Przywitaj się i napisz o sobie

To tu mówimy cześć i przedstawiamy się
Czyli rozmowy na każdy temat.

Moderator: Moderatorzy OT

Light Revan
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Light Revan » 22 kwie 2006, o 14:02

Witam wszystkich !!!
Jestem fanem GW i lubię odwiedzać te forum. Grę kupywałem jak kota w worku, kierowałem się opiniami i sceenami na temat tej gry...
Jak widać było warto. :D
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2006, o 14:03 przez Light Revan, łącznie zmieniany 1 raz
bo miałem za wysoką sygnaturkę :(

Hrabia Sosnechristo
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Hrabia Sosnechristo » 26 kwie 2006, o 10:55

Witam wszystkich tu zgromadzonych!
Jestem licencjonowanym inkwizytorem Jego Ekscelencji biskupa Elkander. Chodzę do 2 klasy gimnazjum. Nieważne gdzie. I tak byście nie uwierzyli ;) . Zainteresowania: palenie czarownic, torturowanie emowców, moherowców i innych heretyków. Ponad to, za dużo czasu spędzam nad książkami. Zwłaszcza nad polskim fantasy i historycznymi.

Przymierzam się do grania w GW, jednak póki co mam za słabego kompa. I w dodatku niezbyt sprawnego :( .
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2006, o 10:56 przez Hrabia Sosnechristo, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Kotik
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Kotik » 27 kwie 2006, o 01:51

Wszyscy to wszyscy-babcia tez ;) Przyznam sie,ze wpisuje sie tu z nudow-siedze na nocce w pracy oops Co by tu o sobie...nie mam 12 lat i nie chodze do gimnazjum :ermm: mam nadzieje,ze nie grozi za to stos? :> 23 lata,miasto Augustów,gildia OLD.
GW mi sie spodobalo,ale jak wiekszosc gier szybko bym ja odlozyla na polke,gdyby nie ludziska z mojej gildii-oni nadaja tej grze niesamowity klimat i dla nich siedze w swiecie Tyrii. :kiss: dla OLDow.
Chiba tyle o mnie starczy. Teraz czas Factions,zaczna sie sojusze miedzygildyjne-zapewne kilku z Was poznam wtedy,chwilowo znajomosci z GW ograniczylam glownie do gildii (no coz i tak jest nas ponad 100 osob ;) ).Dzisiaj mial okazje poznac mnie BloodSuicide...i nawet nie uciekl ;)
Kotik Tigerclaw Ele/Mo
Ivory Tigerclaw N/Mo
Flawia Tigerclaw W/Mo

Meriell
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Meriell » 30 kwie 2006, o 10:58

Witam wszystkich. Nazywam się Meriell. Pochodzę z wioski Łowców. Jestem druidem kochającym przyrodę. Moim wiernym przyjacielem jest wilk Merug, który podróżuje ze mną przez niebezpieczne krainy i pomaga mi w walce.
A tak na poważnie. Nazywam się Agnieszka. Mam 23 lata. Mieszkam w Warszawie choć marzy mi się wyjazd do Anglii i osiedlenie się tam na stałe. Obecnie studiuję w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych. Jestem na trzecim roku i piszę pracę dyplomową. Przez dłuższy czas przesiadywałam na serwerach Lineage ale teraz przenoszę się na stałe do świata Guild Wars. Uwielbiam kino azjatyckie i krewetki w sosie czosnkowym. Razem z narzeczonym jesteśmy wielkimi fanami gier wideo (PS2, GCN, DS, PSP). Mieszkam z rodzinką i kotem Luckiem. Pracuję w punkcie kredytowym banku Cetelem. No dobra dość gadania. Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2006, o 17:38 przez Meriell, łącznie zmieniany 1 raz
.lenah biv kenen tenesh erthbantee meh keelentee roob rekeelen fahets kenen ten ril-tsan

Busybutcher
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Busybutcher » 5 maja 2006, o 15:54

A ja lubie sledzie i serial Baza Pensacola...
Za to jesli mozecie to kliknijcie na ten link dzieki czemu zarobie troche grosza w pewnej gierce
http://www2.TheCrims.com/?rid=3425893

Misza71
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Misza71 » 22 cze 2006, o 03:17

niezle trochech czasu juz jestem na tym forum i tez dopiero znalazlem ten post:P - siedze w pracy i sie nudze troszke...
Na imie mi Michał, dla znajomych Misza, dla dziewczyny Misio,Misiu,Misiek:P etc. W tym roku koncze studia. Pracuje w jednym z wroclawskich hoteli. Hobby ?? - kobiety, wino i śpiew (tylko cicho, zeby sie o tym pewna osobka nie dowiedziala:P) muza ?? glownie Dj Tiesto i podobne klimaty, mysle ze to powinno zdementowac pogloski, ze wszyscy gracze GW to metalowcy:P
Pozdrawiam i do zobaczenia w Tyrii, Canthi i moze gdzies jeszcze w przyszlosci...
Obrazek
Obrazek

KoMaR
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: KoMaR » 25 cze 2006, o 19:10

Hejoooo wszystkim
Nie będe gorszy i też się przywitam :P

O sobie coś napisać...hmmm....Na imie mam Mateusz (może i potoczne imię , ale mnie sie podoba :P ), mieszkam sobie w okolicach Zawiercia - takie sobie zadupie niedaleko Katowic, no może w sumie bliżej Częstochowy :) . Interesuje sie...jest wiele rzeczy którymi się interesuje ale nie musicie o nich wiedzieć - jakby powiedział Sasuke z Naruto (takie anime :P ). A tak na poważnie to kraj kwitnącej wiśni i wszystko co z nim związane (poczynając na kodeksie samurajów a kończąc na Mandze )to moje zainteresowanie. Od kilku lat prowadze sesje RPG co w moich okolicach z powodu braku stałego składu jest wymierającym hobby :P . Grywam we wszystko co mi siępodoba: na kompie GW, TES4, Gothic ( ehhh czekam na trójeczke :) ), CS no może coś by się jeszcze znalazło ale poco wymieniać :P , a na PS2 FF i Tekken :)

Pozdrowionka dla wszystkich

Gandalf
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Gandalf » 1 lip 2006, o 16:24

Przypominam...
Przywitaj się i NAPISZ COŚ O SOBIE

Wszystkie posty zawierające tylko "elo", "siema!" itp. skasowałem...
Ostatnio zmieniony 1 lip 2006, o 17:00 przez Gandalf, łącznie zmieniany 1 raz

qba
Awatar użytkownika
Hydra

Serwer GW2: [EU] Seafarer’s Rest

Post autor: qba » 1 lip 2006, o 16:29

Siema, czesc i czolem,
pytacie skad sie wziolem,
Jestem qba...

Dziekuje i pozdrawiam :D

PS: mam 16 lat, pochodze z Kaszub, gram glownie ele, w grze sie ostatnio nudze dlatego szukam gildii, ktora gra pvp ale lubi takze pve :)
Ostatnio zmieniony 1 lip 2006, o 16:37 przez qba, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Padme
Awatar użytkownika
Jade Armor

Serwer GW2: [EU] Gandara

Post autor: Padme » 1 lip 2006, o 19:54

jestem padme..... gram w gw skonczylem LO kawal zemnie mastacha ;p mieszkam w Gnieznie i czasem pisze felietony i opowiadania..... (taka mala pasja) no i oczywiscie czytam mnostwo ksiazek (4 w miesiacu) czyli jednym slowem CHELSEA LONDON RULZ FRANK JESTEM Z TOBA!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 1 lip 2006, o 23:37 przez Padme, łącznie zmieniany 1 raz

Nazaal
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Nazaal » 7 lip 2006, o 18:25

Witam wszystkich.
Gram w GW od ponad roku, jednak obecnie na drugim koncie - pierwsze sprzedałem z powodu braku czasu na sensowną grę. Gram zazwyczaj rangerem, a ostatnio skupiam się na monku.
Teraz coś bardziej z życia. Mam na imię Rafał. Mam 17 lat. Chyba najbardziej lubię czytać książki młodego polskiego pokolenia, m.in. Tokarczuk, Huelle. Muzyka różnorodna, ale ostatnio elektronika i pochodne (najczęściej Ryuichi Sakamoto and Alva Noto - Insen), europejska i amerykańska poezja śpiewana, ale czymś ostrzejszym też nie pogardzę (mniej znana Dagoba i bardziej znany Tool). Od jakiegoś czasu wgłębiam się w kino Ingmara Bergmana i Krzysztofa Kieślowskiego.
To chyba tyle :)
Pozdrawiam wszystkich :)
Ostatnio zmieniony 9 lip 2006, o 09:54 przez Nazaal, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Sergo
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Sergo » 14 lip 2006, o 20:59

czesc! jestem nowy. bardzo podoba mi sie strona. jedna wada - nie moge znalesc questow. mam nadzieje ze cos z tym fantem zrobicie :) Pozdrowienia z goracej Afryki =D
[size=140]

iowa
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: iowa » 14 lip 2006, o 22:55

wszystko przez yellow'a to on tak to wszystko pochował, spieszę z pomocą:
po przewinięciu suwaka w dół czeka na ciebie niespodzianka - dalsza część strony, a w menu po lewej wytłuszczonym, powiększonym, złotym drukiem - "baza questów"
może tam cosik znajdziesz, ale nie gwarantuję bo Y to wredna poczwarka i mógł tam schować mapę...
Ostatnio zmieniony 14 lip 2006, o 22:59 przez iowa, łącznie zmieniany 1 raz
the foregoing post may contain explicit content and may not be suitable for all audience, viever discrecion is adviced // Hell was full...so they send me back...
--------------------
Obrazek

Charu An
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Charu An » 24 lip 2006, o 17:36

Witam, paru zdążyło już mnie poznać i w grze i na forum, jak mój panel wskazuje jestem ze Szczecina i szczerze powiedziawszy szukam grających w GW-F właśnie z tego miasta w celach towarzyskko - informacyjnych :P - setki pytań na które nie znalazłem odpowiedzi na forum, gram w GW od niedawna i wiem że będe grał długo choć z przerwami, brak czasu :( , w razie jak znajdzie się chętny na kontakt prosze o PM na forum.

Never
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Never » 4 sie 2006, o 14:35

Witam wszystkich...
:) ...gram w Guild Wars około roku. Bardzo lubie PvP, a szczególnie AB. Jakoś nie odnajduję się w PvE...
Moją ulubioną postacią w GW jest chyba Assasin jeśli chodzi o Player vs Player.
Pozdro!
Magia... Mądrość... Potęga...Obrazek
Obrazek
ObrazekSiła... Odwaga... Honor...
Obrazek

Obrazek
Inteligencja... Inteligencja... Inteligencja... :)

Scream
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Scream » 4 sie 2006, o 14:39

mowia mi Hellbike, jestem Bogiem.

Never
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Never » 4 sie 2006, o 14:45

Hellbike... czy Scream? :P
Magia... Mądrość... Potęga...Obrazek
Obrazek
ObrazekSiła... Odwaga... Honor...
Obrazek

Obrazek
Inteligencja... Inteligencja... Inteligencja... :)

drob
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: drob » 5 sie 2006, o 15:12

WItam.Nazywam sie MIchał(kopia imienia zabroniona)Jestem polakiem....
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ostatnio zmieniony 5 sie 2006, o 15:13 przez drob, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Świr
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Świr » 11 sie 2006, o 18:10

Kto ja jestem? Polak mały. Mały zawistny i podły. Jaki znak mój? Krwawy, Biały...
Odkąd mój umysł myśli i sięgam pamięcią to te klapy zawsze opadały. A dlaczego? Bo przez dziesiątki lat jedni bezmyślni kretyni pod kierunkiem innych bezmyślnych kretynów umieszczają muszle klozetowe w pociągach tak blisko ściany, że klapa po podniesienu nachylona jest ku muszli i puszczona musi opaść. Dziesiątki lat Jezu Chryste przenajświętszy... A jeśli Polska to właśnie ta oiszczana klapa?

Snaketail
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Snaketail » 31 sie 2006, o 09:44

Cześć jestem Snaketail i lubię spamowac i odświeżać stare tematy :D
The man with no life :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off Topic