World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

kashankiomi
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: kashankiomi » 17 sty 2007, o 17:38

GloriaVictis pisze :mam nadzieje ze ten link zakonczy fale komentarzy jakie to lipne pvp jest w wowie. W koncu hehe :P

Moja strona

LOL te areny w wowie przypominają mi tą z Hype The Time Quest. :D
Taka gra o lego anyway. ;D

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 18 sty 2007, o 00:41

nie grales, nie komentuj.
Gnomeregan- Human Warlock lv 70
link do mojego profilu
GloriaVictis

xboxlive: maciekroman

zapraszam do wspolnej gry w gears of war, call of duty 4

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 25 sty 2007, o 16:43

Me rulez, cały temat przeczytany w niecałe 2 dni! Mam zamiar sobie kupić WoW na przełomie maja/czerwca w sklepie newegg.com (polecam kupować tam pre-paidy, 3 karty w cenie 2 "polskich" + 16zl). Anyway, mam parę pytań.

1. Czy druid jest dobrą postacią dla początkujących (pomijam fakt, że będę NE, bo mam do nich sentyment)?
2. Czy na serwerach RP jest zachowywany klimacik jak dawniej (tj. z wcześniejszych postów)?
3. Jaki realm rpg polecacie (najlepiej taki, na którym graja "pro" ally)?
4. Czy można mieć 5 profesji (2 główne + wszystkie 3 poboczne) czy ogólnie dwie?
5. Jakie profesje są najlepsze dla druida? Herbalism + Alchemy, czy Skinning + Leatherworking?
6. Co sądzicie o tych buildach:
PvP 9/11/31
PvE build
Ostatnio zmieniony 25 sty 2007, o 16:51 przez papski, łącznie zmieniany 1 raz
GW Mode: OFF

Feargus
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Feargus » 25 sty 2007, o 21:10

papski pisze :Mam zamiar sobie kupić WoW na przełomie maja/czerwca w sklepie newegg.com (polecam kupować tam pre-paidy, 3 karty w cenie 2 "polskich" + 16zl).

Hmm, rzeczywiście ceny są bardzo korzystne... no, ale z tego sklepu można chyba kupować jedynie wtedy, gdy mieszka się na terenie USA, nieprawdaż?
Próbowałem założyć konto i nie mogłem wybrać kraju, z którego pochodzę - jedynie stan w USA :P

papski pisze :2. Czy na serwerach RP jest zachowywany klimacik jak dawniej (tj. z wcześniejszych postów)?

To zależy od gracza - jedni utrzymują klimacik RP (i to czasami nawet hard RP), a niektoórzy siedzą na tych serwerach, żeby pośmiać się z "Erpujących noobków" :D

papski pisze :4. Czy można mieć 5 profesji (2 główne + wszystkie 3 poboczne) czy ogólnie dwie?

Z profesji głównych możesz posiadać jedynie dwie. Z pobocznych możesz mieć wszystkie naraz.

Na pozostałe pytania ci nie odpowiem bo sam nie wiem :P
Ale przydałoby się, żebys powiedział mi co nieco o tym newegg.com, bo Xbox 360 tam jest tani i jakbym mógł to bym sobie tam zamówil (o ile jest w wersji PAL).

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 25 sty 2007, o 21:32

Feargus napisał :Hmm, rzeczywiście ceny są bardzo korzystne... no, ale z tego sklepu można chyba kupować jedynie wtedy, gdy mieszka się na terenie USA, nieprawdaż?
Próbowałem założyć konto i nie mogłem wybrać kraju, z którego pochodzę - jedynie stan w USA :P
To zależy od gracza - jedni utrzymują klimacik RP (i to czasami nawet hard RP), a niektoórzy siedzą na tych serwerach, żeby pośmiać się z "Erpujących noobków" :D
Z profesji głównych możesz posiadać jedynie dwie. Z pobocznych możesz mieć wszystkie naraz.

Na pozostałe pytania ci nie odpowiem bo sam nie wiem :P
Ale przydałoby się, żebys powiedział mi co nieco o tym newegg.com, bo Xbox 360 tam jest tani i jakbym mógł to bym sobie tam zamówil (o ile jest w wersji PAL).

Co do Newegg'a to dokładnie nie wiem, ale pewnie wysyłka do polski jest, ale kosztuje ( tak przypuszczam ) krocie. Co do Xbox'a 360 to niesety Cie zmartwie, ale wszystko tam to NTFS : /

EDIT: Lepiej będzie jak wyslesz maila do Newegg'a.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2007, o 00:42 przez papski, łącznie zmieniany 1 raz

Cegua
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Cegua » 25 sty 2007, o 23:16

papski pisze :Me rulez, cały temat przeczytany w niecałe 2 dni! Mam zamiar sobie kupić WoW na przełomie maja/czerwca w sklepie newegg.com (polecam kupować tam pre-paidy, 3 karty w cenie 2 "polskich" + 16zl). Anyway, mam parę pytań.

1. Czy druid jest dobrą postacią dla początkujących (pomijam fakt, że będę NE, bo mam do nich sentyment)?
2. Czy na serwerach RP jest zachowywany klimacik jak dawniej (tj. z wcześniejszych postów)?
3. Jaki realm rpg polecacie (najlepiej taki, na którym graja "pro" ally)?
4. Czy można mieć 5 profesji (2 główne + wszystkie 3 poboczne) czy ogólnie dwie?
5. Jakie profesje są najlepsze dla druida? Herbalism + Alchemy, czy Skinning + Leatherworking?
6. Co sądzicie o tych buildach:
PvP 9/11/31
PvE build

1. Jak każda. Po kilku dniach nauczysz się grtać każdą postacią a nie warto grać czymś czego się nie lubi.
2.Nie wiem jak u ally ale u hordy nie jest z tym żle.
3.Zależy czy pvp czy pve
4.jak wyżej
5.Naprawde dowolne, to nie ma zbyt dużego znaczenia. Jeśli hcesz zarabiać to na początek najlepiej herb+skinning.
6.Są już dawno nieaktualne, zmiany w talentach były wielokrotnie i tame śa chyba nie aktualizowane od pół roku :)

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 26 sty 2007, o 03:47

Jesli chodzi o Twoje pytania;1. Druid nie jest latwa klasa na poczatek, jesli ma to byc Twoja pierwsza postac mozesz pomyslec o hunterze. Ta klasa gra sie najlatwiej w pve a i w pvp radza sobie swietnie.
2-3 Naprawde chesz grac na serwerze RPG?
4. Tak, mozesz miec 2 profesje glowne, i wszystkie poboczne(fishing, first aid, cooking.
5. Jezeli chodzi o profesje, musisz sie zastanowic czy chcesz w tej grze zarabaiac kase czy wydawac kase na podnoszenie leveli swoich profesji. I tak, herbalism idzie w parze z alchemy jak najbardziej, niektore potiony sa naprawde niesamowite. Ale, tak jak mowie, na kazda profesje w grze w ktorej cos wytwarzasz bedziesz musial wydac troche kasy.

ten drugi build ktory podales jest ponoc na endgame, do tego jeszcze Ci troche brakuje. Build na pvp, chcesz marnowac czas na pvp czy dobic do lv 70? jak masz jakies pytania to pisz na priva a z checia Ci odpisze, postaram sie pomoc itp.

i nie ntfs a NTSC ;P hehe pozdro

Cequa, postaci nie da sie nauczyc w pare dni. w kazdym badz razie nie efektywnie.

a jeszcze jesli chodzi o druida to jest to klasa ktora moze spelniac szereg zadan. Od tankowania niby warrior, stealth-niby rogue mozesz rowzniez leczyc, dawac buffy itp. jest to naprawde rozbudowana klasa ktora jest jedna z ciekawszych do gry.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2007, o 03:58 przez GloriaVictis, łącznie zmieniany 1 raz
link do mojego profilu
GloriaVictis

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 26 sty 2007, o 12:04

Co do profesji zastanowiłbym się. Ja chyba zmieniam herbalism na blacksmithing bo teraz najlepsze jakościowo itemy to BOP-y i blacksmither może je wyrabiać jedynie dla siebie. A statsy na tych najlepszych są nieziemskie.
Obrazek
Obrazek

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 26 sty 2007, o 17:39

GloriaVictis pisze :(...)
i nie ntfs a NTSC ;P hehe pozdro
(...)

O lol faktycznie ; p
Zawsze mi się mylą NTFS - NT file system, dzieki za zwrócenie uwagi ; p

Edit:
Problem z neweggiem jest do rozwiązania, gdyż mam kogoś w Ameryce. Czekając na paczuszkę z grą mam zamiar grać na privach. Nie martwcie się, że później odechce mi się WoW’a, gdyż mam sposób. A) nie będę grał druidkiem (żeby później nie psuć sobie zabawy), b) wiem co „oferują” privki i jaka jest różnica priv - org. Użyję prywatnego serwera do spróbowania, która postać z Hordy (chcę mieć chara w Ally i Horde) będzie mi najbardziej pasować (jak na razie na pierwszym miejscu jest nieumarły rouge). Ten serwer, na którym gram jest całkiem niezły. Jedyne błędy jakie narazie znalazłem to niepoprawne działanie questa „Marla’s Last Wish” (Trisfal Glades, Deathknell), opóźnione windy w Undercity i brak zeppelinów.

Edit2:
Podobają mi się te dwa sety:
Symbols of Unending Life
Lieutenant Commander's Sanctuary
Czy one nadal istnieją w niezmienionej formie/zmineionej/pod inną nazwą? Jeżeli istnieją nadal to czy są dostępne dla druida NE? Bo patrząc na położenie Ahn'Qiraj to coś mi się widzi, że trudno to zdobyć elfkowi...
Ostatnio zmieniony 26 sty 2007, o 20:36 przez papski, łącznie zmieniany 1 raz

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 26 sty 2007, o 20:52

o tym pierwszym secie narazie zapomnij. Ten drugi mozesz zostac robiac pvp, ale najpierw musisz dobic lv 60, takze zajmie Ci to jeszcze troche czasu. Skoncentruj sie na levelowaniu do 70 :)
link do mojego profilu
GloriaVictis

Derwisz Shadow
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Derwisz Shadow » 27 sty 2007, o 21:05

WoW śmierdzi :sick:
Jak dobrze wiedzieć, że pre-paid do WoWa już w drodze...
GW i WoW różnią się tym, że po wbiciu maksymalnego lvla w WoWie grind się kończy, a w GW dopiero zaczyna...
Myślisz inaczej? Mam to gdzieś... nie masz racji...

Dziecko z Lasu
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Dziecko z Lasu » 28 sty 2007, o 00:09

Derwisz Shadow pisze :WoW śmierdzi :sick:

Twoje stopy są brzydkie. Wiem o Twoich stopach dokładnie tyle, co Ty o WoWie- na podstawie tego stwierdziłem moje zdanie. Chyba, że naprawdę możesz się pochwalić dłuższym stażem w tej grze- wtedy zwracam honor i zmieniam poglądy na temat Twoich stóp.

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 28 sty 2007, o 01:13

Derwisz Shadow pisze :WoW śmierdzi :sick:

Tym postem pokazałeś szczyt swojej inteligencji i erudycji. Przekonałeś wszystkich do tego, że mylisz się we własnym twierdzeniu... przemyś to.
Obrazek
Obrazek

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 28 sty 2007, o 02:52

jest takie powiedzenie na graczy ktorzy graja w GW a krytykuja WOW. Mimo iz wowa widzieli co najwyzej czy to na screenach czy tez u kolegi na privie. No to sie pochwaliles swoja inteligencja...
link do mojego profilu
GloriaVictis

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 28 sty 2007, o 14:16

Dobra zmieniłem zdanie, WoW'a kupuje w Polsce, a karty w USA. I tu mam następne pytanko: czy pre-paid kupiony w np. Ameryce zadziała na koncie EU? Gloria Victis, na jakim servie grasz? Może się dołącze :)

@down
Ostatni wyraz twego nicku jest określeniem dotyczącym ciebie (tylko bez tego ''s''). Grałeś w WoW'a czy to tylko taka opinia po przeczytaniu na necie? A może po prostu zazdrościsz ludziom, którzy grają na org servach, twierdząc że to są nooby bo wydają kasę na grę?
Ostatnio zmieniony 28 sty 2007, o 16:03 przez papski, łącznie zmieniany 1 raz

Ward Against Noobs
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Ward Against Noobs » 28 sty 2007, o 15:15

WoW jest dla ludzi bez życia osobistego, bez kobiety, grubasków 90kg w wieku 15lat, dla ludzi którzy nigdy z kolegami nie pójdą na impreze, ani też nei uprawiają sportu żadnego bo po co.
Obrazek

Feargus
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Feargus » 28 sty 2007, o 16:50

Ward Against Noobs pisze :WoW jest dla ludzi bez życia osobistego, bez kobiety, grubasków 90kg w wieku 15lat, dla ludzi którzy nigdy z kolegami nie pójdą na impreze, ani też nei uprawiają sportu żadnego bo po co.

Jesteś tego pewien ?

Grałem w Wowa i w GW ( w to drugie duzo dluzej), i mysle, ze WoW w praktyce wymaga mniej czasu dziennie niż Guild Wars. W Guild Warsie jeśli grywasz GvG to zjawiasz się dzień w dzień i grasz od powiedzmy 20 do 24 albo pozniej.
W Wowa jak zrobisz sobie przerwe typu dwa-trzy dni to twoja postać jest wypoczęta i więcej XP dostajesz za zabitego stworka... więc w World of Warcraft opłaca się pojsc z qmplami na piwko, wyjechac, pojsc na impreze, bo jak wrocisz do domku to nabicie jednego levelku trwa duzo (i to naprawde duzo) krocej.

Jednym słowem: Mylisz sie, bo pewnie WoWa nigdy na oczy nie widziales...

PS. Mam prosbe, jak ktos nie gral w WoWa to niech go nie krytykuje, ani nie chwali... bo nie ladnie klamac :P.

Anubis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Anubis » 28 sty 2007, o 18:52

Feargus napisał :W Wowa jak zrobisz sobie przerwe typu dwa-trzy dni to twoja postać jest wypoczęta i więcej XP dostajesz za zabitego stworka... więc w World of Warcraft opłaca się pojsc z qmplami na piwko, wyjechac, pojsc na impreze, bo jak wrocisz do domku to nabicie jednego levelku trwa duzo (i to naprawde duzo) krocej.

PS. Mam prosbe, jak ktos nie gral w WoWa to niech go nie krytykuje, ani nie chwali... bo nie ladnie klamac :P.

Odnosnie wiadomosci - owszem, nie chce oceniac, bo w WoW gralem zaldwie kilka godzin.
Ale obserwujac to, co napisales, zaczynam sie zastanawiac: czy zyjesz w swiecie WoW i chwilami odrywasz sie od niego w ramach jedzenia/spania itd, czy to moze swiat realny jest Twoim domem, a gra powinna byc przerywnikiem? :)
"Look, but don't touch. Touch, but don't taste. Taste, but don't swallow..."

regards
[ANUBIS]

Ward Against Noobs
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Ward Against Noobs » 28 sty 2007, o 19:44

Feargus napisał :Jesteś tego pewien ?

Grałem w Wowa i w GW ( w to drugie duzo dluzej), i mysle, ze WoW w praktyce wymaga mniej czasu dziennie niż Guild Wars. W Guild Warsie jeśli grywasz GvG to zjawiasz się dzień w dzień i grasz od powiedzmy 20 do 24 albo pozniej.
W Wowa jak zrobisz sobie przerwe typu dwa-trzy dni to twoja postać jest wypoczęta i więcej XP dostajesz za zabitego stworka... więc w World of Warcraft opłaca się pojsc z qmplami na piwko, wyjechac, pojsc na impreze, bo jak wrocisz do domku to nabicie jednego levelku trwa duzo (i to naprawde duzo) krocej.

Grałem w betę oraz potem wykupiłem na miesiąc, ale sprzedałem po paru dniach. Po prostu dziewczyna, siłownia wypad ze znajomymi za miasto, survival to są rzeczy, które mnie kręcą a nie gra taka.

Druga sprawa, jeżeli jest tak jak mówisz to jak to jest ,że najlepsi grają po 10-12 h w wowa? I nie mów ,że tak nie jest bo to przyznają sami gracze WoWa a wynika to jedynei z tego ,że to MMORPG. Lvl swoją drogą a itemy swoją.

Inna rzecz, wcale nie trzeba grać w wowa aby go krytykować, czemu? Ponieważ to MMORPG.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2007, o 19:46 przez Ward Against Noobs, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 28 sty 2007, o 20:44

hehe. Kolejny popis wiadomosci o wowie. Spoko, przyznam ze sa osoby ktore graja non stop w wowa i caly czas sa online, ale po co uogloniac? Mylisz sie i tyle. Period
link do mojego profilu
GloriaVictis

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe