World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 9 lut 2007, o 12:56

Znaczy, chodzilo ci o Sargeras'a. ;) Zadnych innych zdrajcow tytani, z tego co na teraz wiadomo, nie mieli.

Arkatel
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Arkatel » 9 lut 2007, o 14:54

LOL, Kiljaeden został stworzony ze starożytnej rasy Eredar zwanej jako Dranei, gdyż tylko Velen nie chciał iść ze sargerasem wycvzuwając że on znisczy światy, Dranei to potomkowie tych Dranei którzy przetrwali.

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 9 lut 2007, o 15:04

Zomg, racja - ale gafa z mojej strony. :P

EDIT: Gloria, no to czas zagrać! Ja przeszedłem tylko W3 + FT (bez ostatniej misji - muszę nadrobić) bo te są najbardziej związane z WoW. Poczytaj np. na wiki o lore. BTW. Coś strasznie wolno ci level leci... :)
Ostatnio zmieniony 9 lut 2007, o 23:04 przez papski, łącznie zmieniany 1 raz
GW Mode: OFF

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 9 lut 2007, o 18:30

a ja nie gralem nigdy w zadnego warcrafta jak wow, i nie wiem o czym rozmawiacie ^^ odnosnie dodatkow, ma wychodzic ponoc jeden na rok. zobaczymy jak bedzie. A spekulacje spekulacjami, nic nowego nie wnosza.
Gnomeregan- Human Warlock lv 70
link do mojego profilu
GloriaVictis

xboxlive: maciekroman

zapraszam do wspolnej gry w gears of war, call of duty 4

Arkatel
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Arkatel » 10 lut 2007, o 08:55

Ach, no widzisz, mój kolega nazwał mnie żyjącą encyklopedią o Warcrafcie, znam każdy opis herosa, znam całą historię wacka, lecz kampanie przeszedłem z kodami, bo mi się nie chciało :) , tylko WoW nie mam, i chyba nie kupię, chyba że jak będe miał 16 lat wzwyż, na razie wyszedł patch któremu trzeba reinstalke gry robić, a mi się nie chciało, i dopiero wczoraj odzyskałem RoCa, więc gram na razie w GW, może do W3 powrócę.

El-Polaco
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: El-Polaco » 10 lut 2007, o 10:46

W takim razie mam pytanie. Gdzie oprócz W3+FT można się dowiedzieć czegoś o historii Warcrafta?? Jak jest coś w internecie to byłbym wdzięczny za podanie linka :) .

Dziecko z Lasu
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Dziecko z Lasu » 10 lut 2007, o 11:37

El-Polaco pisze :W takim razie mam pytanie. Gdzie oprócz W3+FT można się dowiedzieć czegoś o historii Warcrafta?? Jak jest coś w internecie to byłbym wdzięczny za podanie linka :) .

WoWWiki.com

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 10 lut 2007, o 12:50

Rowniez na oficjalnej stronie, tutaj.
Niestety, niewielka (acz znaczaca) czesc info w historii swiata (dotyczaca powstania Plonacego Legionu i Eredarow) jest teraz oficjalnie zla. <_< (Wszyscy wiedza, jak to brzmi. Ich loremaster sie kajal...)

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 11 lut 2007, o 18:54

Mam dwa pytanka dot. WoW bez TBC
1. Czy bez TBC będę mógł chodzić po startowych terenach Dranei/BE (nie jako w/w rasy)?
2. Czy podwójny exp za questy jest w dodatku czy został dodany w patchu 2.x?

@down
Problem w tym, że np. Dranei są na wyspie, więc możliwe jest, że nie będę mógł tam wpłynąć. Co do expa - pytanie zadałem po przeczytaniu posta Feargusa, że teraz bardziej liczą się questy niż grind, z tąd moje zagadnienie. BTW. Pamiętaj, żeby być rpgowcem na Cartel'u :P
Ostatnio zmieniony 11 lut 2007, o 21:15 przez papski, łącznie zmieniany 1 raz

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 11 lut 2007, o 20:07

1. swiat w wow nie jest ograniczony teleportami wiec na terany, ba nawet do miasta powienienes mogl wejsc. przynajmniej taki mi logika podpowiada ;) .
2. mi sie wydaje ze dostaje tyle samo xp co poprzenie lecz z drugiej strony bylo by to nielogiczne dodawac cos takiego tylko w TBC.

pare dni temu zalozylem triala na Steamwheedle Cartel (jakos tak sie pisze ;P ) lock 12lvl :) . jezeli ktos tam gra chetnie przyjme najdorbniejsza pomoc. najchetniej przyjal bym pomoc w raidowaniu na DM (heh raidowaniu ;P ).

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 12 lut 2007, o 00:43

podwojny exp za questy? Z czego pamietam exp jaki dostajesz za questa zalezy od Twojego levelu i trudnosci questa (czy ma kolor zielony,zolty, czerwony itp.)
link do mojego profilu
GloriaVictis

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 12 lut 2007, o 14:14

Z tego co czytalem (i tylko z tego, nie mam gry ;P ), to chodzi po prostu o to, ze questy w Outland'zie daja dwa razy tyle expa, co "powinny" (za wyznacznik przyjmujac quest-exp'y z pre-TBC).

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 12 lut 2007, o 15:12

Dzięki za rozwikłanie mojego drugiego kłopotu, Gloria! Teraz muszę mieć pewność do do krain startowych Dranei/BE i pewnie niedługo sobie kupię WoW bez BC (którego dokupię później :P).

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 12 lut 2007, o 18:41

papski pisze :Dzięki za rozwikłanie mojego drugiego kłopotu, Gloria! Teraz muszę mieć pewność do do krain startowych Dranei/BE i pewnie niedługo sobie kupię WoW bez BC (którego dokupię później :P).

Nie mozesz. Przy robie wlezniea do Dreanai == death, Do BE jest poprostu portal w EPL (Public Instance).

Co do expa, ogólnie xp rate wygląda ,a 1,5x-2x wiekszy niz byl w zwyklym wow (za moby). I zostal zwiekszony globalnie.
Za questy, przynajmniej w Azeroth jest taki sam.

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 14 lut 2007, o 20:59

iniside pisze :Nie mozesz. Przy robie wlezniea do Dreanai == death,

?????
mozesz wyrazic sie jasniej? Czy chodzi ci o to, ze jak grasz horda i bedziesz probowal sie dostac do dranei starting zone to guards Cie zalawtwia? Tak jest w istocie. Natomiast, jezeli grasz po stronie alliance, to nie ma przeszkod zeby dostac sie do Exodaru a w tym rowniez do miejsca startowego dranei. Nie wiem tylko, czy bedziesz sie mogl tam dostac nie majac THE BC.
link do mojego profilu
GloriaVictis

Patras
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Patras » 16 lut 2007, o 17:01

Dokladniej: (przed TBC) z nudow czekalem za statkiem w Auberdine. Jako iz znudzilo mi sie czekanie, wszedlem sobie na statek do Azuremyst. Po chwili gra sie "zmulila", dostalem dc. Po zalogowaniu sie zespawnowalem sie kilkaset metrow nad Hillsbrad Foothills, zaczalem spadac, upadek mnie zabil. Zeby bylo smiesznej, moje cialo pojawilo sie w Mulgore kolo TB ~~

A co do pana "encyklopedii"
LOL, Kiljaeden został stworzony ze starożytnej rasy Eredar
Nie zostal stworzony, bo w momencie, gdy Sargeras przekonywal Eredarow na swoja strone, to Kil`jaeden byl juz jednym z trzech owej rasy przywodcow (Velen i Archimonde). A z innej beczki- co do smierci Sargerasa: nie bylbym taki pewien (wiem, ze oficjalne info podaje, ze jest martwy), ale jest dokladnie napisane, ze Aegwynn zniszczyla tylko jego fizyczna forme, avatar, nie samego Sargerasa. Moze byc tak, ze jego duch blaka sie teraz po swiatach czekajac... nie wiadomo na co.
Ostatnio zmieniony 16 lut 2007, o 19:49 przez Patras, łącznie zmieniany 1 raz
ten użytkownik nie zna regulaminu

/\ KTO TO ZROBIL?!

cziter: niszczyciel *kliklaklok* sygnatur

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 19 lut 2007, o 07:58

Ułóżyłem sobie talenty na PvE/PvP Feral Druida i chciałbym zapytać czy coś zmienić.

Ścieżka (wszystko maksować od razu z wyjątkiem Naturalist): Ferocity -> Feral Instinct -> Brutal Impact -> Feral Swiftness -> Furor -> Natural Shapeshifter -> Mark of the Wild -> (4pkt. )Naturalist -> Sharpened Claws -> Primal Fury -> Predatory Strikes -> Faerie Fire (Feral) -> Nurturing Instinct -> Savage Fury -> Heart of the Wild -> Leader of the Pack -> Improved Leader of the Pack -> Survival of the Fittest -> Predatory Instincts -> Mangle
Ostatnio zmieniony 19 lut 2007, o 15:06 przez papski, łącznie zmieniany 1 raz

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 19 lut 2007, o 14:09

Patras pisze :co do smierci Sargerasa: nie bylbym taki pewien (wiem, ze oficjalne info podaje, ze jest martwy), ale jest dokladnie napisane, ze Aegwynn zniszczyla tylko jego fizyczna forme, avatar, nie samego Sargerasa. Moze byc tak, ze jego duch blaka sie teraz po swiatach czekajac... nie wiadomo na co.
WG WOWWiki, jego duch wszedl w cialo Aegwynn, i egzystowal tam sobie spora ilosc czasu. Nastepnie przeniosl sie na Medivh'a. Tego w koncu zabito... His body destroyed, Sargeras was sent reeling in pain back into the Twisting Nether. There he remains in limbo, unable to access a vessel body powerful enough to hold his demonic spirit.

Patras
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Patras » 19 lut 2007, o 15:32

No wlasnie, zostal zeslany do Twisting Nether, wiec moze powrocic.
ten użytkownik nie zna regulaminu

/\ KTO TO ZROBIL?!

cziter: niszczyciel *kliklaklok* sygnatur

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 20 lut 2007, o 18:59

SebaL pisze :WG WOWWiki, jego duch wszedl w cialo Aegwynn, i egzystowal tam sobie spora ilosc czasu. Nastepnie przeniosl sie na Medivh'a. Tego w koncu zabito... His body destroyed, Sargeras was sent reeling in pain back into the Twisting Nether. There he remains in limbo, unable to access a vessel body powerful enough to hold his demonic spirit.

Cialo sie znajdzie, jak gracze wkoncu ubija Kil'Jeadena :E

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe