Przywitaj się i napisz o sobie

To tu mówimy cześć i przedstawiamy się
Czyli rozmowy na każdy temat.

Moderator: Moderatorzy OT

Glamri
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Glamri » 30 sie 2007, o 23:34

Dzień dobry! Mam na imię Krzysio i mam 17 lat. I chciałbym opowiedzieć Wam bajkę. Bardzo, bardzo niedawno temu, bardzo, bardzo niedaleko stąd była sobie szkoła, a w tej szkole, jak to w szkole były sobie różne klasy. Ale była jeszcze jedna klasa - 2 E. Dziękuję. : )

A tak na poważniej. ; )

Rzeczywiście jestem Krzysio i mam 17 lat i rzeczywiście chodzę do 2 E. ; ) Zajmuję się głównie muzyką i historią. W wolnych chwilach jest to fantastyka - książki, gry, filmy etc. Grywam kiedy tylko mogę w koszykówkę i od czasu do czasu sklejam modele/maluję figurki (dawne modelarskie hobby ; ) Co do wyglądu, nie wiem czy to kogokolwiek interesuję, ale widzę, że ludzie i rysopisy zostawiali. ; ) 195cm wzrostu, szczupły, ciemne (trochę kręcone) włosy za łopatki i szaro-zielone oczy. W razie pytań - PW.
Pozdrawiam! : )
Obrazek

Bielos
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Bielos » 20 wrz 2007, o 18:17

Elo.
Imię:Mateusz
W GW: Monk (ogólnie 10 miechów)
Słucham Metalu (Pantera,Iron Maiden;Metallica;AC/DC;Vader) i gram na gitarze elektrycznej

lisek91
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.
.: Gwardia PvP :.

Post autor: lisek91 » 20 wrz 2007, o 18:58

Grzegorz
Lat 16
Lubie ortografie, łyżwy i chłopców.
Słucham rocka.
Chodze do lo5 w Szczecinie.
Obrazek
Obrazek

Upiór
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Post autor: Upiór » 20 wrz 2007, o 19:17

Upiór vel Erik Destler

Lubię: dziewczynki
Słucham: Nightwish, Rhapsody, Hammerfall, Deep Purple, The Doors, Dire Straits, Bajm, Maryla Rodowicz, Kukiz i (jego) Piersi, Sonata Arctica.
W grze: noob PvE mesmer z Frenzy i Inspired Enchantment (do kradnięcia Mendinga)
Szkoła: specjalna
Plany na przyszłość: najeść się, wyspać, wypić i zapalić.

Dziękuję za uwagę.

EDIT: że też ja zawsze muszę literówki walić... jak ja CV napiszę? X_x
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2007, o 19:18 przez Upiór, łącznie zmieniany 1 raz

Ryzy Sledziuch
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Ryzy Sledziuch » 7 paź 2007, o 16:47

Ryzy Sledziuch czyli FUERA BARCA
Płec : silna :biggrin:
Lubię: Śmiac się z Ronaldinho , śmiac się z muzyki Upiora , grac w football , posłuchac dobrej muzyki i grac w piłkę z Gumonem kiedy ten do mnie przyjedzie :)
Uwielbiam : Real Madryt
Miejsce codziennego zatracenia : Gimnazjum
W Guild Wars : Necro / Ele lub Ele / Necro

-blinG-
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: -blinG- » 7 paź 2007, o 20:15

Hiho, jestem Kamil, 22 lata, zdarza mi sie zlapac sztange w rece, hh/rnb (komera raczej) itd...

Jak ktos mnie znaju z sfd/ insomnii to pw %)

Mam pytanie, jako ze jestem noobem w gw, na czym polega ta gra ?

Domyslam sie ze pvp gvg itd.
Pve styka chyba na 2 tyg ~~
Ostatnio zmieniony 7 paź 2007, o 20:20 przez -blinG-, łącznie zmieniany 1 raz

Greth
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

Post autor: Greth » 8 paź 2007, o 15:08

-blinG- pisze :Hiho, jestem Kamil, 22 lata, zdarza mi sie zlapac sztange w rece, hh/rnb (komera raczej) itd...

Widać po zdjęciach :D
Mam pytanie, jako ze jestem noobem w gw, na czym polega ta gra ?

Gra polega na tym aby dobrze się przy niej bawić. Swoją drogą, to jest pytanie na które raczej ty sobie powinieneś odpowiedzieć - czy chcesz spędzać czas na rozgrywce PvP czy PvE czy robienie jeszcze czegoś innego...
Obrazek

Goq
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Goq » 8 paź 2007, o 15:48

Normalnie rzygać mi sie chce jak czytam, że ktos slucha hip-hop...
Po prostu zal.pl. Jak nie wiecie o co chodzi to zostancie w swojej nieswiadomosci, az nie wiem kto wam to(czego nie wiecie/rozumiecie/czaicie/kumacie etc)wyjasni.
Tak pozatym www.wikipedia.pl/com
Ostatnio zmieniony 8 paź 2007, o 15:49 przez Goq, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"Rap is something you do,hip hop is something you live"[[size=120]/size]

Mateusz'
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Mateusz' » 8 paź 2007, o 16:34

Hahahahahaha... to od czego jest HH jak nie od słuchania ? To jest muzyka, a muzyki się słucha chyba nie? A może jesz ją na obiad ? rotfl

Ps. Jak teraz dostane warna za OffTop to się wkurzę~.

Miccu
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Miccu » 8 paź 2007, o 17:29

Goq pisze :Normalnie rzygać mi sie chce jak czytam, że ktos slucha hip-hop...
Po prostu zal.pl. Jak nie wiecie o co chodzi to zostancie w swojej nieswiadomosci, az nie wiem kto wam to(czego nie wiecie/rozumiecie/czaicie/kumacie etc)wyjasni.

Oo
Obrazek
Cziter zabronil mi pisac posty :<

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: pyra » 8 paź 2007, o 18:20

Goq pisze :Normalnie rzygać mi sie chce jak czytam, że ktos slucha hip-hop...

Normalnie rzygać mi sie chce jak czytam, że ktos slucha System of a Down...

edit; jezeli ci chodzilo o to ze hip hop to kultura a nie muzyka to proponuje sie udac sie z tym probleme do psychologa. hip hop jest powszechnie uzywanym zwrotem (w polsce jak i w ameryca, przez raperow jak i przez sluchaczy) okreslajacy muzyke (doing hip hop=tworzenie muzyki oraz kultury)
Ostatnio zmieniony 8 paź 2007, o 18:27 przez pyra, łącznie zmieniany 1 raz

Goq
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Goq » 8 paź 2007, o 23:24

"edit; jezeli ci chodzilo o to ze hip hop to kultura a nie muzyka to proponuje sie udac sie z tym probleme do psychologa. hip hop jest powszechnie uzywanym zwrotem (w polsce jak i w ameryca, przez raperow jak i przez sluchaczy) okreslajacy muzyke (doing hip hop=tworzenie muzyki oraz kultury)"-wlasnie o to mi chodziło. jesli jest tak jak mówisz to, dlaczego człowieka, który tworzy rap nazywamy raperem a nie hip-hopowcem. W Polsce przyjeło się ze hh to muzyka...media tak zakrecily ze ludzie sami nie wiedza co jest czym.Ostatnio slyszalem ze hh rozni sie od rapu tym ze w hh nie ma rymow i jest wolnijszy/spokojniejszy bit. Hh to kultura/styl bycia natomiast rap to muzyka hh. doing hip hop=tworzenie muzyki oraz kultury- jesli ktos tworzy hh jest dokladnie jak napisales.zazwyczaj tworzy nowe kawalki/graff/uklady przez co rozszerza kulture.kazdy ma swoje zdanie..Polska to wolny kraj moge pisac/mowic co mi sie podoba.

edit:
"Hip Hop to zjawisko, bądź też ruch kulturowy..."
i dalej
"Cztery główne aspekty, bądź "elementy", kultury hip-hop to MCing (rapowanie), DJing, graffiti, i b-boying (znany też jako breakdance). Piąty, dodatkowy element to beatbox; niektórzy dodają też aktywizm polityczny, modę hiphopową, slang, przemysł filmowy, teatr, czy nawet architekturę."

O.S.T.R. powiedział że Hip Hop to kultura, styl zycia, poglady, czasem ubior, ale nie muzyka. Muzyka to RAP.(nie cytuje jego dokladnych slów)
To samo stwierdził KRS-One

" jezeli ci chodzilo o to ze hip hop to kultura a nie muzyka to proponuje sie udac sie z tym probleme do psychologa"-wzajemnie
Ostatnio zmieniony 9 paź 2007, o 06:14 przez Goq, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Lord_J@RO
Awatar użytkownika
Jade Armor

Serwer GW2: [EU] Underworld

Post autor: Lord_J@RO » 9 paź 2007, o 18:39

Ekhm..ja nie chciałbym przerywac tej wspamniałej dyskusji ale... to chyba nie jest topic na rozmowy o muzyce..?
Zapraszamy tutaj
Ostatnio zmieniony 9 paź 2007, o 18:40 przez Lord_J@RO, łącznie zmieniany 1 raz
HOUSE BARATHEON - Ours is the Fury
Obrazek

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: pyra » 9 paź 2007, o 20:25

Gog> boze blogoslaw tag quote

masz racje ale nie zaprzeczysz ze stwierdzenie hip hop jest rowniez powszechnie uzywanym okreslenie gatunku muzyki. tak samo tez mozna okreslic kulture metali. wszak oni tez sluchaja metalu.

" jezeli ci chodzilo o to ze hip hop to kultura a nie muzyka to proponuje sie udac sie z tym probleme do psychologa"-wzajemnie

ja nie mam problemu z tym ze ktos napisal iz slucha hh zamiast rapu i nie rzucam w niego okresleniamu typu zal.pl, a wiec twoja riposta jest nieco bezsensowna.

Goq
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Goq » 9 paź 2007, o 21:46

Po 1.
Gog?? GoQQQQQQQ

Po 2.

ja nie mam problemu z tym ze ktos napisal iz slucha hh zamiast rapu i nie rzucam w niego okresleniamu typu zal.pl, a wiec twoja riposta jest nieco bezsensowna."

Na pewno nie masz z tym problemu?? A kto mi karze isc do psychologa??

masz racje ale nie zaprzeczysz ze stwierdzenie hip hop jest rowniez powszechnie uzywanym okreslenie gatunku muzyki. tak samo tez mozna okreslic kulture metali. wszak oni tez sluchaja metalu.

Wszedzie gdzie nie spojrzysz hh jest okreslany jako gatunek muzyczny. Duzo ludzi sie do tego przyzwyczaiło i tak juz zostanie.Media, prasa nawet internet uzywaja tego okreslenia nie dokonca wiedzac co ono oznacza.Tak sie przyjelo i juz!Mozna smialo powiedziec ze jest garstka ludzi (w polsce- na zachodzie jest to postrzagane poprawnie) ktora uwaza tak jak ja.

Zakonczmy ten jakze wazny( dla mnie) temat bo nie chce sie dluzej nad nim rozwodzic.Nie zasmiecajmy forum...bo juz komus nie pasuje to ze wyrazamy nasze poglady. Fakt, ze w zlym dziale ale...

Ekhm..ja nie chciałbym przerywac tej wspamniałej dyskusji ale... to chyba nie jest topic na rozmowy o muzyce..?
Zapraszamy tutaj

PEACE
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: pyra » 9 paź 2007, o 23:17

Goq pisze :Na pewno nie masz z tym problemu?? A kto mi karze isc do psychologa??

nie, nie mam z tym problemu. mam problem z ludzmi odreagowujacymi swoje porazki zyciowe na forum w postaci agresywnych odzywek np, na temat jakiejs niescislosci w nazewnictwie. w przeciwienstwie do ciebie zachowalem pelen spokoj. dlatego tez kazalem ci sie udac do psychologa ze swoja nadpopudliwoscia.

ponadto raperzy sami mowia ze robia hip hop wiec... poza tym to media wypromowaly te subkulture i gydby nie one teraz molgbys sobie co najwyzej posluchac nawijek chlopakow z osiedla wiec imo moga sobie roscic prawa do nazewnictwa gatunku muzyki.
Ostatnio zmieniony 9 paź 2007, o 23:18 przez pyra, łącznie zmieniany 1 raz

Goq
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Goq » 10 paź 2007, o 07:09

Przeczytaj 5 razy to co chcesz napisac na forum, dopiero potem nacisnij
dodaj odpowiedz

Nie bede z toba dyskutowal bo szkoda mojego cennego czasu..

nie, nie mam z tym problemu. mam problem z ludzmi odreagowujacymi swoje porazki zyciowe na forum w postaci agresywnych odzywek np, na temat jakiejs niescislosci w nazewnictwie. w przeciwienstwie do ciebie zachowalem pelen spokoj. dlatego tez kazalem ci sie udac do psychologa ze swoja nadpopudliwoscia.

Po to jest forum zeby sie na nim swobodnie wypowiadac. Jesli spedzasz na tym forum 1/2 swojego czasu i piszesz beznadziejne posty, to wlasnie ty odreagowujesz tutaj swoje zyciowe porazki...Agresywne odzywki..ha! Czytales topic w ktorym (prawie) wszyscy atakowali Grethort'a za to co napisal??Pewnie nie.

dlatego tez kazalem ci sie udac do psychologa ze swoja nadpopudliwoscia.

Ty ze swoja
nadpopudliwoscia
udaj sie na odwyk. To forum to cale twoje zycie. Koledzy atakuja cie w szkole a potem piszesz jakies glupoty na forum.

Własciwie po co ja mam sie z toba klucic??Zamykam ta rozmowe bo jeszcze upadne do twojego poziomu intelektualnego.
Zeby zrobic to bez twojej pomocy musial bym sie chyba polozyc na ziemi.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Element
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Element » 10 paź 2007, o 09:54

ja tylko chce od siebie powiedzieć że jestem fajny.
Bai guise!

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: pyra » 10 paź 2007, o 14:10

Goq pisze :Przeczytaj 5 razy to co chcesz napisac na forum, dopiero potem nacisnij "odp"

tego do prawdy nie rozumiem.

Goq pisze :Po to jest forum zeby sie na nim swobodnie wypowiadac. Jesli spedzasz na tym forum 1/2 swojego czasu i piszesz beznadziejne posty, to wlasnie ty odreagowujesz tutaj swoje zyciowe porazki...Agresywne odzywki..ha! Czytales topic w ktorym (prawie) wszyscy atakowali Grethort'a za to co napisal??Pewnie nie.

swobodnie? a jak z byle powodu na kogos wrzeszczysz to tez uwazasz ze masz prawo do swobodnego wypowiadania sie? ponadto co ma topic grethort'a do ciebie? to ze wieksza czesc forum uwaza sie za anonimowa i moze atakowac kogo chce, nie usprawiedliwia ciebie. po cyzm wnosisz ze spedzam 1/2 swojego czasu przy kompie? po tym ze czesto pracuje przy nim i mam czas odp i przejrzec forum 4-5 razy dziennie?

Goq pisze :Ty ze swoja udaj sie na odwyk. To forum to cale twoje zycie. Koledzy atakuja cie w szkole a potem piszesz jakies glupoty na forum.

Goq pisze :Własciwie po co ja mam sie z toba klucic??Zamykam ta rozmowe bo jeszcze upadne do twojego poziomu intelektualnego.
Zeby zrobic to bez twojej pomocy musial bym sie chyba polozyc na ziemi.

lul rownie dobrze moge napsiac ze gw to cale twoje zycie i jedyne co robisz to grasz, jesz i spisz... jak narazie to ty nie napisales nic konstruktywnego, popartego argumentami.

Goq
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Goq » 10 paź 2007, o 15:18

lul rownie dobrze moge napsiac ze gw to cale twoje zycie i jedyne co robisz to grasz, jesz i spisz... jak narazie to ty nie napisales nic konstruktywnego, popartego argumentami.

teraz cie chyba zaskocze...nie gram w gw od kilku dobrych miesiecy-sprzedalem konto.

Nie podalem zadnych argumentów powiadasz..?? Wystarczy ze elita polskich raperow (i prawdziwi fani tego typu muzyki) ma takie samo zdanie jak ja(tak wlasciwie co tu jest do rozstrzygania??-Rap to muzyka hh kultura).
Zreszta nie tylko oni...Jesli ktos sie naprawde interesuje ta subkultura wie o co chodzi. Widocznie ty tego nie rozumiesz.

Koncze ten wywod bo tobie nic wytlumaczyc sie nie da.

PEACE

RAP- MUZYKA
HIP-HOP- KULTURA

kumasz czy napisac jeszcze wiekszymi??Czy zasady dodawania wchodza ci tak ciezko do glowy jak to
(oczywiste) stwierdzenie?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off Topic