World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Patras
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Patras » 20 lut 2007, o 19:25

Najpierw trzeba zabic Arthasa ]:-> na ktorego to bedziemy musieli czekac conajmniej jeszcze jeden xp do wowa. Potem moze Kil`Jeaden; no i moze Sargeras. A znajac pospiech blizza, to wychodzi z jakies 10 lat ^^
ten użytkownik nie zna regulaminu

/\ KTO TO ZROBIL?!

cziter: niszczyciel *kliklaklok* sygnatur

Danielo The Great
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Danielo The Great » 20 lut 2007, o 21:30

Gra świetna, ale nie lepsza oczywiście od Guild Wars. Wciągała mnie przez pierwsze 3 miesiące potem dałem se spokój.

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 20 lut 2007, o 23:58

iniside pisze :Cialo sie znajdzie, jak gracze wkoncu ubija Kil'Jeadena :E
Gdyby bylo tak prosto, to raczej juz dawno przejalby jego cialo... Nawet gdyby byl na tyle potezny (jesli Medivh byl, to Kil'Jaeden pewnie tez), aby utrzymac w sobie Sargerasa, to martwych cial chyba nikt nie lubi. :x
Death Knight'ci z 2 Wojny mieli strasznie delikatne ciala. ;)

Patras
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Patras » 21 lut 2007, o 11:00

Przeciez to nie Medivh chcial trzymac w sobie Sargerasa, bylo wrecz odwrotnie- nie mogl go z siebie wyplenic... A Kil`jeaden, jak i reszta Legionu jest przekonana, ze ich dowodca raczej nie wroci. Sargeras nie moze przejac czegos tak poteznego jak cialo Kil`jeadena, przeciez jego duch ledwo egzystuje...

/\ KTO TO ZROBIL?!

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 21 lut 2007, o 16:46

imo sa dwie opcje:
1. zabijemy ner'zhula a sargeras sie nie pojawi
2. pozwolimy ner'zhulowi zabic sargerasa (bo to on zamknal do na Frozen Thron), a potem zabijemy ner'zhula.

na bitwe z sargersem nie liczyl bym. tozto tytan, sam Bog.

Cegua
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Cegua » 21 lut 2007, o 19:00

papski pisze :Ułóżyłem sobie talenty na PvE/PvP Feral Druida i chciałbym zapytać czy coś zmienić.

Ścieżka (wszystko maksować od razu z wyjątkiem Naturalist): Ferocity -> Feral Instinct -> Brutal Impact -> Feral Swiftness -> Furor -> Natural Shapeshifter -> Mark of the Wild -> (4pkt. )Naturalist -> Sharpened Claws -> Primal Fury -> Predatory Strikes -> Faerie Fire (Feral) -> Nurturing Instinct -> Savage Fury -> Heart of the Wild -> Leader of the Pack -> Improved Leader of the Pack -> Survival of the Fittest -> Predatory Instincts -> Mangle

Granie pvp druidem bez feral charge? Za 1 talent punkt. To grzech. Ja odjołbym pkt z SotF bo to jest pve talent, z naturing instict ktore też zbyt przydatne niejest a wymaxował naturalist i intensity. Podobnie imp MotW na nic ci się zda, nawet nie widać róznicy, to jest dla resto druidow ktorzy nie potrzebują furora :) Ja bym polecał to http://www.worldofwarcraft.com/info/classe...301000000000000

Lvl 70 tauren druid 50days /played :)
Ostatnio zmieniony 21 lut 2007, o 19:01 przez Cegua, łącznie zmieniany 1 raz

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 21 lut 2007, o 19:46

Moje niedopatrzenie - po co mi Feral Charge będąc kotem? :P
GW Mode: OFF

Arkatel
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Arkatel » 21 lut 2007, o 19:52

Patras pisze :Przeciez to nie Medivh chcial trzymac w sobie Sargerasa, bylo wrecz odwrotnie- nie mogl go z siebie wyplenic... A Kil`jeaden, jak i reszta Legionu jest przekonana, ze ich dowodca raczej nie wroci. Sargeras nie moze przejac czegos tak poteznego jak cialo Kil`jeadena, przeciez jego duch ledwo egzystuje...

Coś ty powiedział?! Pokrótce wyjaśnię ci historię Sargerasa, i innych tytanów, a więc, kiedyś dawno temu, toczyła się wojna ze starymi Bogami a Tytanami, po wieloletniej walce, tytani zwyciężyli, a Sargerasa posadzono jako łowcę/strażnika demonów, zabił on ich wielu, lecz w końcu pomyślał że, i tak nigdy z nimi nie wygra, więc jego tytanowe uległo zepsuciu, metalowe ciało zamieniło się w czerwoną, krwistą skórę, uwolnił on tych których on sam schwytał, i utworzył z nich płonący legion, pewnego razu natknął się na osadę rasy Eredar, dowiedział się kto jest ich przywódcą, i poszedł do nich, dwóch omamionych rządzą władzy i siły poszło za nim, lecz jeden miał wizję, wizję w której, zobaczył, jak legion zmiażdży inne światy, i postanowił się mu przeciwstawić, on jak i 1/4 Eredarów uciekła, i poleciała do Draenoru, w którym poznali się z orkami, gdy jeden z dowódców sargerasa, się o ty dowiedział, postanowił przekabacić orków, i ich przywódcę, Guldana, w tym czasie draneii zostali potępieni i spaczeni. Sargeras w tym czasie chciał podbić krainę Azeroth, zaczął walczyć z Aegwynn, matką ostatniego z Tirisfalen, ta zniszczyła ejgo cielesną formę, podczas gdy jego duch spoczął w jej ciele, gdy spłodniła Medivha, zauważyła to, wolę Sargerasa zaczął wypełniac chciał zniszczyć matkę, tak jak ona zniszczyła tytana, jednak oparł się temu, Aegwynn żyje aż do dziś Sargeras, nadal błąka się po swoim grobowcu, a nocne elfy, ludzie, gnomy, krasnoludy, dranei, krwawe elfy, taureni, orkowie, nieumarli, i trolle boją się powrotu legionu oraz Sargerasa, mam nadzieję że ten krótki wykład będzie dotyczył historii Sargerasa. I mam takie pytanie, a mianowicie, rodzice mi powiedzieli że jeśli na koniec dostanę świadectwo z czerwonym paskiem, to dostanę WoW, i z mojego kieszonkowego będzie odejmowane 4/5 opłaty, , rodzice będą opłacali 1/5 opłaty, i teraz nasuwa się pytanie, czy opłacalne jest kupienie WoW, granie na org. serwie, i opłacanie tego, i czy z angielskim na poziomie klasy szóstej(chodż jestem w angielskim o wiele lepszym niż na szóstkę), zrozumiem o co chodzi w questach???
Ostatnio zmieniony 21 lut 2007, o 20:04 przez Arkatel, łącznie zmieniany 1 raz

Cegua
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Cegua » 21 lut 2007, o 20:08

papski pisze :Moje niedopatrzenie - po co mi Feral Charge będąc kotem? :P

To tak jakyś gral monkiem i używal 2 skilli, nie po to masz niedzwiedza aby nie korzystac, w zasadzie to pvp sie kotem gra tylko z magami i priestami, ewentualnie do skradania.

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 21 lut 2007, o 20:33

nie lepsza od guild wars powiadasz? (no comment)
Gnomeregan- Human Warlock lv 70
link do mojego profilu
GloriaVictis

xboxlive: maciekroman

zapraszam do wspolnej gry w gears of war, call of duty 4

Patras
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Patras » 21 lut 2007, o 20:46

Arkatel: nic nowego sie nie dowiedzialem... Historia warcrafta interesuje sie od w1, wiec Sargeras nie jest mi obca postacia. Ba- podales nawet troche przekrecona historie, ale czepiac sie nie bede... Aegwynn nie byla zadna matka Tristfallen, tylko Ostatnim Straznikiem Tristfall (obszar nalezacy ongis do ludzi, obecnie zajety przez Plage)

/\ KTO TO ZROBIL?!

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 21 lut 2007, o 21:06

*Arkatel: rzuca Grad Słów*
*Arkatel: Grad Słów uderza krytycznie Skladnię*
*Arkatel: Grad Słów uderza krytycznie Interpunkcję*
*Składnia umiera*
*Interpunkcja umiera*
( :/ )

Arkatel, jesli ktos nieznajacy tej historii polapal sie o co chodzi w twoim poscie, to gratz dla niego. ;)
Tu jest info o Sargerasie.
Dodatkowo:
Richard A. Knaak:
Sargeras ceased to be in the sense of his physical being in the mortal world of Azeroth. He was cast into limbo, so to speak, as Blizzard wanted. Otherwise, he pretty much would have immediately returned to try to destroy Azeroth again. 'Ceased to be' was used specifically for that reason.

Jesli ktos niezbyt dobrze rozumie angola: Blizzard chce, aby Sargeras byl bezsilny - inaczej po prostu powrocilby na Azeroth i zrobil tam "prawdziwa jesien sredniowiecza". :)

To nie Sargeras skul Ner'Zhula na Tronie Mrozu, tylko Kil'Jaeden - Sargeras w tym czasie byl juz chyba w niebycie (albo przynajmniej bardzo blisko niebytu, jesli chodzi o ramy czasowe).

Watpie, zeby Lich King Arthas byl w stanie pokonac Kil'Jaedena (gdyby tak bylo, zrobilby z Azerothem co chce w ciagu dnia), a co mowa o pokonaniu Sargerasa...

Aha, sprostuje poprzedni post, bo jakos niezrozumialy mi sie teraz wydaje. :|
Gdyby Sargeras mial mozliwosc przejecia ciala Kil'Jaedena, wykorzystalby ja - jest przeciez znacznie potezniejszy od Eredara, watpie wiec, zeby ten drugi byl w stanie oprzec sie opetaniu.
Ponadto, gdy zabito Medivha, nie mogl powrocic do jego ciala - o ile nie byla to sprawka Aegwynn (nie czytalem ksiazki :/ ), to oznacza to tyle, ze niezbyt wychodzi mu opetywanie martwych cial. A w takim razie: opetanie martwego ciala Kil'Jaedena tez niezbyt by mu wyszlo.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2007, o 21:06 przez SebaL, łącznie zmieniany 1 raz

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 21 lut 2007, o 21:13

Ależ Cequa, ja tym chętnie bym grał głównie PvE (choc twoje poprawki uwzględnie). Z tych talentów, które mi podałeś wnioskuję, że Intensity powoduje szybsze odzyskiwanie many jak jest się shapeshifted. A jak ma sie sprawa z Omen of Clarity? (czy użyteczne etc.)

Arkatel
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Arkatel » 21 lut 2007, o 21:27

Patras pisze :Arkatel: nic nowego sie nie dowiedzialem... Historia warcrafta interesuje sie od w1, wiec Sargeras nie jest mi obca postacia. Ba- podales nawet troche przekrecona historie, ale czepiac sie nie bede... Aegwynn nie byla zadna matka Tristfallen, tylko Ostatnim Straznikiem Tristfall (obszar nalezacy ongis do ludzi, obecnie zajety przez Plage)

DAMDAMDAM, Ostatni Tirisfalen(strażnik jak kto woli) to nie była Aegwynn, tylko Medivh, grałeś w w3 więc wiesz, muszę se kupić książki, mam tylko jedną. :mad: , jeżeli chodzi o interpunkcję to nie jestem w tym dobry, ale za to ortografię mam na szóstkę.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2007, o 21:29 przez Arkatel, łącznie zmieniany 1 raz

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 21 lut 2007, o 22:53

kil'jaeden, sargeras waht a difference :p . w kazdym razie wedlug wowwiki ner'zhula zabijemy na 90lvl. pomiedzy bedize jeszcze jeden dodatek. blizz moze to ulozyc tak ze zabijemy kil'jaedena i wtedy burning legion bedize mogl possac bez swoich dowodcow.

no i mysle ze obecnie sila ner'zhula = kil'jaeden. lich king nawet zamkniety w frozen thron zniszczyl nerubian jak chcial. teraz kedy ner'zhul opetal arthasa jest jeszcze potezniejszy.

Patras
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Patras » 22 lut 2007, o 11:12

Nie, to Aegwynn byla oficialnie Ostatnim Straznikiem, Medivh z racji tego, ze byl od urodzenia pod wplywem Sargerasa nie mogl nim byc, poprostu sie za niego uwazal... zreszta, tytul straznika przechodzi na inna osobe, gdy poprzedni straznik umiera- a Agewynn zyje.

A co do Ner`zhul vs Kil`jaeden. Ten ostatni obawia sie mocy Ner`zhula. Dlaczego? Przeciez praktycznie cala kampanie TFT staral sie nie dopuscic do polaczenia ciala Arthasa i duszy Ner`zhula, gdyz moze to byc niezbyt dla niego mile :)
Ostatnio zmieniony 22 lut 2007, o 11:13 przez Patras, łącznie zmieniany 1 raz

/\ KTO TO ZROBIL?!

Arkatel
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Arkatel » 22 lut 2007, o 14:23

pyra pisze :kil'jaeden, sargeras waht a difference :p . w kazdym razie wedlug wowwiki ner'zhula zabijemy na 90lvl. pomiedzy bedize jeszcze jeden dodatek. blizz moze to ulozyc tak ze zabijemy kil'jaedena i wtedy burning legion bedize mogl possac bez swoich dowodcow.

no i mysle ze obecnie sila ner'zhula = kil'jaeden. lich king nawet zamkniety w frozen thron zniszczyl nerubian jak chcial. teraz kedy ner'zhul opetal arthasa jest jeszcze potezniejszy.

Widać że nie czytałeś "Kręgu nienawiści", tam jest że Aegwynn oddała tytuł Tirisfalen dla Medivha, tak jak jej nauczyciel gdy jeszcze żył, dał jej ten tytuł.
Kil'Jaeden>Ner'Zhul, gdyż może i się obawiali tego, ale przecież, smoki, nocne elfy, druidzi wypędzili cały płonący legion, brakowało tylko Sargerasa, więc nerzhul, może się skryć, a jeżeli chodzi o nerubian to ich nerzhul nie wypędził tylko jego sługi ich zjechali.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2007, o 14:25 przez Arkatel, łącznie zmieniany 1 raz

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 22 lut 2007, o 18:29

eee nie wiem czy wylowilem prawidlowy sens z tego czegos ale: smokow nie ma, a nocne elfy i druidzi nie sa tak potezni jak ongis. wiec bez takiej akcji jak pod Mount Hyjal sie nie obedzie.

no i ner'zhul to nie burning legion. przy czym ner'zhul>kil'jaeden bo:
ner'zhul (jako lich king) sam na frozne throne zniszczyl (zjechal, czyli tak jak powiedzialem) polaczyl sie z arthasem ktory oslabiony porobil illidana. do tego jest anub'arak no i kel'thuzad, ktory po zabiciu go w naxx powiedzial "Ja tu jeszcze wroce, potezniejszy". a kogo ma kil'jaeden?? jakas po***ke illidana ktorego i tak zabijemy w instance w Black Temple. no i naxx to pewnie jedna z wielu nekropolii ner'zhula.

edit; cenzura slowa p o p i e r d o l k a ? Oo
Ostatnio zmieniony 22 lut 2007, o 18:31 przez pyra, łącznie zmieniany 1 raz

Patras
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Patras » 22 lut 2007, o 19:14

Cos Ci quotka nie weszla panie Arkatel. Otoz czytalem wszystkie ksiazki zwiazane z warcraftem, wraz z nowowydanym Well of Eternity i jakos nie moge nigdzie przypomniec sobie momentu, w ktorym Medivh staje sie prawowitym Straznikiem Tristfall...

IMO w stanie obecnym jestem za Ner`zhul > Kil`jaeden

/\ KTO TO ZROBIL?!

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 24 lut 2007, o 12:39

Na którym servie bardziej opłaca się grać, Bloodhoff (2:1 A:H) czy Runetotem (2.9:1 A:H)? Mam na myśli który jest mniej zapełniony. Polećcie też jakiś inny PvE, w którym jest przewaga Przymierza :P

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe