World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 6 mar 2007, o 19:16

Gdyby Arthas jakims cudem zwyciezyl Mal'Ganis'a bez Frostmourne'a (czyli gdyby ksiazatko nadal mialo swoja dusze)...
Gdyby spakowal sie na tyle szybko, ze Ner'Zhul nie zdazylby skopac mu tylka ani nawet pojawic sie na horyzoncie (bo ksiazatko inaczej by zostalo i walczylo)...
Gdyby w ten sposob powrocil do Lordaeron'u, nie zabilby ojca.
Chocby nawet nie byl juz prawdziwym paladynem (np. z racji uczucia zemsty, ktoremu sie poddal, wkurzenia Uther'a, czy czegokolwiekinnego), bylby jednym z najpotezniejszych wojow krolestwa.

Ner'Zhul musialby niezle zmasowac swoje sily, zeby zaatakowac kontynent. Nadzialby sie na wysokie elfy - a nie kazdy jest upadlym Arthas'em, ze moze sobie na nich pouzywac jak chce i kiedy chce. Prawdopodobnie Terenas - chocby za namowa Uther'a - wyslalby im wsparcie.

Plaga zostalaby pewnie w koncu pokonana, jesli nie przez paladyncow, to przez magow - Ner'Zhul musialby sie naprawde niezle narobic zeby wyciagnac mentalne lapska jeszcze dalej, Kult Potepionych nie zdolalby zbyt szybko podniesc lba (i spojrzec kaprawym okiem), nie mowiac o ponownym caritasowaniu zarazonego zboza.
A nawet jesli nie, to w koncu zrozumianoby, ze wszystko idzie od polnocy (czy ktorego tam kierunku...), i wyslanoby jakas wyprawe. (Cala historia moglaby byc w sumie podobna do tej faktycznej. ;) )

Nie to, ze Ner'Zhul musialby podwijac swoj wyimaginowany ogon, ale "oczyma duszy Azeroth'u": rozpad Lordaeronu zaczal sie na powaznie dopiero, gdy Arthas stal sie sluga Ner'Zhul-a. Momentem zwrotnym "oczyma oczu ludzi" bylo natomiast zabojstwo Terenasa.

Gdyby Arthas nie stal sie bezdusznym draniem ( ;D ), kilka rzeczy mogloby sie potoczyc troche inaczej.

EDIT: No do jasnej ciasnej, ile razy jeszcze bede rozpoczynal strone swoimi postami?!
Moj timing jest po prostu boski. -_-'
Ostatnio zmieniony 6 mar 2007, o 19:18 przez SebaL, łącznie zmieniany 1 raz

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 6 mar 2007, o 19:46

heh gdyby ;P . zauwaz ze to wszystko bylo ukartowane. ner'zhul dobrze wiedzial jak sie zachowa arthas bo w koncu byl na tyle potezny zeby wyczytac to z jego duszy. caly plan byl przygotowywany od poczatku pojawienia sie lich kinga. w miedzy czasie ner'zhul zniszczyl jedno krolestwo (m.in. za pomoca plagi)

ps; chce zauwazyc ze gdyby arthas byl 'dobrym chlopcem' to nie wydazylo by sie wiele rzeczy. nie bylo bo forsaken bo nie zniszczono by quel'thalas, nie bylo by krwawych elfow. kil'jaeden nie postrzegl by ner'zhula jako zagrazajacego legionowi wiec illidan nie byl by wplatany w ta cala akcje (kradziez eye of the sargeras i w ogole zniszczenie frozen throne).

PS2: jezeli spojzemy na mapki z instrukcji do w2 to zobaczymy ze grobowiec sargerasa znajduje sie zaskakujaco blisko kontynentu ;> . moze bedzie z tym zwiazany jakis watek.

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 7 mar 2007, o 22:42

Z tym "czytaniem w duszy" to raczej przesada. ;)

Co do reszty - oczywiste. Z tym, ze GDYBY Arthas nie stal sie upadlym, plaga najprawdopodobniej zostalaby pokonana - a zatem to nie plaga jako taka jest odpowiedzialna za zniszczenie Lordaeron'u, ale Arthas.

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 13 mar 2007, o 20:27

Nie do końca sie zgodze
Myśle że plaga nie zostałaby pokonana
Jedynie palladyni nie mogli zostac zarażeni przez plage (chyba że z własnej woli) ale ich ludzie tak
(chodzi mi o to że plaga urośnie w siłe i palladyni zostaną zabici przez swoich ludzi)

Wiec koniec byłby podobny , Lordaeron by upadł itd tylko
- Arthas i Uther giną w bitwie
- Dalaran Nie upada
- Legion nie zostaje przywołany ponieważ Kel ciągle gnije
- Quel Thalas zostaje obronione

i wiele innych ale tak jak wyżej napisałem Lordaeron i tak by upadł
Ostatnio zmieniony 13 mar 2007, o 20:28 przez Thorin Steelshield, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Element
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Element » 14 mar 2007, o 15:00

[kopia posta w Humorze]
The fantasy ends HERE...
Jak sie wżyje w filmik można sie naprawde zaryczeć (testowane na siotrzyczce fance WoWa).
... :cry: :cry:
[/kopia posta w Humorze]

Polecam to niektórym no-life'om.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2007, o 15:00 przez Element, łącznie zmieniany 1 raz
Bai guise!

Barthos Le Mag
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Barthos Le Mag » 17 mar 2007, o 12:40

A ja gralem w WoW 8 miesiecy i mam kilka postaci miedzy innymi Palladyna na lev 63, Huntera i Zlodzieja. Musze powiedziec obiektywnie (w gw gram od stycznia 2006) , ze WoW to gra bardzo rozbudowana i ciekawa. Jest to w 100 % MMORPG, pomijajac wszelkie rasy, mozna szyc ubranka, sciagac skorki itp, dzieki czemu mozna sie wczuc swietnie w klimat tej gry. Najwiecej osob odpada przed 30 lev, a pozniej od 30 graja i powstaja dosc czesto no-life'y . Bardzo ciekawym plusem sa donjony czy instancje, ktore sa krotko ujmujac kapitalne. Grafika - czy cukierkowa, bardziej bajkowa, ale inna nie moze byc, bo wlasnie taki jest kilmat WoW'a. Nuda - hm ... WoW nie jest nudny, wrecz przeciwnie, nudy raczej brakuje. Jesli masz dobry team, dobra gildie i lubisz rpg, nudzic sie nie mozna, na poczatku moze jest takie wrazenie poniewaz sie lata z jednego konta w drugi, ale potem juz tak nie jest. Zapytacie dlaczego grales, a nie grasz ? No bo WoW wyjal mi z zyciorysu 8 miesiecy zycia, stal sie okropnym nalogiem, wiec go zaprzestalem , czy na krotko , czy na dluzej czas pokarze. Teraz poki co gram w gw, bo ta gra jest takze super i ciezko ja pozostawic.

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: BloodSuicide » 17 mar 2007, o 22:09

A ja w końcu też zagrałem w WoWa :D hehe ^^

Dostałem friend passa na 10 dni i już nie mogę się doczekąc kiedy skończę matury pisąc i kupie sobie WoWa... i potem stworze normalne konto :D przedłuże i uaktywnie to co mam teraz :D
Na razie po 2 dnaich spokojnego grania mam 14 lvl na Night Elf Rouge :D spokojnego grania.. w piątek 7 godzin, dzisiaj... 11 godzin.... :D dobrze że to tylko 10... bo bym do matury nie dotrwał :D

Nie można się nudzić - to fakt... zawsze jest coś do roboty, czasem dla frajdy komuś pomóc można, a nóz coś ciekawego wypadnie ^^ piękna grafika. Uwielbiam takie bajkowe klimaty ^^ kiedyśmnie denerowała... ale to przez to że grałem na pirackim servie orkiem :P fuu ^^ Elfy 4 evah :D

Teraz jakiegoś porządnego uporządkowanego dobrego forum szukam :P
Założyciel Circle of Polish Bards [Bard]
Dumny Legionista IX Kohorty.

Barthos Le Mag
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Barthos Le Mag » 18 mar 2007, o 05:15

Ja tez zaczelem od passa na 10 dni, grajac ktos mi powiedzial, kto dlugo gral, zastanow sie zanim kupisz, bo z tego sie prawie nie wychodzi, stracisz kupe zycia ... to byl chyba prorok, bo sie sprawdzilo :) Aczkolwiek pomijajac wszystko, polecam ci ta gre, ale uwazaj :)
Ponizej kilka linkow video o uzaleznionych:

http://www.youtube.com/watch?v=K8hfK3RQs2g

http://www.youtube.com/watch?v=mb8NeSw0RAU&NR

Sinisterpiotrek
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Sinisterpiotrek » 20 mar 2007, o 10:19

tak swoją drogą to ładnie jest zapokowny ten wow :]

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: BloodSuicide » 20 mar 2007, o 11:52

hehe ^^ 2 lata w GW mi starczą chyba :D teraz jakiejś zmiany potrzebuje :) zobaczymy jak to bedzie z WoWem - wczoraj pierwsza instancja, za szybko to wszystko :D w GW to tak cholernie powolnie się na greeny choidzło, a tutaj.... rozp...ucha na maxa :D

Barthos Le Mag
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Barthos Le Mag » 20 mar 2007, o 12:21

Oj, wkreci cie, wkreci zobaczysz. Ja sie prubuje sie teraz leczyc od wow poprzez gw :)

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 20 mar 2007, o 14:08

Blood na którym serwie grasz/będziesz grać? Bo się jeszcze zastanowię czy grać z tobą czy z Patrasem (PvP).
GW Mode: OFF

Marmur
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Marmur » 20 mar 2007, o 15:03

Ja w WoWa pogrywam sobie od jakiegoś miesiąca, ale moje łącze skutecznie chroni mnie aby zanadto nie wkręcił :P
[url=http://imageshack.us][img]http://img66.imageshack.us/img66/4719/703fd2.gif[/img][/url]

[color=#000099]"The wrath of the lion is
the wisdom of God"[/color]

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: BloodSuicide » 21 mar 2007, o 20:11

Póki co bawie sie na Normal - Quel Thalas :) Mam Rouga na 18 lvliku [Night Elf - Cealven] i zaastanawiam się co tworzyć czy Locka czy Maga :D ale chyba Human Lock - mroczna kobietka to będzie to ^^ nick już zarezerwowany [Aedrill] :D

Póki co PvP mnei nei ciągnie, więc wole grać normal - popykam pve, a i pvp sobie będę mógł od czasu do czasu zawsze w duelku czu na terenie Hordy śmignąć :P [oczywiśceiBA też wchodzą w gry - ale to w przyszłości]

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 21 mar 2007, o 22:19

Dobra, przekonałeś mnie. Dołącze do ciebie na Quel. Jako NE/Druid rzecz jasna ^^ .
Ostatnio zmieniony 21 mar 2007, o 22:20 przez papski, łącznie zmieniany 1 raz
GW Mode: OFF

Biały wilk
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Biały wilk » 22 mar 2007, o 07:34

Jesli ktos ma ochote pograc w WoWa w naprawde sporej i kulturalnej polskiej gildii to zapraszam na serwer Eonar(normal). Fajnie byloby spotkac kogos kto tez w gw gral i sie na WoWa przerzucil ^^

Marmur
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Marmur » 22 mar 2007, o 08:20

Co wy z tym normal.
Największą przyjemność z pvp daje gankowanie przeciwnika. Zakraść się do nic niespodziewającego się przeciwnika, zaczekać na właściwy moment, zaatakować, zabić. Duele, czy zapieprzanie z flagą bo BG są po prostu nudne, ale co kto lubi. Ja tam lubię bawić się w myśliwego :D
[url=http://imageshack.us][img]http://img66.imageshack.us/img66/4719/703fd2.gif[/img][/url]

[color=#000099]"The wrath of the lion is
the wisdom of God"[/color]

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: BloodSuicide » 22 mar 2007, o 09:33

ja nie chce byc PKowany na poczatku :P jak masz to pvp ustawione to co chwile ktos cie moze o glowe skrocic :P a to zadna frajda :D

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 22 mar 2007, o 19:15

kolejny gracz ktory wspiera wowa :) hehe witamy witamy. Po ktorej stronie bedziesz gral? I jaka klasa? pozdro. z czego pamietam to nawet chyba bylismy w tej samej gildii w GW blood ;)
Gnomeregan- Human Warlock lv 70
link do mojego profilu
GloriaVictis

xboxlive: maciekroman

zapraszam do wspolnej gry w gears of war, call of duty 4

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: BloodSuicide » 22 mar 2007, o 20:03

Jak mówie - Alliance. Night Elf = Rouge. Cealven.
Alliance. Human = Mage albo Warlock. Aedrill.

:) Na razie mam konto z friend passa. Miałem sobie kupić już dzisiaj WoWa, ale jednak sie wstrzymam... Maturka :P uhh :P po pisemnych kupuje WoWa :D czyli w połowie maja :p ehhś
Ostatnio zmieniony 22 mar 2007, o 20:28 przez BloodSuicide, łącznie zmieniany 1 raz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe