World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Patras
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Patras » 24 lut 2007, o 13:15

Wez pvp Tarren Mill, pewna przewaga ally, duzo polakow, mozna jeszcze cos osiagnac i mozna liczyc na pomoc z mojej strony :)
ten użytkownik nie zna regulaminu

/\ KTO TO ZROBIL?!

cziter: niszczyciel *kliklaklok* sygnatur

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 24 lut 2007, o 15:25

Może się skuszę. Jaka jest przewaga ally? Martwie się, że na STV będzie dużo hordy/trudno questować.
GW Mode: OFF

Patras
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Patras » 24 lut 2007, o 18:31

Duza przewaga, dosc zgranego ally. (przynajmniej jesli chodzi o hi-lvl: kolo 90% AV i EotS jest wygrywane przez ally, a AB i WSG no to roznie) A co do STV: tam zawsze jest hardcore ;P niezaleznie od servera
Ostatnio zmieniony 24 lut 2007, o 19:49 przez Patras, łącznie zmieniany 1 raz

/\ KTO TO ZROBIL?!

Dziecko z Lasu
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Dziecko z Lasu » 25 lut 2007, o 23:54

Justin Dragon
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Justin Dragon » 26 lut 2007, o 19:42

dobrze ze jest cos takiego jak GUILD WARS :)

Cegua
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Cegua » 26 lut 2007, o 20:45

papski pisze :Ależ Cequa, ja tym chętnie bym grał głównie PvE (choc twoje poprawki uwzględnie). Z tych talentów, które mi podałeś wnioskuję, że Intensity powoduje szybsze odzyskiwanie many jak jest się shapeshifted. A jak ma sie sprawa z Omen of Clarity? (czy użyteczne etc.)

OoC jest bardzo użyteczne, bardzo zwieksza ogólny dmg, w pvp może obrócić sytuacje o 180. Co do Intensity to fakt zwieksza twoją regeeracje w formach jednak nie widać tego bardzo ponieważ masz mało spirita anyway. Daje on jednak instant 10rage przy enrau co daje np darmowego basha lub maula. Zwieksza on także znacznie regenreacje many w caster formie kiedy leczysz bo w leczniczym wdzianku masz dużo spirita. :)

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 26 lut 2007, o 21:10

Justin, nie chcę cię urazić, ale w mojej opinii jesteś typem GW fan-boy'a. 3 z 7 twoich postów mówią jakie to GW jest cool itp. Dzięki Cequa za sprostowanie. Co sądzisz o tym nowym "nerf-druid" updacie? Bo z tego co czytałem to na oficjalnym forum się troszkę wkurzyli (druidzi of coz)...

EDIT: Ech, WoW będę miał koło końca marca.
Ostatnio zmieniony 27 lut 2007, o 13:04 przez papski, łącznie zmieniany 1 raz

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 27 lut 2007, o 04:33

drud majacy 10k zycia, 13k armora i wiecej to male przegiecie, nerf moim zdaniem byl konieczny. Druidzi byli lepszymi tankami jak warriorzy, a przeciez nie od tego sa. Nawet drudzi sie wypowiadali iz jest to troche w stosunku do warriorow nie fair. Jako offhand tank druid spelnia zadanie dobrze i niech tak pozostanie. Zreszta, tylko spojrzec na Cloak of the Shadows dla rogue'a. Dzieki temu skillowi, rogues sa nie do zabicia przez niedoswiadczonych casterow. (skill ten sciaga wszystkie efekty magiczne z rogue i w dodatku zwieksza szanse na resist spelli o 90% na 5 sekund) tutaj tez rogues pisza ze ten skill jest overpowered. Jak tam papski, zaczales juz grac? pozdrawiam

Edit: spoko. :)
Ostatnio zmieniony 27 lut 2007, o 15:36 przez GloriaVictis, łącznie zmieniany 1 raz
Gnomeregan- Human Warlock lv 70
link do mojego profilu
GloriaVictis

xboxlive: maciekroman

zapraszam do wspolnej gry w gears of war, call of duty 4

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 28 lut 2007, o 21:04

Czy Moonkin Form nadaje się do soloingu? Co bardziej polecacie: kotek czy moonkin? Mam juz główna postać (ne druid), server (tarren mill), sety, buildy, profesje, wiec czas pomyśleć nad altem! Co sądzicie o draenei/szaman z jubilerstwem?

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 1 mar 2007, o 16:16

Patras pisze :Najpierw trzeba zabic Arthasa ]:-> na ktorego to bedziemy musieli czekac conajmniej jeszcze jeden xp do wowa. Potem moze Kil`Jeaden; no i moze Sargeras. A znajac pospiech blizza, to wychodzi z jakies 10 lat ^^

Blizzard kiedyś mówił że nie będzie możliwości zabicia kluczowych postaci, w tym właśnie wymienił Arthasa, ja bym chciał aby Arthas miał swoją własną frakcję i na placu boju będą trzy ;) Ale to raczej mało realne...
Ostatnio zmieniony 1 mar 2007, o 16:17 przez Moldar, łącznie zmieniany 1 raz

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 2 mar 2007, o 14:10

a co illidan, kel'thuzad, kael'thas to nie kluczowe postacie??

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 4 mar 2007, o 11:53

Kel' Thuzad i Kael'Thas nie są spewnością, są tylko dodatkami, a Arthas od początku W3 pełnił dużą rolę i prawie wszystko kręciło sie wokół niego. Illidan to inna broszka, ale to właśnie on przegrał z Arthasem, a ten drugi jest teraz po połączeniu stokroć silniejszy. Ja tylko powtarzam słowa panów z Blizzarda i osobiście nie spodobało by mi się to ze w kolejnym dodatku będzie można zatłuc Arthasa, najlepiej wszystkich zabijać po kolei... do bani... A czuję że tak pewnie będzie, Blizzard opuścili prawie wszyscy którzy przygodę z WoW zaczęli, poszli w inne strony, jedni robia Hellgate London, inni zrobili Guild Wars.
Ostatnio zmieniony 4 mar 2007, o 12:01 przez Moldar, łącznie zmieniany 1 raz

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 4 mar 2007, o 14:00

tak jak zauwazono na innym forum miedzy wydarzeniami z w3;tft a wowem jest 4 lata. a wowie nie mozna spotkac np. malfurion stormrage, tyrande (chyba). istnieje duze prawdopodobienstwo ze bedzie w4 i byc moze to tam zabijemy kogos (np. ner'zhul albo kil'jaeden)

PS: a co do kluczowych postaci... bez kel'thuzada nie mozna by bylo przywolac archomonde, bo niby kto by mial to zrobic. arthas? nie ma szans on byl paladynem/death knightem a nie magiem. no i kael'thas. moze nie znaczyl tyle co inni ale cala kampanie ludzi w TFT krecila sie wokol niego.

Patras
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Patras » 4 mar 2007, o 15:38

tyrande (chyba)

Tyrande zyje, mozna ja znalezc w Darnassus.

/\ KTO TO ZROBIL?!

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 4 mar 2007, o 17:21

Furion Stormrage też jest. Pojawia się czasami w Moonglade jako duch by pogadać z Keeeper Remolusem o starych dobrych czasach i mówi, dlaczego go nie ma. Jeżeli zostanie dodany Emerald Dream w dodatku/patchu to się dowiemy prawdy o The Nightmare, Cenariusie, Yserze i Shan'do Stormage.

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 4 mar 2007, o 17:25

pyra pisze :PS: a co do kluczowych postaci... bez kel'thuzada nie mozna by bylo przywolac archomonde, bo niby kto by mial to zrobic. arthas? nie ma szans on byl paladynem/death knightem a nie magiem. no i kael'thas. moze nie znaczyl tyle co inni ale cala kampanie ludzi w TFT krecila sie wokol niego.

Kel Thuzad tak samo jak Kael'thas, mieli swój własny jeden epizodzik i tyle, Kel Thuzad był zwykłą marionetką, człowiekiem który przeszedł na nekromację, wykorzystaną do celu przywołania legionu. Kael z kolei nic wielkiego to nie zrobił, był postacią z drugiego rzędu.

Każda postać do czegoś służyła, ale żadna nie ma tak wielkiego znaczenia jak Arthas, to on spowodował upadek Lordereon, zabił Uthera, ojca, magów, wybił wysokie elfy, mało kto dokonał takich zniszczeń ;)

Patras
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Patras » 4 mar 2007, o 18:04

Arthas nie spowodowal upadku Lordaeronu. Death Knightem stal sie gdy wrocil z Northrend (czyt. gdy ludzie mieli juz jesien sredniowiecza z zadkow).
Odnosnie zniszczen: Arthas, to przy Archimonde pionek, a jednak go bedziemy mogli ubic. Tak samo moze byc z Kil`jeadenem. IMO Arthas powinien byc jakims end-end-end-game bossem, ale killable-bossem.

Na poprawe humoru: klik
Ostatnio zmieniony 4 mar 2007, o 18:04 przez Patras, łącznie zmieniany 1 raz

/\ KTO TO ZROBIL?!

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 5 mar 2007, o 18:29

Arthas nie spowodowal upadku Lordaeronu. Death Knightem stal sie gdy wrocil z Northrend (czyt. gdy ludzie mieli juz jesien sredniowiecza z zadkow).

Zabicie Króla czyli Ojca Arthasa było głównym postępem w upadku Lordaeron.

Co do Archimonda, normalnie to się go nie ubije bo nie istnieje, jest tylko Caverns of Time gdzie można będzie się z jego wojskami zmierzyć, a to całkowicie coś innego.. Bo to tylko zrobienie czegoś co już było..

Tak czy owak, ciągle jestem na " NIE " do zabijania tak istotnych dla świata postaci.. Gra będzie tylko tracić w moich oczach..
Ostatnio zmieniony 5 mar 2007, o 18:30 przez Moldar, łącznie zmieniany 1 raz

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 6 mar 2007, o 15:43

a mi sie zdawalo ze przyczyna upadku lordaeronu byla plaga Oo . gdyby nie plaga to arthas by nie zabil swojego ojca. no a poza tym ludzie i tak by sie nie poradzili.

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 6 mar 2007, o 19:07

No i była to plaga, ona wszystko zaczęła, ale Królestwo ciągle jeszcze istniało, dopóki Arthas wracając z Northrend wybił wszystko począwszy od swego własnego ojca.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe