Przywitaj się i napisz o sobie

To tu mówimy cześć i przedstawiamy się
Czyli rozmowy na każdy temat.

Moderator: Moderatorzy OT

Robson
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Robson » 4 wrz 2006, o 13:02

Siema jestem robson, niedługo zacznę grać w GW, nie musicie się bać nie jestem dzieckiem neo. Pozdro ;]
Obrazek
Obrazek

patyk
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: patyk » 5 wrz 2006, o 09:10

a ja dzsiaj sie zarejesdrwalem i moja nazfa uzkownika to patyk. mam problemy s dyslkesja i lubie Gsegorza Rasiaka - cisaj zaczne grac w da gre co jest do forum <usmszek>
Ostatnio zmieniony 5 wrz 2006, o 09:11 przez patyk, łącznie zmieniany 1 raz
ja nie jestem cieckiem neotrady - staram sie byc jak wszycy ale nietsety mam dykleskje - a wogule jestem mily i mam 12 lat i zaczolem gradz w do gre co jest do forum

Patras
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Patras » 5 wrz 2006, o 10:07

Hmm, moj kumpel tez ma dysleksje, a nie przekreca co 2 wyrazu. Marna podpucha, usprawiedliwiajaca twoje lenistwo, gdyz nie chce Ci sie korzystac ze slownika...

//chciałbym znów przypomniec, że "dysleksja" to "zaburzenie umiejętności czytania" - nie ma nic wspólnego z robieniem błędów ortograficznych - Taver
Ostatnio zmieniony 6 wrz 2006, o 05:57 przez Patras, łącznie zmieniany 1 raz
ten użytkownik nie zna regulaminu

/\ KTO TO ZROBIL?!

cziter: niszczyciel *kliklaklok* sygnatur

marCool
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: marCool » 11 wrz 2006, o 20:46

Witam Was!
Do tej pory tylko czytałem Wasze posty (niektóre mi pomogły bardziej inne mniej), ale wkońcu postanowiłem się zarejestrować;] W GW gram od... 2-3 tygodni, posiadam tylko podstawową wersję. Wcześniej grałem w tibię i lineage 2, ale żałuję, że w GW zacząłem dopiero niedawno. Słucham (nie, nie metalu) rocka i jemu podobnych (ale nie hard rocka, rocka gotyckiego itp.), czytam książki (jakie mi wpadną w ręce). to chyba tyle...;]

Pozdrawiam,
marCool
Nie zawsze "pierwszy", znaczy "najlepszy"...

Rondel
Awatar użytkownika
.: Przecinek :.

Post autor: Rondel » 11 wrz 2006, o 20:50

patyk = Narson. I'm sure 'bout it.

ale fajnie się tego posta czytało xD
Ostiego Undead pisze :kiedyś chciałem puścić bąka i się posrałem

kek
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: kek » 19 wrz 2006, o 15:40

Czesc, jestem kek i nie gram w wowa juz od 2 miesiecy :pinch:

Sid
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Sid » 28 wrz 2006, o 14:21

Witam. Nazywam sie Sid i nie pije od 3 godzin. A tak na powaznie to chce zaczac grac w GW i dlatego sie tu zarejestrowalem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Cherrie
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Cherrie » 28 wrz 2006, o 15:59

Patras pisze ://chciałbym znów przypomniec, że "dysleksja" to "zaburzenie umiejętności czytania" - nie ma nic wspólnego z robieniem błędów ortograficznych - Taver
Po raz kolejny: nie znacie się, nie piszcie... i uważajcie na autorytety, na które się powolujecie (choć zgadzam się, ten kolega TROCHE przesadził). Dysleksja rozwojowa (potocznie zwana skrótowo dysleksją) to specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu u dzieci o prawidłowym rozwoju umysłowym, u których współwystępują zaburzenia funkcji poznawczych oraz percepcyjno-motorycznych, zaangażowanych w procesy nabywania tych umiejętności. Termin ten obejmuje kilka rodzajów zaburzeń: dysleksję (właściwą), dysortografię, dysgrafię oraz dyskalkulię.

Za: jakimśtam słownikiem medycznym.
Note: Pojęcie dysleksji bywa bardzo różnie rozumiane, co znajduje swoje odbicie w literaturze przedmiotu. Niektórzy autorzy na oznaczenie tych trudności w czytaniu i pisaniu używają jednego terminu, np.: ślepota słowna (Morgan), legastenia (Ranschburg), wrodzona dysleksja (Hinshelwood), dysleksja rozwojowa (Critchley). Inni autorzy posługują się dwoma terminami, np.: dysleksja i dysgrafia (Borel-Maisonny). Wreszcie trzecia grupa autorów stosuje trzy terminy (Kučera, Matějček, Bogdanowicz): dysleksja, dysgrafia, dysortografia. Badacze, którzy stosują dwa lub trzy terminy mają na celu dokładne wskazanie rodzaju zaistniałych trudności w nauce. Ponieważ jednak zaburzenia te najczęściej występują jednocześnie, zwykle stosuje się jeden termin. Dyskalkulia występuje rzadziej, rzadziej jest również powiązana ze "ślepotą słowną".

ufff...

A tak przy okazji... Cześć, jestem eteryczną istotą uwiązaną w toksyczny związek z kotem o egzotycznym imieniu Kot, uzależnioną od czerwonej herbaty i książek, uczuloną na pyłki, dym papierosowy, głupotę, fanatyzm i słowotok. Miło mi Was poznać ;)
Obrazek

Rondel
Awatar użytkownika

Post autor: Rondel » 28 wrz 2006, o 16:23

@^
eee... to się nazywa przywitanie^^
Ostiego Undead pisze :kiedyś chciałem puścić bąka i się posrałem

d0m3l
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: d0m3l » 28 wrz 2006, o 17:11

Cherrie lubi sie tak od czasu do czasu popisac :>

ja tez sie przywitam chociaz tu jestem od dawna :P d0m3l malo znany gracz GW. gram juz tylko PvE poniewaz ciezkie jest zycie mnicha w potyczkach z zywymi przeciwnikami (innymi profesjami nie znosze grac :/ ) jestem w gildii typowo RPG po szczegoly zapraszam na http://ddo.pl udowadniamy ze da sie grac w GW z kilamtem, polotem i fantazja :D
Obrazek
Obrazek

Narson
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Narson » 28 wrz 2006, o 20:01

Rondel pisze :patyk = Narson. I'm sure 'bout it.

ale fajnie się tego posta czytało xD

oO ja nie czytam takich debilnych tematow...

Czesc jestem Narson i lubie obierac ziemniaki, jesc seler i takie tam!
Gram w gw 25/8 i nie mam czasu na sport co sprawia ze dostaje zadyszki gdy wejde na drugie pietro szkoly ~~.
:pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch:
edit: aha chcialbym zostac motorniczym lub tym panem od kostek brukowych ;f.
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2006, o 20:06 przez Narson, łącznie zmieniany 1 raz
Tylko idioci grają w GW... Gratz!

Goxenul
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Goxenul » 16 paź 2006, o 17:16

Nazywam się Goxenul. Jeszczde nie mam GW, ale jest duża szansa, że będę miał :>
Nie lubię szpinaku. Lubię ser.
"Tam, gdzie nie sięga światło dzienne...,
tam, gdzie moce rządzą podziemne..."

Obrazek

Morximal Max
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Morximal Max » 22 paź 2006, o 21:22

Goxenul pisze :Nazywam się Goxenul. Jeszczde nie mam GW, ale jest duża szansa, że będę miał :>
Nie lubię szpinaku. Lubię ser.

Po twoim awatarze widac ze lubisz tez Tibie^^
Obrazek

Echo
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Echo » 23 paź 2006, o 00:30

To i ja się przywitam

Cześć, jestem Echo. Wcześniej grałem w Bomb Jacka na TIMEXie, Defenders of The Crown na Amisi potem kupiłem PeCeta i grałem w Herosów. Po jakimś czasie zainteresowałem się sieciówkami. Z początku były to MuDy, Quake, MOHAA (CSA jakuś ominąłem), grałem też w Colina przez sieć i oczywiście w Herosów. Ciekawy jest też krótki epizod na kurniku w literakach.

Od jakiegoś czasu gram w GW od której jestem uzależniony.
Nic sobą nie reprezentuję, a przez krytykę próbuję coś osiągnąć na tym forum
...no i ogór jestem

Dagon
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Dagon » 25 paź 2006, o 11:45

Czesć (to chyba wystarczy)
Ostatnio zmieniony 25 paź 2006, o 11:46 przez Dagon, łącznie zmieniany 1 raz

greymoon
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: greymoon » 26 paź 2006, o 11:41

Witam serdecznie All :)
Obrazek
Obrazek

de'Wodaa
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: de'Wodaa » 26 paź 2006, o 22:32

Patras pisze :Hmm, moj kumpel tez ma dysleksje, a nie przekreca co 2 wyrazu. Marna podpucha, usprawiedliwiajaca twoje lenistwo, gdyz nie chce Ci sie korzystac ze slownika...

//chciałbym znów przypomniec, że "dysleksja" to "zaburzenie umiejętności czytania" - nie ma nic wspólnego z robieniem błędów ortograficznych - Taver

omg patras on to napisał w tak wyraźnie ironiczny sposób ze nawet nie chcial zeby to byla podpucha omg.... normalnie to bym tu w ogole glosu nie zabieral, polskie forum gw.pl jest niereformowalne, zwlaszcza z takimi moderatoram, frustruje mnie ta ich cenzura, ktora dotyczy tylko moich wypowiedzi i tylko dla tego ze mowie bez ogrodek (ale nie wulgarnie:) ) jaką banda dzieciakow sa. Moze ich bawi kasowanie kazdego mojego postu i tematu (nawet w offtop XD). Zwykle dawalem temu spokoj dochodzac do wniosku ze to po prostu skrajne przypadki nie do wyleczenia, ale teraz tego nie zdzierze:), Jesli czytasz ten tekst to znaczy ze jeszcze tego nie zdazyli usunac (minelo 3,5min od momentu postowania).
DO mODERATOROW: wiem ze wam sie nudzi i jedyna rozrywka w waszej szarej egzystencji to to forum... Tak wiec nie zamierzam was pozbawiac was tej jedynej rozrywki i moge codziennie robic jakis offtop w Offtopie..lol prawda w oczy kole..rotfl :pinch:
[color=#FF0000]Nienawidzę tego forum.[/color]

Tom Stone
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

Post autor: Tom Stone » 17 lis 2006, o 16:18

bach.... no to ja sie przedstawie moze :D

i'm bond... james bo... a nie to nie tutaj...
tam w tym smiesznym okienku obok pisze ze nazywam sie Tom Stone i ze jestem uzalezniony od GW :D
jestem biednym studentem i nie mam co robic z wolnym czasem wiec gram w GW (tak od jakichs 3 miechow juz teraz) i jak tak dalej pojdzie to moja watroba sie samoczynnie wyleczy...

Thergal
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Thergal » 26 lis 2006, o 18:24

Ściema wszystkim.

Teraz coś o mnie :D

1.Dane

Imię: Thergal
Rasa: człowiek
Miejsce pochodzenia: Artaria, miasto barbarzyńców, położne w Dolnych Krainach
Najbliższa rodzina: brak, wszyscy zostali zamordowani przez władcę Górnych Krain, Lorda Cyrwena
Towarzysze i zwierzęta: także brak, nie ufam nikomu gdyż w moich krainach każda napotkana osoba może być wrogiem. Ufam jedynie mojemu 2-ręcznemu mieczowi, który mnie jeszcze nigdy nie zawiódł w boju.

2.Wygląd

zewnętrzny: wzrost 190 centymetrów, waga wynosi 90 kilogramów.
Preferuję ciężką skórzaną zbroję, nagolenniki z kości tygrysa, skórzane rękawice oraz stalowe buty, dzięki którym już nie raz powaliłem największego wroga na ziemię.
Osobowość: Moja osobowość też nie jest zbyt zwięzła. Przyjmuję zlecenia tylko takie, w których wykorzystam swoją siłę. Szczególnie przepadam za zadaniami typu: „rozpraw się z gromadą dzikich zwierząt” lub „przynieś głowę tej czy tamtej osoby”. Jako że jestem barbarzyńcą, nauka jest mi obca, więc nie mam czasu na zadania, w których trzeba wytężać swój umysł. W rozmowie stosuję dość często stosuję perswazję lub zastraszenie.
Gust: Przy dobrym ciosie głowa musi odpaść
Maksyma: Jeżeli masz zginąć, to zgiń jak barbarzyńca

3. Cechy i umiejętności

Umiejętności: A więc tak: bardzo duża siła, w końcu miecz to nie byle co, do tego dochodzi duża wytrzymałość, trzeba się w końcu namachać się tym żelastwem i charyzma to celem perswazji i zastraszenia.
Wady: Co prawda mogę się dobrze bronić przed atakami fizycznymi, ale już z wszelaką magią jest gorzej. My barbarzyńcy nie jesteśmy ćwiczeni w obronie przed tą formą ataku.
To samo tyczy się zręczności, jest ona bardzo mała gdyż ogranicza ją waga i budowa mojego ciała.
Ale czy ktoś widział barbarzyńcę, który się zachowywał jak najlepszy zabójca, nie wydaje mi się.

4.Broń:

Przede wszystkim miecz 2-ręczny (1,8m długości) wykonany przez wioskowego kowala Nervarda, nasycony ogniem czerwonego smoka, przez co podczas walki jego ostrze rozgrzewa się do czerwoności i zaczyna płonąć przez co zadaje dodatkowe obrażenia od ognia. Idealny do starć z większą ilością wrogów.
Do tego dochodzi jeszcze 1,5 metrowy miecz z kłów wilka. Dzięki jego umagicznieniu mogę szybciej zadawać ciosy, co szczególnie przydaje się przy starciach z szybkimi zabójcami. Do tego miecza używam kolczastej tarczy, którą kupiłem u pewnego kupca i zaniosłem do wędrownego czarodzieja który rzucił na nią czar obrony przed magią. A dzięki wprawieniu w nią run przez Nervarda jeszcze skuteczniej blokuje ciosy.

5. Ekwipunek:
Kamień do ostrzenia moich mieczy. Nic więcej mi nie potrzeba.

6. Inne
Sława: nam barbarzyńcą nie zależy na sławie, jedyne, co do nas należy to walczyć z honorem i ginąć z honorem

Pieniądze: wszystkie pieniądze trzymam przy sobie i nikomu ich nie pożyczam. Nie ma ich nigdy za wiele gdyż większość wydam na dobre piwo w karczmie i na naprawę mojego ekwipunku, który dość często się niszczy na tych zapyziałych sługusach Lorda Cyrwena. Niech ich ciemność pochłonie.

7. Krótka biografia:

Co tu dużo opowiadać o mojej historii, nie była ona miodem i mlekiem płynąca.
Urodziłem się w małej wiosce Athais przy granicy z Górną Krainą. Był to zły czas gdyż wszyscy mieszkańcy Dolnych Krain, łącznie z barbarzyńcami, szykowali się do wojny.
Wszystkiemu winien był okrutny Lord Cyrwen. Jego okrutne rządy nie były na rękę biednemu pospólstwu. Zabijał dla przyjemności każdą osobę, która mu się nie spodobała. Tak też było z moimi rodzicami. Miałem wtedy może 8 lat, uciekaliśmy na północ przed nacierającą armią. Z wielkiej osady barbarzyńców ocalała tylko garstka ludzi. Przemierzaliśmy wąwóz Siedmiu Gromów, gdy nagle wpadliśmy w pułapkę. Z górnych skał posypały się strzały i bełty wystrzeliwane przez pachołków Lorda.
Usłyszałem tylko głos mojej mamy wołający o to żebym się schował.
Też tak zrobiłem schroniłem się w małej jamie razem z moim najlepszym przyjacielem Gerikiem.
Przesiedzieliśmy tam w ciszy dobre pół dnia i gdy wyszliśmy ujrzeliśmy to, co mogło nas spotkać tylko w najgorszym śnie, wszędzie znajdowały się ciała. Nad niektórymi stały już sępy.
Odnalazłem moich rodziców, ale niestety nie żyli, Gerik odnalazł matkę - jako że ojciec odszedł od nich jak był mały – zdążyła jedynie wyszeptać żeby się mną opiekował, po czym skonała.
Pełni bólu postanowiliśmy wszystkich pochować, po czym wyruszyliśmy w nieznane.
Błąkaliśmy się tak wiele lat, szliśmy z jednego miasta do drugiego. Zarabialiśmy na życie pomagając w stajniach i przy uprawie roli. Aż pewnego dnia zawitaliśmy do wioski Artaria.
Ludzie tam, a w szczególności mężczyźni wyglądali na wielkich wojowników.
Jak się okazało założyło ją kilku barbarzyńców z mojej dawnej wioski Athais.
Ominęła ich obława i osiedli tu w bezpiecznym miejscu.
Przystąpiliśmy do nich i zaczęliśmy intensywny trening pod okiem Mistrza Madera, który trwał 11 lat. W między czasie zdążyliśmy wyrosnąć na potężnych ludzi, wyuczyliśmy się wszystkiego, co barbarzyńca powinien wiedzieć: od walki mieczem poprzez inne rodzaje broni do samej obrony.
Ale coś mi nie dawało spokoju, czułem, że to nie jest miejsce dla mnie, przeznaczenie dyktowało mi, co innego, więc co miałem począć pożegnałem się z Gerikiem i przysięgliśmy sobie, że mie zapomnimy o sobie. Przed odejściem dostałem jeszcze od wodza wioski Taala amulet Tygrysiego Szpona, spakowałem cały swój ekwipunek i opuściłem wioskę.
Tułałem się po bezkresach krain szukając kogoś, kto mógłby mi pomóc obalić rządy Lorda.
Krążyłem od wioski do wioski, pytałem się przeróżnych wojowników o to czy nie zechcieliby się do mnie przyłączyć, ale odchodziłem obrzucany obelgami i szyderczym śmiechem.
Wszyscy bali się Cyrwena i woleli spokojnie patrzeć na to całe zło niż podnosić rękę.
Ale nie będę się poddawał. W końcu odnajdę osoby które będą w stanie razem ze mną zniszczyć Cyrwena bo przysiągłem na śmierć moich rodziców że będę tępił zło na tym okrutnym świecie.
Obrazek
ObrazekObrazek

Nana Hazel
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Nana Hazel » 28 lis 2006, o 15:10

Cześć, jestem Nana Hazel! Jestem rytualistką i uwielbiam robić screeny! lol xDD
Nie lubie jak ktoś wprowadza wieś: "Elo! Elo! SuPeR kWiAtUsZkI UFFOOLLLOOLLL"

:P :D

A tak po za tym to mam jedno pytanie. W GW czasem widze w miescie takie pomarończowe ( jakby zrobione z trójkątów) stwory, które tańczą i skaczą. Mówią, że wypiły coś ( w sensie jakąś miksturę) i takie się stały. Co to jest?!
W GW też mam na imię Nana Hazel!

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off Topic