 miechy czekania na kolejny chapter? :P
Obrazek

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Post autor: tazer » 29 paź 2015, o 17:11

Hyper Chan napisał :Już finał omawiacie? i teraz co 3 miechy czekania na kolejny chapter? :P

moze. zakonczenie pokazuje wyraznie, ze "to be continued..." aczkolwiek czy w LS czy jak to zobaczymy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

sorhed
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Far Shiverpeaks
Nick w GW2: Movie Star

Post autor: sorhed » 29 paź 2015, o 17:29

Hyper Chan napisał :Już finał omawiacie? i teraz co 3 miechy czekania na kolejny chapter? :P

Może nie jest tak źle. Pewnie siedzieli przy GW2 po 8h dziennie to im się dodatek skończył ;) :tongue:

GrubySzymek
Awatar użytkownika
Hydra

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Post autor: GrubySzymek » 29 paź 2015, o 17:43

Co do story, jest tak jak podejrzewałem - jest BARDZO krótkie, a masterki mają zrobić stworzyć ułudę contentu, kiedy biegasz po mapach nabijając eventy, żeby odblokować kolejny rozdział. Natomiast nie oznacza to, że jest słabe. Story w HoT uważam za o wiele lepsze niż vanilla i LS1, jest naturalnym ciągiem dalszym LS2, a same poziomy są ciekawe - dobrze zrealizowane pod względem historii, jak i samego gameplayu.

Ostania walka jest ciekawa, przypomina, jak wspomniano wcześniej, fractalowe bossy, ale jednocześnie nie jest hardkorowa, więc kazdy powinien sobie z nią poradzić. Mam nadzieję, że naprawią resztę bugów, bo ja sam miałem sytuację, że musiałem ją na samym końcu powtarzać od zera :|

Gdyby story misje core GW2 i LS2 były takie, jak w HoT, cała gra zyskałaby bardzo. Konstrukcja misji w HoT przypomina misje w GW1, czyli mamy główne zadanie, do którego możemy iść YOLO, ale są też zadania poboczne, jak bonusowe cele w GW1.

riot
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade

Post autor: riot » 29 paź 2015, o 18:12

Pytam z ciekawości - ile chapterów ma story HoT? Bo ja wciąż stoje na zbugowanym 14nastym ;/

@DOWN - NO TO Z ROZMACHEM.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2015, o 18:33 przez riot, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

GrubySzymek
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: GrubySzymek » 29 paź 2015, o 18:19

16 rozdziałów

DawYd
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: DawYd » 29 paź 2015, o 19:36

Co Tobie glitchuje przy 14? Robiłem wczoraj i było ok. A story fajne, ale dla mnie zrobione bardzo ogólnie- lecimy przez te mapki bardzo szybko, bardzo liniowo. Generalnie dla AP hunterów no to w HoT jest naprawdę co robić. Dużo chain eventów itp. Kolekcje. Ja takim czymś się zajmuje w wolnych chwilach, więc na +.
God Walking Amongst Mere Mortals

riot
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: riot » 29 paź 2015, o 20:09

Mam na szaro aby wyszukać kolejny trop Rox. Na youtube widziałem, jak ludzie podchodzą do kamienia i im aktywuje, a mi nic :(....
Obrazek

GrubySzymek
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: GrubySzymek » 29 paź 2015, o 20:13

Odpal rozdział wczesniej i z powrotem 14 - powinno się zresetować.

DraQin
Awatar użytkownika
Jade Armor

Serwer GW2: [EU] Blacktide
Nick w GW2: Bonwor Mózgotrzep

Post autor: DraQin » 29 paź 2015, o 22:07

Kheldorn pisze :16 rozdziałów

Te rozdziały to wyglądają jak misje w gw1? questy między rozdziałami i rozdzial/finalrozdzialu? Czy to zestaw ponumerowanych questów z eventami?
Looknij na this car, standing na streecie. :)
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

DawYd
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: DawYd » 29 paź 2015, o 22:16

4 rozdziały, 16 misji.

riot
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: riot » 29 paź 2015, o 23:27

Finał.... Jest gorzej niż zle. Ja sie mega zawiodłem.

Mimo fajnych map, nowych specek i kilku innych plusów to bardziej nazwałbym HoT dlc niż dodatkiem.
Obrazek

Collt
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Collt » 29 paź 2015, o 23:59

W dzisiejszych czasach to norma przecież że DLC=Dodatek nie to co kiedyś za darmo dostawało się 1/3 mapy świata a jak wyszedł dodatek to drugą taką samą mapkę jak w podstawce hahaha natomiast teraz dodatek 10 godzin gry i ludzie są zadowoleni.

Rifky Rayn
Awatar użytkownika
Burning Titan

Nick w GW2: Rifky Rayn

Post autor: Rifky Rayn » 30 paź 2015, o 06:54

Collt pisze :W dzisiejszych czasach to norma przecież że DLC=Dodatek nie to co kiedyś za darmo dostawało się 1/3 mapy świata a jak wyszedł dodatek to drugą taką samą mapkę jak w podstawce hahaha natomiast teraz dodatek 10 godzin gry i ludzie są zadowoleni.

To najwyraźniej ja się *tralalula*, bo po 10 godzinach to nie wyszedłem z pierwszej mapy :P

riot
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: riot » 30 paź 2015, o 07:20

Rifky Rayn napisał :
Collt pisze :W dzisiejszych czasach to norma przecież że DLC=Dodatek nie to co kiedyś za darmo dostawało się 1/3 mapy świata a jak wyszedł dodatek to drugą taką samą mapkę jak w podstawce hahaha natomiast teraz dodatek 10 godzin gry i ludzie są zadowoleni.

To najwyraźniej ja się *tralalula*, bo po 10 godzinach to nie wyszedłem z pierwszej mapy :P

Podejrzewam, że on mówi o story.
Obrazek

GrubySzymek
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: GrubySzymek » 30 paź 2015, o 09:08

Po usunięciu masterki Itzel IV a wymogu zakończenia story, na prawdę szybko można przebić się przez te questy. Niestety, długością nie powalili. Wyszło coś jak ostatnie kilka misji w Orr + Zhaitan. Słusznie przewidzieli niektórzy, że HoT będzie jak LS3 + feature pack upchnięte w pudełko. Szkoda.

Natomiast duże plusy za mapy. Tangled Mess Depths to już jazda bez trzymanki. Muszę wyfarmić tam tokeny na armor Rytlocka, a nawet nie wiem jak dotrzeć do tych eventów :thumbup:

Mapy mają potencjał, ale obawiam się, że bez zbuffowania nagród ciężko będzie utrzymać tam graczy, kiedy przekopie się przez nie główna fala graczy. A World Boss w Dragon's Stand potrafi skopać zadek i bardzo mi się podobał :D

EDIT: Właśnie sobie uświadomiłem, że o ile Mordremoth został pokazany w sposób.. hmm.. nie do końca smoczy, a cała opcja została wymyślona tak, by ograniczyć czas/koszty (to widać gołym okiem), o tyle z Primordusem czy Kralkatorrikiem już nie mają opcji na takie tanie chwyty. Primordusa widzieliśmy w EotN, a Kralk jest opisany w książce i pokazany podczas vigilowej cutscenki, więc oba te smoki będą musiały być duże i silne. Oby.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2015, o 12:31 przez GrubySzymek, łącznie zmieniany 1 raz

DawYd
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: DawYd » 30 paź 2015, o 17:35

Trochę posiedziałem nad 100% Verdant Brink... ale niestety nie ma nawet nagrody :o

Lex
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Lokalizacja: Włóczni Wściekłości (Obrony) i innym badziewiom tego typu mówię stanowcze nie.

Post autor: Lex » 30 paź 2015, o 21:12

Do pisania spoilerów masz chyba forumowy tag...
A kuku.

DawYd
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: DawYd » 30 paź 2015, o 21:13

Spoko. Dodatek klejony na szybko, nie było czasu i miejsca na drugiego Zhaitana (genralnie, robi wrażenie) w wersji 2.0 (epicki pojedynek).

DawYd
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: DawYd » 2 lis 2015, o 20:59

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy