[Konto] Przedłużenie ważności konta (dodawanie nowego klucza)

TUTORIAL
Masz jakieś pytania dotyczące Guild Wars 2 i nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi? Spróbuj tutaj!

Moderatorzy: Moderatorzy Piaskownicy, Moderatorzy PvE

Regulamin forum
Bardzo prosimy używać przycisku SZUKAJ. Gwarantujemy, że na część swoich pytań znajdziesz w ten sposób odpowiedź.

Jeśli odpowiednio otagujesz swój temat łatwiej uzyskasz potrzebną Ci odpowiedź.
Hyper Chan
Awatar użytkownika
.: Moderator :.

Serwer GW2: [EU] Gandara

Przedłużenie ważności konta (dodawanie nowego klucza)

Post autor: Hyper Chan » 28 sie 2012, o 16:15

Po milion razy pytacie jak dopisać nowy klucz do istniejącego już konta, więc łapcie szybki tutek.

1) Wchodzimy na stronkę https://register.guildwars2.com/

2) W polu "Step One: Register Your Serial Code" wpisujecie Wasz NOWY KOD uprawniający do grania przez nielimitowany okres czasu (z pudełka, z netu itp.)
Obrazek

3) Poniżej przy pytaniu "Do you have a Guild Wars account?" klikacie "YES"
Obrazek

4) Kolejnym krokiem jest wpisanie DANYCH KONTA, KTÓREGO WAŻNOŚĆ CHCECIE PRZEDŁUŻYĆ (konto pre-order itp)
Obrazek

5) Jeśli klucz i dane do konta wpisaliście poprawnie w kolejnym kroku zostaniecie poproszeniu o ZAKTUALIZOWANIE DANYCH OSOBOWYCH.
Podajecie standardowo: Imię, aktywny e-mail, data urodzenia i wyświetlane imię (na forum, w grze)

6) Klikacie "NEXT" i jeśli wszystkie kroki wykonaliście poprawie wyświetli się komunikat "Congratulations! blablabla", a nowy klucz zostanie dopisany do Waszego istniejącego konta

TYLE. Wszystkie upgrejdy konta o nowe klucze wyglądają tak samo. Proszę nie zakładajcie co chwile nowego tematu z identycznym pytaniem...
Pozdrawiam :thumbup:
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2012, o 19:09 przez Visek, łącznie zmieniany 6 razy
Obrazek

memoto
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: memoto » 28 sie 2012, o 18:37

Mi po rejestracji wyskakuje taki błąd: http://vlep.pl/qjhr38.jpg

Klucz z headstartem i BWE wygrałem w konkursie na Waszej stronie.

Venston
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Venston » 28 sie 2012, o 18:50

WSZYSTKIE kroki wymienione czy podawanie danych także? Chodzi mi o datę urodzenia itp. ponieważ muszę to podać, pomimo tego że wcześniej łączyłem konto pre-purchase z GW1. Wolę się upewnić, aby nie skończyć z kontem nieaktywnym i aktywnym.

Paijan
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Serwer GW2: [EU] Underworld
Nick w GW2: Paijan the Slayer

Post autor: Paijan » 28 sie 2012, o 19:01

Nie wiem o co chodzi ale gwarantuję że jeśli postąpisz wg tego poradnika to ci zadziała. Ja sie bałem że coś zepsuje ale zrobiłem tak jak tu jest i wszystko działa ;)

Mankind
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Mankind » 28 sie 2012, o 19:07

ja tak zrobiłem, i wyskoczyła mi strona z dalsza rejestracja (rok nazwa konta) 2 konta na 1 email załozyłem... czy strace ten klucz ? jak próbuje powtórzyć czynność pisze ze klucz jest juz uzywany (klucz nie miał headstartu)

Sadayoshi
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Post autor: Sadayoshi » 29 sie 2012, o 16:19

Potwierdzam - po wpisaniu nowego klucza pojawia się prośba o aktualizację danych osobowych. Zostaje nam także przydzielony nowy czterocyfrowy numer po nicku.
Niemniej wygląda na to, że tak to po prostu działa - w grze mam już nick z nowszym numerem, lecz poza tym nic się nie zmieniło, tzn. nic nie straciłem

Hyper Chan
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Gandara

Post autor: Hyper Chan » 30 sie 2012, o 07:26

Dodałem punkt o aktualizacji danych osobowych. Ja niby tego nie miałem, ale popytałem znajomych i faktycznie trzeba je wypełnić. Nie musicie się nic bać, nic z istniejącego kota wam po tym kroku nie zniknie :P
Obrazek

MrSetoKami
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: MrSetoKami » 31 sie 2012, o 02:06

Witam
Mam pytanko. Stworzyłem konto używając klucza z headsartu oraz zrobiłem postać, którą dosyć sporo grałem. Czy jak kupię pełną wersję i będę chciał przypisać klucz do tego stworzonego już konta, to czy będę miał dostęp do swojej postaci?

Niobe
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.
.: Gwardia PvP :.

Serwer GW2: [EU] Far Shiverpeaks
Nick w GW2: Legendary Niobe

Post autor: Niobe » 31 sie 2012, o 12:37

tak, wszystko będzie tak jak to zostawiłeś

kuba1932
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: kuba1932 » 2 paź 2012, o 21:00

Witam mam problem z zalogowaniem sie do gw2 nie wiem czemu nie moge wejsc pisze mi waiting for authentication kto mi moze pomoc :(

I quza I
Awatar użytkownika
Burning Titan

Nick w GW2: quzaaa

Post autor: I quza I » 2 paź 2012, o 21:08

wejdź na mejla i potwierdź swoje IP :)

Sir Ogar
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Sir Ogar » 15 lis 2012, o 23:01

Witam,

Mam takie pytanie, dziś postanowiłem zagrać w GW2, ponieważ dostałem od brata klucz na ten weekend co by potestować grę i tak mi się spodobało, że zakupiłem pełną wersję, klucz dodałem do kotna, które założyłem wcześniej, potwierdziłem wszystkie informacje jakie są wymagane, dostałem mail ale w grze nadal mam po lewej u góry informację "Upgrade to a Full Account" Czy jest coś nie tak, czy może ta informacja zniknie po weekendzie?

Edit: Wszystko już jasne, po jakimś czasie to info znika, wtedy trzeba pobrać około 1gb plików i można grać do woli.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 16 lis 2012, o 00:19 przez Sir Ogar, łącznie zmieniany 1 raz

Wielki Krasnolud
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Wielki Krasnolud » 16 lis 2012, o 18:10

Ten tutek jest chyba dla newbie i tych co nie grali w gw1
@down: no nic po prostu napisałem to do tych co to mówią że "ale mi ten tutek nie potrzebny ja grałem w gw1 5 lat i nie jestem noobem" itp
dobrze że gw.pl jest pomocne dla newbie ;)
Ostatnio zmieniony 17 lis 2012, o 16:34 przez Wielki Krasnolud, łącznie zmieniany 1 raz

Kisuro
Awatar użytkownika
.: Redaktor :.
.: Redaktor :.

Post autor: Kisuro » 16 lis 2012, o 18:44

Wielki Krasnolud napisał :Ten tutek jest chyba dla newbie i tych co nie grali w gw1

Tak, dokładnie tak jest. I co w związku z tym?
Obrazek

Psychol321
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Psychol321 » 19 lis 2012, o 21:47

Wielki Krasnolud napisał :Ten tutek jest chyba dla newbie i tych co nie grali w gw1

Ja grałem we wszystkie dodatki gw1 parę lat a miałem wątpliwości co do rejestracji bo w gw1 serial wpisywało się po zalogowaniu na konto na kliencie, w gw2 trzeba aktualizować triala tak jakby chciało się zakładać nowe konto.
Podobno są jakieś problemy z tą aktualizacją triala do pełnej wersji bo wygooglowałem i Anet nad tym pracuje, wiece czy idzie rozdzielić konto trialowe gw2 z kontem gw1 po połączeniu?
Ostatnio zmieniony 19 lis 2012, o 21:49 przez Psychol321, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Wróć do Pytania i Odpowiedzi