World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Tobiasz Czart
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Tobiasz Czart » 8 lip 2007, o 15:23

8 mln WoW? Przecież tyle subskrymentów "pouciekało".

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 8 lip 2007, o 19:04

Bear pisze :Aha... czyli jesteś kłamcą :(
Dwa słowa Second Life...

Nie bardzo rozumię to wyrażenie. Nie jestem redaktorem gram.pl a poza tym to nie oni to pisali. A ja to podałem tylko dla przykładu.

Tobiasz Czart pisze :8 mln WoW? Przecież tyle subskrymentów "pouciekało".

Jakby tyle osób pouciekało to chyba nie grał by nikt, nie sądzisz, panie antyfanie?
Ostatnio zmieniony 8 lip 2007, o 19:06 przez papski, łącznie zmieniany 1 raz
GW Mode: OFF

Marmur
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Marmur » 8 lip 2007, o 20:33

Nie wiem czy dyskusja z Tobiaszem ma jakiś sens gdyż on zwyczajnie bredzi, a te 14 mln graczy w L2 wzięło się chyba z chałosu, który ma we łbie.
[url=http://imageshack.us][img]http://img66.imageshack.us/img66/4719/703fd2.gif[/img][/url]

[color=#000099]"The wrath of the lion is
the wisdom of God"[/color]

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 8 lip 2007, o 22:49

Żal lekko mówiąc.

zal to jest ten temat i wasze problemy ktora gra jest lepsza...

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 9 lip 2007, o 10:30

Pyra, to nie jest temat która gra jest lepsza tylko o WoW'ie. Pewien troll forumowy wygrzebał starą książkę sf "WoW vs. GW" i teraz cały czas piepszy o tym (czyt. w każdym temacie o grze MMO lub GW).

Gimdir Wilk
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Gimdir Wilk » 9 lip 2007, o 14:40

Ja tylko podpisuje się całkowicie pod tym, co pisał Sephir. Kiedy o wilekie mastahy WoWa będziemy dośc godni by wypowiedzieć się, czy nam się podobał czy nie? Gdy nabijemy 70 lvl? Gdy wydamy 2000zł? Czy za jakieś 3lata? O kiedyż będziemy godni powiedzieć, że jakaś gra od pierwszego wejrzenia nas obrzydziła i po prostu nie chcemy w nią grać, a kasy na "próbowanie" ludziom po prosty szkoda. Po to jest 10trialowy klucz, i w pewnym sensie priv serwy - no ale w końcu te osoby nie są godne w twojej obecności BoB wyrażać opinii, bo nie grały po 16h/dzień i nie nabił 6 postaciami 70lvl i tier 6...
Tolarian Academy - Urza's Saga Rare - Legendary Land

Z taką kartą... się nie przegrywa...

Maszynista Śmierci pisze :Mechu E na pewno sobie nie porobi z niczego bo nie ma jak/czym :( tylko ciągle dansinguje i me.c***e co popadnie...

Tobiasz Czart
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Tobiasz Czart » 9 lip 2007, o 14:44

Marmur pisze :Nie wiem czy dyskusja z Tobiaszem ma jakiś sens gdyż on zwyczajnie bredzi, a te 14 mln graczy w L2 wzięło się chyba z chałosu, który ma we łbie.

Na pudełku od L2 jest napisane. Nie wierz we wszystko co napiszą. Dane statystyczne NCSoftu są wiarygodniejsze niż dane podane w artykule na gram.pl. Ja nie bredzę tylko wyrażam własne zdanie.
Ostatnio zmieniony 9 lip 2007, o 14:49 przez Tobiasz Czart, łącznie zmieniany 1 raz

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 9 lip 2007, o 16:35

Tobiasz Czart pisze :Na pudełku od L2 jest napisane.

Tobiasz Czart pisze :Nie wierz we wszystko co napiszą.

to sie nazywa zownic samego siebie

Tobiasz Czart pisze :Ja nie bredzę tylko wyrażam własne zdanie.

sprawdz w slowniku co to jest opinia

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 9 lip 2007, o 17:52

Veto!!! jałowa dyskusja która nie prowadzi do niczego tylko kłótni. To jest forum GW i wcale się nie dziwie, że GW ma tu więcej zwolenników niż WOW. JA grałem w obie gry, w GW dłużej i w tym temacie się wypowiadam. Miło by było gdyby głos w temacie zawierały osoby które Wow widziały nie tylko na screenach, filmikach, 10 dniowym trialu czy privie ale takie które w WOwa grały dość długo i mają faktycznie coś ciekawego do powiedzenia.
Gnomeregan- Human Warlock lv 70
link do mojego profilu
GloriaVictis

xboxlive: maciekroman

zapraszam do wspolnej gry w gears of war, call of duty 4

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 9 lip 2007, o 18:26

Czy granie około 3 miechy się wlicza do mówienia czegoś sensownego? Bo nie jestem pewny czy ja i Blood jesteśmy godni [blablabla]. Noise, ludzie tworzący mmo z czegoś muszą żyć, nie?

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 9 lip 2007, o 18:30

chłopaki, ja mówie o Was :) 3 miechy to jak najbardziej, przecież macie już chyba 70? pozdrawiam.
link do mojego profilu
GloriaVictis

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 9 lip 2007, o 19:39

GloriaVictis pisze : Miło by było gdyby głos w temacie zawierały osoby które Wow widziały nie tylko na screenach, filmikach, 10 dniowym trialu czy privie ale takie które w WOwa grały dość długo i mają faktycznie coś ciekawego do powiedzenia.

tzn ze jak ktos powie ze gral na trialu i stwierdzil ze gw>wow to musi zostac zjechany ze jest noob bo ocenia gre bo 10 dniach grania? to jest forum i kazdy moze wyglasic taka opinie jaka mu sie podoba i nie wazne czy tobie by bylo milo, zle, czy dostal bys orgazmu.

BlackSephir
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: BlackSephir » 9 lip 2007, o 21:18

pyra pisze :tzn ze jak ktos powie ze gral na trialu i stwierdzil ze gw>wow to musi zostac zjechany ze jest noob bo ocenia gre bo 10 dniach grania?

Widzisz jakie to proste :D Wykminiles!
Zeby ocenic Wow'a musisz grac co najmniej rok*, ale jesli wtedy powiesz ze "Gw > WoW" to... coz, grales i placiles za rok przez gre, ktora ci sie nie podobala, jestes idiota ~~

*- Czas 'oceniania' gry moze ulec zmianie przez pr0 playahow, wszak wiadomo, ze gdy ktos gral kilka dni na trialu i mu sie nie spodobalo to jeszcze nic nie wie.
Ostatnio zmieniony 9 lip 2007, o 21:19 przez BlackSephir, łącznie zmieniany 1 raz
Siwy pisze :a ty geju narsonie masz tak wszystko ladnie w tym swoim profilu, ze to forum i gw to cale twoje zycie

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: BloodSuicide » 10 lip 2007, o 00:39

a tam nooby jesteście :P

Mi sie gra podoba od początku, Gw mi sie spodobało od początku.
Wow spodobał mi sie od poczatku - oglądania prawdziwego wowa, nie pirackiego serwera bo przez takowy właśnie rzuciłem myśli o wowie na 2 lata. przez które to obijałem sie w gw.
Nie żałuje anie grania 2 lata w gw, ani teraz nie będę żałował wydanych pieniędzy na WoWa, jest świetna gra - zgoła ina od GW, i w sumie dlatego tak mi sie w to dobrze gra - w GW zasmakowałem pvp, w WoWie zasmakowałem pve :) i o to chodzi w tego typu grach - zeby każdy znalazł cos dla siebie :)
a cyferki, kasę, *klikklak* to sobie w uszy wsadźcie - dla mnie liczy sie grywalnosc a nie cyferki.
Założyciel Circle of Polish Bards [Bard]
Dumny Legionista IX Kohorty.

Settra
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Settra » 10 lip 2007, o 01:02

GloriaVictis pisze :Veto!!! jałowa dyskusja która nie prowadzi do niczego tylko kłótni. To jest forum GW i wcale się nie dziwie, że GW ma tu więcej zwolenników niż WOW. JA grałem w obie gry, w GW dłużej i w tym temacie się wypowiadam. Miło by było gdyby głos w temacie zawierały osoby które Wow widziały nie tylko na screenach, filmikach, 10 dniowym trialu czy privie ale takie które w WOwa grały dość długo i mają faktycznie coś ciekawego do powiedzenia.

Odnosze wrazenie, ze uwazasz, ze WoWa nie da sie nie lubic. A co jesli gralem w WoWa i mi sie nie spodobal? :)
Obrazek

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 10 lip 2007, o 01:22

imo settra trawil w samo sedno

PS; ja lubie wowa;p

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 10 lip 2007, o 08:09

Settra Impershable pisze :Odnosze wrazenie, ze uwazasz, ze WoWa nie da sie nie lubic. A co jesli gralem w WoWa i mi sie nie spodobal? :)

to mozesz nie lubic i juz, spoko, tylko nie kazdy kto nie lubi wowa nie musi przeciez wrzucac na wowa, zwlaszcza jak nie gral w niego dlugo (nie twierdze ze ty wrzucasz)

pyra pisze :tzn ze jak ktos powie ze gral na trialu i stwierdzil ze gw>wow to musi zostac zjechany ze jest noob bo ocenia gre bo 10 dniach grania? to jest forum i kazdy moze wyglasic taka opinie jaka mu sie podoba i nie wazne czy tobie by bylo milo, zle, czy dostal bys orgazmu.

tego nie powiedzialem, jasne, czy ja gdzieskolwiek powiedzialem ze tak nie jest? Wiem ze to jest forum i niech sie wypowiada, ale teksty typu wow smierdzi raczej nie wnosza nic nowego do tematu i co za tym idzie, jest bezcelowe. (To forum troche mi przypomina polska scene polityczna.) Gralem w oba tytuly dlugo, w GW nawet dluzej o rok i dlatego sie wypowiadam. Pyra, a co ty myslisz, ze gre mozna ocenic po 10 dniach grania? Oczywiscie, mozna jej nie lubic od samego poczatku, ale to tak jakbys mowil ze nie lubisz brukselki nigdy jej nie jedzac. Odnosze wrazenie, ze osoba w twojej sygnaturce ma troche racji.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2007, o 08:12 przez GloriaVictis, łącznie zmieniany 1 raz
link do mojego profilu
GloriaVictis

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 10 lip 2007, o 08:36

GloriaVictis pisze :chłopaki, ja mówie o Was :) 3 miechy to jak najbardziej, przecież macie już chyba 70? pozdrawiam.

No więc, masz linki w naszych sygnach :P. Ja już troszkę siedzę w Outlandzie a Blood dopiero wchodzi (wlazł? nie widziałem go wczoraj).

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: BloodSuicide » 10 lip 2007, o 23:57

wlazł - i lagi go zżerają...
przez co katuje God of War na Ps2 :P
Założyciel Circle of Polish Bards [Bard]
Dumny Legionista IX Kohorty.

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 11 lip 2007, o 12:30

GloriaVictis pisze : Pyra, a co ty myslisz, ze gre mozna ocenic po 10 dniach grania? Oczywiscie, mozna jej nie lubic od samego poczatku, ale to tak jakbys mowil ze nie lubisz brukselki nigdy jej nie jedzac.

tak wlasnie tak mysle. ba, jestem tego przekonany. bo 10 dniach mozna oceniac grafike, grywalnosc, cze pasuje nam rodaj rozgrywki itp.. od tego jest trial i nie wiem co w ty trudnego do zrozumienia. myslisz ze ludzie ktorzy recenzuja gry tez graja najpierw dwa lata? grajac 10dni w wowa i mowiac ze mi sie nie podoba to tak jakbym zjadl raz brukselke i powiedzial ze mi nie smakuje. czyli wystarczajaco.

GloriaVictis pisze :Odnosze wrazenie, ze osoba w twojej sygnaturce ma troche racji.

a ja odnosze wrazenie ze ***isz glupoty

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe