Przywitaj się i napisz o sobie

To tu mówimy cześć i przedstawiamy się
Czyli rozmowy na każdy temat.

Moderator: Moderatorzy OT

Faneth
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Post autor: Faneth » 2 lip 2012, o 01:01

Rifky Rayn napisał :A ja potwierdzam. I mówię to jako ŚWIEŻO UPIECZONY MAGISTER!!!!!!!111elewen11

Gratulacjeee! To teraz posadź drzewo >:D
(poprzedniego posta żem zniknęła, bo miał złą influencję na dynamikę dyskusyji)
Obrazek

Paradise
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Paradise » 23 lip 2012, o 10:14

Witam.
Nazywam się Łukasz, ale przestawiam się jako Paradise. Byłem kiedyś członkiem tej społeczności (pod innym nickiem). Jednak brak czasu i inne zajęcia sprawiły, że musiałem się rozstać z tym forum jak i ograniczyć grę w GW. Nie pamiętam swojego starego konta. Postanowiłem tu wrócić gdyż zbliża się premiera GW2 i chciałbym z powrotem należeć do tej społeczności. Tym bardziej, że po udziale w becie, jestem przygotowany na powrót do gry.

Szary
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Witam !

Post autor: Szary » 5 sie 2012, o 23:07

Witam wszystkich serdecznie !
Co mogę powiedzieć o sobie ? Szczerze mówiąc niewiele :P Interesuję się nieco motoryzacją (lubię spędzać czas zarówno na motocyklu jak i w samochodzie, więc nie faworyzuję żadnej strony ), od czasu do czasu lubię w coś zagrać choć od dłuższego czasu mam wrażenie, że obecne gry już nie wciągają mnie tak jak to miało miejsce z 15 lat temu :P Również próbowałem uczyć się rysować, ale to raczej ciekawostka niż fakt.
Po udziale w beta testach zakochałem się w GW2 od pierwszego wejrzenia i obecnie czekam na zaplanowany od 29 sierpnia urlop :D
Jestem pewny, że po urlopie z GW będą mnie musieli restartować adrenaliną w serducho...

Khesi
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Khesi » 8 sie 2012, o 09:59

Witam wszystkich !

Oczywiście tematy typu coś o sobie zawsze wydają się trudne.... Więc może od początku, mam 26 lat z grami MMO mam do czynienia od jakichś 2 - 3 lat, i choć nie udało mi się uczestniczyć w becie GW2 to oglądając / czytając materiały jestem niemalże pewien, że ta gra na długo zagości na moim dysku :) . Gdy nie gram to i tak nie odchodzę od komputera z racji wykonywanego zawodu (Programista) tak więc spora część mojego życia jest związana z układem QWERTY :)

Raczej daleko mi do 100% nerda i lubię czasem wyjść na jakiegoś browara tudzież grilla czy inną rozrywkę za firewallem (zazwyczaj z proporcją piwa do mięsa w granicach 20:1)

Camilus
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Camilus » 10 sie 2012, o 17:37

Dzień dobry Wszystkim.

Z góry przepraszam, że mój pierwszy post był w wątku konkursowym, a nie tutaj, ale nie chciałem, żeby pomysł modyfikacji obrazka wyleciał mi z głowy. Bywam chaotycznie roztargniony. :oops:

Coś o sobie? Stary ze mnie koń. Grać dużo nie gram bo i nie ma kiedy. Jak już znajdę czas to jakieś strategie, cRPG przeważnie. Z MMO grałem tylko w WoWa a i to chyba tylko z dwa miesiące, około premiery BC.
GW kojarzyłem tylko z triala (nie przypadł mi do gustu), a GW2 zainteresowałem się po obejrzeniu "Manifestu" i tak jakoś zostało. Podoba mi się odejście od "holy trinity" na rzecz większej samowystarczalności poszczególnych graczy (Aczkolwiek, muszę przyznać, że w WoWie podobała mi się rola tanka). Mam nadzieję, że GW2 będzie miłe do pogrania, a po filmikach i zabawie kalkulatorem traitów zdaje się, że będzie.

Pozdrawiam

Oxygenium
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Seafarer’s Rest
Nick w GW2: Nie gram xd

Post autor: Oxygenium » 10 sie 2012, o 20:01

Witaj Camilus życzę Ci udanej przygody w Guild Wars 2.Jedno Ci powiem GW2 nie bd tak dużą odskocznia od WoW, może troche mniej ograniczony świat. a tak btw, w jakie crpg grałeś/grasz?

xCZYŻEKx
Awatar użytkownika
.: Blessed by Fate :.

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade

Post autor: xCZYŻEKx » 10 sie 2012, o 20:14

Oxygenium napisał :Jedno Ci powiem GW2 nie bd tak dużą odskocznia od WoW

interesujące...
Ostatnio zmieniony 10 sie 2012, o 20:14 przez xCZYŻEKx, łącznie zmieniany 1 raz

Camilus
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Camilus » 10 sie 2012, o 20:21

Oxygenium napisał :Witaj Camilus życzę Ci udanej przygody w Guild Wars 2.Jedno Ci powiem GW2 nie bd tak dużą odskocznia od WoW, może troche mniej ograniczony świat. a tak btw, w jakie crpg grałeś/grasz?

Dzięki.
Co do RPG: Począwszy od Falloutów (1 i 2), przez Final Fantasy (era PSX), Morrowinda, Obliviona po Wiedźmina, Dragon Age'a i Skyrima. (i wiele, innych, ale raczej starszych gierek)
Obecnie na tapecie mam tego ostatniego...bardzo nieśpiesznie, że się tak wyrażę.

Co do WoWa to jednak mam nadzieję, że będzie różnica. Bo jak pisałem WoW mi się znudził dość szybko.

Oxygenium
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Oxygenium » 10 sie 2012, o 20:21

xCZYŻEKx napisał :
Oxygenium napisał :Jedno Ci powiem GW2 nie bd tak dużą odskocznia od WoW

interesujące...

Masz racje interesujące ^ ^

Faneth
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Faneth » 10 sie 2012, o 21:51

xCZYŻEKx napisał :
interesujące...

Aye. Kwestia godna szalonego naukowca.
Obrazek

Toshinus
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Toshinus » 10 sie 2012, o 23:07

Siema,
Nazywam się Rafał, jestem studentem filologii angielskiej.
W GW gram już od dawien dawna, aczkolwiek teraz mam lekką przerwę.

Yuriko
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Yuriko » 11 sie 2012, o 22:12

:wave: Witajcie na imię mi Żaneta. Jestem duża i dorosła ^^ Ale o tym chyba pisać nie będę. O Guild Wars 2 dowiedziałam się niedawno od znajomej, zagrałam w to tylko raz, podczas beta testów i powaliła mnie z nóg. Wcześniej grałam w Lineage2, ale to się umywa przy tej gierce 8-) . Interesuję się muzyką, śpiewem, rysowaniem, gotowaniem, tańcem i wieloma innymi rzeczami. Moim hobby jest zbieranie kluczy. Póki co mam ich niewiele, bo tylko ponad 90 :/ Chętnie przyjmę każdy jeden :hurra: . Co do jedzenia, zjem prawie wszystko, bo nie cierpię... Nie cierpię... Hmmmm... W sumie nawet nie wiem, czego jeść nie lubię :unhappy: . Niestety mój komputer jest za cienki na taką grafikę jaką oferuje GW2, więc będę jej używać tylko na innym (czyt. brata komp :xd: ). To by było tyle, chyba, że coś mi się przypomni to jeszcze dopiszę :D Dziękuję za przeczytanie moich wypocin, jeśli ktokolwiek to czyta :weight: i do zobaczenia w grze lub na forum :byebye:

Faneth
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Faneth » 11 sie 2012, o 23:13

Yuriko pisze : Moim hobby jest zbieranie kluczy. Póki co mam ich niewiele, bo tylko ponad 90 :/

Proszę... powiedz, że to był sarkazm.
Obrazek

Quise
Awatar użytkownika
.: Administrator :.
.: Administrator :.

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade
Nick w GW2: Quise

Post autor: Quise » 11 sie 2012, o 23:18

Faneth napisała :
Yuriko pisze : Moim hobby jest zbieranie kluczy. Póki co mam ich niewiele, bo tylko ponad 90 :/

Proszę... powiedz, że to był sarkazm.

Może niektórzy zbierają klucze, a jeszcze inni znaczki, karty telefoniczne, karty pokemon, kapsle od piwa, pocztówki, pudełkowe wydania starych gier, naszywki, bilety koncertowe/kinowe/pociągowe co komu w duszy gra.
Obrazek

Faneth
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Faneth » 11 sie 2012, o 23:27

Nie, wróć. Sarkazm miał się tyczyć użycia słowa "niewiele" wobec "ponad" 90 kluczy. Kwestia subiektywna, ale wg mnie 90 to dość wiele. Może się nie znam.
Nie mam nic do zbieractwa. Sama lubię zasuszać w książkach wszystko co możliwe - nie wiem ile już tego mam. Zbieram też pióra leśnych ptaków, ładne kamyki. Większośc to krzemienie i kwarce.
Ostatnio zmieniony 11 sie 2012, o 23:28 przez Faneth, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Oxygenium
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Oxygenium » 12 sie 2012, o 09:38

Faneth napisała :Nie, wróć. Sarkazm miał się tyczyć użycia słowa "niewiele" wobec "ponad" 90 kluczy. Kwestia subiektywna, ale wg mnie 90 to dość wiele. Może się nie znam.
Nie mam nic do zbieractwa. Sama lubię zasuszać w książkach wszystko co możliwe - nie wiem ile już tego mam. Zbieram też pióra leśnych ptaków, ładne kamyki. Większośc to krzemienie i kwarce.

Myślę , że 90 kluczy to spora sumka ;), on po prostu chciał podkreślić tym sarkazmem , ze jednak ma dużo tych kluczy. Co do kwestii Zasuszania w książkach różnych rzeczy , nie zdarza Ci często jak wyjmujesz stara książkę na półce , której nie "dotykałaś" 10 lat, otwierasz ją i widzisz, wykruszone liście , które już leżą hohoho

Faneth
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Faneth » 12 sie 2012, o 13:17

Oxygenium napisał :Co do kwestii Zasuszania w książkach różnych rzeczy , nie zdarza Ci często jak wyjmujesz stara książkę na półce , której nie "dotykałaś" 10 lat, otwierasz ją i widzisz, wykruszone liście , które już leżą hohoho

Jasne. Z tym, że u mnie takie liście potrafią przeleżeć nawet kilkanaście lat i się nie wykruszyć :P Czary.
Pewnie wkładałeś między stronice częściowo już przesuszone liście, może dlatego się pokruszyły. Liść czy kwiat powinien być możliwe jak najświeższy ;)
Obrazek

Chris Lark
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Chris Lark » 12 sie 2012, o 21:24

Cześć wszystkim!
Nazywam się Krzysiek i piszę, żeby nabić sobie posty, a to, żeby móc wziąć udział w konkursie na EK ("Czeeeeść Krzyyysiek..."). A tak serio, to już jakiś czas temu się tutaj udzielałem, ale było to w czasach premiery jedynki (więc zarówno nick, jak i posty, są dosyć... gimnazjalne :P). Także chciałem pokazać, żem człek na poziomie i napisać coś z sensem. Niestety, tym samym skończyła mi się wena i będziecie musieli żyć dalej w słodkiej nieświadomości.

Nirini
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Serwer GW2: [EU] Whiteside Ridge

Post autor: Nirini » 12 sie 2012, o 23:04

Nirini mówi sinobry!
Jestem małym dzikuskiem prosto z lasu, który kocha internety i łuki. Idąc dalej tym tropem kocham zwierzęta (czasem bez wzajemności) i uwielbiam grę rangerem. W wolnych chwilach "ukochiwuję" wszystko co się rusza i rozrzucam miłość na wszystkie strony. Czytam Homestucka, książki i składy większości produktów, które spożywam. Zdarza mi się coś napisać (wygrafomanić). I to chyba na tyle.
Sinobry raz jeszcze <3
:33 <

Oxygenium
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Oxygenium » 12 sie 2012, o 23:24

witam cie Nirini, magnowataś strasznie, powiem Ci, ale jak lubisz łuki i zwierzęta , ujdziesz , a tak naprawde, miło mi Cie powitać ;), powodzenia w grze ci zycze jak i na forum ( bo Ci sie przyda). Witam także Krzyśka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off Topic