Przywitaj się i napisz o sobie

To tu mówimy cześć i przedstawiamy się
Czyli rozmowy na każdy temat.

Moderator: Moderatorzy OT

b00g13
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: b00g13 » 4 gru 2005, o 12:38

Cześć Wszystkim.

Czytam was od dłuższego czasu i dopiero teraz się zdecydowałem na zalogowanie. Może więc na początku powinienem podziękować wszystkim tym, którzy mi nieświadomie pomogli pisząc posty w tematach, co do których miałem wątpliwości ;)

GW jeszcze nie przeszedłem ale coraz mniej już zostało PvE przede mną.

Chłopski filozof
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Chłopski filozof » 11 gru 2005, o 13:10

Cześć, pozdrowienia z Łodzi. Jestem (nadal :D ) studentem 5 roku UŁ, już niedługo kończe go, ale lubię grać w rpg (prawie od zawsze gram ). Mity i legendy to moja pasja, muzyka też. Tyle wstępu, bo po co się tak uzewnetrzniać :) .
Ostatnio zmieniony 11 gru 2005, o 13:11 przez Chłopski filozof, łącznie zmieniany 1 raz

Szulasek
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Szulasek » 11 gru 2005, o 13:43

Heyah, jestem z zadupia zwanego Działdowem. Widziałem już 15 wiosen w swoim życiu. W tej chwili jestem uczniem Gimnazjum <blee>.
Kocham dobre horrory i filmy post apokaliptyczne, ciężką muze i of kors wszystko co związane z fantasy. Mange też lubie ale nie do tego stopnia żeby pokemony oglądać ;P
Obrazek

Pęczul
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Pęczul » 11 gru 2005, o 23:23

Coś ty fajne jest Działdowo. Ostatnio się przez nie wyprawiałem jak przejeżdżałem z Koloni Zuchowej (Lidzbark Welski) do Obozu: prawie spałem w Lidzbarku na ławeczce, kiedy ktoś wspaniałomyślny wziął samochód :P
嘻唰唰,嘻唰唰!

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: pyra » 12 gru 2005, o 18:20

stoprocent pisze:naprawde? No cos ty, nie mow ,ze SAMOSIEJA rosnie? Jak to moglo sie stac >.<

ja nie wiem... pewnie ktos przyszedl i zasial :> .
Ostatnio zmieniony 12 gru 2005, o 18:22 przez pyra, łącznie zmieniany 1 raz

Taver Devilseer
Awatar użytkownika
.: Księgowy Mafii :.
.: Księgowy Mafii :.

Post autor: Taver Devilseer » 12 gru 2005, o 18:39

Szulasek pisze:Heyah, jestem z zadupia zwanego Działdowem.
Ciekawe co na to była wokalistka Varius Manx, Kasia Stankiewicz :]
Moja znajoma z roku też pewnie by się obraziła ;)
"In the brave new world of the year 2000, a kiss can still break your heart." - Program from Cirque du Soleil's Alegria
Nad tymi gwiazdami jest wszechświat szybujących potworów! Wiedziałaś?

Obrazek

DeMeo
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: DeMeo » 20 gru 2005, o 12:41

Tak oto za namową kolegi rozpocząłem przygodę z Guild Wars. Wystarczyły niespełna dwa dni abym tą grę polubił. Prawdopodobnie konta na l2World ( Lineage2 ) pójdą w odstawkę. Potrzebowałem czegoś co daje możliwości większej współpracy i urozmaicenia poprzez fabułę i questy. Teraz w Guild Wars to dostałem. Wprawdzie wielu rzeczy nie wiem. Wiele dla mnie jest w świecie GW nowinek ... ale powolutku i do przodu. Okazuje się, że serwis jest dla mnie nieocenionym źródłem wiedzy a bezsensowne latanie po lokacja zmieni się w odbywanie regularnych przygód. Pozdrawiam wszystki serdecznie.

DeMeo

Piotr B
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Piotr B » 28 gru 2005, o 10:10

witam,
wlasnie wstalem po pierwszej nocy wspolnie spedzonej z GW :> i jestem oczarowany grafika jak na RPG (wiem wiem jest to czysty CORGP :D )i wciagniety grywalnoscia (czuje sie bardziej wciagniety niz gdy chodzilem po krainie Forgotten Realms).narazie gram Elementalista na 7 lvl, ciesze sie ze spotykam duzo polakow.w zasadzie nie mam pytan bo przejrzalem cale forum i www i rozne opisy i chyba wszystko rozumiem.
Zreszta wiele cech ma wspolnych do innych gier typy RPG i MMORPG
Jaka druga profesje wybiore chyba rangera.
moj nick w GW to Piter B.
chyba pogram dzis do lvl 12 i wtedy zaczne myslec o wstapieniu do jakiejs Gildii.
ooo i jeszcze chcialem pochwalic wydawce za powazne potraktowanie kupujacych tzn. oprocz zajefajnej gry dostajemy super wydane Manuscripts ktrore tez juz zreszta przeczytalem :) swietna fabula.

Pozdrawiam i do zobaczenia w krainie Tyrii

Nitek
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Nitek » 3 sty 2006, o 10:57

a tez sie przywitam :D

wprawdzie jeszcze nie szpilalem w GW, bo cos mi panocek z allegro nie daje znaku zycia, ale mam nadzieje, ze dzis zapuka pan kurier, a pozniej znikne na pol roku (tyle siedze w lineage'u 2, chociaz nie wiem jak ja to robie, bo tam wieje nuda i smierdzi niemytym psem > killuj moby, kup lepszy sprzet, killuj mocniejsze moby) mam nadzieje, ze tu bedzie inaczej ;) i gra nie pojdzie w odstawke za szybko (wszakze duzo pieniazkow na nia poszlo ;) ) hmmm no i jestem z Jaworzna (30km od katowic) gdzie zamiast doliny pieciu stawow mamy doline trzech elektrowni a sam mam widok z okna jak homer simpson > na elektrownie :D yhm... chyba tyle. do zobaczenia w Tyrii ;)
Zarazinia Melbone W/Mo

Estarriol
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Estarriol » 4 sty 2006, o 18:34

Ale beka, dopiero ten temat zauważyłem. Teraz przywitam się grzecznie tak jak pani w przedszkolu uczy Dzieeeń-dooo-bryyyy. :P
Wróciłem! har har

Kadd Flaw
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Kadd Flaw » 5 sty 2006, o 16:52

Cześc wszystkim!!! Troszkę spóźnione to przywitanie ale napisze
coś o sobie??...OK

no to tak jestem gościem któremu tradycją jest robienie błędów ortograficznych w sieci powtarzam w sieci i tylko w niej :P chyba jedyny taki na forum :P

pewnie większość forumowiczów zraziła się do mnie i narobiłem sobie przy tym wrogów na samym wstępie w temacie o Tibii ale trudno...
...plz Wybaczcie mi :lol: :lol: ;)
FiRsT UsEr WhO ZaSnOł Na KiBlÓ
Największy forÓmowy Miotacz BykuFF
!Zapraszam na forum! Mod poszukiwany!!!
Obrazek

sajmon
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: sajmon » 22 sty 2006, o 10:51

Elo :)

My name is Szymon. My surname is *********.
I`m from Bolesławiec (takie zadupie 100 kilo od Wrocka).
Na kompie only RPGi (& może jakies mini games`y)
Gram w Diablo II z lodem i od jutra zaczynam w GW :P .

Poza tym gram [ps2] w najnowszego n4s`a, gun`a, najnowszy burnout, gta:sa, soul calibur 3, devil may cry 3, pes5, mgs3, ssx on tour & parę innych nowych. Jeśli ktoś ma problem z jakąś gięrą to vhętnie służe pomocą, bo ładną ilość już przeszedłem :twisted:

Nic nie bede pisał więcej.. macie userbarka na dole.. nie musze mówić chyba ~~

3mcie się =]

PSsss
Gram głównie w weekendy.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2006, o 10:52 przez sajmon, łącznie zmieniany 1 raz
.,.,.Będę kroczył różnymi ścieżkami do końca swoich dni.,.,.
Obrazek
Obrazek

~,^

Lich
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Lich » 30 sty 2006, o 15:18

Cześć Wszystkim. Pochodze z Wieruszowa. Taka maluuutka miejscowosc 60 km od Kalisza;). Mam sobie 17 latek. Moje zainteresowania(?): komputery, od czasu do czasu troszke pogram, slucham wszystkiego co mi wpadni w ucho i tam zostanie:). Kilka dni temu natknalem sie na to forum ;) i troooszke poczytalem. Po dluzszym namysle postanowilem kupic Gw :twisted: . Pomknąłem do Empiku i nabylem:). Moj nick w grze: "Cain Firesong". Chetny do wspolpracy PvE ;) . Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 30 sty 2006, o 15:22 przez Lich, łącznie zmieniany 1 raz
-"Politycznie poprawny opis Krasnoluda:
Jest to niewielka postać o bujnym zaroście i etnicznie uwarunkowanym stożku na głowie."

RemuR
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: RemuR » 11 lut 2006, o 05:34

Yo!! Hail!! Ave!! etc. na forum jestem od niedawna, ale czytam już długo...Zainteresowania mam takie nie inne...nie będe zdradzał...możecie sie sami pofatygować...Lubie się udzielać na tym forum bo widać że jeszcze troche Polaków istnieje...normalnych...bo Polacy dzielą sie na dwóch...Polak i Polaczek
Polak to dobrze wychowany :) miły i pracowity człowieczek, a Polaczek...to coś w stylu: hey!!hey!! give me free itemz...free items pplz!!...bądź też OjciecRydzyk albo LubieMaslo...argh...ludzie...ratujcie honor Polaków... :P

kubal
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: kubal » 11 lut 2006, o 12:44

Pozdrowienia ze slonecznej Hiszapanii.Nie jestem w temacie od 4 miesiacy ale jak w czerwcu przyjade to sobie troche pogramy

Dziecko z Lasu
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Dziecko z Lasu » 11 kwie 2006, o 17:35

A ja zalogowałem się prawie (patrz:reklama Żywca) dawno temu, mam na imię Dziecko z Lasu i jestem z lasu. I to tyle.

Rawien of Ascalon
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Rawien of Ascalon » 12 kwie 2006, o 14:01

Siema, jestem Anka, w Guilda gram od ponad roku ,moje postacie to jakby co: Rawien of Ascalon, (necrus) i Karigan of Kryta (wojownik).Chodze do klasy 8 w Newry High School i mam 13 lat. Mieszkam w Newry (Polnocna Irlandia). Gram na flecie poprzecznym ale zamierzam jeszcze rozpoczac lekcje gitary elektrycznej. Moje ulubione zespoly to Nightwish i System of a Down .
P.S. Na Guild Wars mnie moze nie byc przez dlugi czas bo narazie gram sobie w Obliviona .
P.S.2. Sorry ze bez polskich liter ale pisze z biblioteki szkolnej

shark1490
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: shark1490 » 12 kwie 2006, o 14:16

Siemka, co tam mowic jestem Polak maly gram od 9 miesiecy moje postacie to Woj,necro i teraz monk 55 hp:)
Obrazek

BloodmaD
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: BloodmaD » 15 kwie 2006, o 23:48

Witajta ludziska!!! Będę oryginalny i powiem że mam na imię Jacek, mieszkam w miasteczku zwanym Piła, znajdującym się gdzieś na peryferiach cywilizacji :!!: W GW gram dorywczo, kiedy tylko mam czas usiąść przy komputerze, a teraz z utęsknieniem wypatruje dodatku...
Every story must have an ending, we only decide whether it's good or bad - Anonimous

Keither
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Keither » 22 kwie 2006, o 13:53

Ją Ziołmy :) pewnie nie będę oryginalny....ale co tam. No więc mam na imię Maciek mieszkam w największej wsi Polski, a mianowicie w Warszawie. W GW giercuję od paru miechów i czasem czytuję wasze forum (do tej pory jeszcze nie pisałem :P ). Uczę sie w 3ciej klasie gimnazjum i dopiero pare dni temu dotarło do mnie, że w środę pisze egzamin Wahhhhh ! okok kończe jush, lece pofarmić na jakiś durnych mobkach (...eee tam, potem sie poucze).

Pozdro dla wszystkich forumowiczów
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off Topic