Przywitaj się i napisz o sobie

To tu mówimy cześć i przedstawiamy się
Czyli rozmowy na każdy temat.

Moderator: Moderatorzy OT

Em:*
Awatar użytkownika
.: Moderator :.
.: Moderator :.

Post autor: Em:* » 12 cze 2012, o 17:59

Kisuro napisał :
Faneth napisała :Serio to przez euro przenieśli premierę Prometeusza? *bulwers mode: on*

Serio: http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,114438,11890934,A_mialo_byc_tak_pieknie__Czego_NIE_zobaczymy_w_kinach.html

Kisuro, ale nie oszukujmy się - jakkolwiek się nam to nie podoba, to mają rację. http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,114438,11910785,Frekwencja_w_europejskich_kinach_spadla_o_polowe_.html Jeśli kino ma się w domu (patrz mecze, a w nich piłkarze-aktorzy-symulanci, zamieszki na ulicach, cycate panienki na trybunach) to po co przepłacać? Taki użytkownik jak my - który od Euro wolałby Prometeusza, może sobie ściągnąć ulubiony serial albo iść do kina studyjnego, gdzie wszystko grają w najlepszym porządku.

Faneth
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Post autor: Faneth » 12 cze 2012, o 18:35

Em:* napisała : cycate panienki na trybunach

Już wiem, dlaczego nie nadaję się na fankę futbolu.
Obrazek

Dezerter
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Dezerter » 12 cze 2012, o 19:17

Em:* napisała :
Kisuro napisał :
Faneth napisała :Serio to przez euro przenieśli premierę Prometeusza? *bulwers mode: on*

Serio: http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,114438,11890934,A_mialo_byc_tak_pieknie__Czego_NIE_zobaczymy_w_kinach.html

Kisuro, ale nie oszukujmy się - jakkolwiek się nam to nie podoba, to mają rację. http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,114438,11910785,Frekwencja_w_europejskich_kinach_spadla_o_polowe_.html Jeśli kino ma się w domu (patrz mecze, a w nich piłkarze-aktorzy-symulanci, zamieszki na ulicach, cycate panienki na trybunach) to po co przepłacać? Taki użytkownik jak my - który od Euro wolałby Prometeusza, może sobie ściągnąć ulubiony serial albo iść do kina studyjnego, gdzie wszystko grają w najlepszym porządku.

Ja w żadnym wypadku nie popieram piractwa ale powiem że można obejrzeć już film na paru stronkach może i w wersji cam i eng (90% ma z tym problemy -.- ).
Ale obejrzeć się da , nie polecam ale jak ktoś nie cierpliwy to jak najbardziej :P
Guild Wars 2 Thief ROX :P

Kisuro
Awatar użytkownika
.: Redaktor :.

Post autor: Kisuro » 12 cze 2012, o 19:37

Em:* napisała :
Kisuro napisał :

Kisuro, ale nie oszukujmy się - jakkolwiek się nam to nie podoba, to mają rację. http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,114438,11910785,Frekwencja_w_europejskich_kinach_spadla_o_polowe_.html

Ale ten artykuł to taki zbiór pierdół, że aż głowa mała. Frekwencja spadła podczas ostatniego weekendu o połowę? W porównaniu z czym? A już w następnym akapicie piszą, że to i tak nieważne, bo zyski nadal są.

Em:* napisała : Jeśli kino ma się w domu (patrz mecze, a w nich piłkarze-aktorzy-symulanci, zamieszki na ulicach, cycate panienki na trybunach) to po co przepłacać? Taki użytkownik jak my - który od Euro wolałby Prometeusza, może sobie ściągnąć ulubiony serial albo iść do kina studyjnego, gdzie wszystko
grają w najlepszym porządku.

Taki użytkownik jak ja może się co najwyżej wściec, bo w Bydgoszczy nie ma kin studyjnych, a tylko dwa
multipleksy. Dodatkowo, taki użytkownik jak ja, który do kina chodzi od wielkiego dzwonu (bo nie cierpi atmosfery multipleksów, a wyboru nie ma), na Prometeusza by poszedł, ale na opóźnionego o 2 miesiące nie pójdzie, bo, nie przejmując się bredzeniem dystrybutora o "niesamowitych efektach" film zobaczy w sieci na długo przed tym, jak trafi on na ekrany polskich kin. A potem dystrybutor będzie płakał o stratach i jęczał, że
to wszystko wina piratów.
Zresztą dystrybutorzy robią to sobie sami. Do naszych kin właśnie wszedł (w ten piątek, euro nie przeszkadzało? Dystrybutor sądzi, że film zbyt inteligentny dla fanów piłki kopanej?) "Coriolanus", film który bardzo chciałem zobaczyć i na który na pewno poszedłbym do kina. Światowa premiera? 14 lutego! Film od miesiąca mam na dysku, w jakości DVD. Gdyby dystrybutor sprowadził film w sensownym czasie zarobiłby, a tak figa.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2012, o 21:36 przez Kisuro, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Rifky Rayn
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade
Nick w GW2: Rifky Rayn

Post autor: Rifky Rayn » 13 cze 2012, o 00:16

Faneth napisała :Rifky, jesteś Gdańszczaninem z urodzenia, czy przyjechałeś tu studiować? pytanie marne, ale aktualnie nie mam lepszych. Je suis desole.
Jeszcze jedno, do wszystkich: co sądzicie o tym całym "piłkoszale"?

Do Gdańska przybyłem, zresztą po drodze zaliczając jeszcze Toruń na jeden rok. Zawsze powtarzam, że rzucenie jakichś studiów to niezbędne życiowe doświadczenie, jak np. spalenie papierosa albo nagranie piosenki.
Failmistress Varei pisze :@Rifky - haha, to świetnie. W takim razie do zobaczenia w jakim CERNie ;). Z innych pierdół - wiejesz na Zachód?

Nie wieję raczej nigdzie. Gdańsk mnie urzekł, a do tego *bimbom* mnie zbiorowy hejt na Polskę i mimo że sam wielkim fanem tutejszej mentalności nie jestem, to dla beki sobie zostanę. A mówiąc bardziej serio - raczej źle bym się czuł za granicą.
Nie oczekiwałbym też siebie w CERNie, nawet tymczasowo/gościnnie - jeśli chcą tam jakichkolwiek matematyków, to raczej nie czysto teoretycznych, like yours truly 8-)

Faneth
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Faneth » 13 cze 2012, o 00:35

Rifky Rayn napisał :Zawsze powtarzam, że rzucenie jakichś studiów to niezbędne życiowe doświadczenie, jak np. spalenie papierosa albo nagranie piosenki.

Kiedy ja nie nagrałam jeszcze żadnej piosenki! załapałam doła egzystencjalnego.
Rifky Rayn napisał :Gdańsk mnie urzekł

Łał, fajnie jest usłyszeć (przeczytać) coś tak pozytywnego o tym mieście, podczas gdy wielu na nie marudzi. Wiesz, tak źle, tak niedobrze. To takie polskie.
Obrazek

Rifky Rayn
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Rifky Rayn » 13 cze 2012, o 01:05

Taa... Dokładnie to miałem na myśli, mówiąc o "tutejszej mentalności", której nie jestem fanem. Uznałem, że fajnie będzie zadziałać przeciwnie, no bo przecież rock'n'rollowy duch oznacza sprzeciw ( :P ). A że w tym wypadku przybrał on formę optymizmu... No trudno :P Nie jest to może bardzo rock'n'rollowe, ale może przynajmniej awangardowo absurdalne.

Faneth
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Faneth » 13 cze 2012, o 01:57

Jest to na pewno... wait for it... hipsterskie! *bierze nogi za pas i chowa się pod najbliższym stołem*
Lubisz jazz i fizykę? >:D
Ostatnio zmieniony 13 cze 2012, o 02:00 przez Faneth, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Rifky Rayn
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Rifky Rayn » 13 cze 2012, o 09:42

Chyba po prostu jestem tak hipsterski, że byłem hipsterski, jeszcze zanim to było hipsterskie :P

Faneth napisała :Lubisz jazz i fizykę? >:D

A odpowiem! Jazzu nie lubię, fizykę tak. I teraz masz zagwozdkę :P

Plutonka
Awatar użytkownika
.: Biedna Artystka :.
.: Biedna Artystka :.

Post autor: Plutonka » 13 cze 2012, o 11:19

Może jednak Faneth powinna założyć swój własny wątek... :D
Obrazek

Kraven
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.
.: Gwardia PvP :.

Post autor: Kraven » 13 cze 2012, o 12:05

Plutonka napisała :Może jednak Faneth powinna założyć swój własny wątek... :D

Albo bloga, gildie.... Albo chociaż sex-telefon. Przynajmniej Thaia miałby zajęcie.

Niewiernus
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Gandara
Nick w GW2: Niewiernus

Post autor: Niewiernus » 13 cze 2012, o 13:06

Kraven napisał : Przynajmniej Thaia miałby zajęcie.

Nie tylko on :suspicious:
Obrazek

Thaia
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Post autor: Thaia » 13 cze 2012, o 16:13

Kraven napisał :
Plutonka napisała :Może jednak Faneth powinna założyć swój własny wątek... :D

Albo bloga, gildie.... Albo chociaż sex-telefon. Przynajmniej Thaia miałby zajęcie.

Ale na PvP to ty wracaj.
Obrazek

Greth
Awatar użytkownika

Post autor: Greth » 13 cze 2012, o 18:32

A co na to Renia?

BTW eloszka wszyskim. Wpadłem żeby zagarnąć trochę atencji. :D
Obrazek

Xal
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Xal » 13 cze 2012, o 19:03

no siemka

Tom Stone
Awatar użytkownika

Post autor: Tom Stone » 13 cze 2012, o 19:16

Greth napisał :Wpadłem żeby zagarnąć trochę atencji. :D

Witaj Agatko!

Thaia
Awatar użytkownika

Post autor: Thaia » 13 cze 2012, o 19:22

Tom Stone napisał :
Greth napisał :Wpadłem żeby zagarnąć trochę atencji. :D

Witaj Agatko!

Śmiechłem gromko. W mojej sytuacji plus jest taki, że nie można się w ten sposób ze mnie nabijać :D
Obrazek

Kisuro
Awatar użytkownika

Post autor: Kisuro » 13 cze 2012, o 19:35

Thaia pisze :Śmiechłem gromko. W mojej sytuacji plus jest taki, że nie można się w ten sposób ze mnie nabijać :D

Nie, za to można się z ciebie nabijać na setki innych sposobów.
Obrazek

Thaia
Awatar użytkownika

Post autor: Thaia » 13 cze 2012, o 20:58

Kisuro napisał :
Thaia pisze :Śmiechłem gromko. W mojej sytuacji plus jest taki, że nie można się w ten sposób ze mnie nabijać :D

Nie zaprzeczam, ani nie potwierdzam.
Obrazek

Rifky Rayn
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Rifky Rayn » 14 cze 2012, o 19:54

Thaia pisze :
Kisuro napisał :

Nie zaprzeczam, ani nie potwierdzam.

A ja potwierdzam. I mówię to jako ŚWIEŻO UPIECZONY MAGISTER!!!!!!!111elewen11

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off Topic