World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 5 gru 2006, o 04:23

mam nadzieje ze ten link zakonczy fale komentarzy jakie to lipne pvp jest w wowie. W koncu hehe :P

Moja strona
Gnomeregan- Human Warlock lv 70
link do mojego profilu
GloriaVictis

xboxlive: maciekroman

zapraszam do wspolnej gry w gears of war, call of duty 4

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 5 gru 2006, o 23:06

w końcu areny, a patch już jutro, beznadzieja że te 600 mb fatalnie się ściaga, muszę czekać na linka http

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 6 gru 2006, o 02:49

mi sie sciagnelo doslownie w 2 minuty :) gorzej bylo zeby to wszystko zainstalowac :/ szkoda ze caly fun na arenie dopiero od lvlu 70, ale i to nie problem jak sie ma juz lv 60 :D elo
link do mojego profilu
GloriaVictis

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 6 gru 2006, o 23:44

GloriaVictis pisze :mi sie sciagnelo doslownie w 2 minuty :) gorzej bylo zeby to wszystko zainstalowac :/ szkoda ze caly fun na arenie dopiero od lvlu 70, ale i to nie problem jak sie ma juz lv 60 :D elo

Areny będą dostępne poniżej lvl 70... poprostu były problemy z NPC i samymi arenami i zostały usunięte na kilka dni... wystarczy poczekać.
Obrazek
Obrazek

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 7 gru 2006, o 06:19

heh, dobra, ja nie komentuje gry Alliance w pvp. Czemu tak jest zawsze ze jesli zbierze sie juz grupa i idziemy grupa 8 vs8 np. za chwile jestem sam vs 8 z hordy :/ Kur... czemu alliance caly czas przegrywa. sorry, ale to mnie juz zaczyna wkurzac heh. Pozdro.
link do mojego profilu
GloriaVictis

Tom Stone
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

World of Warcraft

Post autor: Tom Stone » 8 gru 2006, o 10:06

dlatego, że Alliance jest cienkie jak postny barszczyk... Horda to jest to co tygrysy lubią najbardziej...

Pajonk
Awatar użytkownika
Charr Shaman

World of Warcraft

Post autor: Pajonk » 8 gru 2006, o 10:18

GloriaVictis pisze : Kur... czemu alliance caly czas przegrywa. sorry, ale to mnie juz zaczyna wkurzac heh. Pozdro.

To się nazywa brak balansu - dlatego PvP w WoW będzie zasysać dopóty, dopóki tego nie poprawią. :D
Mnie tutaj "nie ma" i nigdy już nie wrócę, aby się udzielać! Analfabeci macie pole do popisu! ;P
Loguję się tylko od czasu do czasu, żeby sprawdzić czy ktoś miał jaja, aby wreszcie usunąć moje konto. Niestety widzę, że Cziter to łoś i najwyraźniej go to przerasta. Ehhhh. :/

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 8 gru 2006, o 10:28

to nie jest brak balansu, po prostu ally jest zawsze więcej niż hordy. W hordzie grają pro, w ally dużo dzieciaków poniżej 14 :D

A tak na serio, ja nie mam problemów z wygrywaniem na BG jeżeli zrobię drużynę z ludzmi których znam, przegrywa się także oczywiście, ale taka jest kolej rzeczy, ktoś zawsze jest lepszy. Szaman może i jest imba, ale są na niego sposoby, ale z przypadkową drużyną to ciężko cokolwiek zdziałać. Każdy robi co chce, nikt nikogo nie słucha
Ostatnio zmieniony 8 gru 2006, o 10:29 przez Moldar, łącznie zmieniany 1 raz

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 8 gru 2006, o 14:04

:/ heh, gdyby jeszcze szaman byl moim najwiekszym problemem. Taa, blizzard powinien najlepiej przeniesc polowe graczy z hordy na alliance i na odwrot ^^ to byl by dopiero balans. Jesli chodzi o zabijanie to jakos daje rade, tylko co z tego jak druzynowo i tak przegrywamy wiekszosc, zero bonus honoru. eh, no comment. Pvp w wowie nie jest takie najgorsze wcale ;D jesli gra sie po stronie hordy ^^
link do mojego profilu
GloriaVictis

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 8 gru 2006, o 21:42

jak jest sie noobem, to się przegrywa :P <joke>

Ale nie polecam random teams, lepiej stworzyć zgraną pakę.

BoB Budowniczy
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: BoB Budowniczy » 7 sty 2007, o 21:26

Wiec tak.. Zaczne od tego ze szukam ludu na serv Darkmoon Faire. Mamy tam polska gildie (chyba jedyna na tym serv, ok 30 osob). Gildia sklada sie tylko i wylacznie z polskich ziomow :red_bandana: Przyjmujemy kazdego, niewazne jaki lvl i czy jest no0bem czy ma 100 postaci na takim i owakim secie czy lvelu... :P . Jest to server RP i co najwazniejsze nie jest zapchany jak inne ... Jak cos prosze pisac na nick Mightyshreko. Stoimy po stronie HORDY. Dlaczego? bo wymiata :gun: , jak komus sie nie podoba niech idze do no0bko landi na ktorej zyje ally... Mowie tak dlatego ze wygrana na BG jest tradycja na Darkmoon (90% meczy ally przegrywa..), nie wiem jak na innych serv :P .. No to chyba wszystko.. jak czegos zapomnialem to pytas sie :>

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 8 sty 2007, o 13:18

A jesteście RP gildią chociaż ? Eventy itp ??

TyWhoYou
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: TyWhoYou » 8 sty 2007, o 13:33

PvP zależne od PvE? To nie jest PvP tylko TvP.
Obrazek
Obrazek

Dziecko z Lasu
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Dziecko z Lasu » 8 sty 2007, o 19:01

TyWhoYou pisze :PvP zależne od PvE?

Wyobraź sobie, że w 98% rpg online tak właśnie jest

VeXaN
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: VeXaN » 9 sty 2007, o 09:13

dlategogo wow l2 i inne onlline rpg sa c***owe :)
Cziter mi zabronil pisac posty :(

Dziecko z Lasu
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Dziecko z Lasu » 9 sty 2007, o 09:36

Aha, przypomniało mnie się :)
Tuż po wyjściu tBC zamierzam z kilkoma kolegami zacząć grę Hordą na jakimś nowiutkim realmie pvp, zakładamy polską gildię <The Exiled>. Jeżeli ktoś stąd chciałby zacząć tBC razem z nami, ślijcie mi PMy (Jak na razie pisze się na to kilkunastu Polaków, ciągle szukamy ^ ^).
Gdy tylko poznamy nazwy realmów i jakiś wybierzemy, wyślę zainteresowanym informację ;)

Gregorkashi
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Gregorkashi » 11 sty 2007, o 22:59

A jak w WoWie jest z lagami??(przy sirednim necie i srednio zaludnionym servie)??

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 12 sty 2007, o 13:40

U mnie już od dawna stały ping, poniżej 100 ms, mam światłowód podpięty. Kumpel ma przeciętną radiówkę i poza 200 mu nie wychodzi.

Dziecko z Lasu
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Dziecko z Lasu » 15 sty 2007, o 23:23

Ok, wszystko już wiem :)
Hordziaków zamierzających zaczynać nową grę po wyjściu tBC zapraszam serdecznie ( :rolleyes: ) na realm pvp "Auchindoun", do polskiej gildii The Exiled. Nastawiamy się raczej na wspólne levelowanie i poznawanie nowych krain (dla tych, którzy nie grali w betę ^ ^), nie staramy się być pierwszą gildią na servie, która ubije Hakkara czy inne ustrojstwo- chodzi nam o dobrą zabawę, niedługo też będziemy mieć stronę :)
Jeżeli ktoś zainteresowany, pisać do mnie na forum albo już w grze- PRAWDOPODOBNE nicki to "Melody" albo "Avalanche" (jeśli coś się zmieni, zedytuję)

BoB Budowniczy
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: BoB Budowniczy » 16 sty 2007, o 00:16

Moldar pisze :A jesteście RP gildią chociaż ? Eventy itp ??

Tak, jestesmy gildia RP

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe