Przywitaj się i napisz o sobie

To tu mówimy cześć i przedstawiamy się
Czyli rozmowy na każdy temat.

Moderator: Moderatorzy OT

Heroes_V
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Heroes_V » 8 lut 2009, o 13:38

Eee no więc siemka...
W gw gram 20 miesięcy ( i o dziwo jeszcze mi się nie znudzilo o_O ), Nie gram dużo, zwykle mam cały czas włączony komp i dlatego często afkuje w GW ^^ Lubię praktycznie wszystkie gatunki gier ^^ (szczególnie FPSy). Z muzyki to słucham tego co mi wpadnie w ucho ale głównie rock ^^
[img]http://sigs.enjin.com/sig-gw2/1438b7a14d710689.png[/img]

MarcinW
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: MarcinW » 9 lut 2009, o 22:59

Czarny Murzyn napisał :Juz wkrotce to sie zmieni :)

Wiem co mówię i jeszcze nigdy nie żałowałem zakupionej gry. Więc nie bądź taki pewien co do tego, że to się zmieni :P

Xeluf
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Xeluf » 11 lut 2009, o 19:16

Witam, Paweł jestem i z Zabrza pochodzę. A gw również mi się nie znudziło;p Pozatym chodzę jeszcze do młodzieżowej szkoły muzycznej no i basta ^^
Czy definitywnie chcesz napisać tego posta?

AlternatywnyJacob
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: AlternatywnyJacob » 16 lut 2009, o 15:25

Kuba, 15lat, jezdze na desce od 1.5 roku, gram w GW od 2.5 roku, slucham punku, skate punku, czasem jakis heavy ew. itp. i lubie kanapki z maslem
[url=http://www.lastfm.pl/user/kudlaty_jacob]MyLast.FM[/url]

Simon
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Simon » 22 lut 2009, o 21:50

Witam , mam na imię Grzesiek mam 16 lat . Gram razem z tatą w GW ponad 2 lata lecz przez moją kochaną siostre straciłem wszystkie postacie ( delete ) ... Stało się to rok temu i od niedawna zaczełem grać spowrotem ... Moją główną postacią jest male sin ubrany ( jak narazie ) w zwykłe egzo ( zbieram na asuran :) ) . Mam nick : Raykkaiz Pl (sin) ; Skarabeusz Pl ( Derv ) ; Simon Pl ( Rang ) . Nie mam jako takiej stałej gildii - poszukiwania trwają ;)

Poza GW lubię sobie popływać ( trenuję 2x45min/week ) , pograć w siatkówkę oraz wychodzić do kina .
Interesuję się historią (głównie starożytny Egipt oraz średniowiecze ) , informatyką (mam zamiar przekształcić te zainteresowanie w zawód :) ) , oraz turystyką .

Nie lubię jak ktoś się rządzi oraz rozkazuje co mam robić . Denerwuje mnie niepoprawna pisownia . ( lecz sam strzelam dużo byków – dys ortografia [wiem - to mnie nie usprawiedliwia ] ) .

Tyle o mnie .

Pozdro .
Ostatnio zmieniony 22 lut 2009, o 21:55 przez Simon, łącznie zmieniany 1 raz
[url=http://guildwars2.pl/][img]http://guildwars2.pl/signatures/63d3/2b7c/b9f386d8a77b86b38dbc9a35d0f6219f.png[/img][/url]

(HB)
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: (HB) » 26 lut 2009, o 15:59

Siema! ELO ELO 320! JOŁ JOŁ! MEGA ŻÓŁWIK I W OGÓLE!!!
, a teraz tak bardzo serio to siemka ;P

Na forum jestem od niedawna i póki co zobaczyć mnie można było tylko w tematach o Texmodach i tym podobnych.
Coś o sobie? Hmm. Mam 18 lat (W tym roku dokładnie dobiłem pełnoletniość papierkową i mogę chodzić napruty po ulicy bez żadnych większych konsekwencji). Interesuję się zwłaszcza muzyką i grafiką, jednak moją uwagę bardzo ale to bardzo przypominają Katany i zwyczaje ich użytkowników (Samurajowie). Jakiej muzyki słucham? Tu trafię w każde gusta po za kiczpopem :P. Od Metalu, którego jestem wielkim fanem (zwłaszcza ballady Metalliki), po muzykę klubową i technopolo. Czym się zajmuję? Od niedawna siedzę w czarnuchach i nie chodzi tu o kolor skóry tylko o kolor płyt analogowych (Winyle), które używam do powszechnie tak zwanego "Mixowania". Jeszcze jakiś czas temu grałem na gitarze - jednak to chyba nie dla mnie. Po za tym zajmuję się informatyką i to z nią (jeśli nie będzie lepszej drogi) wiążę swoją przyszłość. Co na prawdę chciałbym robić ? Zostawię dla siebie bo ? Nie chcę mówić =P. Moim drugim hobby od niedawna też jest budowanie swojego ciała (Siłownia na szerszą skalę , kto nie spróbował i uważa takich ludzi za bezmózgich mięśniaków niech spróbuje bo trzeba temu dać szanse, a gdy już się troszkę przynajmniej od tego urośnie to daje radość jak nic).

O mojej grze w GW? Pierwszym elementem* GW w jakiego posiadanie wszedłem był NF i moją pierwszą postacią był Dervish (Gram nim do dziś). Mam wszystkie elementy GW i 2 z nich już ukończyłem (Gram jakiś czas z bardzo długimi przerwami jednak teraz GW wessało mnie na dłużej i póki co nigdzie się nie wybieram.) Biegam w Primevalku i Dread Masku :P. Mimo licznych godzin w GW dalej uważam się za nooba, którym za pewne jestem gdyż nie potrafię nawet sam zbudować porządnego buildu, a wszystkie które stworze mają pełno luk. Nie wszystko jeszcze do końca rozumiem, a moja gra ogranicza się do PVE i AB :P (czasem pvp ale tam szybko padam). Gildie aktualnie posiadam ale szukam nowej. Takiej w której bym się czegoś nauczył.

PS mój nick to Hajbos Mastah, jednak teraz czasem jestem na Minion Masterze - Blind No One albo Elku Jey Me

Pozdrawiam :) HB
Ostatnio zmieniony 26 lut 2009, o 16:05 przez (HB), łącznie zmieniany 1 raz

Norei
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Norei » 31 mar 2009, o 14:48

Witajcie. W Guild Wars gram od dwóch lat.
Imię: Magda.
Lubię: polską fantastykę/fantasy (Piekara, Sapkowski, Pacyński, Pilipiuk, Wójtowicz, Kossakowska) i nie polską (Pratchett), herbatę z cytryną, sprzątać, słuchać muzyki (praktycznie każdego rodzaju), GW.
Nie lubię: chamstwa, łańcuszków, blogasków, pokemonów, ludzi, którzy myślą, że są pępkiem świata, zimna, ropuch.
Preferuję PvE, trochę PvP.
Miło mi.

Tom Stone
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

Post autor: Tom Stone » 31 mar 2009, o 14:53

Nie lubię: (...) pokemonów
:(

Verliologht
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Verliologht » 31 mar 2009, o 15:04

CYTAT
Nie lubię: (...) pokemonów
sad.gif

Nie martw się znajdziesz kiedyś tą jedyną :innocent:
[img]http://img%20width=150%20height=19]http://img254.imageshack.us/img254/3292/ver1smalldx8.jpg[/img]

Em:*
Awatar użytkownika
.: Moderator :.
.: Moderator :.

Post autor: Em:* » 31 mar 2009, o 18:49

Verliologht pisze :Nie martw się znajdziesz kiedyś tą jedyną :innocent:

Biedny Tom, będzie musiał jeszcze poczekać, bo za bliskie kontakty z pokoleniem pokemonów wciąż grozi jeszcze bliższy kontakt z prokuratorem ;)
Ale... ja jestem tolerancyjna dla 'pika, pika', więc wybierz mnie! wybierz mnie! tróóóójkę wybierz, Panie! :*

A żeby nie było offtopu to się przedstawię:
My name is bot. Great, omniscient and all-embracing bot. I wcale nie trzeba mnie lubić... właściwie to nawet lepiej ;)

:* - T.
Ostatnio zmieniony 31 mar 2009, o 18:50 przez Em:*, łącznie zmieniany 1 raz

Albis
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Albis » 6 kwie 2009, o 21:19

Dzieńdoberek!
Jestem Tomcio. Lubię czerwone pandy(zobaczcie w google grafika "red panda") i białe kocury. Z książek lubię sagę Wiedźmina. Uwielbiam spać na hamaku i lubię pluszowe misie(jak jakieś zastrzeżenia to:Zgiń, przesadnij, w piekło wpadnij!). Chyba tyle :)
Obrazek

VeereK
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: VeereK » 9 kwie 2009, o 00:00

MACIEK/14/INFORMATYKA/KOSZYKÓWKA/STREETBALL/NUMIZMATYKA/ZWIERZĘTA/ŻÓŁWIE/DELFINY/KOLOR/ZIELONY/CZARNY/PRZEKĄSKA/CHIPSY/JEDZENIE/OSTRE/FRYTKI/KURCZAK/GRY/WAR§OW/GUILDWARS/W GRZE/MESMER/WOJOWNIK/GŁUPIE POŁĄCZENIE/WIEM, WIEM/CO BY TU JESZCZE NAPISAĆ/HMM/.../WIEM/LUBIĘ/KIRBY/KIRBYKIRBYKIRBY.COM

To chyba tyle o mnie :D

Failmistress Varei
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Failmistress Varei » 19 maja 2009, o 00:35

Łiiii ! Nie będę gorszy i w imię Świętej Filozofii i Religii Wielkiego Pokemona (dla tych mniej inteligentnych - żartuje) też się przedstawię. No bo czemu niby nie ? Offtop to off top - so for tha fuckin great spam !

Plotki głoszą ,że na imię mi Wojtuś a na drugie Krzysio. Nie na nazwisko nie mam 11.. tylko 15 ! Interesuje się... ee bo ja wiem ? Historią(z naciskiem na wyprawy krzyżowe),chemią,medycyną,biologią,technologią atomową ( ;) ),psycholgią i jak to w tym nieszczęsnym wieku dojrzewania bywa - płcią przeciwną (chociaż mam opinię geja -.-). Cóż.. mój userbar rzecze ,że jestem pacyfistą i ateistą. Oprócz tego jestem materialistą i egoistą. Słucham z tego co wiem :

-Rocku - psychodelicznego,alternatywnego,hard
-Metalu - heavy,i jakiegoś tam typu disturbed czy nu
-Muzyki klasycznej - nacisk na Vivaldiego dość duży
-Szeroko pojętą muzykę zahaczającą (to się piszę przez "h" oO?) o psychodelie czy goth-like ballady.

Z literatury to w sumie sci-fi(Herbert,Lem) i fantasy(Sapek,Tolkienidło,Pratchett). No i książki popularno-naukowe. Cóż to taka skrócona wersja mnie. Lubię się jeszcze bawić słowami a co za tym idzie bawić ludźmi sprawdzając ich reakcje na określone kombinacje słowno-czynowe. No i mam niską samoocenę tak btw. To chyba miejmy nadzieje tyle bzdur o mnie.
Ostatnio zmieniony 19 maja 2009, o 00:39 przez Failmistress Varei, łącznie zmieniany 1 raz
Blue

Joda
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Joda » 18 cze 2009, o 12:21

Cześć czołem
Witam każdego kołem!!!
Jakoż iż jestem mądry
Na cholery mi wasze przesądy!!!
Z tej racji że jestem spłukany!!!
Przez denerwujące podatki wysssany!!
Podsumowywując jestem rozważny
Gdy mam iść na wóde jestem poważny
Taki człowiek to ideał wśród społeczeństwa
Nawet te małe kochane maleństwa!!!
Gdy widzą małą wódeczkę
Chcą się napić kapeczkę !!!
Tak kończąc mój wiersz mały
Ty czytając go myślisz ze go ptaki wysrały
Ale trudny nie zawsze praca popłaca
Nawet gdy niemasz nawet trochę kaca.
_________________________________________________________________________________
Brak u nich skrupułów, litości nie mają,
Za dyskutowanie zarobisz pałą,
Nie pomogą płacze ,ani lamenty
Cały twój hardware w folii zapięty
Zabawną miałeś sygnę, wiesz?

Lady Behemoth
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Lady Behemoth » 23 cze 2009, o 23:42

Witam, Magda jestem.
W Guild Wars popylam już trzeci rok, aczkolwiek była mała przerwa na kradzież mojego konta :C
Nie będę się rozpisywać za dużo o sobie, bo nie ma sensu. Powiem po prostu, że jestem ekstrawertyczką z nieco dziwnym spojrzeniem an świat :)
I to by było na tyle ;D
"... at my command I unleash HELL...!"

aveugle
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: aveugle » 1 lip 2009, o 23:38

Na forum jestem drugi rok (raczej czytam, a nie postuje...), a jakoś jeszcze się nie przedstawiłem.
Jestem Dominik ( oops ), pochodzę z Tarnobrzega. Interesuje się jazdą na deskorolce i trochę tańcem. Słucham w sumie wszystkiego. Głównie electro i house'u, ale czasem zdarza mi się puści jakiś indie rock, hip-hop itd. (tak wiem bardzo dziwny mam ten gust). Oprócz tego jestem leniwy, nerwowy, niezdarny, samokrytyczny bla, bla, bla... Niepotrzebnie się rozpisałem. o_O W GW gram od dwóch lat z hakiem. Niezbyt dużo udało mi się osiągnąć, z powodu dłuuugich przerw w grze. Ale gram tylko dla zabawy. PvX, najczęściej rytem, ale można mnie spotkać na nekrusie i mniszce. W sumie to chyba tyle... :weight_lift:

Serindrack
Awatar użytkownika
Hydra

Serwer GW2: [EU] Blacktide
Nick w GW2: Cheessie Stew

Post autor: Serindrack » 23 sie 2009, o 00:56

Oj oj, zapomniałem się przedstawić...
Otóż... Jestem osobą, która nie lubi podawać swojego wieku, bo lepiej jest przyjmowana przez innych bez tego - ludzie dodają mi ze 2-3 lata, a w MOIM wieku taka różnica ma znaczenie...
Otóż, urodzonym 24.01.5... Imię me prawdziwe irytuje mnie nierzadko, jako iż jest cholernie oryginalne - a ja nie wiem, czemu, chciałbym mieć ksywę w realnym otoczeniu... Brzmi ono Tymoteusz.
Uważam się w sporym stopniu za satanistę (zanim skomentujesz, dowiedz się podstawowych rzeczy o sataniźmie, www.satan.pl - w skrócie, wcale nie czczę szatana, a jedynie jest on symbolem pewnych idei)... Imidż stereotypowego satanisty mam, aby odstraszyć co natrętniejszych ludzi - sprawdza się. Choć nie ukrywam, że do mojego pentagramu, który stale noszę na szyi, jestem mocno przywiązany ^^
Co do muzyki, wypowiedziałem się gdzie indziej.
w GW gram od jakiegoś półtora roku, z przerwą w międzyczasie (pół roku!). Prawie nie gram niczym innym, jak nekro :]
Ostatnio gram na perkusji w zespole, który założyliśmy z kolegami, i nawet jakoś nam idzie...

Grizzly.
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Grizzly. » 23 sie 2009, o 13:51

Zatem ja również się przedstawię.
Moje imię, ja użytkownika powyżej, również jest oryginalne.. w dzieciństwie za nim nie przepadałem ale właściwie w tej chwili już mi wszystko jedno. Nazywam się Gabriel, mieszkam w Łódzkiem (SORRY!) i mam 19 lat. Lubię dobrą muzykę, interesuję się fotografią i dobrą kuchnią. Nie wiem czy to takie istotne ale w Guild Wars gram już od dwa lata z hakiem. No to by było na tyle. :usd:
Ostatnio zmieniony 27 sie 2011, o 23:52 przez Grizzly., łącznie zmieniany 2 razy

Olcia_Derw
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Olcia_Derw » 24 sie 2009, o 04:17

Grizzly. napisała :. Nazywam się Gabriel, mieszkam w Łódzkim i mam 19 lat...

... i nie umiem pisać
Obrazek

matidop
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: matidop » 8 wrz 2009, o 21:01

Siemka jestem Mateusz mam 15 lat jestem z Warszawy co widać na Speed teście słucham wszystkiego co mi się spodoba ale gł. Hip-Hop.W GW gram od gwiazdki 2008 :) i mi się podoba.Xfire mam od miesiąca więc nie policzyło mi ponad 100h na GW ;)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off Topic