World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

BoB Budowniczy
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: BoB Budowniczy » 22 mar 2007, o 22:43

Dlaczego wszyscy do ally gonia tutaj? :D

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 22 mar 2007, o 23:54

ja wybralem Alliance, rase human glownie z powodow estetycznych :) glowny powod. Lecz, gdybym tylko wiedzial, ze horda dostanie Blood Elves, gralbym najpewniej horda. Teraz juz za pozno ;) pozdro
Gnomeregan- Human Warlock lv 70
link do mojego profilu
GloriaVictis

xboxlive: maciekroman

zapraszam do wspolnej gry w gears of war, call of duty 4

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: BloodSuicide » 23 mar 2007, o 08:11

zawsze mozna potem pojsc na server pvp i zrobic z Hordy Blood Elfa :D hehehe a co :P
Założyciel Circle of Polish Bards [Bard]
Dumny Legionista IX Kohorty.

Marmur
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Marmur » 23 mar 2007, o 10:33

Ja gram krową druidem :P
[url=http://imageshack.us][img]http://img66.imageshack.us/img66/4719/703fd2.gif[/img][/url]

[color=#000099]"The wrath of the lion is
the wisdom of God"[/color]

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 23 mar 2007, o 17:16

Blood wg mnie dla maga/warlocka najlepszy w Ally jest Gnome. Ze względów bonusów rzecz jasna :P. Mam pytanko - czy wszystkie rasy w grze są zbalansowane ze względu prędkości, czy mi się tylko wydaje, że (prędkość) Gnomy > NE/Troll/BE > Human/Undead > Krasnale/Orki > Draenei/Tauren ?
GW Mode: OFF

mard
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: mard » 23 mar 2007, o 17:34

wszystkie rasy biegaja z ta sama szybkoscia.
a jedyna roznica przy wyborze rasy polega na wygladzie i "racial abilities", inne bonusy sa minimalne i nie maja zadnego znaczenia.

Love, life and liberty, Hate, death and captivity
Like a stain of starless darkness, across the canvas of space

Mardragg lvl 70 Rogue, Argent Dawn
http://ctprofiles.net/949771

Dziecko z Lasu
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Dziecko z Lasu » 23 mar 2007, o 19:07

papski pisze :Blood wg mnie dla maga/warlocka najlepszy w Ally jest Gnome. Ze względów bonusów rzecz jasna :P. Mam pytanko - czy wszystkie rasy w grze są zbalansowane ze względu prędkości, czy mi się tylko wydaje, że (prędkość) Gnomy > NE/Troll/BE > Human/Undead > Krasnale/Orki > Draenei/Tauren ?

Mi też się czasem tak zdaje, to dlatego, że gnomy z undeadami przebierają nogami szybciej od np. taurena, ale niezależnie od tego, prędkość jest ta sama.

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 23 mar 2007, o 20:17

te 5% many wiecej moze faktycznie czasem sie przydac, ale na koncu i tak nie ma az tak wielkiego znaczenia. Najwazniejeszy zeby grac taka rasa ktora sie podoba i ktora lubi sie grac, ja np. nigdy nie moglbym grac gnomem.
link do mojego profilu
GloriaVictis

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: BloodSuicide » 24 mar 2007, o 10:44

zrobilem gnoma Locka ale... nie podobal mi sie :P chyba mam urazy z powodu swojego wzrostu :P lol ^^
teraz juz na pewno mam postaci i nimi bede gral -> NE Cealven Rouge, Human Sakuraa Warlock :) Świat Quel'Thalas :) ostatecznie i nie zmiennie :P oczywiście normal. do WoWa po pisemnych maturach wchodzę :p Wtedy zacznę szukać jakiejś fajnej gildii :P jutro wieczorem [Niedziela 25 marca] kończy mi się 10 day friend pass wiec ^^ tka czy siak w WoWie mnie nikt nie zobaczy przez półtora miesiaca :P Ale gra jest cudowna.
Czasem tak po prostu pójść do Darnassus, i usiąść sobie na trawce wpatrując się w posąg w Świątyni Księżyca :) ahhh ^^ cudo :)

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 24 mar 2007, o 15:13

Kolejny dowód na to, że Polska to "kraj III świata"
wow.europe.com pisze:With our new Recruit a Friend feature you can invite up to 5 of your friends to play alongside you for free for 10 days! To invite a friend, just go to the Account Management section and click the Recruit a Friend button. If your friend later decides to purchase a retail account, you will automatically be credited with 30 days free subscription to your own account as soon as they begin their first paid period of subscription. For more information, take a look at our F.A.Q.

Are all players eligible to "Recruit-A-Friend"?
Players with a World of Warcraft account from the following countries are able to "Recruit-A-Friend": Austria, Finland, France, Germany, Italy, Holland, UK, Norway, Sweden, Greece, Ireland and Spain. Players from outside of these countries; players with trial accounts, or with full accounts with five referrals from the "Recruit-A-Friend" currently pending, are ineligible.

Fajna dyskryminacja, nie? Blood, WoW'a będę mieć we wtorek, więc jak zarejestruje sie na inny kraj (o ile się da) to ci wyśle invita :P.

EDIT:
Marmur widzę, że grasz druidem. Czy po ostatnim nerfem granie nim jest jeszcze przyjemne?
Ostatnio zmieniony 24 mar 2007, o 15:43 przez papski, łącznie zmieniany 1 raz

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: BloodSuicide » 24 mar 2007, o 23:00

już mam swoje konto z friend passa, starczy mi :D nie mam ochot yzaczynać od nowa - a friend passa na 10 dni to dostałęm z paczki z karty pre-paid więc tak czy siak nikt by nie dostał bonusa w postaci 30 dni :P

Marmur
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Marmur » 25 mar 2007, o 00:41

papski pisze :Marmur widzę, że grasz druidem. Czy po ostatnim nerfem granie nim jest jeszcze przyjemne?

Nie wiem jak grało się przed nerfem, ale mi się gra przyjemnie :D
Z tego co wiem to nerf dotknął tylko miśka, ale nadal można nim skutecznie tankować. Ja się tym specjalnie nie przejmuję bo do lvlowania i pvp używam cat form, a w instancjach robię za healera.
[url=http://imageshack.us][img]http://img66.imageshack.us/img66/4719/703fd2.gif[/img][/url]

[color=#000099]"The wrath of the lion is
the wisdom of God"[/color]

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 25 mar 2007, o 13:29

Zomg, Blood, twojej rogalce sie widocznie nudzi - 4 skille broni prawie na maxa (jak na lvl trialowy) xD. Eq nie masz za dobre, ale to jest zrozumiałe, gdyż trial nie może handlować. Poszedłem za twoim przykładem i gram (narazie na trialu) na Quel'Thalas. Moj nick to Ishmur. Upgrade konta można zrobić w swoim profilu na stronie na samym dole.
Ostatnio zmieniony 25 mar 2007, o 13:30 przez papski, łącznie zmieniany 1 raz

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 25 mar 2007, o 14:26

moja druga postac to rogue, poki co twink ale bede go levelowal. Heh, szkoda ze ja gram na serwerze ocenanicznym, tam nie spotkalem ani jednego polaka jeszcze :( z czego pamietam to ludzie w grze mowili ze potem ten nerf zniesli w jakims mini patchu czy cos takiego. Pozdro
link do mojego profilu
GloriaVictis

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 25 mar 2007, o 22:19

GloriaVictis pisze :te 5% many wiecej moze faktycznie czasem sie przydac, ale na koncu i tak nie ma az tak wielkiego znaczenia. Najwazniejeszy zeby grac taka rasa ktora sie podoba i ktora lubi sie grac, ja np. nigdy nie moglbym grac gnomem.

escaoe artist jest boskie dla maga albo locka :) nie raz ratowało mnie to tyłek, po za tym gnomy na RP serwerach >> all, boski klimat grając gnomem i będąc w gildi gdzie są same gnomy 8)

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 26 mar 2007, o 15:27

Ja nie lubie gnomów
Jako tauren po zabiciu gnoma skakałem po nim i używałem war stomp
Jako Mag w Ally kochałem bic gnomy w duelach ale płakałem...
PŁAKAŁEM ŻE NIE MOGŁEM GO ZABIC!
Obrazek

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 26 mar 2007, o 20:18

heh ja zabijając hordziaka, szczególnie orka albo taurena, kliklem na niego i /lol , smiech gnoma dobija, a smiech nad martwą postacią, psuje psychike osobie pokonanej :D

BoB Budowniczy
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: BoB Budowniczy » 26 mar 2007, o 20:41

Mnie najbardziej dobija smiech troli :D A jak trzeba pokazac srodkowego palucha to ork jest w tym najlepszy :twisted:

xxx lord xxx
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: xxx lord xxx » 26 mar 2007, o 21:57

ta gra jest po prostu wow
Obrazek

Vadmae Nord
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Vadmae Nord » 26 mar 2007, o 22:25

Odkryto chorobe związaną z WoW'em, mianowicie Altoholizm :) narobilo sie tych ''alto-'' holikow 8,5 mln już ;]
Obrazek

Dla Ciebie klikniecie w link to kilka sekund, a dla mnie bardzo duzo ;) prosze o wsparcie :D

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe