Przywitaj się i napisz o sobie

To tu mówimy cześć i przedstawiamy się
Czyli rozmowy na każdy temat.

Moderator: Moderatorzy OT

Toril Killer
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Toril Killer » 29 maja 2007, o 23:48

Toril Killer pisze :Wiedziales ze na pentagramie SIE NIE ZABIJA KOZLA TYLKO ZABITEGO CZLOWIEKA <cenzura z powodu zakazu okultyzmu w chrtzescijanizzmie>
O mnie
Jestem Wojtek aka Raziel (nie pytajcie czemu).Dilowalem kiedys narkotyki :) .Mieszkam w <top secret przez poufne>.Mam 27 lat (dla scislosci 26 lubie falszowac metryke) skonczylem Oxford z wyróznieniem. Jestem doktorem chemii:).Zainteresowania:egzorcyzmy,okultyzm(SIC!),astronomia,chemia,fizyka,demonologia itp itd etc (oczywiscie czytam ksiazki)
Slucham:Rapu i heavy metalu
Nienawidze:Polski,wiekszosci ludzi,Hip-Hop'u*,wiekszosci ludzi i dresów oraz patriotow i patriotyzmu,wspominalem o ludziach ?

*Hip-Hop i rap sie róznia Rap ma takty (oklaski) co 2,3i4 sec a hip-hop ich NIE MA

Uprawiam:narciarstwo,nurkowanie,koszykówke i <lepiej zebyscie nie wiedzial>

Wszyscy forumowicze wiedza ze to stek klamstw.Wyjasnie czemu to napisalem (zabrzmi to troche szczeniacko)
Na poczatku roku polonistka zadala mi prace na 6 (na koniec podstawówki).A mianowicie biografie dilera/gangstera.Gdy ja napisalem testowalem ja na ludziach czy naprawde jest super zmyslona (taka miala byc).Testowalem ja na was i na ziomach z gildi.Tydzien temu ja oddalem dostalem 6.WIELKIE THX za wasza krytyke bez tego nie dostalbym 6 hehehehhe (przypuszczam ze beda komentarze dotyczace szczeniactwa i ortografi)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Historia Prawdziwa:
Imiona: Wojciech Krzysztof
Klasa: 6
Zainteresowania:Chemia,krucjaty(glownie wyprawy krzyzowe),koszykowka,uzalezniony od czytania ksiazek :)
Hobby: Carving,koszykowka
Nienawidze:Patriotow (jestem Fanatycznym ANTY Patriotom),pokolenie bezstresowego(czyt.moich rowiesnikow),znieczulicy dzieciecej,dys szajsow, Hip-Hop'u,Techno,Jazz'u,Disco Polo,soul'u etc.
NIE : cpam pije pale czyli wedlog "rowiesnikow z klasy" jestem glupi i wogole a moja glupote powieksza UCZENIE SIE (dla nich nauka to tak jak woda swiecona dla szatana)
Mierze: 1m 47,5 cm (niski jak na 6 kl nie?)
A co mi tam:
Mieszkam w Rychwale (w powiecei koninskim w wielkopolsce) (oby nikt z tego miasta nie gral w gw bo dostane po r*** za to porownanie [ciacho nie jestem mimo wzrostu ale jak takie 26 osb podejdzie i cie skopie to bardzo boli])
NO TO CHYBA WSZYSTKO
Obrazek

FuKs
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Post autor: FuKs » 30 maja 2007, o 00:21

Toril Killer pisze :
Na poczatku roku polonistka zadala mi prace na 6 (na koniec podstawówki).A mianowicie biografie dilera/gangstera.

O W N E D
Ostatnio zmieniony 30 maja 2007, o 00:21 przez FuKs, łącznie zmieniany 1 raz

Tom Stone
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

Post autor: Tom Stone » 30 maja 2007, o 00:30

przypuszczam ze beda komentarze dotyczace szczeniactwa i ortografi

szczeniactwo... i paskudna ortografia :D ale stary avatar miałeś lepszy...
a tak btw. - ciekawą kobieta musi być ta polonistka... z takim podejściem... no no...

@V: z afroamerykaninem (polityczna poprawność ftw)
Ostatnio zmieniony 30 maja 2007, o 10:28 przez Tom Stone, łącznie zmieniany 1 raz

Toril Killer
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Toril Killer » 30 maja 2007, o 01:12

Wiesz ona..... <ocenzurowano>* :) Aha Fuks na koniec podstawówki miało oznaczać ,ze musiałem napisać NA KONIEC PODSTAWÓWKI

* ale miałbym przesrane gdyby ktoś "życzliwy" to zobaczył

Tom Stone napisał : ale stary avatar miałeś lepszy...

ten z czarnym czy krzyżowcem (Obraz Powrót krzyżowca do domu :) )
Ostatnio zmieniony 30 maja 2007, o 01:10 przez Toril Killer, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Abedeus
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Abedeus » 30 maja 2007, o 10:04

Tzn musiałeś napisać, by nie powtarzać klasy? Współczuję. Chyba nadal jesteś w niej :o
Taq, gangster który ma doktorat, jest astronomem, chemikiem, fizykiem, okultystą i satanistą... A jesteś pewien, że po prostu nie byłeś ,,high'', tzn. klasycznym haju?

Toril Killer
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Toril Killer » 30 maja 2007, o 15:07

Po prostu kazała mi napisać SUPER ZMYŚLONĄ biografie gangstera po to aby dostać 6 jako końcową ocenę z polaka.Poza tym ostrzegałem , że to szczeniacko zabrzmi a z twego postu wynika , że oceniasz to nfo jako szczeniackie wypociny.Może to głupio zabrzmi (młody poucza starszego od siebie*) trochę kultury ludzie i mniej hmmm egoizmu (mimo iż jest on fajny)

* żeby nie było , że cię zwyzywałem napisałem STARSZEGO ODE MNIE A NIE STAREGO
Obrazek

Xsardas
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Xsardas » 30 maja 2007, o 15:16

Cóż lepiej sie przywitać-wcześniej czy później,w moim przypadku następuje to po dostaniu warna i napisaniu 114 postów
Na imię mam Dominik jestem uczniem klasy 1 technikum,zainteresowania w profilu,mieszkam w Katowicach-tyle wystarczy :>
Ostatnio zmieniony 30 maja 2007, o 15:21 przez Xsardas, łącznie zmieniany 1 raz

Lord segal
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Lord segal » 2 cze 2007, o 14:13

Heh czytam te posty i co drugi to: "Jestem kófa joł ziom" itp., szczerze mówiąc ile tego można. Mam nadzieje, ze stać was również na coś śmiesznego ale nieco bardziej inteligentnego;p.
A o sobie:
Jestem Kacper i lubię gadać bez sensu, poza tym interesuje sie muzyką - rock w szczególności (nie będę zespołów wymieniał, bo chyba bym przekroczył wielkość posta), więcej nie napisze bo jestem leniwy. No to "joł" ;P

BTW Toril Killer owned
Ostatnio zmieniony 2 cze 2007, o 15:23 przez Lord segal, łącznie zmieniany 1 raz

Element
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Element » 2 cze 2007, o 14:43

Toril Killer pisze :Po prostu kazała mi napisać SUPER ZMYŚLONĄ biografie gangstera po to aby dostać 6 jako końcową ocenę z polaka.Poza tym ostrzegałem , że to szczeniacko zabrzmi a z twego postu wynika , że oceniasz to nfo jako szczeniackie wypociny.Może to głupio zabrzmi (młody poucza starszego od siebie*) trochę kultury ludzie i mniej hmmm egoizmu (mimo iż jest on fajny)
* żeby nie było , że cię zwyzywałem napisałem STARSZEGO ODE MNIE A NIE STAREGO

Bueheheh, i ty ciągle myślisz że ktoś sie na to nabierze? I co teraz powiesz, masz sprawdziań z kłamania? Nie ośmieszaj sie jeszcze bardziej. Jesteś po prostu dzieciakiem który bał sie przyznać do prawdziwego wieku, bo to nie jest 'zią'. A teraz myślisz że wykręcisz sie absurdalnymi kłamstwami. No nic, gratuluje pomysłowości. Ile nad tym siedziałeś, pół roku? Mogłeś poświęcić ten czas nauce ortografii. Bo nawet jakby to wszystko było prawdą (około szansa 0,5 na 16,7 bilionów) to byś w życiu nie dostał nawet 3 z polaka, właśnie za twoje orty. Z matematyki swoją drogą też nie jesteś najlepszy bo masz nie 13, a 12 lat. I co, dalej jesteś taki kul?
A tak w ogóle to witam w sygnie.
Ostatnio zmieniony 2 cze 2007, o 15:03 przez Element, łącznie zmieniany 1 raz
Bai guise!

NORTEN
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: NORTEN » 7 cze 2007, o 00:55

Cześć zapomniałem się przywitać po rejestracji więc teraz nadrabiam :rolleyes:

Jestem sobie Norten mam 15 lat i mój głos na TSie ownuje wszystkich :P
Bardzo lubię grać PvP a do PvE często nie mam cierpliwości ale jednak coś tam wycisnąłem no i mój Warrek wygląda jak pr0 pve player :o
Najbardziej z PvP lubię: CM, AB, RA, TA, GvG i Zaishen xD (HA sux)
Gram w GW od 20 miesięcy. Posiadam wszystkie dodatki do GW z niecierpliwością czekam na Gwen która ukaże się w GW:EN. ^^

Staram pisać na tym forum estetycznie. Żeby nie było, że nie :rolleyes:

Od czasu do czasu zrobię za dużo emotek i moje posty wyglądają jak posty pokemona/dziecka neo. To od razu razi w oczy więc edit i kill fucking emots ahgrrr.

Jak mi coś przyjdzie do głowy to napiszę
Pozdro

PS. barżo lubbie gras w TIIBIE TIBIA ROX Wy nuby glupiea nieznacie,sie TIBIA JEST KOOOOL POZDRUFKA
"Jestem trucizną bez antidotum"
"Shri's akhruna shverein'a rokvr"

Urlop od 26.07.2007 na dwa tygodnie. HF with GW. (Jak zwykle przegapię weekendy ^^). I love real life Obrazek

tava
Awatar użytkownika

Post autor: tava » 7 cze 2007, o 01:14

czesc jestem tava i lubie jak jest ladna pogoda
Obrazek

Raith
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Raith » 19 lip 2007, o 22:04

Michał,lat 12,słucha metalu [HammerFall,SlipKnoT i Ramms+ein roxxx], gram w GW 4 miesiące, ulubiona postać Necro,uwielbiam FANTASY.................

EDIT:Lookając na tą interwęcję na dole, napiszę że słucham metalu i podobnyh :)
Ostatnio zmieniony 20 lip 2007, o 11:24 przez Raith, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Krzywonosy Siwy Gej
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Krzywonosy Siwy Gej » 19 lip 2007, o 23:59

słucha metalu [HammerFall,SlipKnoT i Ramms+ein roxxx]

own3d... Sporo tego ~~ Szkoda tylko że 2 osoby z stąd grają metal >.>
Def pisze :5 min z na vencie z rejem grającym z Adzikiem(aka andżej)w CoD-a
"wilgotny andrzeju nie wchodź od tyłu.........."

Estilio
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Estilio » 21 lip 2007, o 11:18

Witam jestem Krzysiek :)
miasto: Łódź
zainteresowania: Sport (zwłaszcza piłka nożna), beatbox, breakdance
muzyka: różna z przewagą na hip hop
Gram w GW od ok. 2 lat ze sporymi przerwami

No i pozdro :)

Lord_J@RO
Awatar użytkownika
Jade Armor

Serwer GW2: [EU] Underworld

Post autor: Lord_J@RO » 2 sie 2007, o 19:22

No cóż... trochę już tu jestem i jeszcze się nie przedstawiłem... nieładnie
Na ( prawie) początek powiem Wam wszystkim Drodzy Forumowicze : (Z)hai ;D

Imię : Jarek (nie mówcie mi Jarosław bo to mnie się źle kojarzy.. )
Zainteresowania : fantastyka , sport (piłka nożna ) , D&D , dziewczęta <3
Ile w GW ? Około 6 miesięcy .
HOUSE BARATHEON - Ours is the Fury
Obrazek

Miccu
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Miccu » 2 sie 2007, o 21:57

Siema!
Jestem Miccu i nie lubie Klotka!
Obrazek
Cziter zabronil mi pisac posty :<

DevilMan
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: DevilMan » 4 sie 2007, o 21:50

Elo jestem Michał i nie gram w GW bo nie mam kodu zeby zaczac gre

Derwisz Shadow
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Derwisz Shadow » 14 sie 2007, o 20:28

Siema jestem... Derwisz i nienawidze was wszystkich. ^^
Jak dobrze wiedzieć, że pre-paid do WoWa już w drodze...
GW i WoW różnią się tym, że po wbiciu maksymalnego lvla w WoWie grind się kończy, a w GW dopiero zaczyna...
Myślisz inaczej? Mam to gdzieś... nie masz racji...

Fasola
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Fasola » 19 sie 2007, o 18:56

Derwisz Shadow pisze :Siema jestem... Derwisz i nienawidze was wszystkich. ^^

Prawdopodobnie mamy powody by ciebie też nienawidzić.
Miło mi moje imie to Fasola(tzn. tak na mnie wszyscy wolaja od małego wiec mam powowdy by sadzić że to moje imie)
Muzyka-Punk,Metal(wiele rodzai), troche Gotyku, dużo Reggae, i jeszcze więcej Ska!

Kocham-tytoń i inne do plenia jeżeli wiecie co mam na myśli ;) Fantasy, moja muzyke wyzej podana, i wiele wiele wiele... ... innych ;) ;) ;)

Piore w Rzece
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Piore w Rzece » 23 sie 2007, o 12:41

E, no tak, to jakby zacząć napisałem ze 2 posty, ale jeszcze się nie przedstawiłem, co ze mnie za bezczelny cham ! ( kaja się) Junior na mnie wołają, ale że ten nivk w GW był zajęty wybrałem Piore W Rzece, Starzy dali mi Jakub, ale mało kto wie, zę mam tak na imie, jestem ze szczecina, 16 lat ( gówniarz ! ; D ) słucham metalu, punka, gotyku, ciut rocka ( ale soft rockiem się brzydze Coma, a fuuj !) electro, dużo electro, lubie electro ; DD ( nie mylić z tępawym techno puszczanym w radio i innych mass-mediach) no to na tyle.
Ostatnio zmieniony 23 sie 2007, o 12:43 przez Piore w Rzece, łącznie zmieniany 1 raz
Jaki z tego morał ?
Jestem Twoją starą.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off Topic