World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 8 paź 2006, o 23:41

I Patras I pisze :btw. ciekawe czemu w wowie nie mozna northrend odwiedzic :?

Bo trzebaby było przejść przez Quel'Thalas... które będzie dopiero w dodatku.
Obrazek
Obrazek

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 9 paź 2006, o 06:50

Top Smoker
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Top Smoker » 9 paź 2006, o 09:11

najnowszy odcinek South Park ^^Make Love not Warcraft
Every player should feel like they could be the one to come up with the next "big thing"- Michael Gills, ArenaNet Tournament Coordinator

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 9 paź 2006, o 12:25

Feargus napisał :A ja jutro zamawiam Pre-paid do WoWa i znowu zaczynam grać. I mam do was pytanie... Jaki serwer mi polecicie ? bo troche nad tym myslalem, i jesli sie nie myle to na serwach PvP najwiecej osob gra (jesli tak nie jest to wyprowadzcie mnie z bledu).

to zależy co lubisz, na PvP tryb pvp włącza ci sie sam w niektórych rejonach i każdy może cię ubić, a wiedz że takich którzy chodza zamiast levelu z czachą jest wielu i każdy przy okazji cię ubije. Jeżeli chcesz spokój i skupić się na instancjach to polecam RP, PvE jest takie same ale na RP jest większy klimat ( szczególnie po stronie ally ) Jeżeli rajcuje cię i PvP i RP to i tak odradzam RPPVP, bo to w sumie server PvP, nikt tam reguł nie przestrzega.

Osobiście zapraszam na Earthen Ring, alliance, /whisper Urion :P

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 9 paź 2006, o 14:53

Ja polecam Gnomeregan. mam pytanie odnosnie rank, czytalem gdzies ze w grze mozna miec rank Private, Sergeant itp. jak mozna je dostac/nabic i czy wiaza sie z tym jakies korzysci? I po co sa imperial recomendation czy cos takiego, pelnia podobna funkcje jak w GW? znaczy, wymiana na jakies itemy?
Gnomeregan- Human Warlock lv 70
link do mojego profilu
GloriaVictis

xboxlive: maciekroman

zapraszam do wspolnej gry w gears of war, call of duty 4

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 9 paź 2006, o 17:50

co do nabicia ranku to musisz zabijac ludzi z przeciwnej frakcji. ale nie tylko. npc tez moga byc. tylko musi to byc zolniez. np jezeli jestes alaince to za deadwind pass jest taka kraina bagnista etc. tam jest miasto orkow. po drodze sie kreca npc orkow (zolnieze). jak jestes horde to np. npc w reafuge point. to moze byc trudne bo to wejscie do BG :D . najlepiej poprostu chadzac z kumplami na BG i wymiatac co sie da (o ile wiem to wystarczy jeden hit zeby ci kolesia zaliczylo do ranku jezeli umrze). co do korzysci sa rozne. za private dostajesz poprostu unikatowy tabard. za 2 rank masz juz unikatowy trinket (jeden z lepszych w grze jakie mozna dostac). potem sa jakies czesci zbroii, jakis epix mount. ogolnie szpanersko wyglada sie na tym mouncie :D .

http://www.wow-europe.com/shared/wow-com/i...ht/en/index.htm <--- nie wiem czy ktos podal juz. mapa wowa ze wszystkimi miastami oraz flight path miedzy nimi. rowniez pokazane sa instance i BG.
Ostatnio zmieniony 9 paź 2006, o 17:52 przez pyra, łącznie zmieniany 1 raz

I Patras I
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: I Patras I » 9 paź 2006, o 21:19

A ja jutro zamawiam Pre-paid do WoWa i znowu zaczynam grać. I mam do was pytanie... Jaki serwer mi polecicie ? bo troche nad tym myslalem, i jesli sie nie myle to na serwach PvP najwiecej osob gra (jesli tak nie jest to wyprowadzcie mnie z bledu).

Osobiscie polecam Tarren Mill (grajac aliance) albo Frostmane (grajac horda).

Bo trzebaby było przejść przez Quel'Thalas... które będzie dopiero w dodatku.

Nie zgadzam sie, Arthas wyplynal tam po rzezi Strahnbrandu, ktore nie znajduje sie w Quel'Thalas, tylko w Lordaeronie. Wiec nie widze zadnych przeciwskazan :D Mam nadzieje ze w BC bedzie mozna zdrajce Menethilow "odwiedzic".

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 9 paź 2006, o 22:16

Hehe ale każdy płynąłby chyba najkrótszą drogą co nie? Pozatym płynąc dłuższą wywaliłoby nas z wody. Jedyne możeliwe przejście jest w Quel'Thalas. Wydaje mi sie jednak, że Instance na koronie lodu czy w podziemiach Nerubii będzie udostępniony w jakimś updacie. Tak samo jak Dalaran czy Grim Batol (Wetlands). W tej grze jest jeszcze wiele rzeczy do dodania więc wątpie, żeby przez kilka następnych lat był czas na inne gierki.
Ostatnio zmieniony 9 paź 2006, o 22:18 przez BioOrc, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 10 paź 2006, o 14:58

dzieki, eh, wczoraj robilem questa dla Warlocka, quest na peta, Succubus. Muisalem sie przedzierac ze stormwind az do booty bay, plynalem rzeka z westfall, potem przez dzungle. Zginalem chyba z 30 razy, a co zginalem to posuwalem sie jakies 20 yardow. Potem znalazlem sie w Tratchet, w Kalimdorze, i szukanie Tarana The Seer, potem przebijac sie przez tereny orkow, az do Ashenvale, Horde Guards mnie ganiali co chwila, nie wspominajac o taurenach i orkach wszystko okolo lv 30 :/ (ja mam 20 dopiero) hmm, bylo zaje.... tekigo elementu zaszczucia w grze juz dawno nie czulem(od gothica 2 i przedzierania sie przez gornicza doline) pozdro
Gnomeregan- Human Warlock lv 70
link do mojego profilu
GloriaVictis

xboxlive: maciekroman

zapraszam do wspolnej gry w gears of war, call of duty 4

Uther92
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Uther92 » 10 paź 2006, o 15:17

Mam prośbę...czy mógłby ktoś zuploadować ten odcinek south park'u bo Torrenty mi nie działają.(najlepiej na megaupload, raoidshare)
Obrazek
Obrazek

Selv
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Selv » 10 paź 2006, o 15:23

http://www.wowsouthpark.com/

Jakbyś szukal, to bys znalazl, link do tego znajduje się troszkę niżej na forum ~~
Obrazek

Uther92
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Uther92 » 10 paź 2006, o 16:40

@up
Dziękuje znalazłem link na innj stronie...a mi chodziło o link z którego moge ściagnać ten odcinek a nie tylko go obejżeć.
Obrazek
Obrazek

Abedeus
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Abedeus » 10 paź 2006, o 20:41

No to rusz 4 litery, ja znalazłem w 2 minuty, i to na tym forum, więc nie będzie ci trudno.

mard
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: mard » 16 paź 2006, o 16:14

grats ? :P

(yay spam !11!)

Love, life and liberty, Hate, death and captivity
Like a stain of starless darkness, across the canvas of space

Mardragg lvl 70 Rogue, Argent Dawn
http://ctprofiles.net/949771

Selv
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Selv » 16 paź 2006, o 16:45

No no, strasznie szybkie łącza daja na kolektyw.
Ja wlasnie rzuciłem wowa (jakies 2 dni temu, za namowa kobiety, ktora mnie do wowa namowiła^^) gdyż czas ktory spedzalismy na grindzie przestał być rekompensowany przez jego owoce :|
Obrazek

Yellow
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

World of Warcraft

Post autor: Yellow » 16 paź 2006, o 17:14

sinned pisze :Wreszcie na gram.pl odpalili stronkę o WoW-ie ~~ http://wow.gram.pl

samochwał
I'm never coming back
I'm never giving in
I'll never be the shine in your spit
I disconnect the act
I disconnect the dots
I disconnect the me in me

Abedeus
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Abedeus » 16 paź 2006, o 17:56

Selv pisze :Ja wlasnie rzuciłem wowa (jakies 2 dni temu, za namowa kobiety, ktora mnie do wowa namowiła^^) gdyż czas ktory spedzalismy na grindzie przestał być rekompensowany przez jego owoce :|

Czy mam wrażenie, czy to zabrzmiało perwersyjnie? Owoce kobiety czy tego spędzonego czasu? ;p

Taran
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Taran » 16 paź 2006, o 18:02

Grałem w WOW-a przez 2 miesiące ale jakoś każdy (no prawie) kontakt mnie od tej gry odrzucał. :wacko: Pewnie nigdy nie zrozumie co niektórzy widzą w WOW-ie. oops

Selv
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Selv » 16 paź 2006, o 20:06

@Abedeus:
Chodziło oczywiscie, o owoce farmu :>
Obrazek

Kirnin
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Kirnin » 16 paź 2006, o 20:55

sinned pisze :Wreszcie na gram.pl odpalili stronkę o WoW-ie ~~ http://wow.gram.pl

http://www.gram.pl/news.asp?id=2723

Ej sinned ten koleś ukradł Ci nick :C

:>
Ostatnio zmieniony 16 paź 2006, o 20:56 przez Kirnin, łącznie zmieniany 1 raz
"Czasami warto złapać blizne od życia by później unieść ręce wraz z ostatnim gwizdkiem"

IWAY na zawsze w moim sercu :C

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe