Thief- ubieranie

Podobno pierwszą ektokulkę trzeba ukraść. Jeśli to stwierdzenie nie tylko do Ciebie pasuje, ale wręcz uważasz, że pierwsza to dopiero początek - profesja Złodzieja jest dla Ciebie ideałem!

Moderator: Moderatorzy PvE

Merenn
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Thief- ubieranie

Post autor: Merenn » 30 gru 2012, o 11:25

Witam!
Mam pare pytan dotyczacych thiefa:
- jaki set zbierać po wbiciu 80 ( zastanawiam się nad tym z cofa ale niewiem)
- jakie runy do armora i sigile do broni sa najlepsze do thiefa
- jakie staty są najlepsze dla thiefa ( tzn power vitality itp)
- czy build 0/30/20/20/0 jest dobry?
no głównie zależy mi na tym żeby fajnie bic
Z gory dziekuje za pomoc

Ashlon
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Thief- ubieranie

Post autor: Ashlon » 30 gru 2012, o 13:10

Co rozumiesz przez "fajnie bic"? To pojecie jest bardzo rozlegle. Dla wielu "fajne bicie" to przede wszystkim wysokie obrazenia, wtedy ladujesz w power, dla innych krytyki - wtedy w precyzje, dla jeszcze innych to beda glownie kondycje.... Mi osobiscie gralo sie fajnie na 25/30/0/0/15 z priorytetem na wysokie obrazenia, a zaraz potem na nakladanie kondycji.

Widze z kolei, ze ty chcesz postawic na triki i przezywalnosc, ale tez na krytyki. Bedzie ci sie tym gralo przyjemnie? To graj :)

DraQin
Awatar użytkownika
Jade Armor

Nick w GW2: Bonwor Mózgotrzep

Thief- ubieranie

Post autor: DraQin » 30 gru 2012, o 16:59

Gdyby nie w moich planach było zrobić tengu z mieczem na "samuraja", już dawno bym thiefa zrobił jako human female. Ale to nie temat do tengu...
Gdzieś widziałem najbardziej optymalny pod dmg build na 2x sztylet i 2x pistolet. Buildy zazwyczaj robię takie same niezależnie od klasy, czyli dmg + crit. Duże obrażenia średnie, plus jeszcze większe obrażenia krytyczne.
Looknij na this car, standing na streecie. :)
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

Trizz
Awatar użytkownika
Hydra

Thief- ubieranie

Post autor: Trizz » 30 gru 2012, o 20:17

s/p i p/p na bossy/sb na dungi. A w traitsach tak aby sygnety dawały mighta. Wszystko pod power/prec/crit dmg. Trzeba się tylko nauczyć używać "V". Wszystkie dungi/mapy/main questy można spokojnir na tym zrobić, tylko na FotM 25+ trzeba dać trochę w hp.
Obrazek
Guardian Brigade [POL] Blacktide (360 osób, TS3, Forum) + Guardian Brigade PvP [POL] - odzielna gildia PvP (ale kontynuacja, nie odłam) (turnieje, WvWvW) ---> Klik

Dama Mroku
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Thief- ubieranie

Post autor: Dama Mroku » 31 gru 2012, o 10:50

1. Zależy czy chcesz zrobić conditiona czy berserka (power,prec, crit) czy knighta(power,tough,vit).
2.Nie ma pojęcia "najlepsze". Zależy od tego jakiego thiefa chcesz zrobić (patrz ad 1).
3. Patrz ad 1.
4. Każdy build jest dobry jeśli to TOBIE się dobrze gra i sprawia Ci to przyjemność.

Jeśli chcesz "fajnie bić" to zrób sobie glass canona (full power,prec,crit) d/d albo s/p. Mi osobiście dość ciekawie i przyjemnie się nim gra, tyle że musisz się liczyć z 11k hp, gdzie nie ogarnięcie dodge (V) = zgon. :) Co do statów to albo 30/30/10/0/0 (d/d) albo 30/30/0/0/10 (s/d).

baczer
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Thief- ubieranie

Post autor: baczer » 18 sty 2013, o 15:52

Ja gram od zaledwie paru dni, ale już w miarę ukierunkowałem swoje działania w tworzeniu postaci. Całość odnosi się do PVE - na PvP nie miałem jeszcze czasu :P

Obecnie gram na 30/30/0/0/10
Broń:
2x Sztylet Power, Precision, Crit DMG - runy Superior sigil of accuracy
1x Krótki Łuk - te same staty i runa

Zbroje:
Cały set ze statami - Power, Precison, Condition DMG
Co do run to jeszcze się zastanawiam

Biżuteria:
Cały set ze statami - Power, Vitality, Crit DMG
Runy z tymi samymi właściwaościami

Co do umiejętności to używam - Haste i 2 skille pasywanie zwiększające atrybuty - jeden do siły, drugi do prędkości poruszania się (oślepia przeciwnika przy użyciu)
Elit skill - przywołanie 2 ognistych psów.

Póki co gram mi się całkiem fajnie - pierwsze problemy pojawiły się na mapie 75-80 lvl gdzie w niektórych przypadkach nie mogę sobie poradzić samemu.

mozes
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Thief- ubieranie

Post autor: mozes » 20 sty 2013, o 20:25

A ja gram na takim buildzie 20-0-25-20-5, w eq szukam statów do power, vit/healing power, toughness. Gram głownie Pistol/ Pistol wiec CD nie potrzebne. Mysle ze to dobry build ma przezywalnosc i power.

galin
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Thief- ubieranie

Post autor: galin » 10 mar 2013, o 20:35

Grałem Glass Cannonem przez jakiś czas, ale z mojej perspektywy była to strata kasy na zbroję. Teraz gram w secie pod power, vitality, tougness. Runy pod precision i full biżuteria berserk. Traitsy na zwiększanie inicjatywy i survi. Odczułem tylko niewielki spadek dps, kosztem znacznej poprawy przeżywalności. Taki build dużo bardziej sprawdza się w grupowym PvE gdzie glass cannon bardzo często więcej leży niż bije.

Prócz dmg Thief ma sporo innych atutów którymi może skupiać się w walce w party, jak chociaż by CC czy buffowanie.
Ostatnio zmieniony 10 mar 2013, o 20:40 przez galin, łącznie zmieniany 1 raz

PostTen post został usunięty przez Visek 6 paź 2017, o 10:32.

Wróć do Złodziej