Elementalista - Ogół

Sterowanie/Rotacja/Attunmenty
Czego mistrzowie żywiołów mogą spodziewać się po swoich postaciach w GW2? Sprawdź tutaj.

Moderator: Moderatorzy PvE

xCraven
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Elementalista - Ogół

Post autor: xCraven » 17 kwie 2017, o 22:02

Witam

Od kilku dni gram w GW2. Na razie na darmowym koncie, przymierzam się do zakupu dodatku.
Mam kilka pytań

Czytałem już w niejednym guide, o zmianach attunementu w trakcie walki, ale kompletnie mi to nie wychodzi szczerze powiedziawszy :( Zastanawiam się również nad tym które bronie do expienia solo nadają się najlepiej, oraz na które statystyki zwracać uwagę najbardziej.

Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedzi, i wskazanie skąd mogę czerpać wiedzę na przyszłosć :)

Lex
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Lokalizacja: Włóczni Wściekłości (Obrony) i innym badziewiom tego typu mówię stanowcze nie.

Elementalista - Ogół

Post autor: Lex » 18 kwie 2017, o 04:57

xCraven pisze :Czytałem już w niejednym guide, o zmianach attunementu w trakcie walki, ale kompletnie mi to nie wychodzi szczerze powiedziawszy

Jeśli sie tego nie nauczysz to lepiej już teraz zacznij grać czymś innym.

xCraven pisze :Zastanawiam się również nad tym które bronie do expienia solo nadają się najlepiej, oraz na które statystyki zwracać uwagę najbardziej.

Poniżej 80 poziomu: obojętnie która broń byle by była na poziomie jak najbardziej zblizonym do Twojego.
Na 80 poziomie broń dobiera się do buildu. Najcżeściej uzywane statystyki to power/precision/ferocity.
A kuku.

xCraven
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Elementalista - Ogół

Post autor: xCraven » 18 kwie 2017, o 13:32

Lex pisze :
xCraven pisze :Czytałem już w niejednym guide, o zmianach attunementu w trakcie walki, ale kompletnie mi to nie wychodzi szczerze powiedziawszy

Jeśli sie tego nie nauczysz to lepiej już teraz zacznij grać czymś innym.

xCraven pisze :Zastanawiam się również nad tym które bronie do expienia solo nadają się najlepiej, oraz na które statystyki zwracać uwagę najbardziej.

Poniżej 80 poziomu: obojętnie która broń byle by była na poziomie jak najbardziej zblizonym do Twojego.
Na 80 poziomie broń dobiera się do buildu. Najcżeściej uzywane statystyki to power/precision/ferocity.

Dzieki za *zaplumplum* odpowiedź... Wytłumaczyłeś mi wszystko o zmianach attunementu, nie wiem teraz co zrobić z otrzymaną wiedzą, bo ogrom jej mnie wręcz przytłoczył.

Temat do zamknięcia, znalazłem odpowiedzi i porady mnie interesujące w videoguide na youtube i na oficjalnym forum gry.

Lex
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Lokalizacja: Włóczni Wściekłości (Obrony) i innym badziewiom tego typu mówię stanowcze nie.

Elementalista - Ogół

Post autor: Lex » 19 kwie 2017, o 04:50

xCraven pisze :Dzieki za *zaplumplum* odpowiedź... Wytłumaczyłeś mi wszystko o zmianach attunementu, nie wiem teraz co zrobić z otrzymaną wiedzą, bo ogrom jej mnie wręcz przytłoczył.

A to było pytanie o coś? lol No ja bardzo przepraszam, ale zanim zadasz pytanie, najpierw naucz się je zadawać, a nie piszesz zdanie oznajmujące i oczekujesz że ktoś się w tym zorientuje? Podstawowa wiedza z jez. polskiego się kłania. Pfff.

PS. I przynajmniej mógłbyś mi podziękować za "drugą" odpowiedź (na pytanie, które było pytaniem), a nie jedziesz z sarkazmem po mnie.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2017, o 04:53 przez Lex, łącznie zmieniany 1 raz
Ten temat został zamknięty przez Guen 19 kwie 2017, o 23:10.
A kuku.

Wróć do Elementalista