Nowy epizod Living World "A Crack in the Ice"

Czy na pewno wiesz już o wszystkich najnowszych plotkach na temat GW2? Najświeższe informacje na ten temat - i to nie tylko wybierane przez ekipę portalu, ale również przez czytelników, czyli Was!

Moderator: Redaktorzy

DraQin
Awatar użytkownika
Jade Armor

Serwer GW2: [EU] Blacktide
Nick w GW2: Bonwor Mózgotrzep

Post autor: DraQin » 14 maja 2017, o 10:29

Tak w sumie z tymi mountami mnie naszło że moglibyśmy zobaczyć circus charricus i charrów z ich zmechanizowanymi mountami, wyjdzie na to samo a wyścigi dodadzą trochę nowości i spełnią stare oczekiwania graczy małym kosztem.
Szkoda tylko że koniec końców corocznego turnieju polymocka się nie doczekamy, ale może był za trudny dla przeciętnego gracza? Mogliby chociaż zrobić z polymocka pokemonowe szachy ze zbijaniem pionków magią. To ANET mogłoby organizować turnieje szachowe i wyścigowe na swoich własnych zasadach tak jak chciała mieć esport/pvp, ale nadal nie musiałaby wymyślać koła od nowa by zachęcić graczy i sponsorów :) .
Looknij na this car, standing na streecie. :)
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

DawYd
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: DawYd » 13 lip 2017, o 08:14

Obrazek
Powracamy na Orr :)
Ramy epizodu przeciągneli maksymalnie do 25 lipca, także sezon trwa ponad rok i pewnie dopiero pod koniec jesieni/ na zimę możemy spodziewać się dodatku :roll: .
I ta łódka z canthy też ciekawa :P Ale pewnie mocno przesadzony arenowy bait sprowadzający się może do 1 postaci czy coś.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2017, o 08:16 przez DawYd, łącznie zmieniany 1 raz
God Walking Amongst Mere Mortals

DraQin
Awatar użytkownika
Jade Armor

Serwer GW2: [EU] Blacktide
Nick w GW2: Bonwor Mózgotrzep

Post autor: DraQin » 18 lip 2017, o 10:36

Od początku istnienia gw2 czekam na canthę i się raczej nie doczekam :/ .
Looknij na this car, standing na streecie. :)
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

DawYd
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: DawYd » 18 lip 2017, o 20:44

https://www.youtube.com/watch?v=z_VNG6N2evU
Jest i finałowy zwiastun.
Co można wyciągnąć :D? Nowa mapka na Orr na sto procent, dużo się nie różni od tych starych, może kawałek jest obrośnięty zielenią. Wyłapałem też fajnego dragona, wygląda nieźle, pewnie boss meta eventu. No i te posągi margonitów na Orr podejrzane^^. Czekamy i za tydzień oglądamy prawdopodobnie wstępną zapowiedź dodatku.

Hyper Chan
Awatar użytkownika
.: Moderator :.
.: Moderator :.

Serwer GW2: [EU] Gandara

Post autor: Hyper Chan » 18 lip 2017, o 23:31

Wiekszego hype niż ten zwiastun narobił ten artwork z trzema postaciami z ich fejsa i ten statek z arta zapowiadającego final 3 sezonu. Masa osób (w tym ja) dopatruje się tam zapowiedzi Canthy i ogólnie kolejnego dodatku, choć na razie oni uparcie wszystkiemu zaprzeczają :P Pożyjemy, zobaczymy ^^
Ostatnio zmieniony 18 lip 2017, o 23:51 przez Hyper Chan, łącznie zmieniany 2 razy
Obrazek

DawYd
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: DawYd » 19 lip 2017, o 08:18

Te concept arty oni wrzucają losowo na profil gw2, głównie żeby pokazać prace fanów, tak przynajmniej kiedyś pisali.
Ja zawsze chciałem na pustynię dostać się drogą przez zamkniętą bramę w askalonie :(
Ostatnio zmieniony 19 lip 2017, o 08:33 przez DawYd, łącznie zmieniany 1 raz

btpug
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Serwer GW2: [EU] Fissure of Woe

Post autor: btpug » 19 lip 2017, o 19:11

Hyper Chan napisał :Wiekszego hype niż ten zwiastun narobił ten artwork z trzema postaciami z ich fejsa i ten statek z arta zapowiadającego final 3 sezonu. Masa osób (w tym ja) dopatruje się tam zapowiedzi Canthy i ogólnie kolejnego dodatku, choć na razie oni uparcie wszystkiemu zaprzeczają :P Pożyjemy, zobaczymy ^^

Przecież leak w zasadzie potwierdził, że nastepny expansion znajduje się w crystal desert/elonie. Nie wiem czego oczekujesz patrzac na to ile informacji juz jest na temat nastepnego dodatku.
http://2p.com/48244857_1/Guild-Wars-2-S ... ury116.htm
Ostatnio zmieniony 19 lip 2017, o 19:13 przez btpug, łącznie zmieniany 1 raz

Poprzednia

Wróć do Newsy