Przywitaj się i napisz o sobie

To tu mówimy cześć i przedstawiamy się
Czyli rozmowy na każdy temat.

Moderator: Moderatorzy OT

Thaia
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Post autor: Thaia » 4 cze 2012, o 16:49

Rifky Rayn napisał :
Thaia pisze :W gwoli ścisłości

"Gwoli", nie "w gwoli". Już któryś raz robisz ten błąd, musiałem :<

Mea culpa. Postanawiam się poprawić i więcej tak nie zgrzeszyć.
Lunar napisał :Informacja Naukowa i Bibliotekoznawstwo! Potrafię napisać magicznymi symbolami, że o Thaii mogę napisać książkę o bólu odbytu a on tego nie czai. Uwielbiam hermetyczne żarty mojej profesji.

No *bimbom*, prosiłem Cię... :/
To w ogóle nie jest zabawne!
Eluna napisał :Ja studiuję Fizykę Techniczną - Nanotechnologię ^^ ... w semestrze to tylko same obijanie się ... ale sesje są diabelnie trudne x.x ... przy szczęściu za rok skończę te studia _^_
(nie sugerujcie się danymi konta, bo ja i brat mamy wspólne konto xP)

Słyszałem, że z Fizyki nie da się wylecieć, bo jest tak mało studentów. Prawda to?
Ostatnio zmieniony 4 cze 2012, o 16:55 przez Thaia, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Eluna
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Eluna » 4 cze 2012, o 17:01

Thaia pisze :Słyszałem, że z Fizyki nie da się wylecieć, bo jest tak mało studentów. Prawda to?

No trzeba się naprawdę postarać, aby wylecieć. Jest nas na wszystkich specjalnościach (na moim roku) z max 70 osób, a w mojej chyba 26. Ja przez 3 lata nie miałem żadnych problemów, a jestem bardzo trójkowym studentem ... Jadnak teraz będę mieć już semestr inżynierki, a mam 8 przedmiotów niezdanych na chwilę obecną (czyli przed wrześniem,bo sesja moja jutro się kończy) - mam szansę wyjść na 3-4 niezdane po wrześniu, ale i tak wisi nade mną cofnięcie o semestr/rok, bo trzeba wszystko zdać _^_
EDIT: no i nie mam też praktyk ani tematu inżynierki, więc trochę w czarnej pupie jestem _^_
Ostatnio zmieniony 4 cze 2012, o 17:11 przez Eluna, łącznie zmieniany 5 razy

Faneth
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Post autor: Faneth » 4 cze 2012, o 18:06

Thaia pisze :Wracając do tematów bardziej przyziemnych, powiedzcie mi robaczki, co studiujecie (Lunar, daruj sobie...), albo gdzie pracujecie?

Zaraz mnie zlinczujecie lub wytkniencie, że to, co robię nie można nazwać studiowaniem, ale... Thaia tak ładnie zapytał.
Wait for it... *półgłosem* studiuję malarstwo na asp w gdańsku.. Ostatnio pracowałam w kantorze wymiany walut - niezły fun, polecam. W szczególności gdy rąbniecie się przy przeliczaniu mamony. Teraz próbuję swoich sił z grafiką komputerową.
Thaia? A Ty czym się pałasz w życiu?
Obrazek

Wavv
Awatar użytkownika
.: Team Speak Crew :.
.: Team Speak Crew :.

Post autor: Wavv » 4 cze 2012, o 18:39

Faneth napisała :Thaia? A Ty czym się pałasz w życiu?

Trolingiem stosowanym.

Ja wlasciwie zmieniam kierunek studiow na zwiazany bardziej z tym co chce robic ;) Na ten moment jednak Informatyka stosowana była.
Pracuje (jeszcze, bo zmieniam prace) w handlu ;P Specjalista ds sprzedazy.

Malartwo na AS(a)P to nie taki zly kierunek. Jakbys byla na kierunku... dajmy na to: Stosunki miedzynarodowe, to bym sie zapytal, w ktorym Mc'u sobie zaklepalas miejsce :> Ktos musi wydawac hamburgery :D
Ostatnio zmieniony 4 cze 2012, o 18:39 przez Wavv, łącznie zmieniany 1 raz

Faneth
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Faneth » 4 cze 2012, o 19:07

Wavv napisał :Malartwo na AS(a)P to nie taki zly kierunek. Jakbys byla na kierunku... dajmy na to: Stosunki miedzynarodowe, to bym sie zapytal, w ktorym Mc'u sobie zaklepalas miejsce :> Ktos musi wydawac hamburgery :D

Z tym, że ja nie studiuję malarstwa, ponieważ chcę malować obrazy i sprzedawać je potem na Długiej (to tam, gdzie stoi Neptun na starym mieście w Gdańsku) niemieckim turystom. Kierunek ten daje swobodę organiacji czasu, poza tym można się tam rozwinąć w sensie estetycznym i manulanym. ASP po pierwsze zapewni mi papierek, który pozwoli mi zarabiać na życie jako graficzka. Cała reszta - umiejętności, sprzęt - to coś, co muszę sama nadrobić ;)

Wavv napisał :Ja wlasciwie zmieniam kierunek studiow na zwiazany bardziej z tym co chce robic ;)

Czyli na jaki? (ciekawskie jajco)
Ostatnio zmieniony 4 cze 2012, o 19:09 przez Faneth, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Rifky Rayn
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade
Nick w GW2: Rifky Rayn

Post autor: Rifky Rayn » 4 cze 2012, o 19:18

Wavv napisał :

Trolingiem stosowanym.

Studiował, ale wyleciał po ostatnim egzaminie. Oblał go prof. Xal.

Lunar
Awatar użytkownika
.: Cartographer :.

Serwer GW2: [EU] Blacktide
Nick w GW2: Lunaris Moonwraith

Post autor: Lunar » 4 cze 2012, o 19:41

Rifky Rayn napisał :
Wavv napisał :

Trolingiem stosowanym.

Studiował, ale wyleciał po ostatnim egzaminie. Oblał go prof. Xal.

Bez spiny, są drugie terminy.
Obrazek

Czarny Murzyn
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Post autor: Czarny Murzyn » 4 cze 2012, o 19:41

^ Ja tam nie narzekam, u mnie mial 4,5 na semestr

Xal
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Xal » 4 cze 2012, o 20:01

murzyn cho duo albo trio z restorem

Thaia
Awatar użytkownika

Post autor: Thaia » 4 cze 2012, o 20:05

Coś wam się dzieciaczki *tralalala*. To JA egzaminuję WAS, a nie WY MNIE. "Profesor Xal"? U mnie na semestr miał dwóję. Oblał egzamin z Trollcepcji (dla niewtajemniczonych: Trollowanie w trollowaniu - na kilku warstwach) cztery razy... nie wspominając o tym, że na pierwszym roku ledwo dostał zaliczenie z Kultury Trollingu. Puściłem go tylko z litości. A ty Murzyn lepiej weź się za pisanie pracy na temat Nowej Teorii Trollingu, bo tym razem nie będę taki pobłażliwy. Co do Lunarka (znanego także jako Igor) Drogi Panie Igorze - może mi Pan powiedzieć, czemu nie widuję Pana na wykładach? Mam bardzo dobrą pamięć i na pewno przypomnę sobie o Panu na egzaminie. Proszę być tego pewnym. Przypominam także, o zbliżającym się terminie egzaminu z Trollowania w Realnym Życiu. Zakres materiału i pomoce mają Państwo na platformie edukacyjnej, hasło do kursu:
wahadełko. Na egzamin proszę przynieść kilogram mandarynek, słoik po ogórkach i litr wódki (jak bardzo chcą Państwo zdać w pierwszym terminie, to dwa litry).
Obrazek

Xal
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Xal » 4 cze 2012, o 20:15

moze zejdziemy na lzejsze tematy, na przyklad muzyka : - )

od siebie polece http://www.youtube.com/watch?v=QW-3VIdse8c
i wciaz zapraszam na wspolna rozmowe na forumowym serwerze temspek

Faneth
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Faneth » 4 cze 2012, o 20:21

Psorze Thaia, ależ mnie pan pięknie olał >;|
Xal pisze :moze zejdziemy na lzejsze tematy, na przyklad muzyka : - )

Muzyka polecana przez Ciebie faktycznie należy do lżejszych tematów... Powinnnam była walnąć to jeszcze capslockiem.
Obrazek

Xal
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Xal » 4 cze 2012, o 20:23

Faneth napisała :
Xal pisze :moze zejdziemy na lzejsze tematy, na przyklad muzyka : - )

Muzyka polecana przez Ciebie faktycznie należy do lżejszych tematów... Powinnnam była walnąć to jeszcze capslockiem.

nie rozumiem

Thaia
Awatar użytkownika

Post autor: Thaia » 4 cze 2012, o 20:31

Zajmiemy się teraz moją osobą, bo padło tu pytanie, czym się trudzę. Kolejny raz napiszę to na tym forum: studiuję Informatykę Stosowaną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie (mamy najładniejsze studentki w mieście... to prawda! Uprzedzając stwierdzenie Lunara odnośnie tego zdania - tak, wiem.) Interesuję się web design'em, marketingową stroną produkcji gier komputerowych, dziennikarstwem gier komputerowych, lubię czytać dobre książki fantasy (Tolkien, Brent Weeks, ostatnio Pratchett - do tego ostatniego nie mogłem się jakoś przekonać, ale pewne 2 trolle z tego forum pożyczyły mi parę książek i uważam je za interesujące), oglądać filmy science fiction (głównie z uniwersum Marvela). Słucham rocka, metalu, ale także muzyki "pseudopoważnej" - wszelakich soundtracków z gier i filmów (Soule, Williams, Hunter). Lubię drinki z palemką i drogie koszule.
Obrazek

Lunar
Awatar użytkownika

Post autor: Lunar » 4 cze 2012, o 20:35

Thaia pisze :Informatykę Stosowaną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie (mamy najładniejsze studentki w mieście... to prawda! Uprzedzając stwierdzenie Lunara odnośnie tego zdania - tak, wiem.)

Ale na informatyce?
Obrazek

Thaia
Awatar użytkownika

Post autor: Thaia » 4 cze 2012, o 20:39

Wszystko co wrzucisz do Internetów, zostaje w Internetach i może być wykorzystane przeciwko Tobie, dlatego dyplomatycznie odpowiem na Twoje pytanie - TEŻ.
Obrazek

Xal
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Xal » 4 cze 2012, o 20:44

Thaia pisze :Słucham rocka, metalu

gardze toba

To może teraz coś o mnie. Jestem młodym, ambitnym człowiekiem o nienagannych manierach i pogodnym usposobieniu, aktualnie uczęszczam do gimnazjum pod patronatem wielkiego papieża Polaka Jana Pawła Karola Drugiego Wojtyły. Z tego też powodu (oraz innych) do kościoła zaglądam z niezwykłą, jak na gimnazjalistę, częstotliwością. Moim głównym zainteresowaniem jest muzyka, jestem koneserem muzyki ambitnej, można by rzec. Uwielbiam zarywać noce nad poszukiwaniem coraz to bardziej wytrawnych utworów, moja przygoda z muzyką zaczęła się około siódmego roku życia - wtedy też dostałem pierwszy odtwarzacz mp3 i mix z klubowymi, jak na tamte czasy, hitami. Zacząłem słuchać techno, house i trance, lecz to mi nie wystarczało, potrzebowałem czegoś mocniejszego, agresywniejszego, czegoś co zaspokoi mój muzyczny głód. Od tamtej pory szukając kolejnych gatunków muzycznych przewijałem się przez hardcore techno, jumpstyle, hardstyle czy też inne podgatunki elektroniki. W końcu znalazłem. Tak. Odkryłem hardcore, który zawładnął mym umysłem i siedzi w nim aż do dziś. W dniu dzisiejszym znam ponad 9000 tysięcy utworów typu hardcore (w większości również ich tekst). Jeśli macie jakieś pytania na temat muzyki ambitnej - pytajcie śmiało, odpowiem na każde pytanie.
Jestem Xal.
Koneser muzyki.

A dla potwierdzenia mych słów - kolejny ambitny utwór. Życzę miłego słuchania.

Faneth
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Faneth » 4 cze 2012, o 20:48

Xal, ale Ty tak na poważnie?

Xal pisze :
Thaia pisze :Słucham rocka, metalu

gardze toba

A ode mnie ma brofist-a.
Ostatnio zmieniony 4 cze 2012, o 20:50 przez Faneth, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Xal
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Xal » 4 cze 2012, o 20:50

tak owszem

Lunar
Awatar użytkownika

Post autor: Lunar » 4 cze 2012, o 20:50

Co jak co ale nie można odmówić Xalowi słuchania "niestandardowej" muzyki.
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off Topic