Strona 1 z 1

Polski Team na ESL

Post: 7 gru 2015, o 21:10
autor: krupek
Obrazek


Polski Team na ESL wersja 2.0? Dlaczego by nie - plan jest prosty, potrzeba tylko chętnych graczy. Jak krótko napisał jeden z autorów projektu:

Witam co nieco o projekcie;

Projekt został aktywowany na nowo po poprzedniej nieudanej próbie, zmieniono nieco jego formę;

Po pierwsze brakuje nam tylko 2ki ludzi, najlepiej DH i Rev z doświadczeniem skillem ale co najważniejsze umiejętnością współgrania (do tej pory problem stal w jednostkach "gwiazdorów" którzy nie myśleli o teamie tylko chcieli pokazać jacy są fajni - tego nie chcemy). Treningi 4ry razy w tygodniu także nie jest to dużo jednak trzeba być systematycznym i myśleć o reszcie teamu. Jeśli wyniki będą obiecujące team ruszy w przeciągu 2 tygodni od ostatecznego utworzenia.


Zgłoszenia:
Najlepiej bezpośrednio via wiadomość w grze:
JunioR.3207
lub via społeczność gamingową NovaSociety

Polski Team na ESL

Post: 7 gru 2015, o 22:30
autor: Hyper Chan
Powodzenia! Ale i tak wszyscy wiemy co z tego (nie) wyjdzie :oops:

Mam nadzieję, że się mylę :thumbup:

Polski Team na ESL

Post: 7 gru 2015, o 23:21
autor: Lex
Jesli już, to myślę warto dopisać w jakie dni w tygodniu te treningi i w jakich godzinach...

Polski Team na ESL

Post: 19 gru 2015, o 02:12
autor: morgul
Wszyscy polscy graczy, którzy są na poziomie ESL lub top tier raczej nie są zainteresowani.. jest kilka przyzwoitych graczy, którzy być może chcieliby zagrać. Mogę podać nicki w grze.

Były czasy, że chciałem założyć polski team - jest to prawie niewykonalne - mimo wszystko ładnie byłoby widzieć coś polskiego.
Z racji takiej, że zawsze wspieram polskie pomysły... mogę zaoferować pomoc: odpowiedź na pytania, pokazać i wyjaśnić kilka rzeczy itd.

Piszcie w grze [morgul.9276] jak coś będziecie chcieli zapytać, w zasadzie zawsze odpisuje.

Chociaż do czasu, aż nasze randomowe party wygrywa 500:0 z jakąś "Kawalerią Vabbi" w ESL... to nie startujcie, zacznijcie najpierw prezentować jakiś poziom.